Jump to content

Gribu zināt Samsung LW22A13W barošanas bloka štepseļa pinout


138
 Share

Recommended Posts

Paldies, diemžēl tas ir manuālis bez shēmas - wiring diagram satura rādītājā ir minēts, bet atbilstošās sadaļas nav :read:

Šeit ir tāds pats, un tad jau laikam pārējās līdzīgajās vietnēs (kur neprasa naudu), arī :(

Link to comment
Share on other sites

Nē, tiešām, man nav ticības, ka tā shēma kaut kur ir.

Kaut kādā Sibīrijas forumā klikbaitu lapā, kur, lai varētu pie tā faila tikt, prasīja reģistrēties, un reģistrējoties prasīja obligāti norādīt kāds man ir lodāmurs un oscilogrāfs un izpildīt advancētu kapču kur uz tačpada var pirkstus izmežģīt, nu arī tur ir tas pats fails bez shēmas.

 

Vai tiešām man nav citu iespēju noskaidrot kurā caurumā ir jābāž + un kurā - nekā citādi kā jaucot to krāmu vaļā?

Un kāpēc vispār tur ir 4 kontakti (vai 5, ja pieskaitam ārējo gredzenu), tur varētu būt kaut kāds vēl otrs spriegums uz dažiem no kontaktiem? Televizoram uz pakaļas tāds nav minēts, tikai 14V 8A. Šķiet, ka aparātiem, kam spraužas barošana ar diviem spriegumiem (ja nemaldos, kādiem printeriem esmu redzējis), uz aparāta abi ir uzrakstīti.

Link to comment
Share on other sites

Ok, es neesmu pārāk apķērīgs, tās shēmas visos šajos pēdēefos ir, tikai pašās beigās :D

 

Bet tikuntā, es skatos uz viņām kā auns uz jauniem vārtiem un nesaprotu, kur es tur varu ieraudzīt kaut ko, kas man ļautu, neatjaucot kasti vaļā, saprast, kurā barošanas caurumā man ir jāsprauž + un kurā -. Un vai vispār tur pienāk tikai 14V, jo kā redzu aparātā ir plates kas barojas no 5V un 3.3V

 

Mana izpratne par elektroniku, godīgi, ir tuva nullei, es tikai gribu saprast vai es varu šim tv piemest barošanas bloku kas ir pa rokai, lai saprastu, vai tas tv vispār iet. Vēlams, neriskējot kaut ko nodedzināt.

Vai arī - nebūs?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 23 stundām , 138 teica:

Kāds ir šāda barošanas bloka štepseļa pinout?

Ja var ticēt šai lapai, tad šāds. 14V 8ampēri un štepselis tāds pats.

 

http://www.webducommerce.com/alimentation-4-pin/bloc-alimentation-14v-dc-8a-4-pin-112w-p-3553.html

 

 

alim-14v-8a-4pin.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Merci beaucoup @viesturs0711, c'est très bien, je t'aime!

 

Tātad tur čista ir tikai 14V, un tas pat nav nekāds Samsung proprietary štekeris, bet kaut kāds apmēram industrijas standarts?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Sveci turējis neesmu, bet tā vajadzētu būt!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ahā, nu tad laikam būs jātic ka tā ir.

Starp citu, kā tu šito atradi - meklēji tipa "4pin 14v power supply" (kā darīt man kaut kā nebija ienācis prātā), vai jau iepriekš zināji ka tādi viņi ir?

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , 138 teica:

Tātad tur čista ir tikai 14V, un tas pat nav nekāds Samsung proprietary štekeris, bet kaut kāds apmēram industrijas standarts?

 

Tas ir kaut kāds industrijas debīlais DIN nestandarts, kādu savulaik mīlēja lietot arī Lacie, vēlu veiksmi tādu štepseli atrast pliku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Droši vien ka jāiemācās CTRL+F lietot.

 

1. Atveram to pdf instrukciju

2. Nospiežam CTRL + F

3. Ierakstam "power" (redzam ka 41 rezultāts)

4. spiežam next (10 reizes)

5. Nonākam 4 lpp, kur redzam ka adapters ir AC 90 ~ 264 Volts, 50~60 Hz, DC14V / 8A

6. Nospiežam next vēl pāris reizes, nonākam 16lpp, kur redzam ka adapters ir (BN44-00051C)

7. Copy/paste iekš google, kur nonākam http://www.accessoriesbank.com/14v-samsung-bn44-00051c-ac-dc-power-supply-cord.html, vai līdzīgā lapā

 

 

 

 

pirms 12 stundām , 138 teica:

Starp citu, kā tu šito atradi - meklēji tipa "4pin 14v power supply"

 

 

 

Aiznēma labi ja 30 sekundes

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , AndrisBB teica:

Reku

Nepareizā valsts :)

Bet kruta ka viņi eksistē arī šādā, diy lodējamā (ne tikai rūpnieciski kausējamā) formātā, tātad varētu būt arī kaut kur tepat atrodami :good:

Link to comment
Share on other sites

Ar farnell (un mouser) ir tāda neliela problēma ka dēļ viena šāda sūdiņa neviens nav gatavs maksāt tos šipingus, kas sastāda x5 no sūdiņa cenas.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 9 stundām , nnoname teica:

Tas ir kaut kāds industrijas debīlais DIN nestandarts, kādu savulaik mīlēja lietot arī Lacie

Pareizi, man tak sen atpakaļ vienam ārējam 3.5" HDD keisam (kā reiz Lacie ražojums) barošanas vads bija šāds. Tāpēc domāju, kaut kur esmu šo galu redzējis!

 

pirms 17 stundām , 138 teica:

Starp citu, kā tu šito atradi

Ja godīgi, es jau vairs neatceros. Apmēram kaut kā tā bija - Samsung TV DC power adapter! Pēc wiring diagram grūti bija ko atrast, bet tad iedomājos par paša barokļa pameklēšanu. Jo zināju, ka tur simt punkti kāds kaut kur būs pinus sarakstījis!

 

pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

Droši vien ka jāiemācās CTRL+F lietot

Viss pareizi, tik pin diagrammu tur neatrast! Parādās rezultāti kur vari nopirkt barokli!

Labots - viesturs0711
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Reku arī ēbrejā var dabūt

 

http://www.ebay.co.uk/itm/HIGH-POWER-MULTI-POLE-DIN-CONNECTOR-4-PIN-INLINE-PLUG-20Vdc-at-7A-max-NEW-/172876696260?hash=item2840410ac4:g:xjIAAOSw9~5ZR7Im

 

 

Ar visu piegādi būs tikai par pusotru mārciņu dārgāk kā farnelī preces cena neto!

 

Tiesa, ja tev baroklis ir, pin diagrammu Tu tagad zini, var atraut vaļā teļuku un pielodēties pie plates ar 2 vadiem!

 

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...