Jump to content

Bites internets un torrenti


riNcis1
 Share

Recommended Posts

Anonīms Alkoholiķis

Ja gribi kačāt torrentus, tad tas jādara pa nakti, savādāk ļoti ātri sasniegsi limitu. Ja nedzīvo čuhņā un ir iespēja tikt vaļā no līguma, bez līgumsodiem/hardware-izpirkšanas, tad kraties prom no dīvaini lidojošās bietes. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , riNcis1 teica:

Sveiki. Kāds šeit izmanto Bites internetu, lai paņemtu kādu torrentu? Vai Bite ierobežo šo un vai ir kādas problēmas pēc kādu padsmit GB "kačāšanas"?

Ar torrentiem tu pārkāp Bites "Godīgas lietošanas politiku", jeb viņu ierobežojumus lēna interneta/lielas torņu noslodzes risināšanai. Tevi pabrīdinās un  ja turpināsi, tad ierobežos ātrumu uz niecīgu.

 

Cik man zināms LMT un Tele2 neierobežo tevi uz interneta izmantošanas veidu, līdz ar to ar tām kompānijām nevajadzētu būt problēmām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es nevaru saprast - tiešām ir tik slikti ar naudām, ka pāris eiras mēnesī tā ietekmē dzīvi, ka jāsaistās ar šo ļoti savādo kompāniju? Man vasarā tiek izmantoti abu citu kompāniju 4G internets izīrētajās vietās un iemītnieki ir dažādi - gadās, ka 100MB, gadās, ka 200 GB pāris dienās novelk, nav bijuši ne aizrādījumi, ne ātruma samazināšana... 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nezinu kā lai to noraksturo savādāk - žīdiem žīdu problēmas, kad mēģina nožīdoties pie žīdiem.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...