Jump to content

bezvadu barošanas ielodēšana telefonā


itkroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir doma ielodēt klāt telefonā to figņu kas pa bezvadu var lādēt bateriju. Vieta kur pielodēt manai trubai ir. Radās jautājums vai ir kas specifisks no jaudas viedokļa jāskatās to pērkot?

Baterija man trubā 4500mah  izejot no tā var saprast uz kādām jaudām vajag to lādēšanas moduli pirkt? Izvēle pārāk liela nav šiem. Pamatā var nopirkt tos kas domāti dažādiem samsungiem.

Link to comment
Share on other sites

Kas tas par telefonu? Aizmugure stikla?

Link to comment
Share on other sites

Bija reiz man čainas tā ieliekamā lādējamā figņa Samsungam Galaxy s5. Ieliek tādu plāksnīti aiz aizmugurējā vāka. Principā viss strādā, tikai ar čainas uzlādes ierīci tas viss sāk vairāk silt.

 

Neesmu mēģinājis ar oriģinālo bezvadu uzlādes iekārtu.

Link to comment
Share on other sites

Neērtība tāda, ka ir dziļais usb ports ar aizsardzību pret ūdeni, ko man ne pārāk patīk virināt, lai lādētu ar vadu. Būtu labi ja varētu uzmest trubu uz to lādējamo resiveri un lai lādējas.

Pat ja būs 2x ilgāk kā ar vadu tas nekas

 

Link to comment
Share on other sites

gribeeju mashiinas tureetaaju ar bezvadu laadeeshanu ieriikot, aplauziens -

ja telefonu(Samsung Note 4) turpina lietot, tad bacha kriitas tik un taa, jaa 2x leenaak, bet kriitaas :(

un briesmiigi karsa

 

paliku pie vadiem ar magneetisku Micro USB savienojumu

 

Link to comment
Share on other sites

Well. Galaxy s8 uzlade ar orginalo bezvadu ledataju ap kadam 6-7h. Telefons un pads labi sakarst.

Neuzskatu ka ir jega pisties ar to. + ja nav paredzets vari zaudet savu udens izturibu trubai.

Link to comment
Share on other sites

9/21/2017 , 22:55, JFH teica:

Neuzskatu ka ir jega pisties ar to.

Ja var uz nakti uzmest telefonu uz kaut kāda pada un principā aizmirst par tādu lietu kā telefona lādēšana ik pēc 2-3-5 dienām, tad neko bezjēdzīgu tur nesaskatu.

Tiesa, ja tā bezvadu lādēšana karsē telefonu (t.i., bateriju), tad baterijas kalpošanas laiku tas varētu ietekmēt negatīvi…

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Ja var uz nakti uzmest telefonu uz kaut kāda pada un principā aizmirst par tādu lietu kā telefona lādēšana ik pēc 2-3-5 dienām, tad neko bezjēdzīgu tur nesaskatu.

Tiesa, ja tā bezvadu lādēšana karsē telefonu (t.i., bateriju), tad baterijas kalpošanas laiku tas varētu ietekmēt negatīvi…

Nebija jau domāts par tieši bezvadu lādēšanu. Bet par konkrēto situāciju kur autors vēlas kaut ko lodēt klāt pie batrejas un zem vāka.

Pieņemu ka uzlādes modulis tiks iegādāts ķīnā pa 2 eur, likts iekšā kur tas nav paredzēts ar iespēju zaudēt ūdensizturību.

Rezultāts būs vel lēnāks nekā tādiem telefoniem kuriem lādēšana ir paradzēta un iebūvēta.

 

P.S. Šis ir mans neprofesionālais minējums.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka tā fīča domāta bez maz vai pastāvīgai lēdēšanai - darbā paliktnītis, mājās ar, arī vairākiem auto jau nāk kā opcija. Tad nu noliek tajā vietā, kamēr nevajag ņemt rokās.

Link to comment
Share on other sites

Njā... Esam palikuši tik tizli, ka noliekot telefonu lādēšanas vietā ir tik grūti iespraust vadu tam pakaļā..... 

 

Es vēl saprastu, ja tā bezvadu lādēšana strādātu piemēram istabas robežās - es tur ieeju un telefons sāk lādēties. Bet tas nav principiāli iespējams!  

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Ronalds teica:

Bet tas nav principiāli iespējams!  

Principā ir iespējams, bet tad lādēsies ne tikai telefons... :D

Tiem, kam rokas tizlas, lai microusb iespraustu ir telefoni ar type-c un microusb kabeļi, kurus var 2 virzienos spraust.

Bezvadu lādēšana atrodas tādā stāvoklī, kādā tā ir, tieši savas bezjēdzības dēļ. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Bruketajs teica:

Principā ir iespējams, bet tad lādēsies ne tikai telefons... :D

Tiem, kam rokas tizlas, lai microusb iespraustu ir telefoni ar type-c un microusb kabeļi, kurus var 2 virzienos spraust.

Bezvadu lādēšana atrodas tādā stāvoklī, kādā tā ir, tieši savas bezjēdzības dēļ. 

Tā kā Apple diktē mainstream modi, tad varam gaidīt, ka arī bezvadu uzlāde vēl piedzīvos ziedu laikus. Esmu drošs, ka nākamo 3 gadu laikā jau tiks izlaisti tālruņi vispār bez USB ligzdas. 3.5mm arī kādreiz likās nemirstīga lieta. Te nu mēs esam.. Jau 2 iPhone paaudzes bez cauruma. Jau KIA, VW, Volvo ierīkojuši bezvadu uzlādes dokus telefoniem, jo tieši mašīnā tas ir dikti parocīgi. Tāpat parasti nav kur to telefonu mašīnā īsti nogrūst, kabatā ar neērti. Bet te - noliec un šis vēl bonusā lādējas.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , JFH teica:

Nebija jau domāts par tieši bezvadu lādēšanu. Bet par konkrēto situāciju kur autors vēlas kaut ko lodēt klāt pie batrejas un zem vāka.

Pieņemu ka uzlādes modulis tiks iegādāts ķīnā pa 2 eur, likts iekšā kur tas nav paredzēts ar iespēju zaudēt ūdensizturību.

Rezultāts būs vel lēnāks nekā tādiem telefoniem kuriem lādēšana ir paradzēta un iebūvēta.

 

P.S. Šis ir mans neprofesionālais minējums.

 

 

Manai trubai ir kontakti (tāpat kā samsungiem) kur var ielipināt to lādējamo. Tik  man neizdevās atrast tādu kas derētu precīzi. Kas protams slikti. Jo kontaktu nobīdes vietu sanāk vajadzēs lodēt.

Link to comment
Share on other sites

http://bbs.blackview.hk/viewtopic.php?t=128754

It has a connection port on the mainboard which means that they planned adding wireless charging, but in the end, didn't do so

It is possible to buy a Qi-receiver and insert it in the phone case. it must be connected to the usb port bacause

the two solder joints on the mainboard don't work.

Link to comment
Share on other sites

Njaa.. Man sencim joprojām autiņā ir hands-free sistēma priekš 3310 ar visu telefonu. Servisos veči ar skaudību smīkņā. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu kāda ir, tāda ir. Vismaz atbrīvoju tevi no ilgstošiem, neveiksmīgiem mēģinājumiem pielodēties pie tiem kontaktiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...