Jump to content

Prom no LV bankām


ivo
 Share

Recommended Posts

Nu man patīk, ka es pēc tam aptuveni redzu kad un kā tērēs, var smuki filtrēt un cik diena esi iztērējis, rēķina 

Screenshot_20200628_183505.jpg

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

To jau arī var LLoyds ibankā izdarīt. Var sagrupēt pa izdevumu veidiem - šoppings, kautkādi utility bill'i utt. 

Kautkgan jēga tam visai maza, kautkā esu nonācis līdz tam ka tērēju nedēļā parasti diezgan konstantu summu, sanāk ap 20GBP dienā.

Ja iet virs, tad kautkas nav labi :D

 

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

HSBC nevar. Tā kā jā, katram savs un savi pielietojumi. Prikola pēc vērt vaļā protams nav vērts. 

Kas vēl mani izglāba tā karte ir vienreiz Vecrīgā man taksists mēģināja 160 eur novilkt par braucienu, šie atpazina šo darījumu pēc kkadeim viņiem zināmiem kritērijiem kā aizdomīgu, uz telefona izlēca brīdinājums un nauda netika novilkta, tikai "ieturēta" 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Drīzāk tur jautājums ko tu pērc Rimi un Maksima par tik mazām summām, lai vispār tur būtu vērts vilkties? Rimi piena paku un tad iet uz Maximu, lai nopirktu pelmeņus?

Man parasti būtu kāds 1 - 2 pirkumi uz nedēļu vienā supermārketā, tad pilna bāka benzīntankā, kautkā tā, īpaši nav ko grupēt.


Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Vecrīgā man taksists mēģināja 160 eur novilkt par braucienu

Es laikam izskatos pēc tāda no kā nav ko paņemt, tapēc nav nekad bijis tā ka kāds mēģina no manis novilkt vairāk kā pienāktos :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

Drīzāk tur jautājums ko tu pērc Rimi un Maksima par tik mazām summām, lai vispār tur būtu vērts vilkties?

Gan jau nopirku kko un aizmirsu kko citu ?

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Par LV banku tēmu. Šodienas "pērle" no Feisbuka. Varat pameklēt, ielicis Sandris Točs.

 

SEB.thumb.jpg.261c4c924a4d58c347338d8e65987646.jpg

 

Citēt

Ja tu nevari nopirkt pudeli Cuba ruma bez bailēm, ka tevi nesāk čakarēt tava banka!!!

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nekāda jau pērle. Pārskaitot vajag norādīt sakarīgu iemeslu, nevis mistisku Cuba - kas vien jau rada aizdomas, ka skaiti kādam latīņamerikas narkodīlerim :D .

Esmu daudz pārskaitījis (tiesa Swed, ne SEB), norādu aizdevums, dāvana, parāda atmaksa - nekad nekas nav jautāts, kaut skaitīti tiek simti, ne 20.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, raiviic said:

Pārskaitot vajag norādīt sakarīgu iemeslu, nevis mistisku Cuba - kas vien jau rada aizdomas, ka skaiti kādam latīņamerikas narkodīlerim

 

Tas varbūt Tev vai paranoiķim sebā rada. Man nav jāatskaitās bankai pārskaitījuma mērķī, tikai saņēmējam, nav līgumā tāda punkta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , noname teica:

nav līgumā tāda punkta.

Kurā līgumā nav?

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 13 minūtēm , raiviic teica:

Pārskaitot vajag norādīt sakarīgu iemeslu

 

Tas kaut kur normatīvos rakstīts???? Jeb uzreiz izdomāji? Es uzskatu, ka es sievai varu rakstīt kaut vai "par seksuāla rakstura pakalpojumiem", jo tā ir MANA nauda, ko banka tikai TUR pie sevis.

 

Link to comment
Share on other sites

@raiviic , var jau būt, ka mākslīgais intelekts tur neizfiltrēja to mesidžu un aizlaida klientam. Un tik un tā - pārskaitījumi arī starp privātpersonām notiek krustu šķērsu ar visdažādākajiem pamatojumiem. Vai tai bankai nav ph, kas tai mērķa ailītē ierakstīts? Ja ne klients, ne saņēmējs neidentificējas kā riska grupa (tipa privātpersonas), tad kāda tur bankai vispār darīšana? Tiešām tas filtrs detektē arī 20eur pārskaitījumus (kas reāli dzīvē var būt par dajebko starp privātpersonām).

 

Otrs reāls stāsts, ko zinu par SEBu ir tāds, ka reāls, strādājošs LV uzņēmums (16 gadi, kopš reģistrēts) ar reālu tirdzniecības apgrozījumu 15m saņēma līdzīgu vēstulīti. Viņi nevarot noteikt beneficiārus kontiem svešās valstīs (pamatā UK) personām, ar kurām notiek sadarbība, un tāpēc LV uzņēmumam ir jāiesniedz sadarbības partneru kontu (!!!) izraksti par pēdējo kvartālu. Un ja tas netikšot izdarīts, tad varot savākt savu konta atlikumu un p!st taisni.

Pirmkārt, ir valstis, kur beneficiārus nemaz nevar tik viegli noskaidrot, dažkārt pat neiespējami. Otrkārt, prasība piegādāt svešus kontu izrakstus vien ir absurda un ir uzskatāms par vēstījumu, ka bankai klients ar 15m apgrozījumu un pastāvīgu atlikumu 100+k nav arguments. To pieprasīja ar nolūku atbrīvoties no klienta. Smieklīgi, ka tai pat laikā šai personai ar Swed un Citadeli nav problēmu. Tak tās legalizēšanas prasības visiem ir vienādas. Man šķiet, ka svensoni ir palikuši paranoiski.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , msp teica:

var jau būt, ka mākslīgais intelekts tur neizfiltrēja to mesidžu

Konkrētajā gadījumā 100%, ka pie vainas Cuba. Būtu uzrakstīts izdevumiem veikalā , nu kaut vai konjaka iegādei - neko nejautātu.

Otrs moments - VID ļoti labi redz, ko kurš pārskaita un saņēmējs, pat nenojaušot, var tik pie ziepēm par nedeklarētiem ieņēmumiem (nu par 20 protams, ka ne, bet ja skaiti lielākas summas - mierīgi).

Pirms 35 minūtēm , VebKamera teica:

tā ir MANA nauda, ko banka tikai TUR pie sevis

 Protams, bet arī par savu naudu tu nedrīksti, vismaz legāli, pirkt visu, ko iedomājies (narkotu, ieročus, maksāt kādam killeram :D  u.t.t.).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

nedeklarētiem ieņēmumiem (nu par 20 protams, ka ne, bet ja skaiti lielākas summas - mierīgi).

 

Tiesiskā valstī jāpierāda. Bet pie mums otrādi - nosauc tevi par kamieli un skatās, kā tu mēģini pierādīt pretējo.

Man kādreiz viens valsts pārstāvis ļoti labi uz pirkstiem apskaidroja: Indivīds drīkst darīt visu, kas nav aizliegts. Birokrātija drīkst darīt tikai to, kas tai atļauts. Savādāk ir bezpriģels.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, raiviic said:

Konkrētajā gadījumā 100%, ka pie vainas Cuba.

 

Konkrētajā gadījumā es teiktu ka interpretācija pie vainas jo tur var būt miljons variantu, bet tikai paranoiķis to momentā saista ar ko kriminālu.

Link to comment
Share on other sites

Tak man šādi arī vienreiz šeit uz salas bija. Veicu pārskaitījumu kkadu, laikam 15£ vienai meitenei vai pat 10£ un pie reference pierakstīju - drugs n stuff 

Nākamajā dienā epasts no bankas un iesaldēts viss un, lai tagad skaidroju šo. 

 

Tiku cauri protams relatīvi viegli, pateicu ka drugs ir domats ka medicine un stuff ir - kaķu barība. Ka pārskaitīju , jo biju parāda par zālēm un kaķu barību. Pēc tā man mācība vairs tā nedarīt. 

Labots - Zin...
  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , noname teica:

nav līgumā tāda punkta.

Nav tāda punkta līgumā? :)

Tur par līgumu tajā tekstā nekas nav minēts, skaidri uzrakstīts likums, pants un daļa. LIKUMS!

Link to comment
Share on other sites

ir cilvēki kam patīk radīt sev nevajadzīgas problēmas :D

Link to comment
Share on other sites

Tas gan!  Ja man kāds skaita naudu, tad es lūdzu lai kā pamatojumu raksta "Parāds par biļetēm" un nekaita apaļu summu - nevis 15 eur, bet 14.99 vai 15.01 ;) 

Tā teikt sargi sevi pats, un dievs tevi sargās. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Teikšu atkal ? ciniski. Kāda naher kādam darīšana, ko es daru ar savu naudu. OK, pārskaitu narkodīlerim. Ja zināms, ka tas ir narkodīleris, kāda hrena pēc jūsu bankā viņam ir konts? Vai kāda hrena pēc jūs (dibenzellii) sadarbojaties ar banku, kurā ir konts narkodīlerim? Skaidrs, ka rakstu muļķības, bet tomēr - kāda hrena pēc bankai jāzina, kam un par ko es skaitu naudu. Atbilde ir tāda, ka banka (nosacītā banka) jau sen uzskata, ka visa nauda pasaulē ir viņas nevis Jāņa, Pētera, Maikla vai Abu Huj Huseina. Un nē, te nemaz nesmaržo pēc sazvērestību teorijām.

Paies vēl daži gadi (kādreiz domāju, ka kādi 50-100) un skaidras naudiņas tu-tūūū.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bankām nav nekāda "prieka" vētīt darbības Tavā kontā. To uzliek valstu likumdošana un USA tā, kā viņu tur. Ja ne, tad tā, kāviņutursauc uzliks sankcijas, kas pamatīgi ierobežos bankas darbību.

Link to comment
Share on other sites

Jā, nu tā jau laikam ir. Atzīstu, sajaucu zirgus ar zvirbuļiem vienā katlā.

 

p.s. kas gan nemazina manu naidu pret skaidras naudas nahrenizēšanu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Ronalds teica:

apaļu

un kur tieši te prikols? kāda kuļi šķirba?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nav nekādas šķirbas. Uz robežsummām jau sen ir dinamiskais logs, atkarībā no klienta riska profila.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Laikam kādi cilvēki tādas bankas. Jau pa defaulto tiek pieņemts ka kautkas tiek žuļīts :D

Ne velti viens no iemesliem lai lietotu visas tās kreisās kartes tiem minēts - lai VID "neredz".

Link to comment
Share on other sites

Nu, tā ir tikai dabīga pretreakcija, ja tevi by default uzskata par žuļiku un tev jātaisnojas par katru pakaļas kustību tad nav par ko brīnīties...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , noname teica:

ja tevi by default uzskata par žuļiku un tev jātaisnojas par katr

Ejot ikdienā veikalā arī vajā šī sajūta, zinot ka tiec novērots un uzskatīts par žuļiku? Vai tā jau ir ikdiena un šķiet OK? 

Rums ar kokakolu jādzer un asākām izjūtām jāraksta maksājumu uzdevumā For cuba coca. Vai - Avanss par raķetēm VF2,  domājot par jaungada salūtu. :)

Link to comment
Share on other sites

Es domāju ka ir jābūt diezgan padebīlam vai naivam uzskatīt, ka VID ir kompetents un labi situēts valsts varas instruments. Redz kā sanāk, smagos noziegumos, ļimaku krāpniecības apsūdzētus oligarhus neviens aiz restēm iebāzt nevar, bet parasto latvietis vulgaris pataisa par noziedznieku, jo redz tev kontā 150€ ieskatīti. Es protams, runāju piemēros.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Ejot ikdienā veikalā arī vajā šī sajūta, zinot ka tiec novērots un uzskatīts par žuļiku? Vai tā jau ir ikdiena un šķiet OK? 

Rums ar kokakolu jādzer un asākām izjūtām jāraksta maksājumu uzdevumā For cuba coca. Vai - Avanss par raķetēm VF2,  domājot par jaungada salūtu. :)

 

 

Es un mani draugi gan izmantojam izsmalcinātākas šifrēšanas metodes un (vismaz pagaidām) šāds sviests nav piedzīvots, bet jocīgi ka kādam par tādu nekaitīgu mērķa norādi šāda bankas reakcija liekas normāla. cuba coca pilnīgi noteikti ir pārprotams texts kamēr par raķetēm vf2 absolūti nē. Acīmredzot dzīvojam 2 dažādās paralēlajās realitātēs.

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

Revolut ir labākais - VID neko pieprasīt nevar no viņiem :)  Kamēr EDS nerādīsies viņš zem kontiem , tikmēr neko izdarīt nevar ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , zionlv teica:

VID neko

naivais :D

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kautkāda aizdoma ka ja VID viņi īpaši interesētu un neko no viņiem nevarētu pieprasīt, tad jau sen pieeja būtu aizklapēta ciet un būtu tāpat kā ar totalizatoriem vai kazino. 

Link to comment
Share on other sites

Revolut takš LT bankas licence.. līdz ar ko VID datiem klāt tikt nav īpaši nekādu problēmu 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Privātos pārskaitījumos maks. mērķī izmantoju tikai Aizdevums vai Parāds.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Gadiem skaitu vienam čomam pāris mēnešos reizi ar tekstu "Šmiga, ripas, sievietes", neviens nav iebildis.
Vot bija gan reiz problēmiņa, jo biju norādījis, ka maksāju nodokļus Afganistānā :D Tad gan sāka ņemties, zvanīties un sūtīt mīlestības vēstulītes. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Par agru tās bankas un valdības sāk žmiegt tos cilvēkus. Vajadzēja pagaidīt, ka pilnībā likvidē skaidru naudu un paliek tikai 5-7 bankas valstī, bez iespējām izvēlēties kaut ko no malas. Lūk tad varētu uztaisīt totālo kontroli un piesieties par katru komatu un garumzīmi aprakstos, pārskaitījumos, utt. Tagad daudzi apķēruši, ka Lielā Brāļa sistēmai vajag alternatīvas - vienkārši lai tu pats par muļķi sistēmas priekšā vienā brīdī nepaliec. Konti ārvalstīs, tālākās zonās, utt.

Bet nu tautas pamatmasa jau ies pavadā, kā aunu bars... Kā saka - koki balsoja par cirvi, jo kāts taču no koka :)

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tajā gadījumā jau ko tur daudz piesieties pie komatiem? Nodoklis 95% + fīča "automātiski sakārto saistības ar valstu" un ar pārējiem 5% dari ko gribi, kaut raksti maks. mērķi bez komatiem, par maukām, vai kaut atklāti finansē terorismu :D

Link to comment
Share on other sites

Par 95% būs akmeņi Latvijas Balzāma skatlogos, 90% būs drošāk un mierīgāk kārtībsargiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...