Jump to content

Pērku audiokasetes


Guest
 Share

Recommended Posts

Veidoju kolekciju, tāpēc interesē audiokasetes - pa lielam oriģinālās, ar latviešu un ārzemju mūziku (krievu mūzikas cienītājs neesmu, pašrakstītās bieži vien ir ne tajā labākajā kvalitātē, nu, jāskatās). Pa vienai īsti neinteresēs, drīzāk veselu kaudzi kopā un tad jau izšķirošu, kas tur derīgs un nē. Ja nepieciešams, varu arī nociparot kādu konkrētu. :)

 

Cik maksāšu? Pa lielam simboliski, teiksim, 0,10eur par kaseti, bet to jau sarunāsim. :)

Link to comment
Share on other sites

Ir kādas 40 kasetes ar 90-to gadu sākuma deju mūziku. Daļa, tipa no vietējiem kantoriem, daļa pašrakstīta no CD, daļa arī no radio (priekš disenes spēlēšanas bija OK). Kaut kas arī vēl senču mājās aizķēries, šķiet bija. Ir arī kaut kāds Telefunken kasešnieks. Pirms kāda gada vēl strādāja. Stāv bēniņos, slinkums pārbaudīt.

Dāvinu. 

Link to comment
Share on other sites

Bij man pāri pa 100, Būsim pazīstami atbalsis, no Poļiem vestās un pašrakstītās. Tīrīju māju un atdevu pirms 3 gadiem bračkam, ja nav izmetis, var atdot.

 

P.S. Kā Tev ar to viğiku ko solījies pārdot un pazudi, viss izdevās? :D

Link to comment
Share on other sites

Ir vairāk nekā 100 kasešu... tikai nezinu vai gribu šķirties... smuki pie vecākiem plauktā stāv ;) 

Link to comment
Share on other sites

Apdomājies no tādas puses - ja tur taisītu kapitālo remontu, tu tās kasetes saglabātu vai tomēr izmestu ārā? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

par audio nezinu, varbūt kaut kur ir, varbūt izmestas.

spektruma spēles vēl kaut kur bija uz kasetēm :D

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Ja jau runa iet par kasetēm, tad varbūt kādam ir pašmāju grupas"Tranzīts" pirmo divu albūmu oriģinālās kasetes? ("Paralēlās pasaules", "Es esmu tāds").

Maksāšu daudz! :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , kaut_kaads teica:

varbūt kādam ir pašmāju grupas"Tranzīts"

Man ir "Nevaru būt balts" CD :cool:

Varu iedot pārrakstīt uz kaseti :D

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Ņemu "Nevaru būt balts"!

"Visu vai neko" nav?

Pārrakstīšana nederēs, vajag oriģinālu :)

PM

 

Edit:

Ekskūzī tēmas autoram, bet ja kādam ir manis pieminētie ieraksti (pirmie 2 albūmi kasetes, nākamie 2 CD) labprāt iegādātos. Un ar "maksāšu daudz" es domāju līdz 20eur/gab, kas priekš šiem ierakstiem domātu ir adekvāti. 

Jā, sveicieni lietotājam 138/Gagarinam, visam ir savas robežas.. :)

Paldies.

Labots - kaut_kaads
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ak jel, kā var mācēt uz līdzenas vietas tādu bathērtu saķert ka jānāk pat tēmā to izlikt :sarcastic:

 

Ja cilvēks raksta

 

pirms 13 stundām , kaut_kaads teica:

Maksāšu daudz! [par kādu specifisku, retu lietu kolekcijai, nevis par "ejošu" lietu ar nosakāmu vidējo tirgus vērtību]

 

un atraksta man, ka grib nopirkt kaut ko, ko es joka pēc esmu pieminējis, ka man ir, bet neesmu piedāvājis pārdot

 

pirms 13 stundām , kaut_kaads teica:

Sveiks.

 

Tas cd labā kārtībā? Nu tīri ka ir oficiālais ieraksts, vāciņi.. Pats cd var būt paskrāpēts, bet ka tik nav gabalos..

Kur atrodies?

 

nu tad es atbildu, ka par daudz varu arī pārdot :thumbsup:

 

pirms 12 stundām , 138 teica:

Oriģināls, labā, arī paskrāpēts nav, pāris reizes tik spēlēts. Nu, ja tu man piedāvā reāli daudz naudas, varu arī pārdot, bet tā tas posts bija tā puspajokam. Bet es noteikti varu kaut kur uzmest .flac no viņa, ja gribi.

 

pirms 12 stundām , kaut_kaads teica:

Nu kas ir reāli daudz naudas. Vairāk bija domāts, daudz naudas priekš veca, ļoti šauram cilvēku lokam interesējoša audio cd.. :)

Saki savu cenu!

CD nepieciešams priekš "displeja" (taustāmas relikvijas).

"Lossless" digitālais formāts jau pasen ir iegūts no paša mākslinieka. 

 

pirms 12 stundām , 138 teica:

Nu redzi, es pats laikam piederu pie tā loka :)

Bet par 100€ atdotu kaut tūlīt :king2:

 

un tad seko - kā man nav kauna, utt.

 

Bet

pirms 10 stundām , 138 teica:

pričom te kauns, tu man saki "dārgi nopirkšu", es tev nosaucu summu par ko būtu gatavs pārdot, viss. ne es tevi par cūku nosaucu vai ko :)

 

Tak nekā personiska. Neder piedāvājums - nepērc. Dzīve nav par īsu, lai par katru, kurš tev kaut ko, ko tu vēlies nopirkt, piedāvā par cenu, kura tev neder, ņemtu pie sirds un publiski gānītos, kāds viņš slikts cilvēks? :huh:

 

Lai nu kā, paldies, tagad man ir kruts stāsts, ko stāstīt ciemiņiem par plauktā goda vietā stāvošo Tranzīta disku - "šito viens džeks no manis gribēja nopirkt par "daudz", "daudz" izrādījās 15€" :rofl:

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , 138 teica:

Tranzīta disku - "šito viens džeks no manis gribēja nopirkt par "daudz", "daudz" izrādījās 15€"

Manuprāt tie arī ir griesti ko par tādu sūda ripuli būtu vērts maksāt. Es būtu labākajā gadījumā 2 eur piedāvājis.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu piedāvāt jau var, bet kas tev dos? Cenu jau nosaka lietas retums. Es arī neko nedotu, jo man nevajag.:D

Link to comment
Share on other sites

Kaut_kaads - Atradu Tranzīts Paralēlās pasaules kaseti. Kādreiz tika daudz klausīta, bet tikai uz laba Sharp CD/kasetnieka. Paklausījos- skan.Ja vajag,  raksti ziņu!

Link to comment
Share on other sites

Runājot par 100.Debiju,  varbūt kādam ir cd ''Kā viņa mani mīl'' - varētu mēģināt sarunāt ripu flac formātā ? 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kaut_kaads

Man arī :)

Paldies lietotājam "Rudiger" par viena no meklēto ierakstu pārdošanu par saprātīgu ciparu (nekā daži labi šeit).

Joprojām meklēju Tranzīta - Es esmu tāds, Nevaru būt balts, Visu vai neko (CD/Tape)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Rādi bildi,es ar esmu pavilcies uz kasetēm un vinilu,pa retam kaut ko tādu ko jaunībā klausījos labprāt iegādātos kolekcijai.Šodien dabūju sev sen kāroto vinila atskaņotāju Optonica 7100

IMG_20180516_200156.thumb.jpg.305f8a0959847c8b17ac02830809967e.jpg

un sapratu ka gribu vairāk labas kvalitātes vinila.

Link to comment
Share on other sites

Joe Cocker,Eric Clapton,George Michael,Jacson - kas par ieraksta firmu,kaut kāda vietējā?

Link to comment
Share on other sites

Raivix95 - jā, vari.

zynoj - jā, vietējā. Kasetes rakstītas tikai uz PIONEER tehnikas. Ieraksti patiešām kvalitatīvi. Kasetes mūsu studijā tika uztītas un lentu garumi ir atbilstoši ierakstu garumiem. Nav garo tukšo galu. Es tur savā laikā strādāju, maketēju un drukāju šo kasešu vāciņus. Mums bija pašiem sava kasešu ieplēvošanas mašīna, kuru vēlāk nopirka Mikrofons. Līdz tam plēvojām arī viņu un citu studiju kasetes. Vel tajā bildē ir dažas poļu kasetes.

Link to comment
Share on other sites

Varētu šitās 4 paņemt uz provi protams ja nav nekāds kosmoss,savādāk mana deka ar raksta ļoti labi,vienīgais kas nav tas ka lentu piedzīt pēc garuma problemātiski,it sevišķi aizlīmētajām kasetēm,nesen no discogs paņēmu provei 5 kasetes ar oriģinālajiem ierakstiem-4 kasetes viss ok,viena gan viltīgi viena puse pirmās 3 dziesmas par jaunu pārrakstītas jo cik sapratu lenta bij pabojāta.

Link to comment
Share on other sites

zynoj, 
piedāvā, cik pašam nav žēl? :) kosmosu nevajag, lietota manta. kastītes arī sen vairs nav spīdīgas :D 

Link to comment
Share on other sites

Ak vai, biju palaidis garām ka Atbalsīm vēl bija dzīva padomju tradīcija tulkot dziesmu nosaukumus  :rofl:

atbzelts.png


... turklāt ne vienmēr precīzi. Kurā vārdnīcā countdown ir tikšanās?

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , 138 teica:

Kurā vārdnīcā countdown ir tikšanās?

Ja angļu valoda nav dzimtā vai tuvu tam, tad bieži vien ir gandrīz neiespējami uzminēt šādu tekstu nozīmi. Līdzīgi kā savulaik ar Pink Floyd - Momentary lapse of Reason. Bez Oksfordas vārdnīcas figu sapratīsi vārda reason nozīmi šajā kontekstā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , ivo teica:

Ja angļu valoda nav dzimtā vai tuvu tam, tad bieži vien ir gandrīz neiespējami uzminēt šādu tekstu nozīmi. Līdzīgi kā savulaik ar Pink Floyd - Momentary lapse of Reason. Bez Oksfordas vārdnīcas figu sapratīsi vārda reason nozīmi šajā kontekstā.

nu "tagad" viss ir vienkārši - internetā visi teksti, un daudziem arī tekstu jēgas skaidrojums. (par countdown tulkojumu latviski.... laikam jau ka tāda nav, vienā vārdā)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...