Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .

alusbundza

Recommended Posts

2020.11.18. , 11:51, Racer teica:

Biedri, sveiciens Valsts Svētkos!

suni18.jpg

Gadījumā šos skaistuļus nesauc Ollis un Rokijs? :) 

• Replies 27.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• snukurins

1728

• Racer

1260

• ieleja

1143

• alusbundza

1028

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Par datoru pirmsākumiem skolās. Biju visā tajā lietā iekšā. Skolā sāku strādāt 88-jā un skolas vadība izdomāja, ka man kā jaunajam fizikas un matemātikas skolotājam būs jāmāca arī informātika. Tika ie

Tā bija viena no lietām, kas man kā skolotājam sistēmā Rīga likās stipri neērta. To tik vien nācās darīt, kā sūtīt spēlītes un citas programmiņas, jo kāds vienmēr kaut ko "uzkarināja". Tajā sistēmā, k

Domubiedri, mūsu vienam no maestro paliek 60 gadi dzīves,  @Didzis turies:   Veci, Nu Daudz Laimes!!!! Ko tev vēl vēlēt, noteikti veselību! Turies veci, Tu esi pēdējais dinozaurs ineta paaudz

Posted Images

2020.11.18. , 22:51, Racer teica:

Homo Novus

Noskatījies? Ir ceļams? Noplīsu precīzi 2 minūtes pirms sākuma, internets saka, ka režisors nav Ēķis, tad jau varbūt der iepeilēt.

Te jau bija diskusijas par filmu - man patika. Biju savulaik uz kino aizgājis un pēcāk savācu 720p, jo pa TV (LTV SD) nav baudāma. Te var noskatīties - bik labāka par ētera signālu ir. https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/202606/homo-novus-romantiska-komedija-12  Es novilku, bet tikai subtitru pēc.

Ā, šito dod, nav jau DP :D

Atbrauks sieva mājās, vakarā pastīsimies.

drunk_lizard
pirms 8 stundām , AVilks teica:

Aiz lēna rostās jautājums, vai zem dažiem profiliem nesēž viena persona vai personu grupa, jo kad parādās pie apvāršņa cirks, tā arī ar lielu klaunu daļu, kuri pirms tam kaut kur bija pazuduši..

mhmm, varbuut viss ir nedaudz savaadaak? kad cirks saak palikt nabadziigs, tad paraadaas skatiitaaji? :>

varu tevi, kaa vienu no cirka andazjeetajiem artistiem, nomierinaat. drunk_lizard (c)

Ezītis teica: puiši, nepsihojat, es atnesu jums līmi...

• Haha 1
Pirms 33 minūtēm , Racer teica:

Nez no kurienes Tūbijam tāda cieņa pret Šņukuru un naids pret Kjirzaku? :D

Abi no laukiem, un abiem 3 klašu izglītība :pleasantry:

• Haha 1
Pirms 36 minūtēm , Racer teica:

Nez no kurienes Tūbijam tāda cieņa pret Šņukuru un naids pret Kjirzaku? :D

dl tika uzrunāts pirmais (pirksts), tad tika salikts vienos vārtos ar cūkaspurnu (pimpis), beidz dzert :D

pirms 18 stundām , Racer teica:

Te jau bija diskusijas par filmu - man patika. Biju savulaik uz kino aizgājis un pēcāk savācu 720p, jo pa TV (LTV SD) nav baudāma. Te var noskatīties - bik labāka par ētera signālu ir. https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/202606/homo-novus-romantiska-komedija-12  Es novilku, bet tikai subtitru pēc.

Padalīsies ar subtitriem?

Jums te kaķīši, a Latvijā tikmēr trakas lietas notiek, cilvēki arī ārpus bōt foruma ir sapratuši, kas ir īsta manta. Jāuzmana kā acuraugs.

Screenshot_2020-11-21-15-43-32-62.jpg

• Haha 2
pirms 9 stundām , Gestapo teica:

Latvijā tikmēr trakas lietas notiek

Es domāju, ka ir korelācija starp šnukura izlaišanu no boot cietuma un reālo dzīvi. Uztrakoja jamais... :D

• Haha 1
2020.11.20. , 02:21, snukurins teica:

kuces, vai otrādāk

Tik tavā Ciemā ir otrādāk. Turies, Šnukuriene! ;) 

Pirms 51 minūtēm , binary teica:

3 mēneši atsēdēti? Vai tur cits termiņš?

Tas pēc garastāvokļa un potenciālā cietumnieka izpausmēm. Nav mans lauciņš - es tipiski uz pāris dienām ietupinu, ja baigi lecās un ar tikai tehniskajā jomā - pirātisms utt.

Te vienkārši abiem diviem "sen neredzētajiem" pēdējie komentāri bija pirms ~3 mēnešiem (+/- pāris dienas varbūt). Tad nu domāju - vai šiem abiem bija 3 mēnešu bans, vai kāds cits iemesls klusēšanai…

Šodien pazīstama vetārste stāstīja. Droši vien slēgšot ciet savu praksi Jēkabpilī. Kāpēc? Tāpēc, ka kaut kādi debīli ierēdņi izdomājuši, ka prakses vietai jābūt... aizmirsu (nevaru tādus stulbumus galvā paturēt) tipa kaut kādam medicīniskajam uzskaites numuram, kuru piešķir (uzmanību!!!) būvvalde. Telpu īpašnieks negrib ķēpāties (es viņu saprotu). Skaidrs, ka valstij nav naudas medmāsu algām, bet noteikti atradīsies nauda iznireļu komisijai, kuri ieradīsies pārbaudīt.

Labs ierēdnis ir beigts ierēdnis.

• Atbalstu 3

Nu… Ir cilvēki, kam reizēm šo to vajag pamainīt dzīvē. Ja reiz slēgs praksi (nu tā, ka nevis pārvietos, bet tiešām slēgs), ar ko cilvēks tālāk domā nodarboties?

• Kādas šausmas! 1
drunk_lizard
Pirms 25 minūtēm , binary teica:

Te vienkārši abiem diviem "sen neredzētajiem" pēdējie komentāri bija pirms ~3 mēnešiem (+/- pāris dienas varbūt). Tad nu domāju - vai šiem abiem bija 3 mēnešu bans, vai kāds cits iemesls klusēšanai…

es savu banu dabuuju incjiigi. "pareizi orenteetais" mudorasta parodija bija iepostojis, ka sjobriid nodarbojas ar beigto dziivnieku savaaksjanu uz autoceljiem. es atziimeeju, ka jams beidzot atradis sev piemeerotu darbu. hoplaa un 3 meenesji, mhhh

nee, nu ko, katram jau kaut kas saapiigs dziivee :>

Pirms 27 minūtēm , Jurkins teica:

Labs ierēdnis ir beigts ierēdnis.

cukurdupsiit, es sjito taa neatstaatu! tur vismaz pusgads prasaas, ne :>

Pirms 8 minūtēm , Racer teica:

savs ģimenes vetārsts?

Pirms 5 minūtēm , jacobs teica:

Jā, visai ģimenei viens ārsts😃

nu plje, made my evening!

• Haha 1
Pirms 35 minūtēm , binary teica:

Ja reiz slēgs praksi

Nu šiem ir prakse gan Līvānos gan Jēkabpilī. Paliks tikai Līvānos, kur ir pašiem savas telpas. Tērēs savu laiku, ies uz būvvaldi, dabūs to papīru. Tad gan jau kādā ministrijā kāds kafijas iznīcinātājs, lai attaisnotu savu bezjēdzīgo eksistenci, izdomās vēl kaut kādu papīru, kas būs jāsaskaņo pilsonības un imigrācijas departamentā.

Te blakus tēmā viens ielicis skaistu aprakstu par pilnīgi bezjēdzīgu un debīlu spēli. Nez ukraiņi nav kādu spēli uztaisījuši, kur jādedzina ierēdņu mājas un paši jālej betonā armatūras vietā.

• Patīk 1
drunk_lizard
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Nez ukraiņi nav kādu spēli uztaisījuši, kur jādedzina ierēdņu mājas un paši jālej betonā armatūras vietā.

ioereednji no nekurienes neuzrodas! ja tev vinji nepatiik, tad, primaari, vainiigs esi pats! mums tacju democritus - tautasvara? 

Skaidrs, ka pats arī pie vainas. 😉 Tas ir tāpat kā ar tarakāniem. Dzīvojam kā netīreļi. Ieviešas tarakāni. Tad šamos nīdējam ārā.

Skaidrs, ka kopš neatkarības atjaunošanas esam dzīvojuši kā netīreļi.

Pirms 29 minūtēm , Racer teica:

@binary, Tev ir kāds mājdzīvnieks un savs ģimenes vetārsts?

Mājdzīvniekam-sunim jau otrais gadu desmits, ģimenes vetārsta gan nav. Būtu mājās ferma ar 40 govīm un 8 zirgiem, gan jau būtu arī ģimenes vetārsts. Bet nu cik ar vetārstiem ir bijusi darīšana, tad kaut kur tak viņi strādā. Arī konkrētajā gadījumā, redz, turpinās strādāt otrā prakses vietā.

• Patīk 1
drunk_lizard
Pirms 31 minūtēm , Jurkins teica:

Skaidrs, ka kopš neatkarības atjaunošanas esam dzīvojuši kā netīreļi.

atbilde uz sjo ir doka disertaacijas veerta:>

labi atceros pirmsaakumus, 88-90 gadus.  velns ar aaraa! bija ceriiba un bija gaisma tunelja galaa!!! kaut vai premjers, ko es no visiem sjvaljiem visvairaak cienu - roberts. tomeer 50 verdziibas gadi ir atstaajusji ilgstosju(paliekosju?) iespaidu uz visiem sjitiem tarakaaniem? driizaak pat ne tarakaaniem, bet dievluudzeejiem(kukainis taads!) kur maatiite peec paarosjanaas apeed teevinju. mums, diemzjeel, tiesji taada sisteema. varas gaitenjos tagadeejie norij bijusjos un neviens ne par ko neatbild!

ceriibu uz paaudzju mainju man nav vairaak. nekas nemainiisies - slimu cilvēku producees daunus, izgliitiibas sisteema, daunu vadiibaa, pielaagosies. skumji, bet sjobriid gaismu vairs neredzu... raapot nav vairs uz kurieni...

Nepiekritīsi, ka esošā sistēma tiem, kuri ir pie varas un ko varētu mainīt ir izdevīga un tāpēc nekas mainīts netiek un netiks? 

Bet mēs tiekam baroti ar tekstiem un solījumiem - tipa viss tautas rokās, paši esam vainīgi, valdība ir tāda kā esam pelnījuši, nodokļi izdomāti tautas labā, utt, utjp....  Un liela daļa šīm basņām tic! Diemžēl. 

• Patīk 3
  • Atbalstu 1
drunk_lizard
Pirms 11 minūtēm , Ronalds teica:

valdība ir tāda kā esam pelnījuši

sjii IR aksioma!

• Patīk 1
Pirms 3 minūtēm , drunk_lizard teica:

sjii IR aksioma!

Tiem kas ir pie varas šī "aksioma" ļoti patīt! 

Jā DL tu pie visa esi vainīgs! :) 

drunk_lizard

nebuut nee. b tarakaanu niideesjana ir smalki aprastiitab pamatlikumaa (satversme, kur veel dibenzellii nav piesuukusjies)

diemzjeel, deelj vispaareejas publikas debuilizaacijas, sakariigi iekaartotos satversmes pantus  nav iespeeja darbinaat.

1 stundu atpakaļ, drunk_lizard teica:

ceriibu uz paaudzju mainju man nav vairaak. nekas nemainiisies

Notiks, tikai tad kad dabiskā veidā vecie vēži Lembergs, Caune un viņiem līdzīgie aizies no skatuves. Lustrācijas procesu esam izlaiduši, tad nu nākas ciest 4 veidu spēkus - stagnātus, nāsīs rāvējus, russkij mir un laimes lāčus, kuri katrās vēlēšanās uzrodas no jauna. Kad pazudīs stagnāti, tad būs kaut kāda konkurence un parādīsies pie apvāršņa sakarīgāki kadri. Russkij mir pārstāvji izmirs, tiklīdz beigsies finansējums un automātiski pazudīs pieprasījums pēc tādiem veidojumiem, kurus zināmā veidā stagnāti uztur.

Šobrīd līst politikā nozīmē būt nodirstam attiecīgi arī ir rezultāts. Viss pārējais ierēdniecībā jau atvasināts no tā ilgstošā bardaka. Igaunijas piemērs rādīja, ka 10-15 gados var izlaboties un viss nav tik bezcerīgi.

• Create New...