Jump to content

Manas mazās platītes


Platists
 Share

Recommended Posts

Vēlējos lai man kāds paskaidro kaut ko par šajām mazajām platītēm. Vinilu esmu sācis kolekcionēt nesen tāpēc vajag palīdzību. Esmu atradis šādas mazas platītes.

Platēm 1 dziesma uz 1 puses otra puse plakana nekā nav. Nosaukums iegravēts. Vēlos uzzināt vai šīs plates ir retas jo būs prieks ka kolekcijā ir kaut kas rets.

Zinu ka 1 plate maksāja 15 kapeikas. Vairāk nekas cits nav zināms. Klāt pielikšu arī bildīti.

IMG_20171021_164257.jpg

Link to comment
Share on other sites

Šitādas caurspīdīgās nāca līdzi kaut kādam žurnālam. Parasti bija ieraktsīta kāda pasaka.


Nedomāju, ka kas ekskluzīvs, ja nu vienīgi visi jau izmetuši, un tu esi pēdējais palicies, kam tādas ir.

Link to comment
Share on other sites

Tā plate ir cieta, kā "normāla" plate, vai plāna un lokana kā plēve?

 

pirms 3 stundām , ju teica:

Šitādas caurspīdīgās nāca līdzi kaut kādam žurnālam

kaut kādos (nezinu, kādos) žurnālos nāca ieskavotas, kantainas vai pusapaļas, melnas vai zilas, un, šķiet, drusku lielākas, ar visādu šausmīgu mūziku iekšā, bet akurāti apaļas (nu šī neizskatās ar roku apgriezta) un ar pasakām, tādas nezināju, tas varētu arī būt kaut kas mazliet retāks, ne

 

Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

no National Geographic

wow, kas to būtu domājis ka šī bija ne tikai iekš psrs novērojama parādība

Link to comment
Share on other sites

Gan jau nav nekas super vērtīgs, bet nosacīti rets varbūt jā. Es šitādas neesmu redzējis, kaut esmu redzējis visvisādas psrs plates, ieskaitot tās mīkstās plates no žurnāliem (tās laikam bij 7" = ap 20cm) un pat apsveikuma kartīti-plati.

Ieej apjautājies foto un plašu veikalā Lāčplēša ielā 54 (vai 56), vai kādā antikvariātā, tur tev gan pateiks cik šis štrunts ir rets vai nav.

Link to comment
Share on other sites

interesents

Nu tu jau kā jaunais vinila kolekcionārs varētu mums vecajiem perduniem pastāstīt , kas skan tajā brīdī , kad tu to sūdu uzliec uz sava "griežgaldiņa"" .

Un ko tu dzirdēsi:- Moroz, moroz, tālāk  - apskaties āmur, uz šī plates izstrādājuma viss ir uzrakstīts,

Moroz, ātrums 33 apgriezieni, izpildītājs J.Slobodkins, izdevējs - izskatās pēc Pēterburgas vienreizējā brenda, katrā ziņā tā nav Melodija, tālāk visa informācija diskogā,

ko vēl pateikt, vērtība, vari sarullēt to visu tūtiņā un iebāzt .....kaut kur,

atvainojos par ne eropeisku vērtējumu:-)

Labots - interesents
  • Bēdīgs 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...