Jump to content

Stūrenis


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Es protams neesmu atslēdznieks un skrūvspīles nav mans galvenais darbarīks, bet lietoju līdzīgas krievu skruvspīles, kā Tavā bildē. Nu nejūtu baigo vajadzību tagad pirk ko citu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , jacobs teica:

daudzās ražotnēs esmu strādājis, bet labas un parocīgas krievu skrūvspīles redzējis gan neesmu

Nu ok, šis arī ir diezgan aktuāls jautājums. Vari ko ieteikt? Skrūvspīles nav gluži stūrenis, kurus četrus pēc kārtas nopirkt, izmest ārā un apstāties pie piektā :biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

Ņem tās pašas, manas jau minētās RIDGID® Peddinghaus sērija Superior vai  Matador...

Vienādi droši tajās turēsies gan 168mm trubas gabals vai kāda trausla maza montāžas platīte...

Nebūs pat problēmas kādus konusus dažādām trubām ar tām presēt utml.

Abas minētās, intensīvi  lietoju jau tuvu 20 gadus...

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Didzis teica:

Pindzeles vispār neatmaksājas mazgāt, jo atšķaidītājs maksā daŗgāk par pašu otu.

Krāna ūdens ar ko izmazgāt emulsiju nemaksā neko, bet prō krāsotāji otas, rullīšus un vanniņas ikreiz met prom vienkārši tāpēc, ka to kā materiālus var ielikt tāmē un priekš kam tad tērēt savu laiku mazgāšanai.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , 138 teica:

Krāna ūdens ar ko izmazgāt emulsiju nemaksā neko

Protams, ūdenskrāsas var izmazgāt, bet nitrokrāsu ar ūdeni neizmazgāsi. Nu jā, tagad jau pat autiņus ar ''ūdenskrāsām'' krāso.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...