Jump to content

Kādu ķīniešu dziļurbuma sūkni izvēlēties?


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

It kā nav akūtas nepieciešamības, bet lauku dāčā labāka spiediena dēļ domāju, ka ir vērts padomāt par dziļurbuma sūkni. Pašlaik akā parastais centrbēdzes sūknis.

Atradu, ka tagad 2 pārdevējiem ir labas akcijas, bet vai ir vērts ņemt ķīniešu variantu?

http://www.santeko.lv/index.php?kolona=vairumtirdznieciba&lapa=katalogs&sublapa=&tab=katalogs&limenis1=11&limenis2=84&limenis3=129&prece=10657

un

https://prof.lv/lv/buvmateriali/apkure/sukni/dzilurbuma-sukni/p-163798-delfin_sub_100_075kw_230v_50hz_font_stylebackgroundcolorec0f18bdzilurbumabfont_suknis

 

Man vajadzētu pietikt arī ar lētājko variantu, bet vai ir vērts piemaksāt 30eur, lai paņemtu it kā labāku ķīnieti?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Tārps teica:

Kīnieti ņem droši, bet izvairies no itāļiem.

nevis tieši pretēji? t.i., no Perdollo turēties pa gabalu?

Link to comment
Share on other sites

 Pēdējā laikā itāļi taisa lielākos sūdus pasaulē. Elektrodzinēji ir ar neadekvāti maziem dzelžiem un maz vijumu tinumiem - rezultatā l.k. mazāks par 70%. ES to gan nepieļauj, bet tik un tā tā kreisā prece nāk iekšā. 

   Par dziļurbuma sūkņiem - tas pats, ar domu, gan jau ūdens nodzesēs, un plus klāt vienreizējā lietošana.  Remontam "Ņepodļežit". Viss ar automātiem sametināts. Ja nomirst, jāizmet.  

    Tanī pat laikā ķinieši cīnās par nišu tirgū un ražojumi ir gana labi un izturīgi.  Pašam kalpo jau gadus 3.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , _dunduks_ teica:

Pašlaik akā parastais centrbēdzes sūknis.

Tas ir kāds? Es vēl neesmu redzējis akā liekamu centrbēdzes sūkni! ieliec bildi! 

Aka - domāts klasiskā aka ar grodiem? Centrbēdzes sūknis pie akas? Vai vibrosūknis akā? 

 

Klasiskajā grodu akā nav jēgas likt dziļurbuma sūkni! Dziļurbuma sūknis, kā jau nosaukums saka priekšā, ir paredzēts dziļurbumiem kuros nevajag likt viborsūkni - čakarē urbumu  un centrbēdzes sūkni, jo nevar ūdeni uzsūkt, jo līmenis zem ~8m.

Dziļurbuma sūkņi dēļ ierobežotajiem urbuma izmēriem ir pilni ar kompromisiem. Vai nu kvalitāte so, so vai arī cena diezgan liela! 

 

Un ne centrbēdzes sūknim, ne vibrosūknim nav problēmas ar spiedienu - līdz kādām 7 atmosfērām vismaz spiež bez problēmām ja viss kārtībā! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Ronalds teica:

Tas ir kāds? Es vēl neesmu redzējis akā liekamu centrbēdzes sūkni! ieliec bildi! 

Nē, metāla trosē iekārts mazs centrbēzes sūknis. Sarežģits stāsts, kāpēc tā.

Savu funkciju pilda, bet gribētos ko niknāku. Šim mazajam švaki ar uzsūkšanu, kad ūdenim ir zems līmenis, gan šo rudens plūdu rezultātā iespēja palikt zem ūdens.

pump-qb60-00.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , _dunduks_ teica:

Nē, metāla trosē iekārts mazs centrbēzes sūknis.

Hmm... Dīvains risinājums.... 

Ūdens līmenis zem 8m ja jau tā jādara? 

Jebkurā gadījumā, es liktu vibrosūkni  - tipa 

http://santehnikasparadize.lv/veikals/vibrosuknis-expert-xvm50-180w

 

Lēti un labi! Jā, vairāk par pāris gadiem nekalpo, bet ņemot vērā cenu var regulāri mainīt. 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Tārps teica:

 Pašam kalpo jau gadus 3

 

Nu nez, tas nevarētu būt baigais laiks. Man Nocchi Dominator (tie paši Itāļi) mājai nokalpoja 8 gadus un man domāt būtu kalpojis vēl, ja es būtu mazliet uzmanījis spiedienu hidroforā. Man tur pirmajos gados visādi brīnumi bija - gan urbuma rozete noplūda, gan hidroforam ventilis izrādījās gļukains. Uzreiz piebildīšu - tajos gados tika braši laistīts zāliens un vasarās pildīts 5 m3 baseins. Tā sakot - žēlots īpaši netika.

Otro nopirku tieši tādu pašu. Nu jau 3 gadi iet.

 

Vienīgais, kas pilnīgi precīzi - labojami viņi nav. Kad ir nobeidzies, tad ir nobeidzies.

Otra lieta, kas mani nemērā pārsteidz ir pašreizējie cipari. Ja pareizi atceros, es to otro pirku jau Eiro laikā un man kaut kā atmiņā ir skaitlis 185. Tagad zem 240 to pašu sūkni nekur netirgo.

Link to comment
Share on other sites

Man nocchi ražojums nokalpoja vismaz 10 gadus, līdz radās iespēja pieslēgties pilsētas ūdenim. Tagad stāv, droši vien aizrūsējis. Var jau būt, ka pa 10 gadiem viss ir mainījies. Man maksāja kādi 80Ls, ja pareizi atceros.

Vecākiem arī šķiet, ir Nocchi, arī iet vismaz jau 10 gadus.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...