Jump to content

Ieteikums SAT tunera iegādei


Kashmars
 Share

Recommended Posts

Mēdz būt dažādi tjūneri un cenas. Ja labs aparāts, varu izskatīt variantu līdz 100 EUR, bet TV nav mana prioritāte. 

Link to comment
Share on other sites

Tad labāk izskati augstāk minēto variantu!!!Man nav ko citu ieteikt cenu kategorijā līdz 100!!!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Kashmars teica:

Varbūt nemt lietotu 800 dreamboxu?

Varbūt tomēr labāk neņemt!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pie Vu+zero var pielikt ārējo cieto un būs klusāks un lētāk un nevajadzēs čakarēties ar HDD draiveru pieraušanu un inicializēšanām.Ja kas,tad uz Vu+zero var dabūt arī visus virszemes kanālus.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Kashmars teica:

Cik es lasu, tam nav ieraksta funkcija

Pilnīgas muļķības!!!Lūdzu!

5a12594979b65_OperaMomentuzmums_2017-11-20_062127_bloganten_ru.png.d166787e2f7360ddf477a503c2f5b16b.png

Un kā jau Lipka teica!Liec ārējo cieto un jautājumiem rasties vairs nevajadzētu!

Un ja mājās mētājās kāds cietais no kompja lieks,tad nopērc šādu štruntu!!!https://one2one.lv/external-sata-usb-2-0-enclosure-natec-rhino.217043.pd

Link to comment
Share on other sites

ja par vu+, tad zero vs solo2 vs solo2 SE - tiešām svarīga tikai tā funkciju atšķirība, jeb tomēr arī priekš skatīšanās CPU jauda? ja es pareizi saprotu, tad solo2 jau nāk divkodolu procis plus 1G RAM.. 


Pirms 3 minūtēm , Kashmars teica:

Un kā es viņu varēšu pielsēgt ja man tv ir tikai scart un tulpītes?

Solo2 ir arī SCART, bet vispār http://www.vuplus.com/sub/sub0105.php 

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , lipka teica:

Pie Vu+zero var pielikt ārējo cieto un būs klusāks un lētāk un nevajadzēs čakarēties ar HDD draiveru pieraušanu un inicializēšanām.Ja kas,tad uz Vu+zero var dabūt arī visus virszemes kanālus.

Un kādā veidā var uz viņa dabūt virszemes TV kanālus?

P.S DM800 lietotu nevajag pirkt - tā jau darbojās, bet ir lēns salīdzinājumā ar Vu zerro

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , xp teica:

Un kādā veidā var uz viņa dabūt virszemes TV kanālus?

iespaužot USB DVB-T tuneri

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Kashmars teica:

Kur zero tāda ir?

Augstāk ir bilde ar aizmugurējo paneli!

Link to comment
Share on other sites

Tagad atradu. Un tā labi strādā? Bet tagad jau sliecos, ka nav ko taupīt , laikam ņemšu solo2

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Kashmars teica:

Un kā es viņu varēšu pielsēgt ja man tv ir tikai scart un tulpītes?

Ja tev nav normāla tv, tad kam tev labs sat uztvērējs?

Man ir VU zero - nekāda vaina! 

Link to comment
Share on other sites

Vai tad kad būs labs TV arī būs iespēja baudīt bildi nevis čakarēties? Tagad meklēju ko uzlikt IPbox 200s, lai ir rezerve vai bērnam ko paskatīties. Kaut kā negrib fleshoties, uzmet kļūdu

Labots - Kashmars
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Ronalds teica:

Man ir VU zero - nekāda vaina! 

pajautāšu savu jautājumu par šo: vai bez SAT uztvērēja šis aparāts ir spējīgs spēlēt filmas no NAS pa LAN, ir DLNA clients, un spēj spēlēt saturu pa taisno arī no WEB caur browseri?

Link to comment
Share on other sites

Pārāk daudz no 100 eiro vērta aparāta!


Pirms 36 minūtēm , Kashmars teica:

Bet tagad jau sliecos, ka nav ko taupīt , laikam ņemšu solo2

Vakar vēl gribēji lietotu dreamboxsu ņemt,šodien jau solo2!!!!Ta netaupi vispār un ņem šo:http://pultex.lv/product/vu-ultimo-4k-ultra-hd/ Ilgi vairs nebūs jādomā par sat uztvērēju!!!:pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , uldise teica:

pajautāšu savu jautājumu par šo: vai bez SAT uztvērēja šis aparāts ir spējīgs spēlēt filmas no NAS pa LAN, ir DLNA clients, un spēj spēlēt saturu pa taisno arī no WEB caur browseri?

Nu vismaz youtube aplikāciju var uzinstalēt, bet priekš visādām filmām u.t.t. viņš ir pa vāju.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka ja pamata uzstādījums ir pēc iespējas lētāks uztvērējs, un ir izvēle starp zero vai solo2 tas šodien neredzu jēgu pirkt solo2. Ja nu vienīgi par cenu, kas tuva zero cenai.

Ja domā par perspektīvu, tad varbūt jāskatās uzreiz uz kādu no 4K uztvērējiem. Vienīgi šķiet ka Latvijā pagaidām vēl neviens nepiedāvā lētus 4K uztvērējus. Varbūt vērts nedaudz pagaidīt.

 

Zero, tāpat kā vairums enigma2 uztvērēju var atskaņot media no NAS. Nezinu kā strādā tieši ar DLNA, esmu redzējis kaut kādus klientus, bet kāpēc mocīties ar DLNA ja strādā ar NFS un SMB.

Priekš interneta ir kaudze ar spraudņiem priekš populāriem resursiem. Ja nebūs tieši tas, kas interesē, gan jau atradīsi ko citu, līdzīgu.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Taapat teica:

Man liekas, ka ja pamata uzstādījums ir pēc iespējas lētāks uztvērējs, un ir izvēle starp zero vai solo2 tas šodien neredzu jēgu pirkt solo2. Ja nu vienīgi par cenu, kas tuva zero cenai.

Ja domā par perspektīvu, tad varbūt jāskatās uzreiz uz kādu no 4K uztvērējiem. Vienīgi šķiet ka Latvijā pagaidām vēl neviens nepiedāvā lētus 4K uztvērējus. Varbūt vērts nedaudz pagaidīt.

 

Zero, tāpat kā vairums enigma2 uztvērēju var atskaņot media no NAS. Nezinu kā strādā tieši ar DLNA, esmu redzējis kaut kādus klientus, bet kāpēc mocīties ar DLNA ja strādā ar NFS un SMB.

Priekš interneta ir kaudze ar spraudņiem priekš populāriem resursiem. Ja nebūs tieši tas, kas interesē, gan jau atradīsi ko citu, līdzīgu.

 

Paldies, izsmeļoši


Bet šeit kāds zina, kas par vainu, ka IPbox neflešojas, met ārā kļūdu vai man rakstīt citā tēmā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Taapat teica:

Priekš interneta ir kaudze ar spraudņiem priekš populāriem resursiem.

Neuzskaitīšu  man ir kādi pieci un uz zero viņi iet bez bēdas!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , xp teica:

Nu vismaz youtube aplikāciju var uzinstalēt, bet priekš visādām filmām u.t.t. viņš ir pa vāju.

Arī divkodolu Solo2? man šobrīd ir vismaz 8-10 gadus vecs Western Digital WTDV LIVE, un tas spēlē FullHD bez bēdām, tāpēc īsti neticu, ka šodienas kādam atskaņotājam var būt problēmas ko tādu atskaņot.. 

Link to comment
Share on other sites

Zero nav padomāts par dzesēšanu - mazs plastmasas korpuss, kur skatoties SAT kanālus jau uzkarst.

Cik paskatījos youtube - gaužām gausi viss notiek.

Domāju, ja vēlas tiešām, lai viss zibenīgi notiek, tad jāņem ir Vu 4k.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , xp teica:

Cik paskatījos youtube - gaužām gausi viss notiek.

 

Neteiktu gan,ka yootube strādātu gausi!


Tiek skatītas filmas caur Playstream,Seasondream,RMP!Ta nekādas vainas!!!Viss iet!Un neteiktu,ka gausi salīdzinājumā kaut ar Alienu8900!Tur bija gausi...

Link to comment
Share on other sites

Tagad jāizvēlas imidžs kādu liksi!Uz reiz ieteiktu Openpli 6.0 vai Openpli 4!Bet ir jau vēl VTI,Black hole.......utt!Šeit Vari izvēlēties Openpli!!!

https://openpli.org/download/vuplus/Zero/

Palasi,lai saprastu kas ir kas!!!https://giclub.tv/index.php?board=191.0

Bet domāju,ka Tev būtu vieglāk uzmest kādu Bekapu!Piemēram Serjogas!!!

https://giclub.tv/index.php?topic=7145.0

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

Ielāde notiek caur usb? Līdz šim man bija tikai caur rs232 ar nullmodema vadu

Labots - Kashmars
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...