Jump to content

Budžeta 2.0 audiosistēma


Guest
 Share

Recommended Posts

Apnicis jau ņemties ar 70to, 80to gadu "vintage" audio, kur biežāk kaut kas neiet nekā iet - tehnika veca, kā nekā. Neko daudz man nevajag, audiofils neesmu, tomēr pilnīgi lācis uz ausīm nav uzkāpis. Jāapskaņo vienistabas dzīvoklis, tā kā nekas šausmīgi jaudīgs vajadzīgs nav - galvenais, lai būtu samērīgas augšās ar apakšām, nevis tā, ka basus vispār nejūt, vai arī tā, ka tikai bum, bum. Nu, domu gan jau, ka sapratāt. :) Esmu dzirdējis labas atsauksmes par Microlab, ko sakat pat 6c/7c? Kādas ir alternatīvas 2.0 sistēmai, teiksim, 200eur cenu kategorijā?

 

Ir arī vinilatskaņotājs, tāpēc vajadzēs priekšpastiprinātāju. Šis taču būs pietiekami labs, vai ne?

http://www.ebay.com/itm/PHONO-PREAMP-STEREO-TURNTABLE-RCA-PRE-AMPLIFIER-TO-LINE-LEVEL-AMP-RIAA-EQ-/253062734315?hash=item3aebb6e1eb:g:kM0AAOSw14xWJPs7

Link to comment
Share on other sites

Ir labas tās microlab. Līdz 200 eur šaubos vai ko labāku atradisi, td tik lietotas sistēmas

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , celtnieks teica:

Esmu dzirdējis labas atsauksmes par Microlab, ko sakat pat 6c/7c?

Ir lietošanā vecās 7C. Pa lielam nav ne vainas, manām gan pie klusuma ir visai paliels fona troksnis, kas piespiež šamās regulāri slēgt ārā.

Edifier krutais gals esot nedaudz labāks. Piemēram, R2730DB.

 

Pēc viena krievu saita, R2700 esot labākas (un lētākas) pat par Solo 9C.

Avots: http://www.ixbt.com/multimedia/acoustic-duel-apr-2014.shtml

 

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Edifier R2700 ir izcilas par to cenu + optiskā ieeja no tv, lai cilvēcīgi var paņemt skaņu.

-----

Autor, kāds ir mērķis tam setup ? Tikai mūzikai, vai arī slēgt pie tv, pc utt. ? Tas phono konverters darbojas no 9v bačas, kas šķiet greizi, jo pēc 3 bačām būsi gandrīz atdevis to pašu naudu, ko maksā iekārta + tieši, tad kad gribēsi visvairāk vinyl paklausīties, bača būs sausa :D

 

Ja pavelk budžetu uz nākošo simtu, tad varu piedāvāt Marantz + grīdas kefiņus, ideāls budžeta sets, kas nezaudēs vērtību, kā labs vīns un domāju, ka bez variantiem atrast ko labāk skanošu uz šo cenu. Ja ir interese, tad droši PM.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

+1 par Regiss ieteikto Denon mikrosisteemu. Lietoju vinju ieprieksheejaas seerijas skaljrunjus (SC-M39), ljoti patika kaa skan.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, a autoram vajag tikai skaļruņus ar pastiprinātāju vai arī visu sistēmu (avots)?

10/8/2017 , 18:47, celtnieks teica:

Ir arī vinilatskaņotājs

Pēc šī var saprast, ka pamatā tiks izmantots kam citam.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , jozhix teica:

+1 par Regiss ieteikto Denon mikrosisteemu. Lietoju vinju ieprieksheejaas seerijas skaljrunjus (SC-M39), ljoti patika kaa skan.

 

Es vecākiem paņēmu visu to komplektu D-M40 (viņiem liela istaba, bet maz vietas audio sistēmai) ;)  Man patīk kā skan... tagad gan esmu saintriģēts un domāju paņemt jaunos Dali Spektor 2 notestēt uz šo mazo Denonu. 

Link to comment
Share on other sites

Dali varētu būt forši, tikai kam šitas modelis ir stokā? Vietējam dīlerim neredz. Vēl var pamēģināt Q-acoustic.

Link to comment
Share on other sites

Q-acoustic? 200 EUR budžetā tur sanāk tikai 2020/3020 ar kaut kādu lētu lietotu pastiprinātāju.

Nesaku, ka sliktas (neesmu dzirdējis), bet es viennozīmīgi to vietā izvēlētos Edifier R2700. Ja jau autors skatījās uz Solo 7c, tad Edifier pēc izmēriem arī vajadzētu derēt. Un piedevām nebūs vēl jādomā, kur nobāzt papildus kasti (pastiprinātāju).

Link to comment
Share on other sites

Es savukārt viennozīmīgi izvēlētos ražotāju, kura inženieri cērt zivi par tēmu jau gadus 40 vismaz, nevis kaut kādu Edifier. Bet mans posts vairāk bija adresēts Regisss, ar Filipu Morisu pardon Mopsi pardon celtnieku un viņa problēmām izskaidrojāmies jau citviet.

Link to comment
Share on other sites

Dumš jautājums, bet pie Mūzika+tv/filmas, kas labāk skanēs 2.0 (kaut vai tas ķīnas edifier) vai samsung soundbars pa 200+ 

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

2.0 ar normāla izmēra plauktiniecēm noteikti būs labākais variants. Aktīvā akustika tai skaitā. Par Edifier neko nezinu... neesmu arī dzīvē redzējis...

soundbars par kādiem 400/500 + eur būs labs variants filmām... sanācis vairākus paklausīties. Tikai nezinu kā tajā tīri mūzika skan.

Link to comment
Share on other sites

10/8/2017 , 18:47, celtnieks teica:

Apnicis jau ņemties ar 70to, 80to gadu "vintage" audio, kur biežāk kaut kas neiet nekā iet

Es aizmirsu pateikt, ka tam kasešniekam mēdz vienkārši nokrist siksna no stāvēšanas. Ja neiet, un neesi taisījis vaļā, tad visticamāk tur vaina, ja no stāvēšanas vēl kas nav izbeidzies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , nnoname teica:

kura inženieri cērt zivi par tēmu jau gadus 40 vismaz

Jā, par Nokia iepriekš runāja tāpat! Un ko gan saprot Samsung, tas jau vien sadzīves tehnikas ražotājs.

Bet ne par to ir tēma: tie Q Acoustics skaļruņi, kas ielien šajā budžetā, ir ĻOTI maziņi un tiem vēl ir nepieciešams pastiprinātājs, kas ne tikai maksā naudu, bet arī aizņem vietu.

 

Bet, ok, sapratu, ka tas nav par šo gadījumu. Par Q Acoustics kā ražotāju esmu informēts un tā kvalitāti nenoliedzu. Skaidrs, ka Edifier nav tā paša līmeņa ražotājs, bet arī viņiem ir kas nopietnāks.

Labots - itanium
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2017.10.9. , 20:43, Kaspars12 teica:

Edifier R2700 ir izcilas par to cenu + optiskā ieeja no tv, lai cilvēcīgi var paņemt skaņu.

Paņēmu vakar tādas - nav slikti par 156€, bet skaņa no TV analogās izejas tomēr labāka, kaut kādu ārējo DAC vienalga vajadzēs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , itanium teica:

Par Q Acoustics kā ražotāju esmu informēts un tā kvalitāti nenoliedzu. Skaidrs, ka Edifier nav tā paša līmeņa ražotājs,

Edifier ir kādi 20 gadi jau, Q acoustics tikai 10. Edifier tikai vairāk orientējies uz mūsdienu patērētāju, arī sākotnēji nestartēja uz Hi-Fi. Bet arī Edifier, manāmi, ir apakšā kāds kārtīgāks R&D team, un tur netiek kaut kas kādai Ķīnas rūpnīcai pasūtīts tāpat, ka tik būtu sortimentā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , ju teica:

Edifier ir kādi 20 gadi jau, Q acoustics tikai 10.

 

Viens no Q-acoustics inženieriem ir Karl-Heinz Fink, kurš pirms tam ir strādājis ar Mission, KEF un citiem, kas ir Edifier inženieri?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , ju teica:

Es aizmirsu pateikt, ka tam kasešniekam mēdz vienkārši nokrist siksna no stāvēšanas. Ja neiet, un neesi taisījis vaļā, tad visticamāk tur vaina, ja no stāvēšanas vēl kas nav izbeidzies.

Paldies. :)

 

Nedaudz apdomājos, nolēmu, ka pastiprinātāju tomēr gribu atsevišķu, pa lielam tīri dēļ lielā ieeju skaita, tas ir, paturēšu pašreizējo - Technics SU-7300.

Tumbas uz šo brīdi esmu pielicis no šī boomboxa - https://www.cnet.com/g00/products/panasonic-sc-ak18-mini-system/specs/?i10c.encReferrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmx2Lw%3D%3D

 

Un tagad domāju... varbūt neko citu nevajag? Kopā ar Technics īstenībā tīri forši skan, pietiekami, lai īsti negribētos tērēties... hmm...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , celtnieks teica:

nolēmu, ka pastiprinātāju tomēr gribu atsevišķu, pa lielam tīri dēļ lielā ieeju skaita, tas ir, paturēšu pašreizējo - Technics SU-7300

 

:D:D:D

Tās tumbas gan apdomājies vēl un izmet :D Esesā var kaut ko atrast par 100-150 šad un tad.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , nnoname teica:

Viens no Q-acoustics inženieriem ir Karl-Heinz Fink, kurš pirms tam ir strādājis ar Mission, KEF un citiem, kas ir Edifier inženieri?

No sērijas: mans tētis ir stiprāks par tavu? :D

Link to comment
Share on other sites

Visu izsaka gala produkts, nevis kaut kāds mistisks čalis, kā idejas tik pat labi var būt noliktas plauktiņā, jo, redz, vadībai vajag, lai maksā tik un izskatītos šadi u.t.t.

Ja vēl nesaprati, tad tavs komentārs par to, ka tur strādā tāds un tāds čalis ar tādu un tādu pieredzi, ir bērnišķīgs ;)

 

P.S. Neviens te neapgalvo ka Edifier ražo kvalitatīvāku, labāk skanošu skaņas sistēmu par Q Acoustics.

 

Labots - itanium
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
pirms 13 stundām , itanium teica:

mistisks čalis, kā idejas tik pat labi var būt noliktas plauktiņā, jo, redz, vadībai vajag

Parasti tie "mistiskie čaļi", kuru idejas ir ko vērtas, ilgi neaizturas kantoros, kuriem viņu idejas nav vajadzīgas ;)

Kas attiecas uz Q Acoustic, tad, gadījumā, ja vajadzīga skaņas kvalitāte, tad viennozīmīgi priekšroka, salīdzinot ar tādas pašas cenas Edifier. Bet topikstarterim tas viss, kā saprotu, nav būtiski. Bumboksa kastītes pilnībā apmierina :)

Link to comment
Share on other sites

Jap, pēc intensīvas testēšanas šajā vakarā nonācu pie secinājuma, ka boomboxa tumbas ir pilnīgi pietiekamas priekš manis. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...