Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Tad kur problēma neslēgt līgumu? Dinamiskā gadījumā kaut rītdien lauzt līgumu jau ir izdevīgāk, nekā maksāt to kosmosu, ko tagad.

(Tiem kam 200+ kilovati un Dinamiskais)

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Mõbijs teica:

enefits piedāvā 0,30 uz 7 gadiem

 

Diezgan ātri cenas kāpj - es jūlija sākumā pieteicu Enefit par 0.202€

Link to comment
Share on other sites

šobrīd izdevīgākais fiksētais ir tas Enefit 0,30€ uz 7 gadiem, ar līgumsodu tikai 2 gadus, pēc 2 gadiem brīvs.

 

Man gan par laimi otram dzīvoklim bija lētais Elektrum, apnika birža, ar oktobri pieslēdzos pie tā līguma 0,23c..

Ar patēriņa paraduma maiņu un pakontrolējot ko/kad... pat uz saviem ~100kWh ietaupīju 20kWh..

Link to comment
Share on other sites

Oi, cik vēl tādus un līdzīgus ''buntavniekus'' un grūtdieņus vēl šoziem pieredzēsim.

Valstij, diemžēl, nekādas naudas nepietiks.😟

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Mikelis95 teica:

Enefit uz 2 gadiem 0,454

Labi, ka neklausīju gudros interneta onkuļus un nemēģināju "taupīt", jau 8 gadus esmu stabils klients

 

Ekrānuzņēmums 2022-09-16 212055.png

Link to comment
Share on other sites

No 1. septembra. Kas būs pēc pusgada? Nav ne jausmas, cerams, ka vismaz karš būs beidzies ne tai apokalipses variantā :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , binary teica:

Un kāda būs pusgadu vēlāk?

Jāpriecājas jau vien par to pašu, kas ir šobrīd.. Tie kas mēs vēl sēžam uz "foršiem" tarifiem, negribētu būt jūsu "dinamisko" vietā..

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī telefona operators vismaz 25 gadus ir viens vienīgs, rēķinus maksāju, reizēm jau sanāk, ka pie konkurentiem būtu bijis lētāk, bet, ja iegribas jaunu telefonu vai TV, otrā dienā kurjers ir klāt, un neviens neinteresējas par maniem oficiālajiem ienākumiem :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pareizi, dzīvē problēmas nevajag speciāli meklēt, tās pašas tevi atradīs.😉

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , aoma teica:

Labi, ka neklausīju gudros interneta onkuļus un nemēģināju "taupīt", jau 8 gadus esmu stabils klients

 

Ekrānuzņēmums 2022-09-16 212055.png

 

8 gadu lojāls klients un cena tā pati kā tiem kas šogad pieslēdžās pie elektrum

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Stasss teica:

Jāpriecājas jau vien par to pašu, kas ir šobrīd.. Tie kas mēs vēl sēžam uz "foršiem" tarifiem, negribētu būt jūsu "dinamisko" vietā..

Es kopš septembra uz 6 gadiem nofiksējos, paspēju vēl uz 0.215. Nav piemērots brīdis būt dinamiskam, kad >1000 kWh/mēn skaitās pat ļoti ticams patēriņš...

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Laxe teica:

8 gadu lojāls klients un cena tā pati kā tiem kas šogad pieslēdžās pie elektrum

Ir daudz kompāniju, kas samazina cenu apgriezti proporcionāli lojalitātei? Neesmu no tiem, kas zvanīs, draudēs pāriet pie cita, un pēc tam forumos lielīsies, es esu kapeikfisējs!! Redz kā šos apčakarēju 111one111!!! :D

Viss maksā tik, cik maksā, savu pašcieņu vēl neesmu maizē apēdis.

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Tas jau zināms fakts, ka lojālie klienti parasti pārmaksā, tā tas ir gandrīz jebkurā nozarē - apdrošināšanā, telefonos, enerģijā utt.

Zinot to faktu, kompānijas parasti paceļ cenas illgadējiem klientiem, jo ļoti mazs risks ka aizies. Nu kā autoapdroišināšana, katru gadu tik palienina cenu. Ja pazvani un pasaki ka iesi prom, tad pāris simtus nomet. Bet lielākā daļa jau nezvana.

Statistiski cilvēki mainot biežāk sievas, kā bankas. :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu man UK telefona operators iedevis gan stabilu 25% atlaidi pieslēgumam+telefonam. Īpaši pat nekaucu. Vienkārši pateicu - gribat mani ilgāku laiku, dodiet ko interesantu un vienakrsi iedeva arī. Tā arī pēdējos 3 gadus bijis.

 

Apdrošinātāji diemžēl jāmaina.

 

Ar interneta provaideri man vispār bija tādas šamaņu dejas, ka tā arī īsti nesaprotu cik tā kompānija vispār saprot kas notiek otrā ofisa galā kaut vai.

Bija interneta pieslēgums, maksāju 50 mēnesī. Draudzene sāk pārvākties pie manis, viņai precīzi tāds pats pieslēgums, bet pa £25 mēnesī, jo atlaide. Es tagad zvanu un prasu operatoram ko darīt - slēgt nost man savu vai iztiekam bez visas birokrātijas un iedod iet man tos £25 un viņa var slēgt nost savu. Nē, nedošot man 25. Saku - ok, slēdzam nost, lai tad draudzene ar savu līgumu nāk šeit. Šie saka , jā ok, bye.

Tas nozīmēja - man savu rūteri noņemt un aizsūtīt šiem, provaideram atsūtīt jaunu rūteri un speciali atnākt meistaram pielikt šo rūteri un aktivizēt viņu galā, izmainīt viņiem visus datus sistēmā un jāšanās 3 dienu garumā un vēl pagarināt neizdevigaku līgumu ar manu draudzeni.

Un labākais, ka pa šo laiku man atnāca SMS ar piedāvājumu vai es nevēloties tomēr palikt ja man piedāvās £18 mēnesī 👌

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Es būtu tikai lepns, ka maksāju par internetu vairāk nekā vājais dzimums. Mani bērnībā tā audzināja! :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , Zin... teica:

Apdrošinātāji diemžēl jāmaina.

 

Tagad jau laikam no jaungada pieņēma regulējumu, ka apdrošinātāji vairs nevar 'jaunajiem' klientiem piedāvāt labāku piedāvājumu kā 'lojālajiem'. Kā arī apdrošināšanas automātiskais pagarinājums vairs nevar būt dārgāks, kā iepriekšējā gadā.

Nez cik tas ļoti darbojas dzīvē, bet pavasarī man apdrošināšanas pagarināšanas piedāvājums atnāca par kādi £50 lētāk kā par iepriekšējo gadu. Taisni vai nobrīnijos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , aoma teica:

Es būtu tikai lepns, ka maksāju par internetu vairāk nekā vājais dzimums.

Nē nu kas tev liedz aiziet uz tuvējo bodi, pajautāt, lai sieva nopērk Jack Daniels pudeli. Pārdevēja pajautās - 25.99 lūdzu un tu varēsi lepni pieskriet - "nē, es gribu maksāt vairāk nekā dziļais dzimums" , nomest 50€ naudaszīmi, paņemt pudeli un aizjāt uz balta zirga pretī saulrietam 😄

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Nu, mūsējie vispār sajukuši prātā - vecajam Zefīram, kuru turu dēļ gāzes, pa grantētiem dzīt, viena kompānija grib uz gadu 1200, reālā auto vērtība, jo apskate vēl līdz novembrim, max 600.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Zin... teica:

nē, es gribu maksāt vairāk nekā dziļais dzimums

Runājot andžas vārdiem - ideots tu esi. Kur bruņnieciskums, nomešanās uz ceļgala un pasniegt dāmai rozi?

Protams, jaunajai paaudzei ir mākslīgas vagīnas un gumijas sievietes, bet likt sievietei sajusties tā, ka vīrietis visu nokārtos, to vairs nesaprot.

Man liekas pretīgi, ja restorānā pāris savus rēķinus maksā atsevišķi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Restorāni, bāri utt tagad dārgi, par katru Tinder randiņu nemaksāsi, savādāk ātri vien bez naudas paliksi.

 

Iespējams ka tā ir pirmā un pēdējā reize kad to cilvēku redzēsi :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

par katru Tinder randiņu

Izsaku līdzjūtību, ceru, ka pēcnācējus ar līdzīgu domāšanu neatstāsi...

Link to comment
Share on other sites

Nu tapēc Bumble/Hinge utt ir labākie izgudrojumi. Tur tikai sievietes var uzsākt sarunu. Bet nu pēc tradīcijas, kas aicina tas maksā. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Restorāni, bāri utt tagad dārgi, par katru Tinder randiņu nemaksāsi, savādāk ātri vien bez naudas paliksi.

 

 

Tā jau prostitūcija ar ekstra soļiem.....

Link to comment
Share on other sites

Andža, tev reāli uzdirš, bet tu visu ignorē, klasisks trollis, neesi padomājis labi nopelnīt rašas tv? 

Te programmētājs no uk, cik maksāsiet?

Link to comment
Share on other sites

Kāds kaut kādās ziņās ir manījis, kas noticis ar datamed.lv? Kaut kādā 15. datumā "izslēdzās" uz pāris dienām. Vakar kaut kādā brīdī it kā "ieslēdzās", bet ne visu izmeklējumu rezultāti ir pieejami.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , binary teica:

kas noticis ar datamed.lv?

Nu taču ir info. Cerams, uz nedēļas beigām sakārtos, jo pašam vajadzēs analīzes (paspēju saķert un jau izslimot nikno kaitēkli, vakar bija pēdējā diena jāpavada "bunkurā"). It kā viss OK, tikai neliels vārgums vēl.

Citēt

NOTIEK SISTĒMAS ATJAUNOŠANAS DARBI!

Pašreiz norit darbi pie datubāzu pilnas sinhronizācijas, kas var aizņemt kādu laiku, tikmēr atsevišķi izmeklējumi var nebūt pieejami. Lūdzam iespēju robežās tos pieprasīt iestādē, kur izmeklējumi ir veikti, vai Valsts e-Veselības sistēmā. Atvainojamies par radītajām neērtībām!

 

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , raiviic teica:

paspēju saķert un jau izslimot nikno kaitēkli,

Piegdien ielaidu 4 , modificēto čipu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@raiviic, info ir par to, ka šobrīd notiek DB sinhronizācija, nevis par to, kas noticis - standarta pilnīgi neko neizsakoša frāze. Tikpat labi varēji atsaukties uz komentāru viņu facebookā, kur kāds 15. datumā esot zvanījis un datamed.lv šim apgalvojuši, ka stundas laikā viss būs atjaunots (arī no pašiem datamed.lv facebooka komentāros sākumā bija redzamas cerīgas frāzes).

 

Ak jā, tur rakstīts "Jūsu izmeklējuma rezultāti vēl tiek apstrādāti. Lūdzu atkārtoti pierakstīties sistēmā pēc 10 minūtēm", tikai pēc tām 10 minūtēm nekādu izmaiņu nav, arī pēc nākamajām 10 minūtēm nekas nemainās, to uzrakstu redzu jau kopš https://login.datamed.lv/ kļuva atkal pieejams.

 

Ja nebūtu pieejams stundu-divas, pēc kurām piekļuve atjaunojas un visi izmeklējumi ir pieejami, es vēl neko neteiktu, bet šis jau izskatās pēc "major f**kup", klīnikas vairākas dienas netiekot klāt izmeklējumu rezultātiem.

 

Pirms 15 minūtēm , raiviic teica:

paspēju saķert un jau izslimot nikno kaitēkli

Man "niknā kaitēkļa paštests" negatīvs, saķēru kaut ko, kas vismaz mani "piebremzēja" krietni pamatīgāk nekā niknais kaitēklis.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

Piegdien ielaidu 4 , modificēto čipu.

Šitas tikai uz 5G strādā, tāka ar zonu būs grūti...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cik reizes potēts esi?

Ā nu pēc 4 potes tas ātrums ir ok!

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...