Jump to content

skaļruņu un magnetolas iegāde.


selfeducation
 Share

Recommended Posts

čau , 

 nolēmu iegādāties skaļruņus un iespējams jaunu automagnetolu uz VW PASSAT B6 2005 gada . Šobrīd mašīnā stāv šī magnetola . 

Es vēlos iegādāties skaļruņus tikai bez pastiprinātāja , subwoofera , jo nevēlos lai šīs mantas būtu mašīna , bet tikai normālus skaļruņus , lai būtu labāki par oriģināliem . Šobrīd nav ne vainas oriģinālai skaņai , bet gribas nedaudz labāk . 

Varētu ieteikt labus skaļruņus un automagnetolu ? 

šobrīd apstājos uz šiem variantiem . 

1   2   3 - skaļruņi

1  2 - magnetolas

Link to comment
Share on other sites

čau.

 

magnetolas.

 

pats mazliet interesējos par šiem android izstrādājumiem. ja lasi krieviski pameklē krievijā atsauksmes.

ņemot verā, ka pamatā tie ir ķīniešu noname produkti, tur ļoti iespējams skaņa būs pakaļā

android var bremzēt, nebūt apdeitojams utt. t.i. pēc gada tur Vase var var neiet,

atsauksmes ir dažādas bet daudz negatīvu.

no 2din kautkādu Alpine/Pioneer var skatīties drošāk, tas vismaz nebūs pilnīgs mēsls un +- darīs to kas tam jādara.

 

skaļruņus neskatījos.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tikko Golfam RCD300 (tas pats pa lielam, tikai bez ekrāna) nomainīju uz Pioneer par 45eur (lētākais bez CD), skaņa ar stock tumbām uzreiz daudz labāka, it īpaši FM.  Vai arī, ja gribi oriģinālo maģi, bet ar labāku skaņu, skaties uz RCD510, tam ir uzlabota pastiprinošā daļa.

Link to comment
Share on other sites

selfeducation
pirms 10 stundām , celtnieks teica:

Tikko Golfam RCD300 (tas pats pa lielam, tikai bez ekrāna) nomainīju uz Pioneer par 45eur (lētākais bez CD), skaņa ar stock tumbām uzreiz daudz labāka, it īpaši FM.  Vai arī, ja gribi oriģinālo maģi, bet ar labāku skaņu, skaties uz RCD510, tam ir uzlabota pastiprinošā daļa.

RCD510 ir labāks par šo ?

tā jau ir labs :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Ko īsti vēlies panākt - labāku skaņu vai vairāk funkcionalitāti (android)?

Kam īsti to funkcionalitāti vajaga - navigācijai, skatīties filmas .. ?

Link to comment
Share on other sites

selfeducation
Pirms 37 minūtēm , ju teica:

Ko īsti vēlies panākt - labāku skaņu vai vairāk funkcionalitāti (android)?

Kam īsti to funkcionalitāti vajaga - navigācijai, skatīties filmas .. ?

es vēlos reāli labāku skaņu un funkcionalitāti ( tieši navigācija kā piem Waze , Bluetooth savienošanu ar telefonu un tas īstenībā ir viss visticamāk ) 

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz sajaucu, RNS510 nevis RCD. :)

 

Tas tavā linkā ir ķīnietis, ar kvalitāti būs kā paveiksies.

Link to comment
Share on other sites

selfeducation

tad jau labāk paņemšu šo  , tad savējai magnetolai nomainīšu programmatūru un uzlikšu Hertz , Alpine , Pioneer dinamikus . 

Link to comment
Share on other sites

Ar to ķīniešu aparātu nav nekāda garantija, ka skaņa kļūs labāka, arī tikai skaļruņu maiņa pat var pasliktināt skaņu.

 

Oriģinālajam aparātam mēdz būs speciāla frekvenču korekcija priekš oriģinālajiem skaļruņiem. Līdz ar to, kaut ko daļēji mainot, var visādi būt. Jāsaprot arī, vai kaut kur nestāv ārējais pastiprinātājs no rūpnīcas. Vismaz aprakstā, rakstīts, ka tas MFD2 ir multimedia interface. Vai tur nav tikai ekrāns ar pogām. Pēc tam ir kastīte, kas visu pārējo nodrošina. Kaut kā īsti no googles nevar saprast.

 

Jāsaprot arī, vai tas skārienjutīgais brīnumiņš nodrošina arī audio pārraidi, vai tikai handsfree varbūt. 

 

MFD2 it kā var audio tīri caur vadu pieslēgt http://www.ebay.co.uk/itm/VW-Seat-Skoda-Aux-Line-IN-Input-Adapter-for-MFD2-RNS-or-RNS2-Stereo-/270727493449

 

Es sākumā pamainītu tikai maģi, kādu tīri audio aparātu, kam ir BT, un pats galvenais HPF (augstfrekvenču filtrs), lai var paņemt nost pašus zemākos basus no tiem oriģinālajiem skaļruņiem, lai tos lieki nemocītu. Tad vēl atbilstošu pārejas panelīti http://www.aux.lv/lv/skoda/3175-ram-2611.html

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

selfeducation

es tomēr vēlos aparātu ar ekrānu un pārējām fīčām , vairāk pierasts un pašam patīk :) 

jā , tev bija taisnība @ju , ka tam touch adapteram ir tikai handsfree un nekādas mūzikas klausīšanās nesanāks caur viņu . 

bet tomēr , ja atstāt šo pašu MFD2 aparātu un paķert normālus dinamikus , var dabūt normālu skaņu ? 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, selfeducation teica:

paķert normālus dinamikus , var dabūt normālu skaņu ? 

Kas ir "normāli"? Es, piedodiet, tankā, bet pirmkārt, oriģinālie skaļruņi tam pasātam vai tad nav kaut kādi puslīdz brendīgi, Blaupunkt vai kas tāds, ne jau pilnīgi noname ķīnieši?

Un otrkārt,

pirms 7 stundām , ju teica:

mēdz būs speciāla frekvenču korekcija priekš oriģinālajiem skaļruņiem. Līdz ar to, kaut ko daļēji mainot, var visādi būt

 

Ja tev basa par maz, gan jau var kaut kā piemakarēt tur subi, ja ne esošajai magnetolai tad kādai krutākai "oriģinālajai".

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , 138 teica:

oriģinālie skaļruņi tam pasātam vai tad nav kaut kādi puslīdz brendīgi

Zīmols jau gandrī neko nenosaka, arī zināmajiem zīmoliem lētajā galā bieži vien ir reāli draņķi

pirms 9 stundām , 138 teica:

Blaupunkt vai kas tāds

šis jau kādus 10 gadus vairs tikai ir nosaukums

 

pirms 9 stundām , 138 teica:

Ja tev basa par maz, gan jau var kaut kā piemakarēt tur subi

Autors jau sākumā pateica, ka subi negribot, bet, man aizdomas, ka tieši to viņam vajag, bet cilvēks ir iedomājies, ka nomainot skaļruņus uz brendīgiem, parādīsies bass. Tā nenotiek.

 

Šitie rūpnīcas skaļruņi parasti ir ar labu jutību, kas tieši ir tas, ko vajag, ja tiek izmantots maģī iebūvētais (salīdzinoši mazjaudīgais) pastiprinātājs.

Tas lētais gals no zīmoliem jau arī bieži vien ir ar labu jutību, bet tur, nez kāpēc, bieži vien ir plastmasas difuzors un reāli draņķīgi pīsktuļi. No rūpnīcas parasti gadās kas nedaudz labāks.

 

Nezinu, kāpēc mūsdienās maģim vēl vajag baigo ekrānu, ja tāds jau ir "telefonam", ja nu vinīgi nedaudz bateriju pataupīt un nav galīgi kur tam kādu turētāju uzlikt.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

selfeducation

veči , man nav vajadzīga trakā mūzika mašīnā , bet vienkārši kaut cik kvalitatīvu un nedaudz bass , tas arī viss . 

jo šobrīd skaņa nav laba , ja tik vien klausīties radio , bet kad uzliec skaļāk tad pirž no visām pusēm . 

varat vienkārši ieteikt , ko es varētu pamēģināt sakarā ar skaļruņiem ? 

Link to comment
Share on other sites

Ar skaļruņiem paspēsi paniekoties. No savas puses ieteiktu nopakot durvis. Skaņa izmainīsies jūtami. Varbūt pat nevajadzēs neko mainīt.

Labots - kukkuru
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , selfeducation teica:

varat vienkārši ieteikt , ko es varētu pamēģināt sakarā ar skaļruņiem ? 

Nogriezt BASS uz 0, atslēgt BASS BOOOST, Super EQ un tml.

 

Kā jau minēju, prasītos HPF.

Link to comment
Share on other sites

  • selfeducation locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...