Jump to content

Prom no LV bankām


ivo
 Share

Recommended Posts

Var jau atvērt kāda trešajā valstī neuzrādot vārdu ,bet problēma būs tāda ,kad nakamajā dienā naudas var nebūt...

Link to comment
Share on other sites

Tam Revolutam var vienu kontu no 2 telefoniem menedžēt, tb piesaistīt vēl vienu telefonu?

Link to comment
Share on other sites

Parasti prasa pilnvaru, ja grib vēl kāds lietotājs pieeju kontam.

Link to comment
Share on other sites

2020.07.2. , 16:02, CAP teica:

Revolut takš LT bankas licence.. līdz ar ko VID datiem klāt tikt nav īpaši nekādu problēmu 

Licence ir Revolut Bank UAB, vecie klienti kas nav pārreģistrējušies ir Revolut Ltd, kas nav banka un neatrodas ES.

 

pirms 1 stundas , Racer teica:

Tam Revolutam var vienu kontu no 2 telefoniem menedžēt, tb piesaistīt vēl vienu telefonu?

Var. Jāievieto otrā telefonā kontam reģistrētā SIM un jāveic sejas atpazīšana.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , hehe teica:

Var. Jāievieto otrā telefonā kontam reģistrētā SIM un jāveic sejas atpazīšana.

Tātad - ielieku otrā telefonā kontam reģistrēto SIM, uzlieku aplikāciju, veicu sejas atpazīšanu, aplikācija strādā. Izņemu SIM, ielieku sākotnējajā telefonā un otrā telefonā ielieku citu SIM. Abos telefonos ir piekļuve kontam. Otrā piekļuve ir iespējama ar citu pirkstu nospiedumu vai kodu. Tā?

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Liam Ethernety
1 stundu atpakaļ, hehe teica:

Licence ir Revolut Bank UAB, vecie klienti kas nav pārreģistrējušies ir Revolut Ltd, kas nav banka un neatrodas ES.

 

Jā, šis ir interesanti. Esmu Revolut klients kopš pagājušā gada. Šķiet, ka maijā man atsūtīja notifikāciju, ka Austrumeiropas klienti turpmāk būs Lietuvas jurisdikcijā, bet, manuprāt, es joprojām esmu UK jurisdikcijā, jo vismaz IBAN joprojām nav mainījies un sākas ar "GB"... Nez uz cik ilgu laiku vecajiem klientiem tas tā būs?

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 21 minūtēm , Liam Ethernety teica:

jo vismaz IBAN joprojām nav mainījies un sākas ar "GB"

Nezinu kā ar Revolut, bet kad Parex un Hansa (bija un ir man abas) nomainījās uz Citadele un Swed - joprojām konti ir PARX un HABA, gan jau Revolut tāpat nemainās.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Bija kaut kāds paziņojums, ka (man liekas) konts mainīsies. Bet man vēl nekas tāds nav noticis. Nekādus warningus arī par to neesmu saņēmis. Varbūt kāds tajā procesā vairāk ir iedziļinājies...

Link to comment
Share on other sites

Liam Ethernety

Nu un vai kāds ir saņēmis ziņu, ka "pārcelšana uz Eiropas struktūrvienību ir pabeigta"?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Otrā piekļuve ir iespējama ar citu pirkstu nospiedumu vai kodu. Tā?

Ar to pašu, esošo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu sk, tad ar kodu, ja 2 cilvēki lieto kontu. Paldies.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pirms dažām nedēļām informējām jūs, ka visu mūsu Centrālās un Austrumeiropas Revolut klientu konti tiks pārcelti uz mūsu Eiropas struktūrvienību Lietuvā (“Revolut Payments UAB”). Šodien mēs oficiāli veicām šo pārcelšanu!

Link to comment
Share on other sites

Daļēji par tēmu - 2020ajā ir kas labāks par Revolut priekš norēķiniem un skaidras naudas izņemšanas Eiropā? Polija, Horvātija

Link to comment
Share on other sites

Ārzemēs izņemt naudu ārā noteikti nebūs izdevīgāk, kaut par to pašu Revolut.

Link to comment
Share on other sites

Cik par reklāmu maksā? Pieļauju, ka Covid krīzes gadījumā Revolut iet uz grunti.

Link to comment
Share on other sites

Ārzemēs nauda nav jātērē, bet jānopelna. Zemenes cool.

 

P.S. Esmu pāris reizes bijis Londonā, pie sievas radiem, paskatoties, kāds murgs notiek angļu IT pasaulē, kur babaji mēģina caur gūgli kaut ko remontēt... Dies pasarg, vismaz lidmašīnas biļetes atpelnīju.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Lidmašīnas biļetes var uz cīgām atpelnīt. Parasti pāris blokus nopērku un lidojums sanāk par velti vai pat pāri vēl paliek.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu kopš Covid nekas nedarbojas.

Pirmstam jau arī kautkādi ierobežojumi bij, bet vaitad kāds pārbaudija?Ieliec bagāžā kādus 4 blokus un lido. Domā ka pēc Brexit uzreiz kāds baigi sāks baudīt?

Februāri braucu uz Briseli, tad tāpat nevienam neinteresēja. Bet tur cīgas nav tik lētas, tapēc īpaši jau nekāda lielā jēga vest nav.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , AndrisBB teica:

Lidmašīnas biļetes var uz cīgām atpelnīt

Tev tur kādi lētie reisi darba devēja nodrošināti? Man parasti lidojums ap 150 mārciņām, plus vēl tikt līdz lidostai, un līdz tam pēc centram utt. I tago,ja pāris baltkrievu un ukraiņu, kas pie radinieces īrē gultasvietas, ir ar mieru maksāt baltu naudu, salīdzinot ar LV, nov problems, arī uz zemenēm var nopelnīt,, Visu cieņu, puiši maksā, es daru.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Tev tur kādi lētie reisi darba devēja nodrošināti?

Pats parēķini, Marlboro te maksā £11 - 12  paciņa. Latviešiem vai lešiem jau nav jēgas piedāvāt, tie aizies uz poļu veikalu un nopirks kontrabandu pa £5 gabalā. Angļiem pa kādi 8 jau nav grūti notirgot. Tāka 50 pa bloku peļnu var dabūt, 3 bloki un tava biļete atpelnīta. Tagad gan LV cigaretes arī dārgas, kādreiz bij labāk.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nav jau gūti pa ceļam nopirkt. It īpaši ja bieži lido. Rīgā viņi parasti neļauj vairāk par vienu bloku rokas bagāžā, kgan sen nav mēģināts, parasti lidoju no Bristoles uz Kauņu, tā vieglāk, tur nevienam nekas īpaši neinteresē :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

1 bloks Rīgas muitā? Vienu paciņu nesagribēji? Vesti 4 rokas bagāžā, iepirkts vēl tax free, nemaz nerunājot par lielo bagāžu, neviens gailis pakaļ nav dziedājis!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kādā vēl Rīgas muitā? Vienkārši lidostā vairāk par vienu bloku nepārdod. Lai nopirktu jānoskenē biļeti.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Otreiz cik saprotu ar to pašu biļeti nepārdod.

Bet varbūt pārdod, vienkārši tik tālu nebiju aizdomājies :D Kauņā neko neprasa. Tas varbūt tapēc ka nekur citur kā uz EU no turienes nevar aizlidot.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Rīgā, tāpat kā uz salas, Luton un Stansted, prasa noskenēt biļeti, ja pērc kko tax free zonā, neierobežotā daudzumā, hvz, ko lieto un no kādām kaktu lidostām lido.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , AndrisBB teica:

Vienkārši lidostā vairāk par vienu bloku nepārdod

Oficiāli 4 blokus tochna var vest

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 5 minūtēm , Tuubijs teica:

kaktu lidostām lido.

Kāds vēl sakars ar kaktu lidostām. Vienreiz lidoju no Rīgas un vairāk par vienu bloku man ne pa kam negribēja pārdot, ar visu biļetes skanēšanu, neatceros uz kurieni es toreiz lidoju, iespējams ka uz NL. Īpaši pēctam pētijis neesu, vienkārši pieņēmu ka Rīgā atkal izdomājuši kautkādus savus noteikumus, tapēc visu vienkārši salieku parastajā bagāžā (ja tāda ir). Bet kā jau teicu no Rīgas pēdējā laikā nelidoju, jo no Bristoles uz Kauņu sanāk ātrāk, nekā braukt uz Stanstedu. Stansteda pārāk tālu, plus lidmašinais kautkādos jancīgos laikos, vainu baigi agri, vainu vēlu. Uz Gatwiku vēl var braukt, ja lido ar AibBaltic, tad nav tik traki. Kādreiz lidoja pa taisno no Bristoles uz Rīgu, bet tad pārcēla, laikam uz Kauņu vairāk cilvēki, sanāk izdevīgi gan uz LV, gan Poliju, ja tuvu robežai vajag.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā airBaltic un Ryanair, bet WizzAir tagad reisus kkā pat dikti ok pakārtojuši, tas gan dēļ covid, gan dēļ sezonas beigām.

Link to comment
Share on other sites

Nu drūmi, likumpaklausīgais pilsoni...

Posts domāts Andrim, kam pasaule tāda maza bumbiņa vien ir, toties tā nauda, tā nauda, ko var nopelnīt.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 6 minūtēm , aoma teica:

Nu drūmi, likumpaklausīgais pilsoni...

 

Kāds sakars ar likumpaklausīgumu? Personīgai lietošanai cīgas EU robežās var vest cik vien vēlies. Tik tas ka virs tiem 4 blokiem var piesieties un nāksis pierādīt ka nav tirgošanai.

Link to comment
Share on other sites

Vienalga nav smuki - Eiropa un zaļie Tevi neatbalstīs, tāpat likuma caurumu meklēšana norāda uz žīdisku domāšanu, ka tik kādu kapeiku iefist.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Neko žīdisku neredzu. Pirms brauc uzprasa kolēgiem/paziņām (parasti jau vieniem un tiem pašiem vajag) vai kādam nevajag cigaretes un ja vajag, tad pa ceļam nopērk. Tā pat tāda labdarība :) Saprastu vēl ja tas kādu baigo piepūli prasītu. Peļņau jau tur nrkāda diženā nesanāk, tik cik biļetes vai autostāvvieta atmaksājas.

Tad jau uz Calais pēc lētā vīna arī nevar braukt, bet angļi kastēm brauc pirkt. Tas pats arī uz alko lielvēikaliem pēc precēm no Igaunijas.

 

Link to comment
Share on other sites

2020.08.20. , 18:31, itanium teica:

Daļēji par tēmu - 2020ajā ir kas labāks par Revolut priekš norēķiniem un skaidras naudas izņemšanas Eiropā? Polija, Horvātija

 

N26, GLS,

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...