Jump to content

Prom no LV bankām


ivo
 Share

Recommended Posts

pirms 3 stundām , Kitai teica:

Kā Revolut var skaidu naudu uzlikt uz konta? Esmu dzirdējis ka Paysera var Lietuvas Maksimās pat uzskaitīt.

revolūt laikam nekā. paizerai nupatās paskatījos viņu vebā ka arī latvijā ir cashin cashout, bet nu tāds mutnijs, hmmmmm.

Link to comment
Share on other sites

Aizej, iemaksā savā Swedbank kontā un pārskaiti uz Revolut.

Link to comment
Share on other sites

Ir dzirdēts, ka VID var prasīt kur ņēmi, un tad diezvai patiks ka zeķē sakrāji....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pag, Tu gribi lai te forumā palīdz legalizēt? Es tajā kantorī jau pāris gadus kā nestrādāju un arī tad ar tām lietām nenodarbojos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Kitai teica:

VID var prasīt kur ņēmi

 

Iešu mājās, prasīs VIDs,
Kur tu ņēmi, kas tev dev?

Man iedeva ciema puiši,
Mani mazu mīlēdam. 

Mani mazu mīlēdami,
Sevi lielu audzēdam. 
Link to comment
Share on other sites

Chocoton
2020.06.20. , 11:59, e = d teica:

Aizej, iemaksā savā Swedbank kontā un pārskaiti uz Revolut.

Pārskaitīt nevaig,bēt ar swed bankas karti nopirkt nepieciešamo sumu  gan vari,tas pat lētāk!;)

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
pirms 15 stundām , 138 teica:

Monese konta

 

Vai vari padalīties ar ko šamais ir kruts? Piem. salīdzinot ar Revolut vai N26?

Es saprotu, ka tādi fintechi tagad birst kā sēnes pēc lietus - vai ir kāds apkopojošs salīdzinājums vai vismaz viedoklis uz ko tas mērķēts?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , ieleja teica:

svarīga ir uzticamība.

Bet kā jūzerim uzminēt, vai viņa izvēlēto karti pēc brīža lokālais fuktuks neaizklapēs?

Link to comment
Share on other sites

Normālus jau neiztiek, bet īpašu gudros vajag drāzt!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Varētu tiem kas tankā izskaidrot, kādu tieši problēmu šīs Revolut , N26 kartes, vai kas tur vēl bija, atrisina un ko tieši sanāk ietaupīt?

Vai arī tā ir tīri čakarēšanās čakarēšanās pēc un vienkārši baigais pacans uzreiz ja tāda karte ir? 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Var shmigas veikalos ciigas un uudeni pirkt, nesatraucotiees ka njemot kaarteejo hipoteek, peec tam jaasarkst par bankas konta izraxtu.. :)

Var kaadam naudu paarskaitiit, nebaidoties, ka VIDs saaks sanjeemeejam prasiit, kas tie pa ienaakumiem.

Iznjemt siiknaudu jebkuraa bankomaataa bez komisijas.

Aarzemees nav jaamaksaa bankai papildus par valuutas konvertaaciju.

Un galu galaa - karte un konta apkalposhana ir bezmaksas.

 

Aizmirsu, ir veel forsha fiicha split bill, ljoti noderiiga, kad vajag baara reekjinu kompaanijai sadaliit pa galvinjaam.

Veel man patiik virtuaalaas un vienreizeejaas kartes, ko izmantoju kad jaanoreekjinaas shaubiigos i-veikalos vai maksaajot par iptv.

Labots - jozhix
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , jozhix teica:

Var kaadam naudu paarskaitiit, nebaidoties, ka VIDs saaks sanjeemeejam prasiit, kas tie pa ienaakumiem.

VID tāpat jautās, kas tie par ienākumiem un kāpēc no tiem nav maksāts IIN. BET tas nav nekas traks, paskaidro VID ar kontu izrakstiem un viss OK. Bija šogad, kad jautāja man par aizdevumu atmaksu no dēliem. Paskaidroju un viss OK.

Link to comment
Share on other sites

Nejau par Revolut vai N26 kontu to prasīja...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Kitai teica:

Nejau par Revolut vai N26 kontu to prasīja...

 It kaa par Revolut - Varētu tiem kas tankā izskaidrot, kādu tieši problēmu šīs Revolut , N26 kartes, vai kas tur vēl bija, atrisina un ko tieši sanāk ietaupīt?


Pirms 6 minūtēm , Insekc teica:

VID tāpat jautās, kas tie par ienākumiem un kāpēc no tiem nav maksāts IIN

 

Vari siikaak uzrakstiit, uz kaada pamata veica paatbaudi? Parasti kaads nostuchii.. un vai VIDs automaataa redz tikai LV banku kontus jeb visus, arii aarvalstu?

Link to comment
Share on other sites

Tev taču jau uzrakstīja! Draudzīgākas kā Lv bankas.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Revolut eBay un Ali kā arī citos e-veikalos. Pirms pirkuma ieskaitu, ja nav pietiekami. Tas notiek zibenīgi. Nav jāuztraucas, ka kāds no manas reālās kartes, kas piesaistīta kontam var kaut ko novilkt. Bija gadījums, kad pēc nakšņošanas 4* viesnīcā Briselē, kur kreditkarte bija nepieciešama garantijai, no kartes sāka novilkt dīvainus maksājumus. Ziņoju bankai un visu atgrieza. Nezinu kā izgāja recepcijas zēnam, kurš acīmredzot bija nofiksējis kartes datus (Nr. un CVV).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , jozhix teica:

 Vari siikaak uzrakstiit, uz kaada pamata veica paatbaudi? Parasti kaads nostuchii.. un vai VIDs automaataa redz tikai LV banku kontus jeb visus, arii aarvalstu?

 

Prasīju atgriezt IIN par iemaksu pensijas 3. līmenī un VID gribēja no manis paņemt IIN par " ienākumiem". Paskaidroju, ka tie ir dēlu atgriezti bezprocentu aizdevumi, pamatojot ar konta izdrukām. VID to visu pieņēma un zibenīgi (3 dienu laikā) ieskaitīja manu "nopelnīto"  IIN atmaksu. Tā kā galīgi ne esmu apvainots par VID darbību. Arī deklarāciju iesniegšana ir kļuvusi vienkāršāka, jo automātiski ielasa datus par īpašumiem, ienākumiem, automašīnām.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Īsumā izskatās ka labuma nekāda, tik cik mazliet ietaupīt uz LV banku alkatību, prasīt komisijas par naudas izņemšanu bankomatos.

Saprastu vēl tur kautkādu būtisku % maksātu par pārpalikumu, vai labi cahbaki no kautkādiem veikaliem utt (bet tad tā nauda jau parasti kautkur citur tiek iekasēta)

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

tik cik mazliet ietaupīt uz LV banku alkatību, prasīt komisijas par naudas izņemšanu bankomatos

 

Pirmkārt, viņi neuzdod glupus jautājumus. LV bankām ir aizgājusi mode katrus n gadus (laikam katrus 2 gadus) piesūtīt anketas uz 16+ lpp. Nē, nu katrs var savu laiku pa***st kā grib, bet es labāk tās anketas spaidīšanas vietā meitenes mīlēju.

Otrkārt, līdz zināmam ciparam vai reizēm tiešām nav komisijas nevienas bankas automātā.

Treškārt - nav komisijas par pārskaitījumiem. Draza Swedene plēš 35 eurosantīmi par pārskaitījumu ārpus savas bankas.

Ceturtkārt, nadzīgajiem kontu bloķētājiem no valsts puses rokas par īsām lai uzreiz tiktu klāt ārvalstu kontiem. Man pašam gadījumu nav, bet paziņu lokā ir bēdīgi gadījumi, ka LV zonā par sīkumiem konts nobloķēts. Moralizētāji var braukt uz balta poda, tas cilvēks nebija nekāds recidīvais noziedzinieks - vienkāršs pārpratums.

Piektkārt, itkā esot labāki valūtu kursi. Es gan tā īsti neesmu izjutis - IMHO lai to pierādītu, baigi jāpēta. Man poļos apmēram tāpat vien bija.

 

Maz?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es vairāk no savas perspektīvas skatos, man banka neprasa komisijas ne par izņemšanu ne pārskaitīšanu, tapēc saku LV bankas tādas alkatīgas.

Nav jau arī tā ka tie Revoult utt. nebloķētu kontus, reku pats lielākais no visiem - Monzo, bloķē kartes/kontus nepārtraukti, bij vēl raksts ka tas masveidā notika lock-downa laikā, kad tā jau nav cilvēkiem naudas un vienīgie līdzkļi uz tās Monzo kartes, plus lock-downa dēļ tolkam neko atrisināt nevar. Tas tev tik paveicies ka neko nav nobloķējuši, pietam ja nobloķēs, tad vari teikt savai naudai pa lielam 'uz redzēšanos'.

https://www.theguardian.com/money/2020/jun/06/monzo-customers-shut-out-of-accounts-in-lockdown

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Varētu tiem kas tankā izskaidrot, kādu tieši problēmu šīs Revolut , N26 kartes, vai kas tur vēl bija, atrisina un ko tieši sanāk ietaupīt?

 

Ja konvertē GBP -> EUR tad ir labāks kurss.

Link to comment
Share on other sites

Revo izmantoju kā otru karti, turu tur drusku, veicu no viņas pārskatījumus, kur mana banka prasa 36 centus, žīdisms, bet mūsu banku žīdisms pa gadiem ar piegriezies ?

Bet pamatā dēļ akcijām, turienes procentiem neviena mūsu banka pat tuvumā nestāv, mums laikam lētākā (!) darījuma (!) komisijas maksa Citadelē bija 50€, te 1.18$. Saprotu, ja kruķī miljonus, tad tas pofig, bet ar nelielām summām tā ir būtiska atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nekur nevaru atrast viņu maiņas kursu, bet maz ticams ka tur sanak ietaupīt kautko būtisku. Ja tur kautkāds bizness un sanāk mainīt katru dienu, tad ganjau cita runa.

5dien pirku vienu štruntiņu pa 110 EUR, banka iekasēja 102.13 GBP + 1GBP fiksēto, ko iekasē par katru pirkumu vai naudas izņemšanu bankomātā, kas nav GBP. Neziskatās ka citur tas kurss baigi atšķirtos.

Parasti kad braucu brīvdienās kautkur, tad izņemu uz vietas bankomātā cik vajag, jo tā sanāk lētāk nekā mainīt bankā vai maiņas punktā. Ar eirikiem jau vienkāršāk, tie vienmēr sakrājas pietiekošā daudzuma tikuntā, no kautkādiem braucieniem vai kā cita, tos reti sanāk mainīt.

Citas valūtas nepieciešamas tik reti, ka var arī samainīt vai izņemt bankā. Pat uz banku nav jāiet, atsūtīs pa velti caur pastu uz māju.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

  

Pirms 18 minūtēm , Gestapo teica:

Šobrīd

 

Ok, sanāk 2GBP ietaupījums. Bet nu neredzu īpašu jēgu tapēc čakarēties. Ja pērkas bieži citās valūtās, tad iespējams ir jēga.

 

 

Pag nē, tev sanāk vēl neizdevīgāk. Tu pa 110 eiriki sanem tikai 99.93 GBP. Tev jārēķina otrādāk, cik tev izmaksātu nopirkt 110 eirikus mārciņās, nevis cik mārciņas saņemsi pa 110 Eur.

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 17 minūtēm , uldise teica:

Revolut šobrīd, ja es par EUR gribu nopirkt GBP, kursu saka 1EUR=.9039GBP 

Kāds ir pretējs kurss? Cik EUR var nopirkt pa 1 GBP?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu tad tā ar;i sanāk ka mazāk par 2GBP, kas ir OK. Maiņas kantoros tā atšķirība ir daudz lielāka.

Link to comment
Share on other sites

To Revolut karti var dabūt pa 5 GBP,  kas ātri tiek atpelnīti izdarot pirkumus ārpus UK.    + lielāka drošība, nekā lietojot kontam piesaistītu karti

 

vienam kolēģim noklonēja bankas karti vienā Āfrikas valstī un tad notērēja viņa 2000 GBP    ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

Varētu tiem kas tankā izskaidrot, kādu tieši problēmu šīs Revolut , N26 kartes, vai kas tur vēl bija, atrisina un ko tieši sanāk ietaupīt?

Personīgi arī Monese turu kā otro kontu + paralēli tur atvērtu eur kontu. Aplikācija var uzreiz pārmest naudu starp gbp un eur kontiem un darījums notiek minūtes laikā. Tad nu mammai ir eur karte un, kad viņai vajag, viņa izņem naudu/iepērkas 

 

Izmantoju arī kādiem x darījumiem, kur nav drošības. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Apmēram skaidrs.

 

Parsti debetkartes kontā neturu īpaši daudz naudas, tiklīdz ienāk algas nauda, tā parasti tiek "izšķīdināta" pa citiem kontiem, katram kautkāds mērķis, vainu iekrājumi, auto budžets, holideji utt. Ikdienas kontā parasti atstāju tik cik mēnesim pietiek ikdienas izdevumiem, plus kautkas iekrājas, bet reti vairāk pa 2k, tapēc ja arī karti nozags, tad būs nepatīkami, bet pasaules gals neiestāsies, plus banka tāpat ganjau atmaksās, ja reāli būs kas nozagts.

 

Šaubīgos veikalos reti ko pērku, tapēc īpaši par to neuztraucos. Īstenībā vispār reti pērku onlainā, kur nevar ar Paypal samaksāt, tad tiešām tam jābūt kautkam unikālam, ko nevar citur nopirkt, lai vilktu ārā karti, rakstītu iekšā kartes numuru, pārāk daudz darba :D Ja tā padomā, tad sanāk ka Paypal konvertē, maz ticams ka viņi nokāš no bankas Eirikos, jāpaskatās Paypal vēsture. Edit. Tā arī ir, Paypal pārkonvertē uz mārciņām.

 

Naudu nevienam neskaitu, Euro onlainā pērkos reti, tapēc arī nekāds ietaupījums tur nesanāks. Parasti jau ka brauc kautkur, kur vajag Euro, tad vienkārši izņem bankomātā vai samaksā ar karti un nesīkumojas.

 

Tas laikam tāpat kā ar maisiņiem lielveikalā, ir kas stiepj savu maisu līdzi, ir tādi slinkie kā es, katru reizi maksā 0.20 par maisiņu.

Laikam pārāk izšķērdīgs esu, jāsāk taupīt :)

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...