Jump to content

iPhone 6 iOS 11


d3m0n
 Share

Recommended Posts

Tātad, visi iphone 6 lietotāji, padalaties savā pieredze ar ios 11 lai sirds ir mierīga un zinu ka neesmu vienīgais neapmierinātais ar to, ir laiks ko dzīve mainīt. uzticīgi esmu kalpojis ios daudzus gadus, bet pirmo reiz esmu vīlies.

Mani novērojumi ir tādi - 1. dienā kad uzliku 11 ios, bij prieks un sajūsma - jauns os uz vecas dzelža un nepalika nemaz lēnāks vai kādu bagu. pēc pavisam īsa brīža iznāca jau pirmais apdeits.... un volā jau pirmie iespaidi noplaka, tel palika lēnāks, bet ar to vēl varēja sadzīvot. Pagāja vēl īss brīdis un atnāca nākamais apdeits.... un šeit mans mērs ir pilns, nav gluži tā ka jālidina pret sienu, bet uz robežas ir.

Tātad pirmais jau ilgais laiks līdz zvana savienojumam. Izsaucot nr. līdz pirmajam signālam jāgaida aptuveni 10-15sec. 

otra lieta, skatoties video youtube, bet skaņu laižot caur BT, skaņa no attēla dikti atpakaliek. ja video ar skaņu iet uz paša tel tad ir oK.

trešā lieta un tā ir globāla - verot jebko vaļā vai aplikācija vai kas - viss totāli bremzē. 

ceturtā lieta, esot LTE tīklā, veicot zvanu, tel pārslēdzas gprs rezīmā...... tā kā bieži lietoju hotspot, tad arī sanāk lietot sarunas laikā, tad tagad nets nav lietojams sarunas laikā jo pārslēdzas uz gprs.... iepriekš bija vismaz 3G.

 

Ja ar šādiem gļukiem esmu vienīgais,, iespējams tā ir zīme ka pienācis laiks no veca uzticamā drauga atvadīties, jo tas ir neciešami palicis

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , d3m0n teica:

otra lieta, skatoties video youtube, bet skaņu laižot caur BT, skaņa no attēla dikti atpakaliek. j

man tā nav

 

Pirms 4 minūtēm , d3m0n teica:

ā kā bieži lietoju hotspot, tad arī sanāk lietot sarunas laikā, tad tagad nets nav lietojams sarunas laikā jo pārslēdzas uz gprs....

Es iphone neesmu īsti izmantojis hotspot, bet vismaz androidam bija tā, ka ja kāds zvana/tu zvani tad internets jebkurā gadījumā pazūd

 

Pirms 4 minūtēm , d3m0n teica:

ceturtā lieta, esot LTE tīklā, veicot zvanu, tel pārslēdzas gprs rezīmā.....

man pārslēdzas 3G

 

Telefons iPhone 5s

 

Moška vienkārši restore uztaisi?

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Āaaa pareizi, aizmirsu vel vienu lietu, aplikācijām apdeiti nāk vismaz 10x lēnāk un neatkarīgi vai no wifi vai mob datiem.

 

 

Man bērnam ir 5s uz tā arī nav tādu problēmu - salīdzināju.

 

Tāpēc jautājums laikam būs aktuāls tieši 6 lietotajiem

Link to comment
Share on other sites

ios 11 bremze pat uz jauna iphone 8, ko tad vareja gaidit no iphone 6 ar nozelojamu 1gb ram?  bet nu tas jau sikums, galvenais ka ir jauni emoji.

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Uz iPhone 6s Plus bija probleemas kad klausies muuziku striimojot. Tad paarsleedzoties no music app uz citaam bija pamatiiga bremze. 

Uz iPhone 7 Plus problema bija ar 11.0.1 iebremzeeja nedaudz, bet nu jau ar 11.0.2 atrisinaats

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Müller teica:

ios 11 bremze pat uz jauna iphone 8, ko tad vareja gaidit no iphone 6 ar nozelojamu 1gb ram?  bet nu tas jau sikums, galvenais ka ir jauni emoji.

 

jā, lai ir 1 nožēlojams gb rama, bet ar iOS 10 strādāja viss ideāli!

Link to comment
Share on other sites

Es uz 7tā vēl ar veco 10.3.2. :) kad nets beigs cepties par 11to iOSu un būs jau 11.0.5. Tad izstalēšu.

ja agrāk iedzīvojos kādās tādās nepatikšanās, tad pilnais backups un reset all ;) un tad no backupa visu augšā. Praktiski vienmēr palīdzēja...

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Upsss - "varenajiem" APPLE kaut kas neiet tā kā vajag?!

Un vēl par to milzīgo naudu?!

:)

  • Patīk 1
  • Haha 1
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 20 stundām , d3m0n teica:

ceturtā lieta, esot LTE tīklā, veicot zvanu, tel pārslēdzas gprs rezīmā...... tā kā bieži lietoju hotspot, tad arī sanāk lietot sarunas laikā, tad tagad nets nav lietojams sarunas laikā jo pārslēdzas uz gprs.... iepriekš bija vismaz 3G.

Tā tas standartā notiek, jo VoLTE pie mums nav un tālrunim jāpārslēdzas uz tuvāko standartu - normāli tas ir 3G. Vienlaicīgas sarunas un hotspots, manuprāt nav pats ideālākais, bet nu laikam jau ka var lietot.

Ko lai piebilst - Apple tavu viedtālruni un vēl daudzus nolēmuši aizmirstībai, lai redzētu tavu smaidīgo seju rindā pēc jauna - tā teikt, no nomaksas uz nomaksu!

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Bruketajs teica:

Apple tavu viedtālruni un vēl daudzus nolēmuši aizmirstībai, lai redzētu tavu smaidīgo seju rindā pēc jauna

3 gadus vēlāk - nav nemaz tik čābīgi. Retais Android tālrunis kaut ko tādu piedzīvo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
3 gadus vēlāk - nav nemaz tik čābīgi. Retais Android tālrunis kaut ko tādu piedzīvo.
Tikai lētie - sievas tālruni jaunināju pirms nedēļas. Redmi Note LTE - 3 gadi. Pietiekams ram un strādā vēl šodien bez "lagiem". Protams, ielikt vecā tālrunī vairāk par 1gb ram ir bezatbildīgi no piznesa viedokļa.
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Bruketajs teica:

Redmi Note LTE - 3 gadi.

Redmi Note dabūja Android 8.0? Tiešām? Drošības ielāpi gluži nebūs tas pats :)

Un ne tikai lētie. Man ir LG G4, kam Android 7.0 vēl šodien ir ceļā. A ir jau 8.0...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Pag, Android 8 un jauninājumi nav gluži viena maisa lietas. MIUI funkcijas jauninās neatkarīgi no Android versijas. Protams, cipara maiņa ir laba sajūta, bet tas nenosaka visu. Ios jau arī netiek kodēts no nulles un radikāli jaunināts.


Un MIUI versijas mainās bez Android versiju maiņas.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 3 minūtēm , Bruketajs teica:

MIUI versijas mainās bez Android versiju maiņas.

Nu, lai mainās. Android ir Android un tā major versijas gluži tā vienkārši nedrīkst ignorēt.

Tu, protams, drīksti uzskatīt, ko vien vēlies, bet manās acīs telefonu ar KitKat nevar uzskatīt par Up-to-date :D 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Up to date ir tikai Nexusi (ne visi), Pixeli un, protams, iPhone (atkal ne visi), bet tas nav iemesls tērēt vairāk naudas. Katrs ražotājs var lielu daļu jaunās Android versijas "fīču" ieviest vecākos būvējumos, sevišķi, ja visa saskarne ir custom būvēta.


Protams, iPhone vs Android tēma ir sāpīga un tāda arī paliks. Katram savs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Bruketajs teica:

Up to date ir tikai Nexusi (ne visi), Pixeli un, protams, iPhone (atkal ne visi), bet tas nav iemesls tērēt vairāk naudas.

Tev nav, citiem ir. Un tieši šī iemesla dēļ es arī teicu, ka retais Android tālrunis kaut ko tādu piedzīvo.

 

Pirms 6 minūtēm , Bruketajs teica:

Katrs ražotājs var lielu daļu jaunās Android versijas "fīču" ieviest vecākos būvējumos, sevišķi, ja visa saskarne ir custom būvēta.

Protams, ka var, nenoliedzu! Kādas fīčas tevis minētais Xiaomi Redmi Note 4G ir saņēmis no tām, kas tika ieviestas ar 5. līdz 8. Android versiju? Un kādā kvalitātē?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Protams katram savs, bet nu maksāt vairāk kā 1000 eiro par sūda telefonu, kam pat nav latviešu valodas nu galīgi neesmu gatavs. Man divām vecākajām meitām iphone, jaunākajai Xioami. Kad viņām prasu ar ko dārgais ķīnietis ir labāks par 5x lētāko, atbilde ir "TAS TAČU IR IPHONE!!!!" Arī šeit forumā neviens nespēj uzrakstīt, kas objektīvi ir tur tik labs- vienīgais arguments''TAS TAČU ir IPHONE!!!!" Tā ka man tas liekas tāds lauķu krānu staipīšanas sindroms. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

varu uzrakstīt, lai arī lietoju tikai 5S, bet ir bijusi pieredze ar visām platformām.

iPhone tāpat ka WinPhone ir tas - It just works bez jebkādiem gemorojiem. Protams te ar putām uz lūpm kliegs, ka nav android gemorojs. Jā, vidēja civlēkam, kas šeit apgrozas foruma tas nav gemorojs, bet vidējam vispārējam cilvēkam 40-50 gads iPhone būs daudz vieglak uztverams :) Kas vēl - gribi fancy apdari, tāpat tas android daudz maksās. Un protams maksājam par vārdu :) 

Jā ir arī iphone gļuki un huiņas, bet vai pāriešu atpakaļ uz Android? nē, ja nu vienīgi uz winmobile, ja atdzīvosies atkal.

 

Un kā tieši nav lat val iPhone? saskarsne nav, klaviatūra ir, pietiek

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Maris77 teica:

Arī šeit forumā neviens nespēj uzrakstīt, kas objektīvi ir tur tik labs- vienīgais arguments''TAS TAČU ir IPHONE!!!!"

Salīdzinot ar tevis pieminēto 5x lētāko ķīnieti:

  • KRIETNI labāka kamera
  • KRIETNI ātrāki dzelži (CPU, GPU, Storage)
  • KRIETNI labāks ekrāns (izšķirtspēja nav viss)
  • Daudz maz "garantēti" atjauninājumi nākamajām 3 major versijām

Tas tā īsumā.

 

Pirms 29 minūtēm , Maris77 teica:

Arī šeit forumā neviens nespēj uzrakstīt

Re ka es spēju! Tikai kāda jēga salīdzināt "sūdu ar kociņu"?

 

Jāsaprot, ka tam telefonam kā tādam nav ne vainas: kā nekā bagātākā kompānija pasaulē izlaiž 1-3 telefonus gadā. Šāšauj riktīgi greizi, lai aizšautu garām ;) 

Šur tur dārgā gala Droids būs priekšā, šur tur atpaliks. Ja atkal runā par OS, tad tas ir tīrākais gaumes jautājums. Katrā OS var atrast kādu sīkumu, ko ar otru nevar izdarīt, bet pa lielam - "visu" var izdarīt uz abām.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , itanium teica:

Retais Android tālrunis kaut ko tādu piedzīvo.

Man gan šķiet, ka vispārējais trends ir tāds, ka Android lietotnes ilgāk saglabājas pieejamas priekš vecākām OS versijām nekā iOS gadījumā, vai kļūdos?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , itanium teica:

Salīdzinot ar tevis pieminēto 5x lētāko ķīnieti:

  • KRIETNI labāka kamera
  • KRIETNI ātrāki dzelži (CPU, GPU, Storage)
  • KRIETNI labāks ekrāns (izšķirtspēja nav viss)
  • Daudz maz "garantēti" atjauninājumi nākamajām 3 major versijām

Tas tā īsumā.

 

Re ka es spēju! Tikai kāda jēga salīdzināt "sūdu ar kociņu"?

 

Jāsaprot, ka tam telefonam kā tādam nav ne vainas: kā nekā bagātākā kompānija pasaulē izlaiž 1-3 telefonus gadā. Šāšauj riktīgi greizi, lai aizšautu garām ;) 

Šur tur dārgā gala Droids būs priekšā, šur tur atpaliks. Ja atkal runā par OS, tad tas ir tīrākais gaumes jautājums. Katrā OS var atrast kādu sīkumu, ko ar otru nevar izdarīt, bet pa lielam - "visu" var izdarīt uz abām.

Tātad ņemot uz nomaksu(reti kurš pērk uzreiz), sanāk iphone ~ 1200 eiras, XIOAMI 200 eiras (reāla nauda lai nav nomaksas), par ietaupītajiem 1000 eiro var nopirkt super kameru.

Ātrums noteikti atpaliek ne vairāk kā pāris sekundes uz minūti, to just ir grūti.

Ekrāns tāpat jāpalīmē ar plēvi, un lai cik laba plēve, tāpat tā ir plēve. Un uz tik maza ekrāna izšķirtspēju atšķirt var tikai baigais ass, vecāki cilvēki tur neko neatšķirs. 

Atjauninājumu jau nu pietiek visiem. Kā arī iphone modelis tev būs trīs gadus, kamēr samaksāsi, bet oriģinālo ķīnieti, vari nopirkt katru gadu jaunāko modeli. Un vai tiešām trīs gadīgam iphone viss tevis nosauktais būs labāks par jaunākā modeļa ķīnieti? 

Bet galvenais visā šajā ir "Katrā OS var atrast kādu sīkumu, ko ar otru nevar izdarīt, bet pa lielam - "visu" var izdarīt uz abām."

 

Tā kā tā, tikai krāna staipīšana vien tā ir - Īpaši bērniem skolā. 

Es tomēr esmu latvietis un sevi cienu, tāpēc maksāt tik lielu naudu par telefonu kas ir angliski vai krieviski negribu. 

Link to comment
Share on other sites

Kapēc ir jāpērk iphone pa 1200 un xiaomi pa 200? :D Kapē ne Galaxy s8+ VS iPhone 7plus?

 

Iphone 7 var nopirkt p 650 eur un neba tur kkas ķersies vai kamera būs slikta :D 

 

Katrs pēc savam iespējām un pieredzes. PAlietoju to androīdu, pat 3 telefoniem cauri izgāju, nop, nebija priekš manis

 

P.s. plēvi nelieku nevienam telefonnam. Lumia bija ok, līdz iešķīda, LG G3s bija bēdu ieleja, Moto G4 vai whatever ok, iPhone 5s lietots, nop, vēl jauztaisa kāda švīka uz ekrāna...

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Maris77 teica:

Tātad ņemot uz nomaksu(reti kurš pērk uzreiz), sanāk iphone ~ 1200 eiras, XIOAMI 200 eiras (reāla nauda lai nav nomaksas), par ietaupītajiem 1000 eiro var nopirkt super kameru.

 Kas tas par iphone ko Tu pērc par 1200 eur un kur LV XIOAMI dabonams un kādā komplektācijā par 200 eur?

 

pirms 1 stundas , Zin... teica:

 

Es tomēr esmu latvietis un sevi cienu, tāpēc maksāt tik lielu naudu par telefonu kas ir angliski vai krieviski negribu. 

Tu domā par setingu valodu? Nu te ir tā ka Windows office es arī labāk lietoju angliski ne latviski - kaut kā tomēr pierastāks ;)

 

Pats jau 5 gadus lietoju ābol telefonu un negribu arī neko mainīt... planšeti pirmo paņēmu Samsungu... nu nē... baigi bremzīgā bija :( itkā pret adroīdu nav pretenziju.. bet nu ābols liekas vienkāršāks... vienīgais kas ābolas nepatīk ir tas ka nevar izdzēst kešatmiņu... jāinstalē nost aplikācija un tad jāliek atpakaļ...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
pirms 3 stundām , 138 teica:

Man gan šķiet, ka vispārējais trends ir tāds, ka Android lietotnes ilgāk saglabājas pieejamas priekš vecākām OS versijām nekā iOS gadījumā, vai kļūdos?

Tu kljuudies. Apple deva izstraadaataajiem pietiekoshi laiku paarstraadaat prieksh 64bit sisteemas applikaacijas. Ja to izstraadaataajs, nav speejiigs izdariit, tad taa ir vinju vaina, ka vairs uz jaunaakaas iOS versijas nevar darbinaat. Tas pats ir gaidaams Android sfeeraa, tikai tas ir laika jautaajums, kad google piespiediis izstraadaataajus paarstraadaat applikaacijas 64bit videi.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Rizla teica:

ka vairs uz jaunaakaas

Tu ne tā saprati.

 

pirms 4 stundām , 138 teica:

lietotnes ilgāk saglabājas pieejamas priekš vecākām OS versijām

- proti, ka lietotni x tu vari lietotņu veikalā atrast un lejuplādēt priekš k gadus vecas Android versijas, bet nevari priekš tikpat vecas iOS versijas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Maris77 teica:

par ietaupītajiem 1000 eiro var nopirkt super kameru.

1000 EUR sanāk starp lētāko Xiaomi un dārgāko iPhone - stulbs salīdzinājums.

Un tik pat stulbi ir ieteikt pirkt atsevišķu kameru. 

 

 

pirms 11 stundām , Maris77 teica:

Ekrāns tāpat jāpalīmē ar plēvi, un lai cik laba plēve, tāpat tā ir plēve.

Vēl stulbāk ir pieņemt, ka visi līmē plēves - lielākais vairums, ko pazīstu, to nedara.

 

 

pirms 11 stundām , Maris77 teica:

Un uz tik maza ekrāna izšķirtspēju atšķirt var tikai baigais ass, vecāki cilvēki tur neko neatšķirs. 

Stulbi uzskatīt, ka ekrāna pārākumu nosaka tikai izšķirtspēja.

 

pirms 11 stundām , Maris77 teica:

Tā kā tā, tikai krāna staipīšana vien tā ir - Īpaši bērniem skolā. 

Kopumā visai daudz stulbumu, bet šim piekrist daļēji var. Tas gan uz vecāku, ne bērnu pleciem.

 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , KinDzaDza teica:

Un vēl par to milzīgo naudu?!

 

Jā smieties jau var, bet Samsung flagmaņi arī ir dārgi. Tātad tava muldēšana nevietā :scare2:

Ja runājot par tēmu, īstenībā Apple neciena savus klientus, viņi būtu vismaz vairākkārtēji notestējuši uz visām ierīcēm pirms atjauninājuma izlaišanas, attiecīgi tikai tad atļaut atjauninājumu uzstādīšu produkcijas vidē :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , staylez teica:

viņi būtu vismaz vairākkārtēji notestējuši uz visām ierīcēm pirms atjauninājuma izlaišanas

Jā, noteikti: viņi no izstrādes vides pa taisno uz produkciju laiž :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , itanium teica:

pa taisno uz produkciju laiž

Neticēsi, bet izskatās, ka tā arī dara viņi :cool:

Link to comment
Share on other sites

Neticēsi, bet visus Bugus nekad neizķersi. Protams, skaidrs, ka testēšana uz iPhone 5s vairs nav prioritāte.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kamēr būs vispārapmierināti jūzeri, testēšana nebūs prioritāte, arī hardwariski, ko redzam pēc jaunajiem "flagmaņiem".

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Emmm, vispār jau Apple, tāpat kā Google ir pieejama Developer programma, kad jūzeri var dabūt beta versijas pirms tās tiek izlaistas oficiāli

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Zin... teica:

kad jūzeri var dabūt beta versijas pirms tās tiek izlaistas oficiāli

 

Ja kļūdas ir Beta versijā tad jau viss ir loģiski 

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka visas kļūdas nekad uzreiz neizķersi, bet man nav saprotams, kā pēc katra lielā iOS apdeita var tā ieraut zarā, ka forumi ir pilni ar vaimanām un sūdzībām. Saprastu, ja tas būtu ar Android, kur dzelžu ir krietni vairāk un aplikāciju veikals ir salīdzinoši nekontrolēta miskaste, bet manā pieredzē ar vairākiem Android telefoniem nekas kritisks nav bijis.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Emmm, vispār jau Apple, tāpat kā Google ir pieejama Developer programma, kad jūzeri var dabūt beta versijas pirms tās tiek izlaistas oficiāli

Tad iznāk, ka vai nu maz testētāju, vai nu tiem tiek "likts virsū".

Būsim godīgi - izdabājot visiem jūzeriem, nevar nopelnīt miljardus un daaaaudz miljardus. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...