`
ivo

Prom no LV bankām

94 posts in this topic

ieleja

jeb šinī gadījumā jāaizbrauc uz Vāciju "nostāties rindā pie viņu Krājbankas" vai kaut kā online?

mozo
(labots)
pirms 1 stundas , ieleja teica:

jeb šinī gadījumā jāaizbrauc uz Vāciju "nostāties rindā pie viņu Krājbankas" vai kaut kā online?

Domāju ka EU un eirozonas ietvaros tas notiek krietni vienkāršāk. Nav vēlmes iedziļināties un par to satraukties, jo neturu tai kontā ne simtus, ne desmitus tūkstošu, un nekas neliecina, ka N26 varētu piemeklēt bankrots (tikko piesaistījuši 120 miljonus investīcijās, šogad plāno atvērties UK un US https://www.thelocal.de/20180416/what-is-the-digital-german-bank-n26-thats-about-to-hit-a-million-customers)

Labots - mozo

e = d

Vācijā ir pieņemtas attālinātās identifikācijas prasības. Tāpēc N26 kontu var atvērt attālināti. Gan jau arī kompensācijas saņemšanai varēs tāpat.

• Patīk 1

raicap

Lietoju abas, revolut un n26 un par n26 app varu teikt tikai to labāko.

• Patīk 1

versatile

Slinkums lasīt visu tēmu, varbūt tas jau cilāts, bet.

Cik saprotu, šobrīd gana aktīvi tiek propagandulēts šo online banku lietojums lai zivairītos no VID "neveselīgās" intereses. Nu, tur appistu pensionārus, mediķus, skolotājus un liktu visiem idiotiem braukt pa bedrainiem ceļiem. Tiktāl viss skaidrs.

BET

kāpēc jums, dāmas, ir ilūzija, ka vienas ES valsts ieņēmumu dienestam būtu kaut mazākās problēmas pieprasīt visu sev interesējošo informāciju par savas valsts piekritības nodokļu maksātājiem citas ES valstī reģistrētai bankai? Nu, tur visādi AML un citi štrunti, kur pēdējā laikā bankās strādā arvien vairāk darbinieku.

Varbūt jau šai tēmā tas ir cilāts un tiešām neviens ES līmenī par to nav iedomājies un Vācija tagad būs LV kreisās naudas paradīze,  hehehehehehehehehehehehe. #sarkasms.

PS N26 karte ir, izmantojis neesmu, redzu kā alternatīvu dažām situācijām, teiksim, ja ir divi ar tādām kartēm, kas katrs ikdienā lieto savu banku un nepieciešams brīvdienā vai svētkos pārskaitīt - problēma atkritīs, kad beidzot būs normāli zibmaksājumi ne tikai citaģelai un sjebam, bet arī pārējām bankām.

jozhix

Tak ne jau deelj VIDa cilveeki shamaas lieto, bet deelj visaadu bankas komisiju neesamiibas.

• Patīk 1

Mielestapa
Pirms 16 minūtēm , versatile teica:

Cik saprotu, šobrīd gana aktīvi tiek propagandulēts šo online banku lietojums lai zivairītos no VID "neveselīgās" intereses. Nu, tur appistu pensionārus, mediķus, skolotājus un liktu visiem idiotiem braukt pa bedrainiem ceļiem. Tiktāl viss skaidrs.

BET

kāpēc jums, dāmas, ir ilūzija, ka vienas ES valsts ieņēmumu dienestam būtu kaut mazākās problēmas pieprasīt visu sev interesējošo informāciju par savas valsts piekritības nodokļu maksātājiem citas ES valstī reģistrētai bankai? Nu, tur visādi AML un citi štrunti, kur pēdējā laikā bankās strādā arvien vairāk darbinieku.

Varbūt jau šai tēmā tas ir cilāts un tiešām neviens ES līmenī par to nav iedomājies un Vācija tagad būs LV kreisās naudas paradīze,  hehehehehehehehehehehehe. #sarkasms.

PS N26 karte ir, izmantojis neesmu, redzu kā alternatīvu dažām situācijām, teiksim, ja ir divi ar tādām kartēm, kas katrs ikdienā lieto savu banku un nepieciešams brīvdienā vai svētkos pārskaitīt - problēma atkritīs, kad beidzot būs normāli zibmaksājumi ne tikai citaģelai un sjebam, bet arī pārējām bankām.

Ielūkojoties Tiesu izpildītāju mājaslapā var atrast, ka kopējais parādu apjoms pārsniedz Latvijas budžetu. Konti dažādās online bankās ļauj noslēpt savus ienākumu no tiesu izpildītājiem, kuriem ir samērā problemātiski bloķēt kontu ne-Latvijas kredītiestādēs/maksājumu pakalpojumu sniedzējos. Tā ir episka ķēpa ar Eiropas izpildrakstiem un citām problēmām, savukārt parādnieks var operatīvi mainīt kontus.

• Patīk 2

versatile
(labots)
9/19/2017 , 13:25, ivo teica:

Tā kā pēdējā laikā pamazām vērojama tendence šejienas ļaužiem pamazām migrēt prom no LV bankām (iemesli dažādi - VID neveselīgā, interese, pakalpojumu cenas, klientu apkalpošana un lietošanas ērtums utt.)

Hz, pirmajā šī topika postā tieši tāds iemesls minēts kā pirmais.

Nu nez, neteiktu, ka nav nekādu komisiju - tur drīzāk jāskatās, un katrai vajadzībai sava karte, bet tepat LV ar var labu komplektu no 2-3 bankām salasīt.

@Mielestapa par izpildītājiem nebiju iedomājies, labs.
Bet arī to elementāri risina, izveidojot centrālu ES reģistru, ka šie pilsoņi ir parādā, bloķējam, lūdzu visu.

My point being - ja arī pašlaik ir iespējams kaut ko muhļīt, ilgi tā nebūs un viss nāks gaismā. Citas metodes jāmeklē, bet tur citi riski.

Mani gan tas nesatrauc, kreisās naudas nav ;)

Labots - versatile

VebKamera

Nevajaga jau aiziet līdz tiesu izpildītājiem - man te vienai paziņai kontu nobloķēja kaut kāda sīka nodokļu parāda dēļ - ja nemaldos ap 8 EUR bija, pie tam ne valstij, bet NĪN, ja pareizi atceros. Pēc likuma jāsūta paziņojumi, nedrīkst bloķēt visu - jānodrošina kaut kāds minimums, utt. A viņiem - pofig, nobloķēja un viss. Un tu savam bērnam iestāsti, ka "šodien vakariņas nebūs, čuči bērniņ, čuči"!

Paziņa daudz braukā apkārt, var gadīties, ka prombūtnē tāds vēstuļu kasti ar paziņojumiem iztīrijis - to neviens nezina. Bet faktu tas nemaina, ka vakarā nav par ko nopirkt rijamo.

Abet šitām "bankām" visādas Rīgas domes un vidi šmidi klāt tā uzreiz uz pirmo pieprasījumu netiek - rokas pa īsām.

Tas, ka būs ar laiku visādi eiropas reģistri un sūtīs turp-atpakaļ info un pieprasījumus ir skaidrs, bet gan jau tad arī citi finanšu instrumenti parādīsies.

Es principiāli neko nelegālu darīt negribu, bet ja man draud situācija, ka psihopātiskas pašmāju iestādes satrakojas - mans pienākums ģimeni no marazmātiķiem pasargāt. Sadalām riskus, tā sakot.

abi
pirms 2 stundām , versatile teica:

My point being - ja arī pašlaik ir iespējams kaut ko muhļīt, ilgi tā nebūs un viss nāks gaismā.

Muhļīšanas amnestija 3 gadi, tā kā.....

maize
Pirms 10 minūtēm , VebKamera teica:

Pēc likuma jāsūta paziņojumi, nedrīkst bloķēt visu - jānodrošina kaut kāds minimums, utt. A viņiem - pofig, nobloķēja un viss. Un tu savam bērnam iestāsti, ka "šodien vakariņas nebūs, čuči bērniņ, čuči"!

NĪN piedzen bezstrīdus kārtībā, kas nozīmē, ka bankai nodod

Citēt

šādus obligāti izpildāmus rīkojumus:

1) rīkojumu par nodokļu maksātāja norēķinu operāciju daļēju vai pilnīgu apturēšanu;

2) rīkojumu par naudas līdzekļu apķīlāšanu;

3) rīkojumu par naudas līdzekļu pārskaitīšanu;

JFH
pirms 3 stundām , versatile teica:

BET

Te jau pirmajā lapā @e = d minēja par OECD CRS. Nenoslēpsi savu naudu ārzemēs. 

jema

Kāda slēpšana, ja EU jau pāris gadus apmainās ar kontu info. Gribi slēpt, lido katru mēnesi uz Egypt liec naudu NBE vai CIB un ceri ka viņa tevi atcerēsies :biggrin:

ggg97

Te, man šķiet, runa ir nevis tikai par slēpšanu, bet par konta bloķēšanas ātrumu.

• Patīk 1

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!