Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Regisss

Ja nu kāds vēl nav nobalsojis manabalss.lv, tad iesaku nobalsot par LKS aizliegšanu!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Athlons

Image

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 2 stundām , Regisss teica:

tad iesaku nobalsot par LKS aizliegšanu!

Kapēc kautkas ir jāizliedz? Pārvērtsties par kautkādu Z-Koreju?

Lai tak cilvēki iet gājienos, ja tik ļoti grib.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu uz tādiem 'prātiem' kā tu arī tas gājies mērķēts, lai cepās un mēģina kautko aizliegt :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Es neceptos, ja man neuzstātu būt par krievu Latvijā.

 

Tu UK vari atļauties piemēram darbā pateikt, es runāšu latviski, un man pohuj? Nekādu valodu es nemācīšos.

Tu vari iziet ielās ar Latvijas karogu kaklā un rēkt, ka angļi ir sukas? 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kur UK kāds uzspiež kādam kādā valodā būtu jārunā vai jāstrādā? Runā kaut portugāliski, ja tā labāk patīk. Un pričom te tas? Starpcitu lielākā daļa darbā runā/raksta franciski.

Kautkā neatminos ka kāds LV būtu baigi uzspiedis kļūt par krievu :D

Lai tak tie pensionāri iet savos gājienos utt. Zdanokas utt to vien tik gaida ka būs kāda pretreakcija, tas arī viss gājienu mērķis. Ja neviens nepievērsīs uzmanību, tad tā arī paliks, nevienam neinteresants pasākums.

 

 

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1) teorētiski jā, atkarīgs no darbavietas politikas. Ja visas drošības instrukcija ir uzrakstītas viņa valodā un kompānijas noteikumi pieļauj , tad runā kaut portugāļu valodā. Tiesa, tādas vietas ir retas.

 

2) viņu uz ielas pēc kādām 15 min pārmācītu smuki, vai policija savāktu pirms tiktu pārmācīts. Bet atkal - aizliegts darīt to īsti nav.

 

 

Bet visā visumā Latvijā situācija ir cita un skābekli šiem kārklu krieviem un 5. kolonnai piegriezt vajag. 

Just now, AndrisBB teica:

Kur UK kāds uzspiež kādam kādā valodā būtu jārunā vai jāstrādā?

Kompāniju H&S policies.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 13 minūtēm , Zin... teica:

Kompāniju H&S policies.

Nu skaidrs ka kautkādi oficiālas procedūras, dokumentācija ir angliski (bet arī tas nav 100% korekti, jo ja gribās būs baigai sāpei pakaļā tad to var arī darīt velsiski, skotiski :D ). Tīri praktisku iemeslu pēc.

Bet nejau par to runa.

 

Bet nu LV situācija ir tāda kā viņa ir. Ir tie pensionāri un daži izņēmumu kadri, kas nevēlas un tu viņus nekādi nepiespiedīsi sākt runāt latviski. Paies laiks un izmirs. Reāli domājoši/strādājoši pilnīgi mierīgi var komunicēt latviski.

Īsumā, jo vairāk sūdu kustināsi, jo vairāk smirdēs. Ja runā par kautkā aizliegšanu.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Ja tu uz jautājumu - kur doties uguns trauksmes gadījumā atbildēsi - "čevo?" Neviens tevi darbā neņems. Pat nav runa par dokumentāciju.

 

Latvijā tā problēma ir krietni aktuālāka par pāris kadriem. Un līdz ar krieva iebrukumu un pontiem kļuvusi vēl aktuālāka, jo krievs, kas agrāk runāja latviski pēkšņi pat to pārtrauc darīt un arī sāk bļaut- fashiiisti.

Protams ir adekvātie, bet šoreiz vairāk runa par svarstiigajiem, kas pēkšņi sajutuši imperiālisma garšu atkal mutē no krievu TV. Labāk noslaapeet tagad nekā nekad. Latvijā diemžēl ar integrācijas politiku ir pagalam neveicies 30 gadus. Un ja latvietis neko nedarīs, tad krievs turpinās visus šos pieminekļus izmantot vēl vairāk politiskiem mērķiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Un ja latvietis neko nedarīs, tad krievs turpinās visus šos pieminekļus izmantot vēl vairāk politiskiem mērķiem.

Līdz nāks "atbrīvot"

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 7 minūtēm , Zin... teica:

Ja tu uz jautājumu - kur doties uguns trauksmes gadījumā atbildēsi - "čevo?" Neviens tevi darbā neņems. Pat nav runa par dokumentāciju.

Nu tieši praktiski iemeslu pēc. Bet nu itkā tu nezinātu fabrikas/noliktavas, kur strādā poļi/latvieši utt, kas ne vārda nesaprot angliski. Drīzāk ja nesaproti poliski, tad tevi darbā neviens neņēms. Kautkā izdzīvo.

 

Manuprāt Saskaņas un LKS vēlēšanu rezultāti ir diezgan labs intekātors. LKS gandrīz pavisam izzudusi, Saskana pa lielam ar katrām vēlēšanas iegūst par pāris % zemākus rezultātus. Pilnībā ganjau neizzudīs, jo būs vienmēr kautkādi "apdāvinātie", bet nu arī nekādu būtisko lomu nespēlēs.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Te tāda informācija

Diančiks vakar, 19:33 Es goodreads meklēju bezmaksas grāmatas rus, man izmeta grāmatu par Krimu- Krim naš.

Diančiks vakar, 19:16 Viena ukrainiete šokā, ka pie mums tirgo kremļa viedokli slavinošas grāmatas. Tālāk google translate.

"Brīvā Eiropas valstī, kas tik ļoti atbalsta mūs cīņā par neatkarību, kas Ukrainai nodevusi gandrīz trešdaļu no sava aizsardzības budžeta, pārdod grāmatas pret Ukrainu! Stāvu šokā ar grāmatu rokās."

https://www.facebook.com/yulianaydysh/posts/3136169376637602

 

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

diezgan labs intekātors

Paklau, tu, intekātōr! Ja kaut kāds krорlis iet garām un spļauj man sejā, man ko - smaidīt?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Te bij runa par kautkā aizliegšanu. Aizliegsi LKS un pēkšņi tev sāks mazāk spļaut sejā?

 

Pēkšņi krievi paliks par mazākiem krieviem?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Tātad, ja kāds iet ielās un slavina krievfašismu, man jānodur galva un jāizliekas, ka nekas tāds jau nenotiek?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kapēc tev kautkas 'jānodur'? Es ignorētu un viss. Kautkā baigi neuztrauc kāda muļķu bara viedoklis. Tāpat tu viņi viedokli neizmainīsi. Aizliedzot būt "kriefašistam" tu viņus par mazākiem "krievfašistiem" nepataisīsi, drīzāk iegūsi pretēju efektu.

Izies savā gājienā, izbļausīsies un visi par to aizmirsīs. Nav liela jēga iet ntajos gājienos, ja no viņiem nav nekāda labuma. Bet ja aizliedz, tad jau cita runa.

Tāpat kā bij ar tām krievu skolām un gājieniem.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Es ignorētu un viss

Migrantam raksturīga nostāja.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Jā, tam vistiešākais sakars migrantiem/ne-migrantiem, nevis vienkārši ar loģiku.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vispār jau arī demokrātijā pastāv kaut kāds tēmu sarakstiņš, par kurām var "iziet savā gājienā un izbļaustīties" .

Link to comment
Share on other sites

UK situācija ir pavisam savādāka, nekā Latvijā. Lai to izprastu, ir jādzīvo šeit uz vietas. 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Kapēc tev kautkas 'jānodur'? Es ignorētu un viss. Kautkā baigi neuztrauc kāda muļķu bara viedoklis. Tāpat tu viņi viedokli neizmainīsi. Aizliedzot būt "kriefašistam" tu viņus par mazākiem "krievfašistiem" nepataisīsi, drīzāk iegūsi pretēju efektu.

Izies savā gājienā, izbļausīsies un visi par to aizmirsīs. Nav liela jēga iet ntajos gājienos, ja no viņiem nav nekāda labuma. Bet ja aizliedz, tad jau cita runa.

Tāpat kā bij ar tām krievu skolām un gājieniem.

 

Kad pēdējo reizi dzīvoji LV, vēlams Rīgā? Kad pēdējo reizi strādāji Latvijā?
Tie muļķi ir TIK DAUDZ un tik agresīvi, ka pēdējā laikā sāk riebties! Un tā ka tiem krievu fašistiem - rašistiem neko nevar iestāstīt, tad jādarbojas viņiem saprotamā veidā... aizliedzot šādas krievu kustības, partijas, organizācijas utt... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Lielāks efekts par kautkādāām aizliegšanām ir tā paša latvieša praktiskā aktivitāte vēlēšanās, balsojot par latviešu neoligahu (kāds sekls naivums) partijām. Bet latviets praktiskais grib par lēto. Aizliegt šito, aizliegt to un skat, uz vēlēšanām var neaiziet. Krievus tā aizliegšana maz krata, viņiem ir un paliek pats galvenais - ящик. Starp citu, likumi par naida kurināšanu ir uzrakstīti, ja vajag, var pastiprināt. Vajag tikai tos agresīvāk likt lietā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

Starp citu, likumi par naida kurināšanu ir uzrakstīti, ja vajag, var pastiprināt. Vajag tikai tos agresīvāk likt lietā.

šim piekrītu... ir jāsāk vairāk vērsties pret... arestēt... "savākt" šos krievu viedokļu līderus... tad jau arī biku viņus piezemēs... un vēl... vajag piegriezt šādas FB grupas... un kaudzi ar telegram kanāliem...

Piemēram: https://www.facebook.com/groups/298869557906545

 

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 15 minūtēm , Regisss teica:

Kad pēdējo reizi dzīvoji LV, vēlams Rīgā? Kad pēdējo reizi strādāji Latvijā?

Kotad pēkņi uzradās būtiski vairāk nekā kad es dzīvoju?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Man gan izskatās ka esošo notikumu sakarā ir vienkārši saasinājusies uztvere, vieni jauc pieminekli nost, otri vēl vairāk sāk trakot. Aizliedzot kautkādus gājienus nekas no tā nemainīsies, bet tieši nāks par labu otrai pusei. Zombojaščiku kā skatijās, tā skatīsies un neko tu tur nepadarīsi, kamēr paša jaščika saturs nemainīsies.

Tapēc, kā @ggg97 teica, ir japielieto pareizos instrumentus, kur var, nevis tupa kautko aizliedzot. Tas tāds īstermiņa ieguvums un ego apmierinājums, nekas vairāk, bet igtermiņā tiek zaudēts.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Īstermiņā un ilgtermiņā ļoti vienkārši - paraugprāvas un kārtīgi ņemt pie dziesmas visus šos "viedokļu līderus" un krievijas nacisma attaisnotājus. Bet līdz ar to ir japiegriez skābeklis šādiem šovinistiksiem izgajieniem, ierādot šiem kārklu krieviem vietu.

Link to comment
Share on other sites

Viedokļu līderis ir jāņem pie dziesmas, ja viņš pauž atbalstu noziedzīgajam Putlera režīmam. Nevis vienkārši par gājienu. Gājiens, ja būs kluss un mierīgs, parādīs, ka ļauj paust viedokli. Ja būs urlains, nākamreiz būs iemesls nedot atļauju gājienam centrā, bet Bolderājā vai Getliņos.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Nu, vsjo, vate, mūciet!!!

photo_2022-05-22_16-11-02.thumb.jpg.33399c0de3976414e3be89d2969d135e.jpg

Pirms 27 minūtēm , e = d teica:

Gājiens, ja būs kluss un mierīgs

būs, būs

Link to comment
Share on other sites

Regisss
Pirms 5 minūtēm , laikamTak teica:

Nu, vsjo, vate, mūciet!!!

photo_2022-05-22_16-11-02.thumb.jpg.33399c0de3976414e3be89d2969d135e.jpg

Tas Tu? :good:

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Te jau tā liberālisma problēma parādās. Tas tev nav virtuāli noķengāt un saorganizēt pāris sadzīviskas latviskās cūcības pāris liberālisma saulainās nākotnes kritiķiem, te ir daudz, ļoti daudz organizētu, ideoloģiski un taktiski konkrēti samācītu svešas ideoloģijas  pilsoņu.

Labots - Raimonds1
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visi šie pēdējie vairāk nekā 30 gadi Latvijā ir pierādījuši, ka mūsu vatesgalvas ir pēdējie lupatas, nespēdami ne politiski organizēties, ne pat kultūras vidē redzami izpausties. Vārdu sakot, ''sbrods'' ar pakaļu Latvijā, bet galvu Maskavā, dzīvojošs pagātnes rēgu atmiņās.

Pat toreiz, kad tiem bija milzīgi t.s. krieviskie darba kolektīvi utml. cilvēku ikdienas masveida koncentrācijas vietas, telpas, visādas struktūras, tie neiespēja neko. Pat demonstrācijas tie tālāk par saukli ''Šaibu, šaibu..!'' netika.

Šodien, kad viņu elks Putins ir apd irsies ar Ukrainu, tam vismazāk laika ir domāt vēl par kādiem tur ''Rīgas vatņikiem''. Tāpēc tieši tagad vajag vērsties pret tiem ar visu mūsu likuma bardzību.

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Regisss

@AndrisBB Tev vēl kādi jautājumi par LKS? 🤬

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kādiem man tur vēl jaunājumiem jābūt? Tas kautkāds jaunums vai pārsteigums?

Nu tiesā ja kautko pārkāpa. Vai ko tu tu gribi, aizliegt Ždanokai būt par Ždanoku?

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , ggg97 teica:

Lielāks efekts par kautkādāām aizliegšanām ir tā paša latvieša praktiskā aktivitāte vēlēšanās, balsojot par latviešu neoligahu (kāds sekls naivums) partijām.

Par Kaimiņu? Cik saprotu, latvietis, pieņemu, ka nav oligarhs.

Link to comment
Share on other sites

Ironizēju, jā. Zin kā, gara diena bijusi, visas malas sāp.

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Ždanoka ir nemirstīga? Pēc Kaščeja jau izskatās. Cik viņai ir gadu? 140?

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

22.05.2022. , 14:22, Regisss teica:

Tas Tu? :good:

 

Tas nav Jurašs tajā bildē?   

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...