Jump to content

Number generator


kalimaos
 Share

Recommended Posts

Būtībā lieta sekojoša - vajadzētu dabūt random ciparu ģeneratoru, teiksim no 1-100(piemērs), kas pats automātā ģenerē, ievada to skaitli interneta pārlūka lapas lodziņā.

Vai tādi skripti, programmas eksistē? Ideāli būtu, ja vēl multi taskings, vairāki tādi būtu iespējami?

Kāds kaut ko zina par šo?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , CAP teica:

random.org

nini, to saitu es zinu, bet man vajag tādu lietu, kas konkrētā interneta vietnē, noteiktā lodziņā ieraksta  konkrētus ciparus noteiktā skaitļu diapazonā :(

izmeklēju netu, nevaru atrast :( 

kā programmu vai skriptu kaut kādu. 

 

pieņemsim, ka vēlos, lai tā proga/skripts apollo meklētājā visu laiku drukā skaitļus no 1 - 3000

neviens par neko tamlīdzīgu nezina? :(

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Amazon Turk

Link to comment
Share on other sites

Greasemonkey / Tampermonkey.  Tas ir plugins pārlūkiem (chrome, Firefox..), kurā ar javascript pats ieraksti funkcionalitāti, ko izdarīt automātiski. Ierakstīt logā, uzklikot uz pogas. Es pirmo izdarītu tādu, jo ir pieredze ar to, viss forši darbojas - dažas rindiņas koda un viss.

 

Bet autors nav minējis, vai vispār dajebko jēdz no programmēšanas un vai saprot, kas tie "lodziņi" tur patiesībā ir un kāds ir mērķis. Pētīt rezultātus vai arī brutāli submitot datus submitošanas pēc.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , usver teica:

Greasemonkey / Tampermonkey.  Tas ir plugins pārlūkiem (chrome, Firefox..), kurā ar javascript pats ieraksti funkcionalitāti, ko izdarīt automātiski. Ierakstīt logā, uzklikot uz pogas. Es pirmo izdarītu tādu, jo ir pieredze ar to, viss forši darbojas - dažas rindiņas koda un viss.

 

Bet autors nav minējis, vai vispār dajebko jēdz no programmēšanas un vai saprot, kas tie "lodziņi" tur patiesībā ir un kāds ir mērķis. Pētīt rezultātus vai arī brutāli submitot datus submitošanas pēc.

submitošanas pēc, paldies par info, jaunieši :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...