Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Jo kaut kā ir mazāk, jo tas ir dārgāks. Ja pasaulē būtu tikai tonna zelta, to neviens mirstīgais nevarētu atļauties, uz tieši to spiež kriptovalūtas.

Ja Da Vinči laikos būtu bijis kserox, un Mona Liza tiktu izveidota uz datora, šodien tā nemaksātu pat ne tā papīra vērtību, uz kuras izprintēta :) ja nu vienīgi par autortiesībām kādu piķi varētu nokāst :D

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , aoma teica:

Jo kaut kā ir mazāk, jo tas ir dārgāks.

Muļķības! Tad antivakseru smadzenes būtu... jopcik mētelīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Gluži otrādi, Liza tad būtu NFT ar royalty un patreiz maksātu kā Tesla.

Toreiz neviens par tādām tiesībām nebija aizdomājies, patentu bums sākās kādu laiku vēlāk.

Esmu bijis Luvrā, nostāvēju kādu minūti pie Džokondas, gaidīdams "atklāsmi", tā arī nesagaidīju. Manā skatījumā, netīrs, drūmās krāsās uzgleznots, laika zoba saēsts portrets, kādu netrūkst.

P.S. Bērnībā, kā daudzi, kolekcionēju pastmarkas. Paaudzies sapratu, ja tev nav ārkārtīgu retumu, par kuriem citi ir gatavi maksāt lielu naudu, kolekcijai ir nulles vērtība, tikai izniekots laiks un materiāls, tā arī pārtraucu.

Link to comment
Share on other sites

 ЛЕНИН

"Важно не наше мнение об искусстве. Важно также не то, что даст искусство нескольким сотням, даже нескольким тысячам общего количества населения, исчисляемого миллионами.
     ИСКУССТВО ПРИНАДЛЕЖИТ НАРОДУ
     Оно должно уходить своими глубочайшими корнями в самую толщу широких трудящихся масс.
     Оно должно быть понято этими массами и любимо ими. Оно должно об'единять чувство, мысль и волю этих масс, подымать их.
     Оно должно пробуждать в них художников и развивать их.
     Должны ли мы небольшому меньшинству подносить сладкие утонченные бисквиты, тогда как рабочие и крестьянские массы нуждаются в черном хлебе? Я понимаю это, само собой разумеется, не только в буквальном смысле слова, но и фигурально, мы должны всегда иметь перед глазами рабочих и крестьян. Ради них мы должны научиться хозяйничать, считать. Это относится также к области искусства и культуры".
 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Man pretenzijas neraisa, vienīgi tās atsauces uz Džemmu Skulmi likās tāda izņirgāšanās par slaveno latviešu gleznotāju.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Jā, tās atsauces varēja būt uz Aiju Zariņu.

Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

tās atsauces

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Jurkins teica:

Skaidrā?

Tas bija mmmm kādus gadus atpakaļ, vispār man Parīzes brauciens palicis atmiņā, no Atēnām un Akropoles gan neko daudz neatceros :D

 

laikamTak@, es bez tabu konkrēti sadzirdēju, ka krišnaīts reāli iedvesmojies no Skulmes, pasties raidījumu, tur to "mākslenieku" intervē.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 5 minūtēm , aoma teica:

es bez tabu konkrēti sadzirdēju

Es tak nenoliedzu. Tik saku, ka iedvesmojies viņš drīzāk ir no Zariņas.

Link to comment
Share on other sites

Pašai bildei īsti nav par ko, modernā māksla atļauj visu, arī izstādi ar saviem izkārnījumiem. Vai tas vajag uz skolas ēkas? Pieļauju, ka jaunā paaudze vispār nepievērš uzmanību, internetā viņi ir redzējuši visu. Problēma ir vecākos, kas bērnus audzina pēc viduslaiku metodēm.

Manējiem tika nodrošināts uzturs, tiem laikiem moderns apģērbs un aktuālais Plaisteišons, pretenzijas nav cēluši. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , jacobs teica:

Nekas norūdītos, ja nebūtu īpaši klīniski gadījumi.☺️

Redz, kā piemēram krievu armijā, učebkā, fizisko uzdzina pa dažiem mēnešiem, jebkuram distrofiķim.

Lai gan, ja bija stulbs auns, tad tāds arī palika, ne tikai līdz dienesta beigām.

Nevajag idealizēt trulu huiņu. Patiesībā visa tā psrs armija sāka savu agoniju  jau 80' g.galotnē.Prapari(praporščiki) un ofiņi( padomju armijas oficieri) zaga kā žurkas, jo apzinājās, ka visam "sovetsky nerušhimiy" ir sācies Fināls.
Tās "učebkas" bija trulas,tā pat kā visa viņu(psrs) sistēma.Par fizisko: katram jauniesauktajam fiziskos parametrus vērtēja kara komisariātos un tad nosūtija uz  attiecīgo armijas daļu/apgabalu/reģionu. 

Link to comment
Share on other sites

Aha, tu gan būsi tas, kurš man acis atvērs par tiem laikiem?

Sēdi labāk pats savās biksēs un nemāci onkulim vēsturi.😀

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

onkulīt, kuru lietu ne tā nokomentēju?

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Edis7 teica:

Tās "učebkas" bija trulas

Nezinu, kā bija kopumā. Pats učebkā biju no 85. gada rudens līdz 86. gada pavasarim. Liela učebka, zaldātiņiem fizisko formu uzlaboja, vingrošana bija katru dienu, skriešana. Pēc tam kara daļās varēja izlaisties fiziskā ziņā, ja salīdzina ar učebkas laiku. Tāpat iemācīja visiem, ko vajadzēja, es biju pie radistiem, morzi galvā iedzina, ar atslēgu morzes signālus, ar tipa klaviatūru morzes signālus, visiem 10 pirkstiem, tur bija tādi skārda izlocīti ieliktņi tiem aparātiem, kas norobežo katram pirkstam paredzētos burtus, pirksti asiņoja, ja nepareizi sāki spiest.

Pilnībā piekrītu jacobs vārdiem. Tieši tā arī bija - uzdzina.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , jacobs teica:

Principā par to bildi pilnīgi poh. Pat poh, ka uz skolas. Bet vai tur nodokļu maksātāju nauda netika tērēta (varbūt Rīgas nodokļu maksātājiem popig)?  Ja tieši tikpat, cik par cmuku nokrāsošanu, tad nav problēmu. Bet ne centu vairāk. Ejiet tak gudri stāstīt debiloīdi ar savu mākslu. Bet nahaļavu jau ierēkt var par to "mākslinieku". Lai gan īstenībā viņi ir ģeniāli cilvēki, ja var par kaku kaudzi dabūt piķi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Lai gan īstenībā viņi ir ģeniāli cilvēki, ja var par kaku kaudzi dabūt piķi.

Zini, tur gan vairāk vajadzīga otra puse ģēniju, kura maksā. Bet mākslinieks ir personāžs no tās dziesmas:

''Mans tēvs bija...😃

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , jacobs teica:

Zini, tur gan vairāk vajadzīga otra puse ģēniju, kura maksā.

Ja tā būtu sūri grūti pelnīta paša naudiņa, tad būtu skaidrs, ka maksātājam tā bilde tiešām patīk, bet ja tā ir abstrakta budžeta nauda, kura tāpat jāiztērē, kurai, iespējams uzlikti ierobežojumi, ka nekam citam kā mākslai tērēt nedrīkst un tādā garā... Un ja vēl "mākslinieks" ir tuvāka vai attālāka rada - kāpēc ne,nav jau grūti uzlikt parakstiņu.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Ja būtu jātērē tikai pašu sūri grūti pelnītā naudiņa, pasaule izskatītos krietni savādāka, es pat nevaru iedomāties, kāda 😁.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , laikamTak teica:

Antisemīts

Tas ir tikai normāli, šī tauta jau kopš bībelē aprakstītajiem notikumiem citām nācijām nav patikusi, vari arī mani pieskaitīt pie tādiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu nefiga, psihenē, kurš pirmais uzvelk balto tērpu tas arī ir ārsts! :spruce_up:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , jema teica:

psihenē, kurš pirmais uzvelk balto tērpu tas arī ir ārsts!

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

šī filma apsteidza laiku, dokumentālā filma par 92-96 gadu :hysteric:

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
1 stundu atpakaļ, aoma teica:

šī tauta jau kopš bībelē aprakstītajiem notikumiem citām nācijām nav patikusi,

nu tak...

tāpēc jāsamaksā :D

Labots - laikamTak
Link to comment
Share on other sites

Viņi ir starp mums, un ar to es nedomāju zilos, bet, kopš nenēsā peisakus, grūtāk izravēt :D

 

Gaidām šito - katrā policijas iecirknī pie sienas lapele: tiek meklēts baltais vīrietis, vidējas miesas būves, ne garš ne īss, heteroseksuāls, mīl iedzert un uzpīpēt, dzērumā nejauki izsakās par žīdiem, mellajiem, peģikiem un demokrātijas iekārtu kā tādu. Ja runā pretī, šaut bez brīdinājuma, savādāk nostāstiīs no galvas līdz kājām :D

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Tinkš taisni uz covid tēmu ar savām dzeltenajām lapelēm.

 

Armēņu radio jautā:
– Kas vajadzīgs nabaga ebrejam?
Atbildam:
– Nabaga ebreju nemēdz būt.

Link to comment
Share on other sites

Gribētos dzirdēt biedru viedokļus par Afganistānu. Krievi aplauzās, amerikāņi, savulaik pat Maķedonijas Aleksandrs.

Uz īsu brīdi iekarot to valsti var, bet likt dzīvot pēc saviem standartiem - rezultāts pilnīgs aplauziens. Varbūt lai dzīvo, kā pašiem gribas? Kodolieroču, cik zināms, šiem nav. Vieta, kur aug pasaulē labākās kaņepes marihuānas ražošanai? Varbūt no šejienes aug kājas lielvaru interesei par pasaules kartē būtībā nenozīmīgu teritoriju?

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Afganistānā audzē magones no kurām iegūst ?heroīnu? Vēl tur ir ļoti nozīmīgi litija krājumi un citi derīgie izrakteņi, kā arī viduslaiku sabiedrība 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , aoma teica:

Vieta, kur aug pasaulē labākās kaņepes marihuānas ražošanai?

Opijs. Magones, ja nekļūdos. Un tur jau šaujam geraču, juhuu!

A aplauzās, vismaz amerikāņi, jo paša tauta nebij gatava dzīvot tā kā dzīvoja.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Mani pārsteidz super ātrā talibu uzvara, bez tautas atbalsta tas nebūtu iespējams! Krievi aizgāja ar negodu, tagad ASV gandrīz vai muka. Cerams ka tur neiestāsies žopa! Valsti jāatjauno, tas nozīme ka būs narkotiku piegādātāja Nr.1 pasaulē!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...