Jump to content

Jaunie ventilācijas noteikumi virtuvēm ar gāzes iekārtām.


Sky_High
 Share

Recommended Posts

Runa ir par šo: "Aizliegts: 89.10. daudzdzīvokļu objektā dabīgās ventilācijas kanālam pievienot mehāniskās ventilācijas iekārtu, ja telpā izvietots gāzes aparāts un nav ventilācijas, kas nodrošina pastāvīgu gaisa apmaiņu telpā un noplūdušās gāzes novadīšanu ārpus būves."

 

Stājas spēkā no 2019. gada 1. janvāra.

 

Te sīkāk: http://nra.lv/latvija/183989-zinasanai-ar-virtuves-nosucejiem-bus-sarezgijumi.htm

 

Vai kāds jau ir pieķēries šai problēmai? Ko darījāt un kā gāja?

Man personīgi vispievilcīgākā šķiet 3-4 nelielu caurumu izurbšana ārsienā. Jautājums, vai vajag ar kādu, piemēram, pārvaldnieku, konsultēties pirms tam (vai jūs konsultētos)?

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Ir ventilācijas restīte ar caurumu nosūcējam.

2016.gada augustā LG pieņēma objektu (dzīvokli). Bija pieslēgts nosūcējs ar šādu restīti pie ventilācijas šahtas. LG pārliecinājās, ka ir saglabāta dabīgā ventilācija un atļāva ekspluatēt.

Atslēgas frāze ir izvietots gāzes aparāts un nav ventilācijas

Ar šo restīti tiek saglabāta dabīgā ventilācija

Link to comment
Share on other sites

Man tas ventilācijas caumurs ir tāds garens, tāds, ka es varu pievienot novilcēju un pāri paliek bik mazāk par pusi. Tā kā, nav tā, ka viss ir aizbāzts. Nezinu vai tāds variants ies cauri, vajadzētu, bet ta jau redzēs.


Pirms 2 minūtēm , Sky_High teica:

Smakas nesit atpakaļ?

Savējais iet prom uz urrā, bet tā kā dzīvoju "penthausā", no apakšas dažreiz iepeld smaķele.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...