Jump to content

Tetovēšanas salona dibināšana.


selfeducation
 Share

Recommended Posts

Labrīt , 

 Es vēlos dibināt savu tetovēšanas salonu manā ciematā , bet es īsti nezinu ar ko iesākt . Man ir cilvēks ( tetovētājs ) kuram ir visi materiāli , aprīkojums u.c 

kopumā , ir viss nepieciešamais , bet nav zināšanu par biznesa dibināšanu . 

Man ir tādi jautājumi : 

1. Mikrouzņēmums vai SIA ? 

Ko ir izdevīgāk dibināt , mikrouzņēmumu vai SIA ? kādi plusi un mīnusi ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vienīgā tiešā atšķirība strap SIA un Mikro ir, SIA vajag 2800 kapitālu viss kas ir mazāks ir mikro! Bet tālāk jau sākās jociņini būsi MUN maksātājs vieni noteikumu, būsi UIN citi noteikumi, PVN vēl citi u.t.t. Ej pie kādas firmas, kas palīdz organizēt uzņēmumus, tev tur visu izstāstīs, šeit te tā būs bezjēga muldēšana, jo neviens tavā ādā neielīdīs!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sākumā vajag atšķirt uzņēmējdarbības formas no nodokļu maksāšanas formām.

Tālāk saprast vai vispār vērts parādīties legālā formā un visi tevi neizdrāž pirms nopelni pirmo euro.

Piemēram https://likumi.lv/ta/id/273895-noteikumi-par-higienas-prasibam-tetovesanas-un-pirsinga-pakalpojumu-sniegsanai-un-specialajam-prasibam-tetovesanas-lidzekliem

Labots - maize
Papildinājums
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

selfeducation

liels paldies par saiti , tieši ko meklēju . 

esmu atradis speciālistus , kuri konsultē un palīdz par uzņēmumu dibināšanu . 

Varbūt kādam ir informācija , kur var pierakstīties uz higiēnas kursiem tetovētājiem , un vai ir iespēja to dabūt ar tālmācības ceļu ? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , selfeducation teica:

esmu atradis speciālistus , kuri konsultē un palīdz par uzņēmumu dibināšanu . 

Varbūt kādam ir informācija , kur var pierakstīties uz higiēnas kursiem tetovētājiem , un vai ir iespēja to dabūt ar tālmācības ceļu ? 


Pieņemu, ka šis pasākums būtu pieprasīts labošanas darbu iestādēs, - uz vietas būtu gan meistari gan klienti, gan biznesa izmaksu daļa priekš telpu īres atkristu. :D
Vienīgi par to tālmācības ceļu, to gan nevajadzētu studēt ne tālmācībā ne klātienē. :D

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

jautājums, kur šai pasākumā ir autora interese?

tb, vai koncepts vispār ir strādājošs, vai ciematā (konkrētajā reģionā kur vēlies atvērties) ir reāls ilgtspējīgs maksātspējīgs tirgus, kas baros tavu štelli?

ja tas ir individuālais darbs vai patentmaksa, tad kāds ir tavs reālais pienesums biznesā, par kuru būtu godīgi cirpt savu daļu? (okei, tu nofinansē sertifikāciju, tad pēc tam tad civlēks tev ir parādā. klasiski, bet vai efektīvi un ilgtspējīgi?)

telpas? vieta un īpašums. ja tev ir liekas telpas kādos spridzān-sprudzānos, tad vai tur ir klientūra? un otrādi, cik maksās vieta tur kur ir klienti?

utt.

(kaut kādas līdzīgas domas man domājās, kad vienā diezgan lielā novada pilsētā radās variants uzlikt ķepu telpām. gribēju fitnesa/solārij/utt salonu. parēķināju - ir efektīvāki veidi pelnīt penzijai.)

Link to comment
Share on other sites

Ja pats tetovētājs dibinātu uzņēmumu, tad vēl saprotams. īstenībā tetovētājam nafig nevajag priekšnieku, uzņēmuma īpašnieku, direktoru, vai kā nu viņu tur sauc. Neticu, ka apgrozījums būs tik liels, ka tetovētājs vēl nopelnīs algu priekšniuekam. Kurpnieka, friziera vai tetovētāja darbs tas tomēr tāda individuāla štelle aci pret aci ar klientu. Jā, varbūt lielā pilsētā var pastāvēt liels salons, bet mazā miestā nekad. Tad vajag vēl otru salonu taisīt, kurš dzēš ārā tos tetovējumus. Pēc dažiem gadiem, kad klients paaugas, saprot, ka tetovējums ir sūds, nafig viņam nav vajadzīgs, tetovējuma noņemšana varētu būt labāks bizness :D

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Didzis teica:

Tad vajag vēl otru salonu taisīt, kurš dzēš ārā tos tetovējumus.

Kad tie tetovējumi sāks balēt un plesties, šī būs rentabla štelle.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic, šajā forumā īpašu atbalstu uzņemējdarbībā neceri, jo te visiem  viss ir nerentabls, parāk daudz birokrātisma utt. :D 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , usver teica:

Edis7 ir atpalicis par gadiem 20

Domāju, ka ne jau Edis atpalicis, vienkārši tāādi dārzeņi pa šiem 20g. ir uzkulitivēti, tā apakšējā bilde, diemžēl ir šodienas realitāte!

Link to comment
Share on other sites

selfeducation

labi , ne ciemats bet pilsēta . Tetovētājs čillā pa mēnesi saņem 1k , daudz neņemot par tetovējumiem . Ja pielikt vairāk pūles un atlikt savas darīšanas , tad protams vairāk sanāktu . 

Protams , viņam nav vajadzīgs priekšnieks , bet viņam tas būtu daudz ērtāk kad viss ir gatavs un viņš tikai ievācas ar savu aprīkojumu , dara savu darbu un saņem algu , pensiju , sociālos utt . Tomēr , labāk darboties salonā nevis nelegāli mājās . Un , cilvēki vairāk uzticētos salonam , kur var apskatīties darbus un iepazīties ar vidi nevis skatoties facebookā tetovētāja galeriju un lasīt komentārus par viņu , vai ne ? 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , selfeducation teica:

Protams , viņam nav vajadzīgs priekšnieks

 

Vēlreiz jautāšu kāda velna pēc tad tādā gadījumā esi vajadzīgs tu, esmu pārliecināts, ka tavs draugs nav debils un pats var nodibināt Sia, nedaudz jāpameklē info, bet šī nav īsta vieta  

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

Dibināt uzņēmumu Tev ir jēga tad, ja Tu pats spēj radīt pievienoto vērtību šim biznesam... Piemēram, Tev ir padomā liela maksātspējīga klientūta, kura trūkst pašam tetovētājam un Tev būtu šīs klientūras uzticība... telpas ideālā ekskluzīvā vietā, kas dotu priekšrocības, kāds konkrēts biznesa knowhow...

Pretējā gadījumā Tu tetovētājam neesi vajadzīgs...

Link to comment
Share on other sites

  • selfeducation locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...