Jump to content

Ir lv pkomāts kurš pieņem no ārvalstīm?


Rutks
 Share

Recommended Posts

Sveiks! Varbūt ir kāds kurš zin vai kādā no lv pakomātiem ir iespējams pieņemt sūtijumus no ārzemēm? Omniva neder, jo tikai baltijas valstis, pastastacija tikai pa latviju strādā.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad bez Omniva un Pasta Stacija Latvijā ir vēl kāds, kurš sniedz pakomātu pakalpojumus?

Ja vajag saņemt sūtījumu no privātpersonas, tad Latvijas Pasts, DHL, DPD u.c a lielāko prieku piegādās sūtīju uz norādīto adresi vai tuvāko Pasta nodaļu.

Tirgotāji no Aliexpress sūtot uz Latviju diezgan bieži zmanto Eesti Post pakalpojumus un tad paka tiek piegādātā uz Omniva pakomātu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Firza teica:

Vai tad bez Omniva un Pasta Stacija Latvijā ir vēl kāds, kurš sniedz pakomātu pakalpojumus?

DPD

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

DPD piegādā uz pakomātiem no tuvējām ārzemēm.

Vēl ir Eesti post, kas piegādā uz Omniva pakomātiem lietas, kas nav jāmuito no Aliexpress - pats esmu šādi saņēmis, bet... tas ir neparedzami un nav garantiju.

Tāda sistēma kā DE vai PL pie mums vēl nav.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 1 minūtes , hehe teica:

Aliexpress standart shipping sen kā vairs neizmanto EE, bet GB.

Standart ismanto arī NL un SE - kā ienāk prātā. GB jau arī ir tikai joks - īstenībā ir Sinotrans, bet tas mums ir labi, jo sajauc galvu lidostas mkp.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Bruketajs teica:

GB jau arī ir tikai joks

piedodiet, es viss tāds tankā, bet kā tur ir, ja aļikā ieķeksē "piegāde no uk", tad tas krāms protams tieši tāpat lido no ķīnas, bet priekš latvijas muitniekiem viņš "ir" no uk un tāpēc ne ar ko neapliekās?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Teorētiski, viņš UK "atmuitojas" viņiem vien zināmā veidā. 

Uz pakas parasti ir CN uzlīme, kam pa virsu UK uzlīme. Gudrākie pārpako citā pakā. 

Link to comment
Share on other sites

Un tas tā vienmēr iet cauri? Atkarībā no tā, cik labi uzlīme uzlīmēta un vai ir citā pakā pārpakots, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Vai DHL/Itella piegādā uz pakomātiem? Spiežot uz "Piegādāt servisa punktā vai pakomātā" parādās tikai viens variants - DHL Service Point Plienciema iela 35.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , abi teica:

Man ir bijis Omniva no Ķīnas pāris reizes

Aliexpresis pēdējā laikā sūta caur Omnivas EST šķirošanas centru uz pakomātiem. Uz Latvijas pastu vairs tā nenāk.

Link to comment
Share on other sites

Kādas 6 pēdējais caur pastu! Omniva būtu kruta.

Link to comment
Share on other sites

Arī no tām ārzemju bodēm, kuras nepiegādā uz pakomātiem vai nesūta vispār uz Latviju (vispār pasta sūtījumus neatzīstu), nav problēmu, piesaistot šo firmu.  . Pats tādos gadījumos norādu Vācijas vai UK adresi un no turienes jau piegādā uz Omniva vai DPD pakomātu. Ir pirkts daudz kas (ap 100 pasūtījumu, galvenokārt eBay), gan no dzeltenajiem, gan Vācijā, pat USA. Tie papildus daži eiro ir nieks, salīdzinot ar 200m no dzīvesvietas esošo pakomātu ērtībām.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , abi teica:

Man ir bijis Omniva no Ķīnas pāris reizes

Omniva parasti ir precēm no ķīnieša, kas sēž Igaunijā vai Polijā, Lietuvā. Man ir bijuši 2 tādi gadījumi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...