Jump to content

Kāds neieteiks labu santehniķi radioatoru nomaiņai Rīgā?


valchazzz
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Dzīvoklī nepieciešams nomainīt 4 radiatorus. Meklēju normālu meistaru, kas prot strādāt.

Kaut kā nevaru atrast, ss-ā negribās meklēt..

Viens atnāca, pūta un elsa, ka nezin, kā nu būs. Otrs atnāca - tūlīt tik strādās. Un pazuda uz neatgriešanos - vairs nav sazvanāms. Kaut kā man grūti iet :biggrin:

 

Varbūt kādam ir normāls santehniķis pazīstams, kas vienkārši prot strādāt un nemēdz pazust?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Ieteikt nevaru , bet kad vecāku dzīvoklī mainīju radiatorus, tad pats apsaimniekotājs (RNP) ieteica. Meisars pateica, kāda izmēra radiatorus (un papildus CU caurules) vajag, un vienā dienā visu izdarīja.

Link to comment
Share on other sites

Vispaŗ jau tagad, apkures sezonā, mainīt radiatorus nav prāta darbs. Radiatori jāmaina vasarā. Santehniķi protams vajag sameklēt, bet darbu labāk atstāt uz nākamo vasaru. 

Link to comment
Share on other sites

valchazzz
Pirms 10 minūtēm , Didzis teica:

Vispaŗ jau tagad, apkures sezonā, mainīt radiatorus nav prāta darbs. Radiatori jāmaina vasarā. Santehniķi protams vajag sameklēt, bet darbu labāk atstāt uz nākamo vasaru. 

 

Didzi, man ir savs skaitītājs un varu atslēgt apkuri dzīvoklī jebkurā brīdī.

Un namu pārvalde man ir kaut kāda galīgi mazā, noname, nerosina uzticību tie meistari.

Labots - valchazzz
Link to comment
Share on other sites

Nu oficiāli šitādu pakalpojumu sniedz Rīgas Siltums. Cik kādreiz teica paziņas, tad ''noķer'' meistaru no RS un izdarīs visu bez liekiem papīriem. Oficīalais celš izlasāms RS lapā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , valchazzz teica:

 

Didzi, man ir savs skaitītājs un varu atslēgt apkuri dzīvoklī jebkurā brīdī.

Un namu pārvalde man ir kaut kāda galīgi mazā, noname, nerosina uzticību tie meistari.

Ja jau pats vari atslēgt apkuri, tad radiatorus arī vari pats nomainīt, ja vien nav nepieciešams trubas ar autogēnu metināt.

Nav tā nekāda kosmosa zinātne. Trubu pagarinājumus/savienojumus amatierim visvienkāršāk ar kapara caurulēm veidot. Dārgākais instruments tad būs gāzes deglis (~15 EUR), alva un lodpasta jau pie materiāliem pieskaitāma.

Link to comment
Share on other sites

‎14‎.‎11‎.‎2017 , 09:21, valchazzz teica:

Tik daudz padomu un nevienas rekomendācijas par konkrētu meistaru :biggrin:

 

Kā nu ne?

 

DIY

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Tieši tā, priekš sevis labākais meistars esi Tu pats. Neviens meistars otram darot neieliek sirdi un dvēseli :cool2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
valchazzz

Paldies par padomiem. Beigās tomēr pasaucu lokālā namu apsaimniekotāja meistarus. Salika radiatorus par 30(!) eur gabalā, pārsteidzoši kārtīgi. 4 radiatorus pa 5 stundām.
Bet tās cenu atšķirības - citi prasīja 50-60 eur un pie tā visa pūta un elsa, cik viss nevienkārši. Šitie vienkārši atnāca, bez pļāpāšanas piestiprināja, salodēja, done.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , valchazzz teica:

prasīja 50-60 eur un pie tā visa pūta un elsa, cik viss nevienkārši

Tieši tāpēc jau bija jāpūš, lai varētu paprasīt! Par viegli izdarāmu darbu dārgi nepaprasīsi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...