Jump to content

Whatsapp dati no Iphone4 uz Android


Recommended Posts

Labvakar, ir radusies vajadzība pārlikt whatsapp datus (sarakstes, bildes un video) no Iphone 4 uz Android. Paalsījos netā - ir dažādi varianti, bet arī atsauksmes dažādas. Varbūt kāds no forumiešiem ir ko tādu izveicis? Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu darījis to starp serdi un Andri, bet migrēt no viena Andra uz citu Andri nesen mēģināju un viss notika bez problēmām ar WhatsApp piedāvāto iespēju backupot visu saraksti (arī bildes un video) uz Google Drive. Vienīgi backups veidojas ļoooti ilgi un HVZ kapēc tā, bet no backupa atjaunojas jau krietni ātrāk. Sarakstes tiek ielādētas zibenīgi un pēc tam fonā notiek bilžu un video ielāde.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, no andra uz andri esmu tā arī izveicis, bet ar aifoņiem nav tik vienkārši.

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir iekš tā, ka aifons whatsapu bekapo uz iklauda, ar kuru andris nedraudzējas un andris uz googles draiva, kurš ar aifonu nedraudzējas. Vispār murgs.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais variants laikam ir paņemt lokālo čatu backupu(man uz Android atrodas iekš WhatsApp/Databases, ".db.crypt12" faili, sākumā nospiest Backup, lai uztaisās pēdējais backup) un pārlikt uz Android un tas pats ar audio un video, manuāli pārnest.

Link to comment
Share on other sites

1) Whatsappā - Settings->Chats->Chat backup, jānospiež Back up, lai uztaisa svaigu backup

2) Tad tas backup jāpārnes uz citu telefonu caur pc vai kā citādi (Backup atrodas iekš Whatsapp/Databases, sameklē uz telefonā caur failu menedžeri vai uz pc)

3) Video, audio, bildes(visam jāatrodas Whatsapp folderī) pārnest uz jauno telefonu caur pc.

Link to comment
Share on other sites

Ābolim ieiet kādā folderī? :rolleyes: kā???

Link to comment
Share on other sites

Man te tāds garāmgājēja jautājums - vai un kā ir pārnesami Whatsapp dati vienā vai otrā virzienā starp Android un Windows telefoniem? Tur viss ir īzī? Un (lai dieviņš nogrābstās, bet dzīvē visādi gadās) no S40 uz Android/Windows?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 4 stundām , Guncha teica:

Vienīgi backups veidojas ļoooti ilgi un HVZ kapēc tā, bet no backupa atjaunojas jau krietni ātrāk.

Gadijumā backupu neveici pa LTC "Dīzeli"? Tur augšuplāde ir 10 - 15 reizes mazākā kā lejuplāde!

Link to comment
Share on other sites

Paldies, šo ar biju atradis. Ja nesanāks atrast kaut ko pa freju, tad būs vien jāpērk. Negribās vienreizējam pasākumam kko pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau daudz - 3.70. Atteiksies no 3 saldējumiem :) 

Link to comment
Share on other sites

Nē, man kā altvietim prakstiskajam gribās atrast kaut ko pa freju, lai mandeles caur citu vietu operētu. :D Ir netā daži ne pārāk pārliecinoši varianti kā to izdarīt bez maksas, ja būs laiks pačakarēšos, ja nē - nopirkšu šo.

Link to comment
Share on other sites

Līdzīgā situācijā nonācu arī es, kad nesen gribēju no Lumias dabūt saraksti uz Samsung androfonu - atmetu ar roku. Wazaps Windā māk bekapot tikai uz OneDrive. Wazaps andrī māk restaurēt bekapu tik no Google Drive. Un Google Draivā backup folderus redzēt nevar un tikt klāt ne tik. Cilvēcīgi izdarīt to nevar. Akmens Whatsapp lauciņā. Vajag par cross-platform lietiņām vairāk piedomāt.. Ar smskām gan viss sanāca pa pirmo. 

Labots - raivix95
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bildes un video mans gan jaunais, gan vecais android tur sava foldera apakšfolderos, kur mierīgi var tikt klāt. Par saraksti nezinu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ggg97 teica:

Bildes un video mans gan jaunais, gan vecais android tur sava foldera apakšfolderos, kur mierīgi var tikt klāt. Par saraksti nezinu.

Vajadzība - no Iphones uz Android...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

A mūsdienās ir kāds risinājums subj. jautājumam???

Vēl joprojām jājājas ar 3-šās puses programatūru?

Link to comment
Share on other sites

2 prgrammas uz PC un phonēm, abas phones caur kabeli uz kompi, precīzi jāievēro darbību secība un viss sanāk abos virzienos. 2019. izveicu, bet ņemtne ir.

Link to comment
Share on other sites

2021.02.26. , 15:37, Racer teica:

2 prgrammas uz PC un phonēm, abas phones caur kabeli uz kompi, precīzi jāievēro darbību secība

 

Detaļas atklāsi? Man šis stāv priekšā, gribētos bez mēģinājumu un kļūdu metodes.

Inets pilns ar visādām programmām, bet (man vismaz) izskatās, ka liela daļa ir kaut kāda muļķu ķeršana un rezultāts nav garantēts. Es pat būtu ar mieru ko samaksāt, ja noceltu normāli kontaktus, SMSkas un WhatsAppu.

Link to comment
Share on other sites

@VebKamera, Tev kurā virzienā vajag - andris->aifons, vai otrādi? Kontaktus, SMS un zvanīto/saņemto numuru vēsturi pārcelt ir viegli -pilns ar softiem. Ar Whatsappu ir baigi piņķerīgi, jo dati ir kriptēti, Aifoni glabā uz iklauda, Andrīši uz gugles draiva. Es dzenāju abos virzienos, jo sieva pārgāja no andrīša uz aifonu un andrīti atdeva meitai, kurai bij vecāks aifons, no kura pārdzinu uz andrīti. Oficiāli servisa centros tādu opciju nepiedāvā un man čoms, kam ir mobilo servisa darbnīca, pateica, ka to nevar izveikt. Būros toreiz cauri kādus 3 vakarus, jo netā ir pilns ar muļķīgām pamācībām. Pēc ņemtnes biju kaut kādu txt failu uztaisījis ar komentāriem un linkiem ar pamācībām. Stulbākais ir tas, ka nevaru atrast to failu. :( Vienīgais ko atceros - tur bija jāizmanto uz datora un fonēm 2 vai 3 softi un speciāla whatsapp modificēta versija. Pameklēšu nākamnedēļ - moš backup cietnī ir. Programmas ir palikušas, bet nu tagad kuras izmantot neatceros. Te ir liste (moš noder):

 

Android.iPhone.WhatsApp.Transfer.Plus.3.2.129.x64\
android-whatsapp-to-iphone-transfer\
AnyTrans.Android.7.3.0.20191120.win64\
AnyTrans.for.iOS.8.3.0.20191121.win64\
Anvsoft.SynciOS.6.6.5.
Backuptrans.And.iPh.Data.Transfer.Plus.3.1.35\
Backuptrans.Android.iPhone.WhatsApp.Transfer.Plus.3.2.110.
D-Back.iPhone.Data.Recovery_6.6.0.12\
Syncios Data Transfer Backup\
WS.Dr.Fone.Toolkit.for.iOS.Android.10.0.12.65\
WS.MobileGo.8.5.0.109\
WS.MobileTrans.8.1.0.640\
backuptrans-wa-sync.apk
phone-transfer_appgeeker.exe
WazzapMigrator.v.3.5.3.b.163.apk
WhatsApp_2.18.248.apk
Whatsapp-modified.apk

Labots - Racer
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

No aifona uz andrīti

Izdarījām pa vienkāršo - noarhivējām čatus uz zipiem, izdzēsām aiklaudu ar visu vacapu nafig.

Lai iet ieskrieties ar saviem proprietary formātiem. Lietosim vairāk TG un viss. Jau tā tas vacaps dumības ar savu feisbuka politiku taisa, nafig ar viņiem vēl tur ņemties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , VebKamera teica:

No aifona uz andrīti

To bij vieglāk izveikt kā otrādi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...