Jump to content

Vai ir jēga parmaksāt par m.2 ?


Payne
 Share

Recommended Posts

pirms 5 stundām , Ronalds teica:

Jauns pc jāņem ar nvme! 

Jā, ja var atbildēt uz jautājumu, ko tu ar viņu darīsi! :biggrin: Spēles, video, foto montāža pro līmenī, tad varbūt, vai arī ja ir daudz kāpostiņa! Pārējos gadījumos lieki iztērēta nauda! :shok:

Link to comment
Share on other sites

nu ja salīdzinu veco ssd ar šito nvme, tad windows iebūtojas daudz ātrāk un arī visas darbības notiek nedaudz ātrāk....

Link to comment
Share on other sites

Cik reizes dienā Tu sistēmu startē? :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

nē,nu protams tas jā, vecais ssd ir uz portatīvā, jaunais nvme uz stacionārā,ko tikko saliku,tapēc izdomāju,ka ņemušu nvme, nevis ssd,nebija jau tā,ka vienkārši izdomāju samainīt ssd pret nvme

Link to comment
Share on other sites

Viss ir super, patiesībā arī gribētu, bet nu ir kā ir!    ;(

Завидовать будем!:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ziņkārības pēc notestēju savus diskus, Samsung NVM2 SSD 960 EVO M.2, līdz teorētiskajiem ātrumiem tālu, bet subjektīvi krietni ātrāks par veco ssd. 

NVM2.JPG

 

 

Te ar veco ssd. 

 

SSD.JPG

Labots - Keto
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , jema teica:

Pārējos gadījumos lieki iztērēta nauda! 

Ja runājam par cenu tad viena ražotāja diski :

https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/atmina_hdd_ssd/cietie_diski_ssd/intel_dc_p3100_series_128gb_pcie_m2_ssdpekka128g701

un

https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/atmina_hdd_ssd/cietie_diski_ssd/intel_ssd_540s_series_120gb_25_sataiii_ssdsc2kw120h6x1

SATA variants pat drusku dārgāks.  ;)

Samsungam arī līdzīgi! 

 

Jā, lētais gals pagaidām tikai SATA izpildījumā ir pieejams.... 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tad nah man galvas sāpes ar M2 standartu,  kur labums ir absolūta nulle??? Tev ir mājās M2 pāreja uz USB, man nav! Un ja vajag datus nolasīt, ko nu?:biggrin:


Būs jau jānopērk :biggrin: https://www.ebay.com/itm/UK-USB-3-0-to-M-2-NGFF-B-Key-SSD-Adapter-Card-External-Enclosure-Case-Cover-Box-/371392635246?var=&hash=item5678b9e16e:m:mRl3UTJ8nd_TJkHMltEe8nA

Link to comment
Share on other sites

nu labums tāds ,ka ātrāk viss stradās...


tomēr salīdzinot ar portatīvo kuram ir ssd, mans stacionārais ar nvme stradā ātrāk... protams tas arī atkarīgs no citiem dzelžiem

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu M.2 vien dēļ to, ka aizņem daudz mazāk vietu salīdzinot ar parasto SSD. Maziem PC buildiem perfekti.

 

Atšķirība cenā starp Samsung 850 EVO 250GB un Samsung 960 EVO M.2 NVMe 250GB ir +/- 25€. IMO ir to vērti.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , jema teica:

Tev ir mājās M2 pāreja uz USB, man nav!

Man arī nav, bet vajadzēs! 

Jo sata standarts iet uz beigām.... 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Microstar
1 stundu atpakaļ, aNi teica:

Atšķirība cenā starp Samsung 850 EVO 250GB un Samsung 960 EVO M.2 NVMe 250GB ir +/- 25€. IMO ir to vērti.

Nav tiesa +/- 37€. Ja pērk vienā veikalā. Kas ir +40% pie cenas, ja salīdzina ar parasto sata.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Microstar
pirms 8 stundām , aNi teica:

Lietoju Samsung 960 EVO M.2 NVMe 250GB uz Asus ROG STRIX B350-F GAMING plates un atšķirību no vecā Samsung 840 EVO 500GB neredzu.

 

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...