Jump to content

DVB-C tuneris un VU+


base7
 Share

Recommended Posts

Labie ļaudis, gadījumā kāds no jums neskatās kabeļkanālus uz VU+ kastes izmantojot USB DVB-C tuneri?

Man te radās iespēja paspēlēties ar Baltkom kabeli.

 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Baltcomam ir DVB-T nevis C . C ir Balticomam .Bet, bija darīšana VU+ , kad izmantoja satelītam. Nu pieliekot USB DVB-T puļki gāja virszemes digitāla pa pirmo.

Link to comment
Share on other sites

Esi pārliecināts, kad Baltkom ir DVB-T?

Man viņu tehniķis sacīja DVB-C.

Arī uz Philips teļuka, kanālus (gan digitālos, gan analogos) atrod tikai tad, ja uzlikts DVB-C ( DVB-T režīmā noskenē tikai analogos).

 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Vakar kāreiz brīdi paspēlējos ar VU+ solo2 un dvb-t puļķi. Nesapratu kur īsti problēma, bet tā arī neizdevās piešķilt virszemes Tv. Puļķi kaste redz, bet skanējot neko neatrod.

Ar šito http://adammelton.com/rtl-sdr.html pat nesāka skanēt.

 

Nebija īsti lustes un arī laika iedziļināties tajā pasākumā- nesanāca un tā i pametu.

Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

@ridao man ir puļķis uz Microtune it9135 čipa. Piemēram, ar istabas antenu noskenē visus bezmaksas kanālus. Attālums no Rīgas- ap 60km. Rāda stabili.

Maksas kanāliem vajag āra antenu.

Šāds https://m.ebay.com/itm/NEW-USB-2-0-DVB-T-Digital-TV-Receiver-HDTV-Tuner-Dongle-Stick-Antenna-IR-Remote-/231427243470?_mwBanner=1

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Pamēģini antenas kabeli pakustināt ( to galu, kas ieiet DVB-T puļķī). Man dažreiz ir bijis tā, ka rāda nav signāla, mazliet pakustinu kabeli, signāls uzreiz parādās. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , oxygen teica:

C ir Balticomam

Pie tam pamatpaka ir nekodēta.

Izzi raidīja DVB-C standartā, varbūt pēc apvienošanās ar Baltcomu kaut kur tā arī palicis...

Link to comment
Share on other sites

Tiem puļkiem vajag atrast kāds ir čips un  papētīt vai uzliktajam VU+ image ir tam čipam draiveri.  Man, laikam toreiz, bija VTI- tam pa lielam ir iekšā visi iespējamie . Ir noprovēti visvisādi image, bet beigās paliku pie VTI. Tam vienīgajam kaut cik normāli strādā HDMI CEC  un LG TV. Visiem pārējiem- forumos vaid, bet nav risinājuma. Nu nafig man spaidīt divas power pogas kad vajag izslēgt TV un dekoderi, ja ir HDMI CEC .  Tas VTI ar KravenFHD skinu ir vienkārši ideāls. Vislabāk patīk ka vari salikt tam skinam  ko un kā gribās (tipa konstroktors). Man ir tā ka rāda gan kanālu ko skaties , gan stūrī to kas iet pa citu ja braukā pa EPG. Pat ļoti feina opcija lai saprastu vai vajag parslēgties uz citu kanālu . Tam gan vajag divus tjunerus tipa kā ir DUO 2, bet, iespējams ka iet ja ir viens iebūvētais tjūneris un papildus USB uztvērējs. Rekomendēju to skinu https://www.vuplus-support.org/wbb4/index.php?thread/82159-kravenvb-kravenfhd-vti-update-17-10-2017/

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kam uz enigmas neatrod virszemes TV kanālus, kā Jūs viņus meklējat?

Automātiskā režīmā?

Piemēram OpenPli es augustā pievienoju Latvijas virszemes kanālus: https://github.com/OpenPLi/tuxbox-xml/commit/05fb09124a88de3edcdab204a7bdee5e3d8ea62a

Uz openpli tos vajadzētu atrast automātā, bet domāju ka citi imidži automātiski neatradīs.

Tiesa, notestēt es varu tikai Kuldīgu, bet ceru ka arī citur ir korekti dati.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , boto teica:

Izzi raidīja DVB-C standartā, varbūt pēc apvienošanās ar Baltcomu kaut kur tā arī palicis...

Konkrēti runa iet par Bausku. Šeit Izzi nekad nav bijis. Pirms daudziem gadiem Baltkoms nopirka Netkom, kas pilsētā nodrošināja kabeļtv. Pašlaik pamatpaka, kur ietilpst 10 analogie+8 digitālie, ir maksas. Un DVB-C standartā.

 

Pirms 22 minūtēm , Taapat teica:

Kam uz enigmas neatrod virszemes TV kanālus, kā Jūs viņus meklējat?

Manuālā režīmā. Viss skenējas. Rīgas raidītājs. Vakar speciāli pamēģināju automātisko meklēšanu. Arī visu atrada. Openpli4 imidžs.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 13 stundām , base7 teica:

man ir puļķis uz Microtune it9135 čipa.

 

Sveiks,

Tev tas puļķis briesmīgi nekarst? Meklēju sev ar vienu puļķi. Senos laikos paņēmu vienu e-bajā, bet tas karsa tik traki, ka roku nevarēja noturēt klāt. Baidījos pat atstāt pieslēgtu pie kompja, ka neuztaisa ugunsgrēku :(

Link to comment
Share on other sites

Mazliet silst gan, bet ne kritiski. Pirkstu mierīgi var turēt virsū. Tiesa, man viņš pie USB huba pieslēgts (kopā ar 30GB flešku).

Ja kādu interesē, tad to puļķi VU+ aparāts uzrāda kā DVB-T ITE 9135 Generic_1.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...