Jump to content

wifi rūteris-USB modēms-Amigo neierobežotu internets


Sleepy
 Share

Recommended Posts

Sveiki forumieši!

Ir tāds jautājums.

Noperkot veikalā sim karti ar numuru un to papildinot uz 30 dienām ar neierobežetu internetu.Vai es varu to(sim karti) izmantot savā wifi rūteri-USB modēma?31JQwn5hVqL.jpg

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja lietošana atbilst "godīgas lietošanas politikai", tad kāpēc lai nevarētu? Ja drudzeņiem nepatiks, tad par to paši paziņos, tikai būs jāpaceļ klausule.. :D

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Anonīms Alkoholiķis teica:

Ja lietošana atbilst "godīgas lietošanas politikai", tad kāpēc lai nevarētu? Ja drudzeņiem nepatiks, tad par to paši paziņos, tikai būs jāpaceļ klausule.. :D

to gan es nezinu vai atbilst vai ne :/ var būt ir kāda cita alternatīva?Man vajag internētu uz mēnesi vēlams neierobežotu un bez pieslēguma

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Uz LMT telefona pieslēguma nav saņemtas sūdzības par nenormālu interneta apjoma izmantojumu (tethering4ever).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Nu tak paņem 4g rūteri no operatora uz mēnesi. 

Rūteri es pac nopirkšu ar usb modēmu.Vajag tikai operātoru normālu ar priekšmaksu

Link to comment
Share on other sites

Skaties pats, Man vasarā uz 3 mēneši šķiet izdevīgi Tele2 30 Gb pa 12 EUR/m/menesī, vai 20 eiras/menesī par bezlimitu. Sezona beidzās, atdevu rūteri un aizmirsu. Tu tak pats rakstīji:

Pirms 19 minūtēm , Sleepy teica:

Man vajag internētu uz mēnesi vēlams neierobežotu un bez pieslēguma

 

Link to comment
Share on other sites

"Godīgas lietošanas politika" amigo lietošanas noteikumos ir, bet nav dzirdēts, ka realitātē amigo vai LMT priekš- vai pēcapmaksas bezlimita "internetam telefonā" par teterēšanu vai modēmā iespraustu simkarti kaut ko aizgrieztu. Ja nu tomēr aizgriezīs - nu, nobirdināsi asariņu un paņemsi šo par 5.65€ nedēļā.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Bet pie dīvaini zaļajiem vai lidojošajiem zilajiem ierobežijumi parādās tik ātri ka nepaspēj pat aliņu iztukšot..

  • Patīk 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Sleepy teica:

Vai es varu to(sim karti) izmantot savā wifi rūteri-USB modēma?

Caur rūteri tehniski viss ies. Cita lieta, ka Amigo  noteikumos tiek ierakstīti punkti kā " Ja Amigo pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu." Piemēri -  "Izmantota pakalpojuma saņemšanas nosacījumiem neatbilstoša galiekārta. Konstatēta pakalpojumu izmantošana pretēji tam paredzētajam mērķim un/vai veidam. "

T.i. ja abonēsi mobilo internetu telefonam un bāzīsi to rūterī, tad operatoram būs visas tiesības tev pakalpojumu atslēgt un ar to tev jārēķinās.

Kuri operatori un cik bieži šādas tiesības izmanto tas jau ir cits jautājums.

 

Labots - Jainit
  • Patīk 1
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jainit teica:

Caur rūteri tehniski viss ies. Cita lieta, ka Amigo  noteikumos tiek ierakstīti punkti kā " Ja Amigo pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu." Piemēri -  "Izmantota pakalpojuma saņemšanas nosacījumiem neatbilstoša galiekārta. Konstatēta pakalpojumu izmantošana pretēji tam paredzētajam mērķim un/vai veidam. "

T.i. ja abonēsi mobilo internetu telefonam un bāzīsi to rūterī, tad operatoram būs visas tiesības tev pakalpojumu atslēgt un ar to tev jārēķinās.

Kuri operatori un cik bieži šādas tiesības izmanto tas jau ir cits jautājums.

 

Paldies!Tad Amigo atkrīt

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 2 minūtēm , Jainit teica:

ja abonēsi mobilo internetu telefonam un bāzīsi to rūterī, tad operatoram būs visas tiesības tev pakalpojumu atslēgt

 

Pirms 1 minūtes , Sleepy teica:

Tad Amigo atkrīt

 

Tepat kaut kur citos topikos bija ziņas, ka nekas nav atslēgts rūterī iebāztai kartei ar "telefona internetu".

Nu tač pamēģini; ja tomēr atslēgs - tad nopirksi LMT priekšas vai ZZ "internetu datoram".

Link to comment
Share on other sites

Skaties, lai tavs rūteris atbalstītu arī modēmu, skat. ražotāja mājaslapā support daļā . Pamaini tik lokācijas, lai tiktu pie plašāka saraksta. Ātri pārskrienot sarakstam tavu modēmu atbalstāmo modeļu sarakstā neredzēju.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja kameņinternets/0kills-internet atļauj maksāt pa nedēļām, tad nav pārāk sāpīgi pārbaudīt cik ļoti piekasās izmantošanas veidam...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , Jainit teica:

Skaties, lai tavs rūteris atbalstītu arī modēmu, skat. ražotāja mājaslapā support daļā . Pamaini tik lokācijas, lai tiktu pie plašāka saraksta. Ātri pārskrienot sarakstam tavu modēmu atbalstāmo modeļu sarakstā neredzēju.

Uzpiežot Russia tur parādās 

TL-MR3420 Билайн Билайн 4G MF831 ZTE

http://www.ebay.co.uk/itm/ZTE-MF-831-Mobile-Broadband-LTE-USB-STICK-4G-Dongle-150Mb-UNLOCKED-simfre-o2-EE/182477668420?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m1438.l2649

Labots - Sleepy
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Sleepy teica:

Uzpiežot Russia tur parādās 

TL-MR3420 Билайн Билайн 4G MF831 ZTE

iepriekš gan meti saiti uz Alcatel Onetouch L850V LTE 4G :) . Bet galvenais, ka ideju esi sapratis.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, GE (DX) teica:

Lai te lieki nediskutetu, iesaku Amigo internetu! Lietoju jau pusotru gadu ar TP-LINK MR6400 ruteri (zonu ker labak ka huawei tik izmantoju ara anteni). Visu so ilgo laiku tik divas reizes atsledza, bet kad pazvaniju uz teicu ka nets neiet uz reiz to noversa. Prasija lai restarteju telefonu, bet es protams neteicu ka lietoju ruteri un restarteju ruteri. Viss ruka talak bez problemam.

Es to TP-LINK MR6400 skatijos dārgs 100eiriki kaut kur.Dzivokli domā vajag antenu?

 

 

Pirms 48 minūtēm , Jainit teica:

iepriekš gan meti saiti uz Alcatel Onetouch L850V LTE 4G :) . Bet galvenais, ka ideju esi sapratis.

Tu jau neatradi to Alcatel.Sanāk šitais der Latvija?

Labots - Sleepy
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , snukurins teica:

Normāla cena,es taisījos par 120Eur pirkt.

Bet kāda vaina manam tam variantam?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Sleepy teica:

Bet kāda vaina manam tam variantam?

Kur to pasākumu taisies izmantot? kā tur ar mobīlā tīkla pārklājumu? vienkārši USB bez jebkādas ārējas antenas varētu būt diezgan mazspējīgs sliktas zonas apstākļos.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uldise teica:

Kur to pasākumu taisies izmantot? kā tur ar mobīlā tīkla pārklājumu? vienkārši USB bez jebkādas ārējas antenas varētu būt diezgan mazspējīgs sliktas zonas apstākļos.

nu es to rūteri ar  USB

Dzivokli Brocenos 3 stavs

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Sleepy teica:

nu es to rūteri ar  USB

Dzivokli Brocenos 3 stavs

tavā gadījumā to 4G daļu jau nodrošinās tikai USB, un routeris tikai tālāko pasākumu. Nav pieejams šobrīd kāds internets telefonā vai tml, lai paprovētu kādu tur interneta ātrumi? teorētiski it kā pilsēta, zonai jābūt, bet nu daudz ko nosaka konkētā ēka un citi šķēršļi līdz tornim.

Link to comment
Share on other sites

Just now, uldise teica:

tavā gadījumā to 4G daļu jau nodrošinās tikai USB, un routeris tikai tālāko pasākumu. Nav pieejams šobrīd kāds internets telefonā vai tml, lai paprovētu kādu tur interneta ātrumi? teorētiski it kā pilsēta, zonai jābūt, bet nu daudz ko nosaka konkētā ēka un citi šķēršļi līdz tornim.

telefonam zona bija laba

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Sleepy teica:

telefonam zona bija laba

Tu tak taisies lietot 4G, sarunām max būs 3G. izveic vismaz manis ieteikto testu, lai saprastu. ideāli jau būtu, ja būtu jau pieejams tas USB modēms, tad to var iespraust kompī un pamēģināt, kas ar ātrumiem notiek.

Link to comment
Share on other sites

Līdzīgā cenā ir arī jaunais Mikrotik: http://router.lv/product/415/lv/

ja ir iepriekš pieredze ar Mikrotik(dēļ konfigurēšanas, kas Mtik tomēr ir sprcifiska, bet nu iespējas ļoti daudz), tad varētu būt labs risinājums, pie kam šo var likt arī ārā, kur zona noteikti būs labāka.

Pirms 1 minūtes , Sleepy teica:

Nu ar antenam  es negribu nemties

ja nav varianti, tad nāksies, ja protams ir vēlme pēc stabila interneta švakas zonas apstākļos - tas no pieredzes..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Iepriekš vispārs nebija pieredze ar tādām lietām.

Vienk esmu ārzemēs. Bieži braucu mājās.Nevaru atlauties maksāt komunalos +vel  netu katru mēnesi

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Apsveicu, pabalstīji žīdu un ķīnieti tā vietā lai atbalstītu LV biznesu, kas pa salīdzinoši līdzīgu cenu piedāvā augstākas kvalitātes produktu.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , snukurins teica:

Tikai pēc tam vēl būtu jāmeklē kāds kas viņu nokonfigurē,Brocēnos noteikti tādu ir kā biezs un cenas zemas jo ir milzīga konkurence,tāpēc Iestājies dempings.Daudzi to dara par kartupeļu spaini.

Sorry veči īsti nesaprotu par ko jūs te cepaties?

Es kaut ko ne tā izdariju?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , snukurins teica:

Tikai pēc tam vēl būtu jāmeklē kāds kas viņu nokonfigurē,Brocēnos noteikti tādu ir kā biezs un cenas zemas jo ir milzīga konkurence,tāpēc Iestājies dempings.Daudzi to dara par kartupeļu spaini.

Kas tieši tur ir jākonfigurē? Defaultais passwords jānomaina? Tas būs jādara arī tam tp-linkam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Grūti atrast internetā winbox un iziet cauri quick-set konfigurācijai.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Kādreiz lietoju LMT doto huawei 4g modemu un tplink rūteri. 

Tas pasākums bija ļoti gļukains - uz robežas ar nelietojams - nets nestabils un rūteris visu laiku kārās. Operatoru dotie rūteri ir pa kārtu labāki!

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/hubs-switch-routers/chkge.html

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/computers/hubs-switch-routers/ldjfl.html

 

Bet nu autors jau ir nopircis.....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Ir jau vēl MikroTikam arī brīnumi, piemēram, swicham sākuma uzstādījumos ieslēgts dhcp, bet, jā 

šņukuriņš nezina, kair arī labā ziņa -> quick-set priekš parastajiem ļaudīm.

Link to comment
Share on other sites

Es tāpat, kā nespeciālists, domāju un esmu pārliecinājies, ka ar mikrotik vairumā gadījumu pietiek loģiskās domāšanas, lai tas tev kalpotu...

Link to comment
Share on other sites

Jūs tagad visi gribat pateik ka es kļūdijos nopirkot šo TP-Link Archer MR200 ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Sleepy teica:

Jūs tagad visi gribat pateik ka es kļūdijos nopirkot šo TP-Link Archer MR200 ?

Domāju, ka viņš strādās ok :)

diskusija ir par to, ka neatbalstiji LV ražotāju - Mikrotik.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...