Jump to content

Reklāmu aizvākšana


Kitai
 Share

Recommended Posts

Sveiciens, svētkos.

 

Kāds aktuālākais toolis vai metode kā aizvākt reklāmas un uznirstošos sūū... Telefonu gan rootot negribētos, jo nesen iegādāts.

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

 

 

Link to comment
Share on other sites

iekš andrīša adblock`am ir pat savs pārlūks :D vēl it kā daži pārlūki bloķējot reklāmas..

Link to comment
Share on other sites

vari apskatīties AdGuard.com , nav vajadzīgs root, gada maksa vienai mobilajai ierīcei ~12USD, ir nedēļas triālis.

Ja reklāmu bloķētājs iekš Firefox, tad uBlock origin nav slikts, var pārnest iestatījumus un filtrus no galda datora versijas, lai par jaunu nav jābaksta. 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Jainit teica:

vari apskatīties AdGuard.com , nav vajadzīgs root, gada maksa vienai mobilajai ierīcei ~12USD, ir nedēļas triālis.

A Opera mini?

Link to comment
Share on other sites

Opera mini kompresē trafiku un funkcija, atšķirībā parastā Opera, ir neatslēdzama, tāpēc adguard tur nestrādās, t.i. adguard nedarbosies, ja pārlūkam ir ieslēgta datu saspiešana.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
1 stundu atpakaļ, Zuxters teica:

ja ir Opera mini, nah nav vajadzīgi adblokeri

karuseli arī tā opera mini novāc?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Jainit teica:

Aplikācījās reklāmu viņa arī vāc nost?

Vienā toč un karuseli tikai uzbliež.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Tātad, vai nav kas jauns parādījies šajā sfērā priekš Andrīšiem?

Vai ir kāds tūlis, kas strādā kā adbloks, bet netikai pārlūkos, bet arī appos? Piemēram youtubē?

Jau piegriezušās tās reklāmas visās iespējamās vietās.

Link to comment
Share on other sites

Škiet Andris  teica - bloķēs visus reklāmu bloķētājus :)  Migrē uz citu telefonu OS, vai arī rūto savu telefonu... A var būt tiešām kas ir mainījies, arī mani tas interesē...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

it kā varot ar firefox pārlūku un samsung mobilajos iešūto, dabūt to gatavu iekš mobilā.. nez, pats neesmu pētījis sīkāk

 

https://nomobileads.com/#

 

šāds brīnums izleca.. pats neesmu mēģinājis.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Man uz vecā 7.0 andra iet OGYouTube. Instalējas kā atsevišķa app, blakus bija vēl kaut kāda utilīta jāiemet laikam. Youtube bez reklāmām. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
IamPurple

Viss labākais ir Blokada (https://blokada.org/) - tas uztaisa lokālu VPN un filtrē ārā visu, ko gribi. Vēl ir DNS66 kas uzvedas tā patās, bet Blokada izskatās lielāks, aktīvāks, labāks.
Tas darbosies viss cauri telefonam, nevis tikai interneta pārlūkprogrammā.

Labots - IamPurple
Link to comment
Share on other sites

Aj. Izmēģinājos es tur viskaut ko savulaik, bet nonācu pie secinājuma, ka tie visi bloķieri palēnina ierīces darbību, un tikai čakarē prātu. Nospļāvos, paņēmu youtubes premium kontu, un esmu aizmirsis, kas ir reklāma iekš youtubes, un viss kas ar to saistīts. Bonusā vēl yt music, kas iekš telefona ir ok (Spotify es ciest nevaru. Liekas pilnīgi neintuitīvs, sarežģīts softs)

Link to comment
Share on other sites

Esmu uzsetojis PiHole uz Raspberry Pi Zero un iebakstījis rūterī kā DNS serveri. Attiecīgi tam pievienoti reddit samedīti Youtube blocklisti un ja reklāmas izlien, tad ļoooti reti.

Tiesa, tas prasa zināmu naudas ieguldījumu ja nekā nav: 5 EUR RPI Zero, 2 EUR microusb 10/100mb Ethernet karte, vecs telefona ladētājs un 5 EUR 16GB atmiņas kartiņa. 

Ja kaut kāds 24/7 on dzelzis jau ir, mierīgi var uzsetot uz tā - uz linux pa taisno, uz windows uz Docker vai uz kādas linux VM, filtrs galīgi nav resursprasīgs. Šis ir vēl viens iemesls nedaudz apgūt komandrindu.

Kad viss uzsetots, tad mierīgi var bloķet visu, kas tik ienāk prātā, likt iekšā un taisīt bloklistus utt.

Te sīkāk: https://pi-hole.net/


 

Link to comment
Share on other sites

2019.11.28. , 15:26, CAP teica:

Pamēģināju, bez jebkādas iedziļināšanās, reklāmas pazuda, youtubei atsevišķs apps bez reklāmām, visu laiku manuāli jāapdeito un baču ēd bik vairāk. Atslēdzu, bet neizmetu, jo kādreiz mēdz noderēt.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

ir kāds serviss, kas taisa aktuālus sarakstus, kurus paņemt automātiski?, lai nav pašam:

Esmu pielicis pagaidām šīs 3 listes

Rakstīts Github profilā, ka youtube listes ir "discontinued", bet izskatās ka vairumu bloķē tā pat. Vari paskatīt kas viņam ir par aktuālajām listēm, neesmu tās  īsti pētījis.

Useris te: https://github.com/anudeepND?tab=repositories

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...