Jump to content

Labākais bezvadu bezlimita internets Latvijas teritorijā ?


Microstar
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Tā kā lēnais Lattelecom DSL internets jau reāli sāk krist uz nerviem gribēju pavaicāt vai Latvijas teritorijā apmēram 150km attālumā no rīgas ir iespēja uzstādīt bezvadu, bezlimita internetu kurš būtu ātrāks par parasto Lattelecom DSL internetu? Kura ātrums attiecīgi ir 15 Mbps (1.8mb/s) download un 1.24 Mbps (150kb/s) upload. Gribētu jau optiku, bet tā diemžēl man nav pieejama un kad būs pieejama tas nav zināms. Vispār kā ir ar to bezvadu internetu cik stabils tas ir un kā ir ar ātrumu Latvijas teritorijā?

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Rēāls bezlimits, šķiet ir tikai LMT. Bitei, pēc lietotāju atsauksmēm, galīgi nav bezlimits, pat minēts, ka tikai 150GB/mēn. TELE2 it kā vēl kaut cik.

Man Jūrmalā LMT,  kur lietotāju netrūkst, DL tāds ir noteikti, UL daudz labāks. Es gan dabūju uzlikt ārējo antenu, lai gan tornis tik 2km, toties tad rūteris stabili slēdzas pie 4G+ (vai kā tur) un pie augstākas frekvences, kas ir mazāk noslogota.

Pilsētās, un pat mazās apdzīvotās vietās, mēdz būt pieejami radiolinki, arī par labu cenu un labiem ātrumiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ju teica:

Rēāls bezlimits, šķiet ir tikai LMT. Bitei, pēc lietotāju atsauksmēm, galīgi nav bezlimits, pat minēts, ka tikai 150GB/mēn. TELE2 it kā vēl kaut cik.

Kļūdaini. Tele2 arī ir pilnīgs bezlimits, pie noteikuma, ka neizmantosi komerciāliem nolūkiem (serveru uzturēšanai utl), kas radītu lieku tīkla noslodzi. Tieši tie paši nosacījumi, kas LMT, tikai cita cena.

 

Pateikt kurš labākais nav iespējams, jo to jāizmēģina uz vietas. Biti aizmirsti, 150GB par bezlimita cenu nav tā vērts. Paliek Tele2 un LMT - katru paņem un notestē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Microstar

Šķiet ka tele 2 tornis no manis ir apmēram divu līdz trīs kilometru attālumā. Un internets uz kuru es šobrīd skatos ir šis. Kā domājiet plus mīnus kāds varētu būt aptuvenais interneta ātrums? Ir vēl pāris toņi netālu no manis, bet es īsti nezinu kas tie par torņiem ir. Varbūt kaut kur var paskatīties torņu pārklājumu Latvijā tele2 un LMT? Paldies visiem par atbildēm! 

 

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Nu neesi tik slinks palasi mājas lapas!

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Microstar

Vel jautājums vai bezvadu, bezlimita internets tiešām ir tas pats kas teiksim dsl internets, kad nav nekādu ierobežojumu upload un download ziņā ? Jeb lejupladē un augšuplādē cik ienāk prātā neatkarīgi no apjoma.

 

Varbūt kādam ir kāda pieredze ar Tele 2 "Internets mājai" € 19,99 /mēnesī.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Microstar teica:

Vel jautājums vai bezvadu, bezlimita internets tiešām ir tas pats kas teiksim dsl internets, kad nav nekādu ierobežojumu upload un download ziņā ? Jeb lejupladē un augšuplādē cik ienāk prātā neatkarīgi no apjoma.

 

pirms 2 stundām , Rubenis teica:

Tele2 arī ir pilnīgs bezlimits, pie noteikuma, ka neizmantosi komerciāliem nolūkiem (serveru uzturēšanai utl), kas radītu lieku tīkla noslodzi. Tieši tie paši nosacījumi, kas LMT, tikai cita cena.

 

 

Tu lasi, ko citi lietotāji raksta? Vai arī tam esi par slinku?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Microstar
Pirms 42 minūtēm , AVilks teica:

Tu lasi, ko citi lietotāji raksta? Vai arī tam esi par slinku?

Jā tas man pielēca sorry.

 

Nu bet vai tiešām neviens nelieto šo internetu ?  Tele 2 "Internets mājai" € 19,99 /mēnesī. Kaut vienu vārdu pateiktu kas un kā piemēram aptuvenais ātrums, stabilitāte utt... Nu vai tā var būt, ka šis ir lēnāks par dsl internetu. Kā jau minēju tele 2 tornis nav tālu. Sūdzības.lv ne visai labas atsauksmes. :D

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 10 minūtēm , Microstar teica:

Kaut vienu vārdu pateiktu kas un kā

notestē!!!

Tas neko nemaksā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jau Tev teica, paņem testā LMT, Tele2 un skaties, kas labāks/piemērotāks. Neviens Tev nepateikts kā tas internets strādās, jo viens un tas pats pieslēgums dažādās vietās strādā atšķirīgi.

 

edit:

Lai objektīvāk varētu spriest, sākumā saved kārtībā datoru, ja ir kādas problēmas (zvēru dārzs, mirstošs cietais, cepetis vai viss kopā).

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

Microstar
Pirms 20 minūtēm , laikamTak teica:

notestē!!!

Tas neko nemaksā.

Sūdzības.lv palasīju, ka pēc testēšanas perioda ir iespējamība, ka ātrums var nokristies. Kādam tā ir bijis ?  

 

23.04.2017

Tele 2 - Mobīlais internets mājai G4

Šis uzņēmums "TELE2", kā viņi ziņo savā interneta vietnē ir "vadošais mobilo sakaru operators", ir pilnīgi meli.
Mans stāst ir šāds.
Tad kad biju paņēmis uz izmēģinājuma laiku viņu pieslēgumu "Internets mājai 4G" visas 14 dienas solītais ātrums mani apmierināja. Vidējais lejupielādes ātrums ātrums 40Mbit/s. 
Skaisti. 
Priekš laukiem, kur slavenais Lattelecom ar saviem "vadiem" nesniedzas ideāls variants.
LMT vēl tobrīd arī neko sakarīgu, par pieņemamu cenu, nevarēja piedāvāt manos laukos.
TELE 2, par cik vis mani tobrīd apmierināja gan cena un ātrums internetam, piedāvā slēgt terminētu līgumu, ar manu apņemšanos samaksāt naudu ja pārtraucu viņu terminēto līgumu ātrāk.
OK slēdzam.
Un kas notiek tālāk? Man sola ka ātrums nemainīsies un vis būs tāpat kā bija izmēģinājuma laikā.
Bet solīts jau makā nekrīt, vis maz man. 
Protams, pēc līguma noslēgšanas ātrums nokrīt un vairs nav kā solīja, bet ir 4x mazāks.
Līgumā ierakstītie nodrošinātie ātrumi ir tādi ka kaķim ir pat jāsmejas.
Saņemu dūšu un eju atteikties no pakalpojuma uz Tele2 centru Domina Shopping.
Centrā protams nekādus variantus par ātruma uzlabošanu nepiedāvā un liek samaksāt līgumsodu par cik es atsakos lietot sliktu "vadošais mobilo sakaru operators" interneta pieslēgumu 4G mājai ātrāk nekā līgumā noteikts.
Lai nelietotu tik sliktu internetu G4 mājai turpmāk, nākas samaksāt, un gribu brīdināt citus topošos klientus, it sevišķi laukos, TELE2 NAV labākais 4G Internets mājai.
Viņi mānās un nevar nodrošināt apsolīto ātrumu.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Es nebrīnītos, ja testa laikā ātrums tiešām būtu labāks, bet garantēt augstu mobilā interneta ātrumu īsti nevar, jo tas ir atkarīgs arī no bāzes stacijas noslogojuma, tiešās redzamības esamības/neesamības, laika apstākļiem, saules aktivitātes un pat sievasmātes garastāvokļa.

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

Man, Talsu Paugurainē, 4g jau izsenis ir divās vietās- meža mazmājiņā un uz mājas jumta, citur pat zonas nav, uzlabojumi būs varbūt, kad cilvēks aizlidos uz Marsu.

Vasaras mājā uzlieku trubu uz jumta un laižu bezvadnieku, a , stabila risinājuma ta nav jau nto laiku.

Link to comment
Share on other sites

Microstar

Izskatās ka nav nekādas jēgas pāriet apskatot apakšā rakstīto. 20 Mbit/s kas tas ir nieka 2.5 mb/s.

 

4G interneta vidējais lejupielādes ātrums normālas noslodzes apstākļos ir apmēram 20 Mbit/s, kas ļauj lejupielādēt interneta vietni vienā acumirklī. Datu pārraides ātrumu un kvalitāti var ietekmēt ēkas, kurā atrodies, sienu biezums un materiāls, slikti laikapstākļi, Tavas ierīces defekti vai iestatījumi un citi apstākļi.

Link to comment
Share on other sites

Upload. 

Ja mēģini sūtīt dažus mb lielus epastus, vai ielādēt 500mb mapīti mākonī lai nošarētu ar kādu ar dsl var pakārties

Link to comment
Share on other sites

Microstar
Pirms 13 minūtēm , rodrigez teica:

ar dsl var pakārties

Tur es tev pilnībā piekrītu, bet ja nav nekas cits labāks pieejams. Lattelecom arī ahujeļi pa daudzstāvenēm savilka optiku a privātajiem vidējais pirksts. Jāgaida kamēr stabi sapūs tad varbūt ievilks optiku.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Microstar teica:

bet ja nav nekas cits labāks pieejams

:shout: Pats sākumā raksta , ka pat teorētiskais vidējais ātrums pa "slimnīcu" ir labāks kā patreizējais, tam skaitā augšuplāde un tad secina ka tomēr nekas labāks nav un jāgaida kad "sapūs stabi" . Aiziet pie operatora paņemt testu? Nēē...kur nu es iešu? Es labāk tikmēr paskatīšos kā pūst stabs un tikmēr paraudāšos par savu lēno internetu. Ja jau rakstīts kāds ir vidējais ātrums un es kā reiz tajā teorētiskajā vidējā vietā dzīvoju, tad jau viss, nav jēgas neko testēt!

  • Patīk 2
  • Haha 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Microstar
Pirms 55 minūtēm , Jainit teica:

Pats sākumā raksta , ka pat teorētiskais vidējais ātrums pa "slimnīcu" ir labāks kā patreizējais, tam skaitā augšuplāde un tad secina ka tomēr nekas labāks nav un jāgaida kad "sapūs stabi" . Aiziet pie operatora paņemt testu? Nēē...kur nu es iešu? Es labāk tikmēr paskatīšos kā pūst stabs un tikmēr paraudāšos par savu lēno internetu. Ja jau rakstīts kāds ir vidējais ātrums un es kā reiz tajā teorētiskajā vidējā vietā dzīvoju, tad jau viss, nav jēgas neko testēt!

Lattelecom dsl ātrums ir līdz 30Mbit/s, bet patiesībā max ir ap 15Mbit/s. Kamēr tele 2 "it kā" vidējais ātrums "pie normāliem apstākļiem esot 20Mbit/s" nu tā gan ir baigā atšķirība es vienkārši nevaru. Pie tam vēl tur nav nekādas garantijas, ka tur vēl būs tie it kā vidējie 20Mbit/s. Ja es sākumā būtu zinājis, ka "it kā" vidējais ātrums ir tik lēns tad es nekad mūžā nebūtu uzsācis šo tēmu. Tagad mēs te reāli semočkas šķirojam. Ka nav ta nav no viena grāvja iebraukt otrā grāvi tā nav nekāda māksla.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man Jūrmalā ir gan LMT gan Lattelekom nets. LMT piemin vidējos 20Mbit/s savā mājas lapā, bet reālajā dzīvē viss ir atkarīgs no tā cik lietotāju rajonā! Ir bijis dažādi no 10 līdz 60. Toties Uploads stabili turās 20-30mbit/s robežās.

 

Savukārt LTC netam visu laiku stabili 15 uz leju un 1 uz augšu!


pirms 9 stundām , ju teica:

Es gan dabūju uzlikt ārējo antenu, lai gan tornis tik 2km

Kurš rūteris tev ir?

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , viesturs0711 teica:

Kurš rūteris tev ir?

Skatos, viņiem tagad kaut kāds vēl jaunāks. Es nezinu, bet tipa priekšpēdējais. Tad jāiet skatīties, kas tur par modeli. Stāv bēniņos. Katrā gadījumā arī LMT samainīja bez maksas pret arī ne visai vecu 4G rūteri, kad sāku sūdzēties par  ātrumu, tad vēl antenu piešķīra. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...