Jump to content

HDD


hackey
 Share

Recommended Posts

Sveiki forumieši!

Nepieciešamība iegādāties HDD, tik rodas jautājums ko pirkt, kādam ražotājam uz šodienu lielāka uzticamība?

Piemēram līdz šim esmu pircis Samsung, tagad tāu vairs nav. Vēl jo vairāk ja nekļūdos palikuši vien daži ražotāji, kas vēl iet tirgū ar dažādiem nosaukumiem, bet pēc būtības ir vieni un tie paši. Kaut kas līdzīgs VW koncernam kam apakšā ir kaudze marku un modeļu bet pēc būtības visi ir VW :D

 

Link to comment
Share on other sites

WD

Link to comment
Share on other sites

Vismazākās problēmas ir ar WD, ja paņemsi Black sēriju tur vispār ir 5 gadu garantija!

Link to comment
Share on other sites

Es arī balsoju par WD, jo manā bojāto disku kaudzē vismazāk ir tieši WD. Neiesaku Seagate, jo tie manā sprāgoņu kaudzē ir visvairāk.

Link to comment
Share on other sites

Man jau ntos gadus viss turas uz blackiem 640/750/1000 (WD). Nav pievīluši nekad, tfu, tfu, tfu.

Protams sistēma kādu laiku gāja uz raptora, pēdējos gadus SSD ... Blacki pilda glabātuves funkcijas.

Tagad pēdējo iemetu 3TB sarkano, ~ gadu jau iet bez problēmām ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Zaļos nevajag ņemt - man no WD tikai tie ir atņirgušies.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pasūtīju Melno 2 TB :)

Lasot jūsu komentus, jums tie HDD mirst kā mušas. 

pirms 6 stundām , M@R$$ teica:

Tagad pēdējo iemetu 3TB sarkano, ~ gadu jau iet bez problēmām ...

Šis izklausās tā ka tūlīt viņam vajadzētu sprāgt nost.

Negribās lielīties, bet visi līdz šim pirktie samsungi ir dzīvi ~7  un vairāk gadi, izņemot pirmo kas patiesībā gados ~5 nosprāga (dzimis kkur tālajā 2004), sāka tikšķēt un viss - off.

 


pirms 6 stundām , M@R$$ teica:

Protams sistēma kādu laiku gāja uz raptora, pēdējos gadus SSD ..

un ja nav noslēpums kas ir SSD, WD?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es personigi perku tikai Sandisk X serijas SSD/Solid State Drive. Uz doto briidi Macbook Pro ieliku - 256Gb Sandisk X400. Stacionaraja datora izmantoju 128Gb Sandisk X110. Un kalpo godam. Ja man jasalidzina ar Samsung, vai citu, tad nevareshu atbildet jo nav ar ko salidzinaat.

Link to comment
Share on other sites

Developer
pirms 13 stundām , Guncha teica:

Es arī balsoju par WD, jo manā bojāto disku kaudzē vismazāk ir tieši WD. Neiesaku Seagate, jo tie manā sprāgoņu kaudzē ir visvairāk.

Vajag iegādāties normālu barošanas bloku, tad nekas nesprāgs... Seagate ir vieni no vislabākajiem HDD ražotājiem!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Developer teica:

Seagate ir vieni no vislabākajiem HDD ražotājiem!

Puis, tu esi atpalicis vismaz par  15 gadiem. Kādreiz tiešām tie bija kvalitatīvi, bet tagad par to var tikai sapņot.  Tikai un vienīgi WD un atkarībā no pielietojuma (dati, arhīvs, NAS u.t.t.) arī modeli.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Developer teica:

Vajag iegādāties normālu barošanas bloku, tad nekas nesprāgs... Seagate ir vieni no vislabākajiem HDD ražotājiem!

Pentium III laikā Seagate tiešām bija izvēle Nr.1, bet es runāju par mūsdienām.

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...