Jump to content

Problēma ar ACER datoru!


deboshieris
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem!

 

Ir radusies ķibele ar portatīvo datoru Aspire S7, kas izpaužas, ka sācis nelādēt bateriju. 

Šobrīd strādā tikai ar piespraustu strāvas vadu.

Tika iegādāts lietots jau ar pašvaku bateriju. Viss strādāja un lādēja. Tika iegādāta jauna (neoriģināla) baterija. 

Svaigi iegādātā baterija strādāja un lādējās, kad kādu dienu sāka nelādēt. Ieliku atpakaļ veco (oriģinālo) bateriju un tas pats - nelādē.

Kas varētu man palīdzēt ar patiesu diagnostiku?

Vai patiešām vienīgais variants ir mainīt mātesplati?

 

Link to comment
Share on other sites

Nopērc normālu akumulatoru. Vecais ir nosprādzis no vecuma, ķīniešu ir nosprādzis jo sūds bija.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

deboshieris

Vecais akumulators strādāja un turēja 30 min. 

Vecajam akumulatoram bija jālādējas.

Īpaši apdāvinātos ar savus komentārus lūdzu paturēt pie sevis.

Ķīnietim nav ne vainas. Lietoju vairākos datoros nav nekādu problēmu.

Domāju ka autorizētajos servisos ir vien čibriki bet te arī tie parādās.

 

 

Labots - deboshieris
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , deboshieris teica:

Domāju ka autorizētajos servisos ir vien čibriki bet te arī tie parādās.

Tad jau pats uzminēji!

Pirms 44 minūtēm , deboshieris teica:

vienīgais variants ir mainīt mātesplati

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ir multimetrs, tad var pamērīt spriegumu uz baterijas kontaktiem gan pašai baterijai, gan piespraužot pie tīkla. 

Ar patiesu diagnostiku tev palīdzēs servisa centrā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Jainit teica:

Ja ir multimetrs, tad var pamērīt spriegumu uz baterijas kontaktiem gan pašai baterijai, gan piespraužot pie tīkla.

Un ko viņš no tā sapratīs uz kuriem kontaktiem tur ko mērīt!!? Tu vispār esi redzējis, kā tā bača pievienojas?!!

Link to comment
Share on other sites

deboshieris
Pirms 36 minūtēm , Jainit teica:

Ja ir multimetrs, tad var pamērīt spriegumu uz baterijas kontaktiem gan pašai baterijai, gan piespraužot pie tīkla. 

Ar patiesu diagnostiku tev palīdzēs servisa centrā.

Tur nāk vairāki vadi  uz akumulatoru un īsti nav skaidrības kas kur pienāk.

 

Patiesā diagnostika servisa centrā ir gudra irshana un neko vairāk kā pateikt ka plate jāmaina un jānopērk oriģinālo akumulatoru.

Ar tādu diagnostiku es saskāros.

 Uz jautājumu ja nekas nemainīsies no jauna oriģinālā akumulatora vai cienītais meistars man atgriezīs iztērēto $ - protams ka nē!

 

Link to comment
Share on other sites

Un, kā būtu, ja pamainītu lādētāju, tie jau ar nav mūžīgi, kaut vai iesākumā, ja var aizņemties. Man vecai eMachinai (acer meitinieks) bačene neturēja gandrīz nemaz, knapi līdz blakus istabai aiznest varēja. Kādu dienu lādetājs nosprāga. Par cik dikti ieguldīties vecajā krāmā vairs negribēju, pasūtīju aliexpresā lētāko, ko tai brīdi atradu. Kad piespraudu ķīnieti datoram, biju priecīgs, ka vispār darbojas un gribat ticat, gribat neticat, bet bačene stundu darbojās bez problēmām un vēl bik palika pāri. Protams nesaku, ka bačene tagad, kā jauna, bet nu tomēr fakts ir fakts, bačene darbojas ilgāk. Protams neapgalvoju, ka autoram šis būs risinājums, bet jāpārbauda visi pieejamie varianti.

Link to comment
Share on other sites

deboshieris
Pirms 39 minūtēm , romajo teica:

Un, kā būtu, ja pamainītu lādētāju, tie jau ar nav mūžīgi, kaut vai iesākumā, ja var aizņemties. Man vecai eMachinai (acer meitinieks) bačene neturēja gandrīz nemaz, knapi līdz blakus istabai aiznest varēja. Kādu dienu lādetājs nosprāga. Par cik dikti ieguldīties vecajā krāmā vairs negribēju, pasūtīju aliexpresā lētāko, ko tai brīdi atradu. Kad piespraudu ķīnieti datoram, biju priecīgs, ka vispār darbojas un gribat ticat, gribat neticat, bet bačene stundu darbojās bez problēmām un vēl bik palika pāri. Protams nesaku, ka bačene tagad, kā jauna, bet nu tomēr fakts ir fakts, bačene darbojas ilgāk. Protams neapgalvoju, ka autoram šis būs risinājums, bet jāpārbauda visi pieejamie varianti.

Es domāju ja baroklis strāvu padod uz datoru kā norādīts uz tā, tad vajadzēja lādēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , deboshieris teica:

Es domāju ja baroklis strāvu padod uz datoru kā norādīts uz tā, tad vajadzēja lādēt.

 

Zirgs lai domā, tev vajadzētu ieklausīties sakarīgos padomos jo domāšana acīmredzami nepadodas.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

deboshieris
pirms 15 stundām , nnoname teica:

 

Zirgs lai domā, tev vajadzētu ieklausīties sakarīgos padomos jo domāšana acīmredzami nepadodas.

Atkārtošos - īpaši apdāvinātos savus komentārus paturēt pie sevis.

ZB jau pilns ar apdāvinātajiem, kas tik var irst un irst .....

Link to comment
Share on other sites

deboshieris
Pirms 23 minūtēm , e = d teica:

Kāds topika autors, tādi komentāri ....

Ko var citu var sagaidīt no cilvēka pamuļķa...........

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked un unlocked this tēmaa
  • Guest locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...