Jump to content

Jauns pļaujmašīnas motors uz vecā korpusa


Taburete
 Share

Recommended Posts

Kas ir jādara, lai izvēlētos pareizu motoru, tā lai derētu uz vecā korpusa? Vai Rīgā/Rīgas rajonā ir kāds dārza tehnikas veikals, kurš tirgo motorus, tā, lai var pirms pirkšanas apskatīt, pakonsultēties, uzrādīt iepriekšējo motoru/korpusu? Interesē B&S motori.

H310-0600.png

Link to comment
Share on other sites

Tirgo, tirgo - Āgenskalnā, tur tas jauizveidotais kvartāls pie jaunās Maksimas - Pilsoņu ielā. Ir uz vietas un var izvēlēties no vairākiem variantiem. Cenas arī bija ok...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Apskaties, vai bundža nav sarūsējusi un nākamgad nesajūk. Citādāk būs jauns motors, bet nebūs ar ko stumt.  Pļāvēja apakša parasti taisīta no plāna bleķa, kurš pa gadiem desmit izrūsē. Es gan piekristu Snukurins un tagad uz akciju pirktu jaunu pļaujamo. Domāju, ka naudas bus līdzīgas, jo tirgotāji ir ieinteresēti sezonas beigās iztirgot pļāvējus pa lēto un vēl divu gadu garantija.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 7 stundām , Taburete teica:

Interesē B&S motori.

Kas viņos tik kruts salīdzinot, piemēram, ar Subaru motoru?

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Vislētāk būs motorzāģa „Družba" motors, ko var piekombinēt gandrīz katram zāles pļāvējam.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

B&S ir kruts ar to, ka grūti nokaut. Esmu varojis diezgan nežēlīgi - gan eļļas, gan apstākļu ziņā. Stiga pļaujmašīna iet jau tuvu pie 10 gadiem ar B&S.

Bet viss pārējais gan ir jau vismaz 3-šo reizi lāpīts - trosītes, rokturi, piedziņas siksnas, pat riteņi pārmetināti (bija izlūzuši), par asmeņiem vispār nerunāsim. Kā tā motora ass vēl ir vienā gabalā vispār ir brīnums - tik daudzas reizes ciņos un akmeņos ir iebraukts.

IMHO jēga mainīt motoru, pie tam to kruto B&S ir tikai tad, ja viss pārējais ir kā jauns.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

B&S  bija kruts pirms daudziem gadiem. Tieši tāpēc vecie pļāvēji ir nenokaujami. Pēdējo gadu laikā ražotie sprāgst kā mušas.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 3 stundām , ridao teica:

Pēdējo gadu laikā ražotie sprāgst kā mušas

 

Nutad vēl viens globalizācijas, optimizācijas un ķinizācijas upuris.

Link to comment
Share on other sites

Man atkal interesētu MTD lētuča bundža, jo ķīniešu motors vēl iet, kaut arī eļļiņu jaunu viņš redz tikai reizi 2-3 gados.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jāpaskatās šķūnītī. Liekas, ka vienai 46cm bundžai vēl vajadzētu mētāties. Varbūt bez stumjamās ručkas. Pirmais tāds MTD ar B&S nokalpoja 10 gadus, un varbūt ietu vēl šodien, bet sieva iepļāva zemē iedzītā caurulē un savērpa kloķeni. Pēc tam tika ar gada intervālu nopirkti vēl divi tieši tādi paši MTD, kuri abi knapi nokalpoja garantijas laiku un nosprāga. Pēc netā pieejamās informācijas tiem jau B&S motori bija ražoti Ķīnā.

Tagad jau sesto gadu kalpo pļāvējs ar Honda motoru un bēdu nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Man arī B&S  motors strādā jau vairāk kā desmit gadus. Pļauju daudz un nežēlīgi, bieži slapju zāli. Bundžai vairs tehnisko apskati iziet nevarētu- izrūsējusi, bet motors kalpo. Kolēģim traktorītis kādus trīs gadus nokalpoja un motors noklājās. Izskatās, ka tāda tendence tagad ražotājiem. Vajag tak lai pērk jaunus aparātus, nevis desmitiem gadus veco izmantou. bizness tak!.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir pļāvējs ar B&S motoru nu jau ceturto sezonu. 

Tiesa pļauju reti. Eļļu mainu regulāri. Bet nu kad pļauju tad paļauju - ar pilnu slodzi un jā, bieži arī slapju un garu zāli, tā ka motors slāpst nost....  Ir pāris reizes uzsists pa akmeņiem un kas vēl sliktāk kociņiem ko suņi iznēsājuši....  Nu iet pagaidām. 

 

Jebkurā gadījumā motors ir 80, ja ne pat 90% no pļāvēja.... 

Vai mainīt motoru - nu tur jāskatās vai jaunu pļāvēju nopirkt nebūs lētāk! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, Didzis teica:

Man arī B&S  motors strādā jau

strādā vairāk , kā 15 gadus ...., gan pļāvējam , gan motoblokam , eļļu mainu ik pa huj viņ- zina ....., paņemu eļļu no tausta , un pabužinu starp pirkstiem , un tad jau var just, vai ir jāmaina .....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...