Jump to content

110cm Toroidal Multibeam satelītu antena?


kriss77
 Share

Recommended Posts

Lielās antenas skaties SS sludinājumos. Visu laiku kāda parādās tirgošanā. Var arī apjautāties antenu licējiem. Vispār jāapskatās, man arī paspārnē kautkādas stāv.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Didzis teica:

Lielās antenas skaties SS sludinājumos. Visu laiku kāda parādās tirgošanā. Var arī apjautāties antenu licējiem. Vispār jāapskatās, man arī paspārnē kautkādas stāv.

smagas aizdomas,ka topika autors bija domājis!kur dabūt šādu 110cm antenu?!http://www.pultex.lv/lv/product/toroidalnaja-sat-antenna-maximum-t-90-wavefrontier-t90/

 

 

Aizdomas,ka lielāka i nenāk!!!Un vai vajag?16 galviņas vismaz var sakabināt!!!...No 4w līdz 36e stabili un varbūt nedaudz vēl!Un teiksim no 36e līdz 75e!

Un kā raksta guru,tad pašrocīgi pieliekot vēl gabalu sliedes pa malām iznākums-12w-53e!!!

Plus specifikācija!!!

Главный рефлектор: 96,7 х 108,6 см 
Дополнительный рефлектор: 36,1 х 83,6 см 
Рабочие частоты: 10,70 - 12,75 GHz 
Принимаемая поляризация: линейная и круговая 
Радиус приёма: до 40 градусов (по азимуту), до 50 (по орбитальным позициям) 
Коэффициент усиления на частоте 12,5GHz: 39.7dB 
Материал отражателя: Гальванизированная сталь 0.9мм с полиэстеровым покрытием (Polyester Power Coating) 50 мкм светло-серого цвета с усиленными бортами оконтовки зеркал. 
Диапозон рабочих температур: -30*С ~ +60*C 
Устойчивость к ветровым нагрузкам: средняя, рабочая до 80км\ч, предельная (разрушение) до 200км\ч 
Максимальное количество LNB: до 16 шт. 

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

Jā, biju domājis tieši to, tikai uz 110cm. Nevarētu taču būt ka tādas neražo.

Man pašreiz ir parastā SAT antena uz 90cm un kad līst lietus šad tad sākās signāla zušana, kubikošanās.. tāpēc domāju ja ņemšu multifīdu antenu tad uz 110cm.

Man liekas ka kādreiz veikalos arī tirgoja uz 110cm, bet varbūt man tikai liekas, iepriekš nebiju pievērsis lielu uzmanību tāda tipa antēnām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , kriss77 teica:

Man liekas ka kādreiz veikalos arī tirgoja uz 110cm

Nav tādas antenas!Nu vismaz orģinālas....Ja nu ko ķīnietis uzkļeksējis ,tad tā!Bet es neesmu dzirdējis pa 110cm...

Link to comment
Share on other sites

Man arī liekas, ka tik lielas antenas ar kontrreflektoru neražo. Pie tādiem izmēriem jau sākas profesionālo antenu lietas, bet profesionālajā tehnikā viena antena uztver vienu satelītu un ar daudzām galviņām neniekojas. Visa fiška jau tieši tajā, ka ar mazu antenu kurai kontrreflektors, piemēram uz balkona, var daudzus satelītus noķert un viegli galviņas regulēt.

Link to comment
Share on other sites

Bet atklāti pasakot diezgan dārgs process tā padarīšana ar T90!

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, puiši...

T90 antena der tikai tur kur vairākām antenām vietas fiziski nav, vai arī ir citi ierobežojumi, daudzu, vai lielāku šķīvju uzstādīšanai...

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šo rudeni uzliku sev pamēģināt 90cm torodialo uz ziemas periodu,lai redzētu kā tur ar sniega ietekmi,jo šinī variantā apsnieg divas atstarojošās daļas,lai gan pati bļoda ir vērsta vairāk uz leju.Tad jau redzēs kā tur būs.Komplektā ir tikai 5 LNB turētāji un ja grib vairākas galvas,tad rodas problēmas,jo atsevišķi tādus nenopirksi.Ja skatīsies 36E,tad visām frekvencēm jāmaina polarizācija uz pretējo,kas ir neērti un arī,ja uz darba galda jāstrādā ar svešiem dekoderiem.Signāla līmenis salīdzinoši ar 1,6 cēsinieci ir līdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

paldies pa atbildēm.. nu tad "lipka" dod pēc ziemas testiem atbildi kā tad šī antena ziemā uzvedas.

pirms 11 stundām , lipka teica:

Signāla līmenis salīdzinoši ar 1,6 cēsinieci ir līdzīgi.

bet kā tad sanāk.. tad šitai torodiālai antenai signāla līmeņi ir spēcīgāki nekā parastajai T90?

Kāpēc tieši ja skatās 36E visām frekvencēm jāmaina polarizācija? Vai tad tā polarizācija nav jāmaina jebkurā gadījumā?

Labots - kriss77
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , lipka teica:

Tad jau redzēs kā tur būs.Komplektā ir tikai 5 LNB turētāji un ja grib vairākas galvas,tad rodas problēmas,jo atsevišķi tādus nenopirksi

Kaut kur jau ir dabūjami!Pa piemēram šajā Ukraiņu bodē!!!!http://abcom.com.ua/product_info.php?products_id=16

kaut gan tepat pultexsā ir pieejami!http://www.pultex.lv/lv/product/lnb-derzhatel-dlja-antenny-maximum-t-90-wavefrontier-t90/

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

Cēsiniecei fokuss uz malām izklīst vairāk,maximumam viņš ir koncentrētāks.Par gredzeniem prasīju piegādātājam un sapratu,ka atsevišķi tādu nav,tālāk nemeklēju,jo pagaidām nav vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , kriss77 teica:

Kāpēc tieši ja skatās 36E visām frekvencēm jāmaina polarizācija

Krieviem tak slides platākas un SAT raida cirkulārajā polarizācijā. Attiecīgi tas kontrreflektors pārtaisa polarizācīju nu ķipa no ''kreisās vītnes uz labo'', vai otrādāk. Tas apmēram kā skatoties spogulī kreisais vaigs paliek par labo. Rūpnieciskās SAT galviņas paredzētas uz vienu atstarošanos no paraboliskās virsmas, bet te sanāk divas atstarošanās. Lineārajai polarizācijai, kuru pārsvarā izmanto Eiropā, tas pofig, bet cirkulārajai gan nē.

Link to comment
Share on other sites

ka jau biedri teica torodialai antenai izmeri beidzas pie 90 cm 

pasam ir tris torodialas antenas un ziema vel ne reizi nav iets uz balkonu un tirits no sniega 

 

 

@lipka  ja uznak vajadzibas tev pec orginalajiem lnb turetajiem man 10 gab majas metajas varu notirgot pa 1 einaru gabala jo savam T90 antenam man ir partaisits pec biedra rimaNTSS parauga lnb turetaji un multifids

 

ps. uz 36 gradiem lmb plaksniti vajag apgriest par 90 gradiem tad nevajadzes frekvences mainit 

Labots - gromix
aizmirsu piebildi
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

gromix un kā ir lietainā laikā ar 90cm torodiālo antenu, t.i. vai signāls turas labi, nav traucējumi ka pazūd signāls vai bilde sāk kubikoties?

cik saprotu tad torodiālām antenām signāls ir koncentrētāks..

 

pirms 14 stundām , gromix teica:

ps. uz 36 gradiem lmb plaksniti vajag apgriest par 90 gradiem tad nevajadzes frekvences mainit 

cik viegli vai grūti tas ir izdarāms, drošvien jāārda LNB gava..

Link to comment
Share on other sites

nu pie kartiga gaziena protams ka nobruk signals, bet ta ka list tad signals turas un kubiki nemetas.

 

ja tiesi ta sakuma man uz 1 torodialas bija sateliti no 30 W lidz 28,2 E nu tad gan uz malejam lnb signals bija tads uz robezas, bet ta jau ir izvirtiba:yes4:

 

ja lnb ir jaarda vacinu prieksejo nonem nost un tur bus dielektriska plaksnite pa vidu jaiznem vina ara un japagriez par 90 gradiem vinas starpcitu tur ir ielimetas bet ara var dabut .  runa seit iet par cirkularo lnb .

Link to comment
Share on other sites

Man ir tā E90, papildus stiprinājumus pakaļ nemet, bet dabūt var, arī tām šaurajām galvām. Man sabāztas 8 galvas. Signāls tikai pie baigās purgas vai lietus pazūd, bet tas ir reti.

 

post-57769-0-27961600-1417357801_thumb.jpg

Labots - saf
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sodien dabuju taadu briinumu

IMG_20191013_144447.jpg

IMG_20191013_144502.jpg


Vajadzetu konsultaciju vai manualu ka vinju regulee:D


Skivis 110 cm,reflektors 90cm

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...