Jump to content

Jaunais iPhone X/8/8+ ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Lai gan vizuali jaunais iPhone X ir tiiri ok, bet nesleepshu, ka tas noteikti nebuus manaa veelmju sarakstaa. Lai gan protams tehnologjijas attiistaas un daudz kas mainaas, bet joprojaam viss jaunais vairaak ir zaljsh. Pirmie kuceeni jaasliicina, gaidiisim naakamo keynote. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Man iPhone nekad nav bijis vēlmju sarakstā, bet, ja nebūtu tīri kur naudu likt, tad jau paņemtu un pamēģinātu, kas tur tāds ir, par ko viena daļa tautas pilnīgi traki.

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , ju teica:

kas tur tāds ir, par ko viena daļa tautas pilnīgi traki.

Nekā tāda nav, tikai telefons, kas nekaras un negļuko. Protams, arī ekrāna un kameras kvalitāte nav mazsvarīgi. Iepriekš man visi droīdi gļukoja vairāk vai mazāk, kopš nomigrēju uz iphone nepilnu gadu atpakaļ, vairs bēdu nezinu. Jā, un lietošanas ērtumu nevar salīdzināt - ir daudzi patīkai sīkumi, kas atvieglo dzīvi. Atpakaļ vairs neparko.

  • Patīk 4
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

@ivo bla bla bla.. bet nu katram savs :) ifounisti par apple/iphone stāv un krīt :D gluži kā sektā.

  • Patīk 4
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , MasteR's teica:

Un nav neviena trūkuma?

Tā es neteicu. Protams ir. Lielākais trūkums manā uztverē ir tas, ka datu sinhronizācijai ar mākoni tiek pieprasīts wi-fi pieslēgums, sinhronizācija caur 4G nenotiek. Protams, arī tas, ka papildus atmiņas karti nevar ievietot. Bet man tas kaut kā netraucē.

Link to comment
Share on other sites

Agrāk dažs labs spļaudījās, ka MP3 nevar pa tiešo iemest, bet gan caur iTunes jāsinhronizē. Bet tagad jau tas vairs nav aktuāli, jo ir online mūzikas servisi. Faili nav lokāli jātur uz ierīce, jo ir mākonis.  

Link to comment
Share on other sites

Topika virsraksts atbilst labākajām fake news tradīcijām. Nekur nav iespējams un vēl labu laiku nebūs nopirkt to jauno X fonu.

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nav fake news, jo ir oficiāli noprezentēts. Kad viņš būs reāli nopērkams, tas jau ir cits jautājums

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

Topika virsraksts atbilst labākajām fake news tradīcijām. Nekur nav iespējams un vēl labu laiku nebūs nopirkt to jauno X fonu.

Sūdīgi meklē! X ābolu varēs saņemt sākot ar 3. novembri! Tobiš tagad var veikt jau pre order un 3.11 sāk piegādāt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

Iepriekš man visi droīdi gļukoja vairāk vai mazāk, kopš nomigrēju uz iphone nepilnu gadu atpakaļ, vairs bēdu nezinu

Tas skan apmēram tā, kamēr mīlēju sievietes, bija problēmas, jo kašķīgas, kā sāku mīlēt vīriešus tā bēdu nezinu!

  • Patīk 5
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Tuubijs teica:

Sūdīgi meklē! X ābolu varēs saņemt sākot ar 3. novembri! Tobiš tagad var veikt jau pre order

 

vēl viens fake news pravietis. Parādi lūdzu kurā vietā tagad var veikt pre order .

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ivo teica:

Nekā tāda nav, tikai telefons, kas nekaras un negļuko. Protams, arī ekrāna un kameras kvalitāte nav mazsvarīgi. Iepriekš man visi droīdi gļukoja vairāk vai mazāk, kopš nomigrēju uz iphone nepilnu gadu atpakaļ, vairs bēdu nezinu. Jā, un lietošanas ērtumu nevar salīdzināt - ir daudzi patīkai sīkumi, kas atvieglo dzīvi. Atpakaļ vairs neparko.

 

gļuko bomžandroīdi! ir lietots note4, s6edge, tagad s7edge. nav gļuku bijis. Androīds draudzējas vairāk ar loģiku nekā isūdOS. esmu lietojis arī isūdu. Kvalitāte respekt, bet OS riebj. tapēc migrēju atpakaļ uz andrīti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Arī iphons prezentācijā izgāzās, faceID vienkārši nestrādāja un nevarēja atbloķēt telefonu, tāka nekas nav perfekts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

FaceID viens no iemesliem kamdeelj neveletos iphone X un lai kaa buutu home pogaa ir speeks. (Pieradums)

Labots - Rizla
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
pirms 2 stundām , Zoom teica:

Faili nav lokāli jātur uz ierīce

Nu es katreiz spļaudos, ja tas verķis rokā jāņem, 5S gan bijis jaunākais. Piemēram, sieva grib no datora bildes dabūt tai verķī, lai darbā varētu palielīties, nu nekā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

vispār bija minēts, ka iepriekšpasūtījumi no 27. septembra.. pieejams no 03.11.. kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Rizla teica:

home pogaa ir speeks

Nepētīju pēdējos modeļus, bet 7 ir home poga un perfekti strādājošs pirkstu nospiedumu sensors.


1 stundu atpakaļ, jema teica:

Tas skan apmēram tā, kamēr mīlēju sievietes, bija problēmas, jo kašķīgas, kā sāku mīlēt vīriešus tā bēdu nezinu!

Tas tā skan tikai ļaužiem ar pietiekami samaitātu dzīves uztveri un nelielu noslieci uz zilumu :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , ivo teica:

Nepētīju pēdējos modeļus, bet 7 ir home poga un perfekti strādājošs pirkstu nospiedumu sensors.

Un, papētot, uzzinātu, ka X modelī nav ne viens, ne otrs.

 

pirms 3 stundām , ivo teica:

Nekā tāda nav, tikai telefons, kas nekaras un negļuko.

Savā mērā karas un gļuko kā viens, tā otrs. Pēdējos gados Android frontē situācija ir visai uzlabojusies. 

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

ar īpašniekam nocirstu pirkstu (Touch ID), tad tagad vajadzēs īpašniekam nocirstu galvu

Un tu domā ka termorektālais kriptonalizātors ir maigāka ierīce, andrīša īpašniekiem :biggrin: 

Labots - jema
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , superKrona teica:

sieva grib no datora bildes dabūt tai verķī, lai darbā varētu palielīties, nu nekā.

Ja māk lietot google, tad nevajadzētu būt problēmām.

https://support.apple.com/kb/PH20346?locale=en_US

Otrs variants (ko es izmantoju) - glabāju bildes google drive, šajā gadījumā viņas var skatīties uz jebkuras ierīces ifoņi ieskaitot

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , jema teica:

Un tu domā ka termorektālais kriptonalizātors ir maigāka ierīce, andrīša īpašniekiem :biggrin: 

Nē, jamo izkonkurē kvazistacionārais pipelizators. :D

Labots - Racer
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 25 minūtēm , ivo teica:

Ja māk lietot google, tad nevajadzētu būt problēmām.

Man jau ar likās, ka jāizmanto tas slavenais iTunes, tik problēma tāda, ka tur nebija mapītes Photos, veselas 2 min meklēju, kur to ir iespēja pievienot, apnika, nu nafig tādu gadžetu vajag!

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , e = d teica:

fake news

 

pirms 1 stundas , e = d teica:

vēl viens fake news pravietis

Visā pasaulē kopš vakarvakara raksta ziņas par jaunajiem aifoniem, ļaudis apspriež, forumos komentē... Jo vakar anonsēja, ievērojams notikums.

Tikai mūsu boot.lv forumā tēmu par jaunajiem aifoniem kāds uztver kā «fake news».

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Dizains principā ir okej, tikai tas, ka telefoniem nav fizisks home buttons, tas man nepatīk. Varbūt tikai pieraduma vaina. 
Man kind-of patika tas kā tiek veidoti portretfoto, thumbs up. Gaidam atbildes reakciju no Samsung. :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , sasman teica:

Gaidam atbildes reakciju no Samsung.

Samsungs jau kopš pavasara tirgo S8 ar ekrānu pa visu priekšu un bez home pogas ... nez par to nevar iesūdzēt tiesā?... abolis noteikti bļautu ka viņu kopē ...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Bet ljoti interesanti ka iPhone mazaakaa pieejaamaa atminja izveeleeta 64Gb. Un tas ir ljoti pozitiivi. Vismaz cik esmu noveerojis tad peec laika Android sfeeraa arii tas kljuust vairaak vai mazaak par standartu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , sasman teica:

tikai tas, ka telefoniem nav fizisks home buttons, tas man nepatīk

Tač kārtējiem 8 un 8+ home poga ir. Bez pogas tikai jubilejas modelis X.

Interesanti, vai patiesie fani pirks tos 8 vai 8+, vai arī pagaidīs X.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , vvv teica:

Tikai mūsu boot.lv forumā tēmu par jaunajiem aifoniem kāds uztver kā «fake news».

"Fake news" par to ka X vēl nav "klāt" un nav vēl pasūtāms kā te daži apgalvoja ...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Personigi es izveletos starp visiem trim iPhone 8 Plus. Jo Home poga un fingerprint man ir ljoti svariigi. Un straadaa tieshaam perfekti.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Dils teica:

"Fake news" par to ka X vēl nav "klāt"

Ej tač. Kamēr jaunais aifons nav pie sirds piespiests, viss par to skaitās «fake news»?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

bet pasūtāms jau vēl nav :D vēl 2as nedēļas..

 

huawei jau sen home pogas nav i neko.. ar pirkstu nospiedumu atbloķēt ir ļoti ērti :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Rizla teica:

iPhone 8 Plus

Man par lielu izmērs - kabatā normāli neielien. Parastais (bez plusa) ir OK

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , vvv teica:

Tač kārtējiem 8 un 8+ home poga ir. Bez pogas tikai jubilejas modelis X.

Interesanti, vai patiesie fani pirks tos 8 vai 8+, vai arī pagaidīs X.

Nu kā - tie, kas pirks 8 vai 8+ jau skaitīsies plauktu zemāki.
First dachā tagad  žubītes golddigeres ar tevi runās, ja būs tas X burtiņa modelis, jo tas taču ir kruta! Jāņem kredīts!!!!!!!!!!!!!!!! 

Labots - sasman
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...