Jump to content

Bezvadu lampas slēdzi?


ervie
 Share

Recommended Posts

vai tauta varētu ieteikt kādu vienkārši nopērkamu bezvadu elektrības slēdzi?

ir doma istabas stūrī ielikt stāvlampu, un gribētos tādu lētu vienkāršu bezvadu pulti, ar ko to lampu (visticamākais ka ne-LED) slēgāt iekšā ārā.

vienkāršu un prastu, bez telefona lietotnēm, gudrāsmājas kontrolieriem un visādiem citādiem "mākoņrisinājumiem"

hmm?

Link to comment
Share on other sites

es sapratu ko es gribu un nevaru ieraudzīt.

tādu kā xiaomi smart socket un smart light switch, bet tikai vienkāršu - vienai rozetei un vienai bezvadu slēdžapogai, un bez kontrolieriem un pārējās šņagas....

nenulab, derētu ari tāda instalējamā kastīte, ja viņai varētu piemeklēt smuku lielu slēdžapogu....

Link to comment
Share on other sites

ebay tava rīcībā!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , jema teica:

ebay tava rīcībā!

nu skaidrīte. bij cerība, ka izdosies meklēšanas posmu saīsināt...

Link to comment
Share on other sites

Es pirms pāris gadiem paņēmu Argusā šādu komplektu pa labu cenu mājai. Man ir vairākas stāvlampas un galda lampas, kuras faktiski bieži ir ieslēgtas tumšajā gada periodā. Caurejošais variants man izrādījās visnoderīgākais. 4 kanāli, kurus katru var ieslēgt/izslēgt, bet var sakabināt vienā vairākus. Man, piemēram ir dežūrlampa uz galda un starp stāviem stāvlampa, kuras ir uz atsevišķu kanālu, pārējās uz otru atsevišķu kanālu. Ejot gulēt vakarā ar vienu pogu, atslēdzas visas, izņemot dežūrlampas. Ejot no mājas projām, ar 2 pogām izslēdzas visas. Atnākot ar ērti - nospied 2 pogas uz pults un visas ieslēdzas. Šogad piepirku vēl vienu tādu pašu komplektu, jo vajdzēja 4. kontaktu, kuru darbinu ar to pašu pulti. Atlikušos 2 un jauno pulti izmantoju vasaras mītnē lampām. Ebajs ir pilns ar variantiem, bet šo ņēmu, jo pirms tam cenuklubā biju kaut kādu paņēmis un tas čakarējās, bet šis ir stabils - negribējās eksperimentēt un tērēt laiku dēļ dažiem eiro.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

man atkal pretēja situācija - es labprāt iepirktu slēdzi, kas dajebkādā veidā slēdzas klāt mājas tīklam (WiFi, RJ45) un darbinās caur telefonu. Bez jebkādiem papildus pribambasiem - vienkāršs on-off caur mājas iekšējo tīklu. Arī tā īsti  nemāku atrast.

Pa lielam vajag terases apgaismojumam, dārzam utt. Pultis vienmēr pakāšas, bet telefōni kādam no ģimenes vienmēr i pa rokai.

Link to comment
Share on other sites

Wifi cik dzirdēti iecienīti uz ESP8266 bāzes. Piemēram sienas slēdzis vai tikai relejs. Tik SONOFF varianti ideālākajā gadījumā jāpāršuj uz citu FW, jo defaultā nākot kaut kāda ne īpaši laba aplikācija. Tur komentāros var atrast kur meklēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Sonoffam tikai RF versijas ir ar slēdzi - pārējais ir ar viedaplikāciju, ko autors nevēlējās.

Es savulaik nopirku "Mājai un dārzam" kāpņutelpas slēdžus ar Rf bloku. Tas kretīnisms mani jau ir nomocījis, bet uzkāpt līdz lampām, kur tas relejs ir, ir mazliet pagrūti. Vot i nākas mocīties.

Jāsūta būs no Ali - kolēģim tur iepirku un jau gadu lieto vienā mierā bez gļukiem.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 19 minūtēm , janiz teica:

Tik SONOFF varianti ideālākajā gadījumā jāpāršuj uz citu FW

 

Uz kādu citu FW?

Link to comment
Share on other sites

Ozernalds

Kādam dakterim šeit ir materiāls disertācijai par jaunu slimību - caurānusiju.

Pirmkārt jau tās stāvlampas ir absolūts tupums. Apvienojot ar kautkādu mobīlo slēdzi, tas jau velk uz marazmātisku debīlismu.

Ja ļoti grib slinko māju, tad visi slēdži jāaizvelk uz elektrības skapi un jāslēdz ar kontrolieri. Sliktākajā gadijumā ar relejiem, ja ambācijas pārsniedz budžetu.

 

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Paņēmu no eBay testam Sonoff ar RF funkciju. Protams, ka RF nestrādāja. nevarēja sakonektēt pulti ar iekārtu. Palasiju atsauksmes tā esot daudziem. Vimaz sellers atdeva naudu par pulti.

 

Pats Sonoff no telefona strādā labi. Vienīgii īsti neesmu atradis viņam pielietojumu. Baigi neparocīga tā poga, ar kuru var lampu slēgt iekšā ārā. Arī parastā sienas slēdž savienošana ar Sonoff pogu nav ērta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Slaids teica:

Vienīgii īsti neesmu atradis viņam pielietojumu

Zelta vārdi! Arī domāju, kas man ir elektro mājās, lai vajadzētu viņu vadīt no interneta, gaismas vadās ar RF pultim, tas gan man ir, bet no interneta? Iz;nemot ieslēgt ātrāk pirti, neko citu neesmu izdomājis, fantāzijas trūks! :biggrin: 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , jema teica:

Arī domāju, kas man ir elektro mājās, lai vajadzētu viņu vadīt no interneta, gaismas vadās ar RF pultim, tas gan man ir, bet no interneta? Iz;nemot ieslēgt ātrāk pirti, neko citu neesmu izdomājis, fantāzijas trūks! :biggrin: 

 

Tev fantāzijas patiešām trūkst. Aizbrauc atvaļinājumā, un mājas drošībai no ārzemēm rīko tusiņus. Nav pašam jābūt uz vietas.

Kādreiz tādas lietas bija jāveic manuāli..

home-alone-party.gif 

Link to comment
Share on other sites

Priekš tā ir speciāli kontrolieri kurus var saprogrammēt kā gribi. Ir pat fake TV simulātori. :biggrin: Ir runa par ierīcem ko vajag vadīt no interneta bez cilvēka klātbūtnes. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Ozernalds teica:

Kādam dakterim šeit ir materiāls disertācijai par jaunu slimību - caurānusiju.

Pirmkārt jau tās stāvlampas ir absolūts tupums. Apvienojot ar kautkādu mobīlo slēdzi, tas jau velk uz marazmātisku debīlismu.

Ja ļoti grib slinko māju, tad visi slēdži jāaizvelk uz elektrības skapi un jāslēdz ar kontrolieri. Sliktākajā gadijumā ar relejiem, ja ambācijas pārsniedz budžetu.

...d!

katram ir savas domas par pareizu mājas iekārtošanu. lūk es gribu nolikt šāda tipa  https://www.jysk.lv/gridas-lampa-ralf-308-16-1006-lv.html lampu istabas stūrī, un visi vadi un rozetes ir nobēdzināti aiz dīvāna. kā tu viņu iesaki slēgt? normāli būtu liela bezvadu poga uz žurnālgaldiņa, kur ir ērti.  skaidrs ka es netaisos vilkt vēl kaut kādus makaronus pa sienu.

 

tāpat otrais variants būtu laukos vecākiem salikt lampām slēdžus kur vajag un ērti. - un tur ne wifi plānots, ne arī tās nīkulīgās brelokpultis der, aiz saprotamiem iemesliem.

Link to comment
Share on other sites

Ozernalds

Tādā gadijumā iesaku vērsties pēc palīdzības. 

Kā arī sākt lietot burkānus, biezpienu un šokolādi.

  • Patīk 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ervie teica:

visi vadi un rozetes ir nobēdzināti aiz dīvāna. kā tu viņu iesaki slēgt?

 

Wholesale-DIY-table-font-b-lamp-b-font-floor-foot-font-b-switch-b-font-cable.jpg.c6152611cec2f175a383de6f28c02be6.jpg

(kāds tai lampai, visticamāk, ir, bet ja nav, tad var pielikt)

 

te nu tiešām vietā viens citāts iz senāk populāras daiļliteratūras gabala:
"ja tava labsajūta ir reāli atkarīga no tā vai uz grīdas nav redzams neviens centimetrs stāvlampas vada, tad tev nu tiešām IR problēma" :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Ozernalds
Pirms 23 minūtēm , 138 teica:

"ja tava labsajūta ir reāli atkarīga no tā vai uz grīdas nav redzams neviens centimetrs stāvlampas vada, tad tev nu tiešām IR problēma" :cool2:

 

Vadu nevar! Dizaineris teica ka neizskatīsies estētiski.

Blakus dizainiskajai stāvlampai...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Ozernalds teica:

 

Vadu nevar! Dizaineris teica ka neizskatīsies estētiski.

Blakus dizainiskajai stāvlampai...

Duriki - zinošie vienmēr atrod auditoriju. Te redz būs smagāk, reinkarnējies kā gribi, tāpat cauri spīd. :p

Link to comment
Share on other sites

10/6/2017 , 20:40, 138 teica:

te nu tiešām vietā viens citāts

no nesena tirgotmācību materiāla: ja līdz galam nenoklausīsies klienta sāpi/vajadzību, tad var gadīties, ka piedāvāsi risinājumu ne tai problēmai. :):)

 

ja gribu likt lampu dziļi stūrī, bet slēdzi vajag istabas vidū, tad... diemžēl laikam tomēr zīmola kontrolieri, slēdži, pogas.

vai arī alternatīva - cita lampa, kuru neliek istabas stūrī.

jautājums slēgts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...