Jump to content

Vai ir jēga parmaksāt par m.2 ?


Payne
 Share

Recommended Posts

Jā (protams, ja tas būs M.2 NVMe nevis M.2 SATA disks), bet ne visas mātesplates māk būtoties no PCIe slotā iesprausta diska, pagūglē vai tavējā māk.

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 3 minūtēm , Payne teica:

jā,šo atradu,taka vajadzēu būt ok

Ja atbilst BIOS versija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man manuālī bij rakstīts, ka ja lietos M.2, tad būs aizsisti 2 sata porti, bet tas daudz neko neizsaka, jo tāpat reti kad lieto vairākus hdd/ssd/dvd.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Zoom teica:

jo tāpat reti kad lieto vairākus hdd/ssd/dvd.

Ko, ko ??? Man gan šķiet, ka izņemot lielāko daļu laptopu,  vairāki HDD/SSD ir jebkurā normāla lietotāja PC.  Man, piemēra, aizņemti visi seši esošie SATA porti (nu labi DVD tiek lietots ļoti reti un viens no diviem SSD tikai video apstrādes laikā, otrs - ar video nesaistītiem darbiem.

Link to comment
Share on other sites

diemžēl ir f6 bios versija,nozimee,ka neies? 

 

PS,tikko izdevās updeitot uz f8, taka vajadzētu iet 

Labots - Payne
Link to comment
Share on other sites

cik lasu visi saka,ka paši ātrākie ir SM951 un samsung evo. Bet vai ir kāda starpība,starp to kuru norādīju ebay un šiem diviem?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Kartei rakstīts - Compatible with XP941 SM951 M6E PM951 950 PRO SSD

Tavs noskatītais ir PM961.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Payne teica:

ar video ģēnerēšānu nenodarbojos.

Un nevajag.   Toties kontrstraika pretinieku ātrāk atšausi ar to m2, ņem un vairāk nedomā ne par ko :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Zoom teica:

Man manuālī bij rakstīts, ka ja lietos M.2, tad būs aizsisti 2 sata porti, bet tas daudz neko neizsaka, jo tāpat reti kad lieto vairākus hdd/ssd/dvd.

Tur gan tālāk it kā tika rakstīts ka tas par SATA portu aizsišanu attiecas uz SATA NVMe diskiem nevis PCIe diskiem , kuri SATA portus neaizņem un BIOSā pie SATA diskiem neparādas .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu veiksmīgi sapačojis vienas desktopa plates biosu, lai tas mācētu būtoties no NVMe (PCI-E Adapteris). Jāsaka ka čakars tomēr diezgan liels un diezin vai iesācējam būs pa spēkam.

Izejas links: http://www.win-raid.com/t871f16-Guide-How-to-get-full-NVMe-support-for-all-Systems-with-an-AMI-UEFI-BIOS.html

Ps. ja uz šodienu ir klāda jauna palte kas to nemāk, tad tai būtu jāiet ar līkumu. Visādii citādi, ja maciņš atļauj jāņem PCI NVMe nevis SATA diski. Ātrumā kaut vai tajā pašā 1a var salīdzināt ātrumus šiem diskiem (pēc tam protams jāsalīdizna dati pie ražotāja).

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

10/15/2017 , 08:56, MIGs teica:

Esmu veiksmīgi sapačojis vienas desktopa plates biosu, lai tas mācētu būtoties no NVMe (PCI-E Adapteris). Jāsaka ka čakars tomēr diezgan liels un diezin vai iesācējam būs pa spēkam.

Izejas links: http://www.win-raid.com/t871f16-Guide-How-to-get-full-NVMe-support-for-all-Systems-with-an-AMI-UEFI-BIOS.html

Ps. ja uz šodienu ir klāda jauna palte kas to nemāk, tad tai būtu jāiet ar līkumu. Visādii citādi, ja maciņš atļauj jāņem PCI NVMe nevis SATA diski. Ātrumā kaut vai tajā pašā 1a var salīdzināt ātrumus šiem diskiem (pēc tam protams jāsalīdizna dati pie ražotāja).

 

Nu paga, man ir GIGABYTE GA-Z97P-D3 matesplate, un rakstíts , ka  

GIGABYTE X99, Z97 and H97 Series Motherboards Ready for New Intel® 750 Series PCIe SSDs, gribi teikt,ka man nvma pci-e automátiski nebútosies?

Link to comment
Share on other sites

hmm nomēriju read speec ap 1500 mb/s write ap 300.

izskatās,ka  diezgan palēns? vai tā jabūt?

 

disks samsung pm951

Link to comment
Share on other sites

W ātrums nav pareizs, man pat sūda diskam tads būs! R - nu tur ir ok!

Link to comment
Share on other sites

tulīt savu mērīšu!

Link to comment
Share on other sites

PArastas SSD uz sitēmas!

 

original.png

Link to comment
Share on other sites

Nu kas tev tieši ir?

Link to comment
Share on other sites

Nu faktiski ieguvums ir nulle, nu spēlēs dabūsi pa 5 sekundēm ātrāk, bez par cik viņas labu cache tad faktiski neko!

Link to comment
Share on other sites

Samsung specene saka ka tavs rezultāts pat pārspēj šī modeļa specifikāciju- r 1000 /w 280  . Lai nomierinātu prātu var uzlikt Samsung NVMe draiveri. Turpat var lejuplādēt un uzlikt Samsung Magician programmu, varbūt tā piedāvās atjaunot diska firmvāri.

Link to comment
Share on other sites

Viņam tak Intel!

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Payne teica:

disks samsung pm951

:huh: ja mēs par disku runājam.

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jema teica:

Nu faktiski ieguvums ir nulle, nu spēlēs dabūsi pa 5 sekundēm ātrāk, bez par cik viņas labu cache tad faktiski neko!

Nav gan! Paskaties testus! Modernie nvme diski kas sēž uz pcie interfeisa reāli strādā ~3x ātrāk kā sata3 interfeiss!

Un cenas starpība nemaz tik liela nav! Jauns pc jāņem ar nvme! 

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Samsung 960 EVO M.2 NVMe 250GB uz Asus ROG STRIX B350-F GAMING plates un atšķirību no vecā Samsung 840 EVO 500GB neredzu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...