Jump to content

Sinhronizācijas softs starp telefonu un NAS


Murlo
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Varbūt kāds ir lietojis/lieto softu, kas sinhronizē failus starp mobilo telefonu un NAS izmantojot internetu. Līdzīgs kaut kas kā WD My cloud home

Respektīvi, līdzko parādās jauns fails telefonā, tiek nosūtīta kopija uz datoru. Mēģināju izmantot asus home cloud, bet viņš biežāk nezināmu iemeslu dēļ bija down, nekā strādāja

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Kas par NAS? Ar to būtu jāsāk.

 

Puis, tev ir NAS vai dators ar ko gribi sinhronizēt???

 

 

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

principā abi. Ja kaut uz pc dabūt pie dzīvības, tad aiztransportēt tālāk nebūs problēma

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nutak no otra gala. Normāli ir sinhronizēt uz NAS, un tad, ja grib - uz PC. Tak normāli NAS ir visu laiku onlainā, nevis PC, vai ne?

Kas par NAS?

Link to comment
Share on other sites

Qsync

Lietoju uz telefona DCIM foldera paarmeshanai uz NASu.

Labots - jozhix
Link to comment
Share on other sites

Tev jau jāskatās sava NAS softi, ja viņi ir!

Link to comment
Share on other sites

NAS Saliktenis

Vieglāk uz PC, jo papildus funkcijas paralēli un ir temp mape 1x nedēļā sinhronizē ar NAS. Patreiz slēdzu iekšā manuāli, jo nevajag uz doto brīdi 24/7

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 9 stundām , Murlo teica:

Vieglāk uz PC

 

Nekas nav vieglāk uz PC. Dažādu failu bekaps un sinhronizācija ir normāla NAS funkcija. Parasti NAS ir vai nu jau gatavi softi priekš tā, vai vismaz platforma šādu softu uzinstalēšanai. Tev jau teica par Qnap, Synology ir DSphoto, kurā var nodefinēt pārnesamos failus. Uz OMV, piemēram, var uzlikt Syncthing, vai jau pieminēto Nextcloud.

PC tam visam īsti nav domāts. Kaut ko jau atrast gan jau ka var, bet tā nav īsti PC funkcija būt par bekapa serveri telefonam. Tad labāk bekapo uz kaut kādu Google Drive (vai tamlīdzīgu "lielo brāļu" risinājumu) un no tā uz datoru - tas būs daudz vienkāršāk.

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kas to būtu domājis, ka router opcija piedāvā izveidot sinhronizācijas tiltu ar tīkla iekārtām. Arī ir aplikācija  google play, kas ļauj uploadot tur, kur vajag

Labots - Murlo
p.s. asus rūteris no lētā gala
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
1 stundu atpakaļ, Bruketajs teica:
10/4/2017 , 06:29, Ronalds teica:

+1

 

Biju uz OMV pirms krietna laiciņa uzlicis. Man tas pasākums likās biki bremzīgs - toreiz baigi nesapētiju vai tas dēļ dzelžiem vai dēļ hosta pieslēguma ātruma. Ja runa par failu / bilžu menedžmentu, Synology softi likās kudiš vienkāršāki un ātrāki, līdz ar to tas pasākums toreiz plaši izmantots netika.

Tas bija pirms krietna laiciņa, tagad varbūt lietas pamainījušās.

Dažos forumos daža tauta tagad fano par Nextcloud. https://nextcloud.com/compare/ Mans nav mēģinājis.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

Es jau arī Nextcloud pieminēju. 

It kā esot uzlabots owncloud variants. 

Link to comment
Share on other sites

man šobrīd ir pat divi nextcloud serveri. darbojas bez problēmām, vienīgais, kas man reāli pietrūkst ir šedulotais sync. nextcloud klients ir pieejams arii kaa komandrindas tūlis, varētu jau uzbūvēt skriptu, neesu pieķēries.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Tie serveri uz kādiem dzelžiem?

Nebremzē? Piem. uz bilžu browsēšanu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , VebKamera teica:

Tie serveri uz kādiem dzelžiem?

Nebremzē? Piem. uz bilžu browsēšanu?

es viņus tādiem mērķiem nelietoju, drīzāk vairāk dažādu avotu backupam. man viņi ir  VMWARE Esxi serverī, kā VM ir unRAID, paši Nextcloud kā Docker. cik nu esmu no web'a browsējis failus, nekas īpaši nebremzē, serverim no šiem nekādas noslodzes nav. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...