Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 25 minūtēm , vvv teica:

Kurā vietā forumā gejus lamā?

Gribi jau priekš kāda dosjē sākt taisīt? Pašam nāksies meklēt.

Link to comment
Share on other sites

Man vienmēr šādos gadījumos patīk pieminēt - kad Repše (un jā, viņš ir ar ļoti lielām dīvainībām) tik ieminējās, ka LV varētu ieviest Honkongas korupcijas apkarošanas variantu (neatceros vairs, bet skarbs diezgan), sacēlās tāda brēka, it kā visiem olas taisītos griezt nost. Un pat nav svarīgi, vai viņš to domāja nopietni.😉

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Klausieties manos vārdos – neskatieties manos darbos! :tender:

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tu iedomājies, ka man, tev, kaut kas ir jāpierāda? :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Jurkins teica:

man gan pietika ar virsrakstu

Viņa tagad zirgā - beidzot! :( 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

?

Nu bij kreizī vecene ar atbilstošo uzskatu fanu pulciņu. Tagad fanu pulks ir būtiski pieaudzis, jo mainās ideoloģiskās nostādnes. Vismaz es to tā redzu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Tiem, kam Hausmaster ir namu apsaimniekotājs, laikam būs jau arī saņēmuši šādu vēstuli, bet vai ko lietotājs parastais var ko darīt šajā situācijā? Cerēt, ka viņiem dati tikai sašifrēti (kāds uzklikšķināja uz nepareizā linka) un nekas nav aizgājis pie trešajām personām, vai arī mainīt pasi, banku un dzīves vietu? (sarkasms)
 

h.PNG

Link to comment
Share on other sites

@_dunduks_  Vai tur gadījumā, uz GDPR balstoties, uzņēmumam nav beigas? Mūsdienās taču tās kompensācijas par datu noplūdi ir nereālākās. Vai nav vēlme savākties ar citiem viņu klientiem, un iesniegt prasību?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Par beigām nezinu. Cik atceros, tad sodi ir par regulas neievērošanu. Kā ir šajā gadījumā, par to vēl juristi noteikti strīdēsies nākamos desmit gadus. Man ar juristiem ir slikta pieredze, tāpēc nezinu, vai esmu gatavs tagad cīnīties ar vējdzinavām.
Ja man par to nevajadzētu maksāt, tad, protams, ka karogs rokā un uz priekšu!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , _dunduks_ teica:

Par beigām nezinu.

 

The less severe infringements could result in a fine of up to €10 million, or 2% of the firm’s worldwide annual revenue from the preceding financial year, whichever amount is higher. 

Ja kādam juristam, kas ir Hausmaster klients, nebūtu ko darīt, tad varētu ļoti interesanti šis viss izvērsties.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām nav noplūdes fakts apstiprināts. Lai gan pēdējā laikā ransomwares izplatītāji pirms šifrēšanas nozogot datus. Lai, gadījumā ja upurim atrodas backups, no šamā tāpat izspiestu naudu.

Link to comment
Share on other sites

"KP par ļaunprātīgu dominējošā stāvokļa izmantošanu "Latvijas dzelzceļam" piespriedusi 5,7 miljonu eiro sodu"

LDz nav valsts uzņēmums? KP nav valsts pārvaldes struktūra? Kas tas par sviestu? Jeb es kaut ko jaucu?

Link to comment
Share on other sites

Tas tāpat kā EU uzliek Airbusam sodus.

Valsts nevar būt "labvēlīgāka" pret uzņēmumu, tikai tapēc ka valstij pieder akcijas. Konkurences kropļošana.

Link to comment
Share on other sites

Šito jautājumu laikam tik sakārtotu tik ja sodu maksātu to valsts uzņēmumu valžu/padomju locekļi. Kad alga par darbu rakstāma ar daudzām nullēm, tad vajadzētu arī atbildību . Nez kāds kādreiz no tām siltajām vietā arī ir samaksājis sodus? Vai arī maksimālais sods ir atlaišana no tās siltās vietas?

Labots - oxygen
  • Atbalstu 4
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

tikko ziņās dzirdēju, ka hokeja čempis pavasarī būs tikai pie mums, tā, kā gādājiet lielus TV ekrānus

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

tikai tapēc ka valstij pieder akcijas.

Es nezinu, cik EU pieder airbus akcijas, bet LDZ tak it kā ir 100% valsts uzņēmums. Pilnam komplektam vēl vajag, lai savā starpā sāktu tiesāties(advokāti un citi juristeļi sajūsmā nošaujas (būtu forši) spiedz) un atdotu sodu piedzīt blēžiem tiesu izpildītājiem. V3,14zdu šito demokrātiju 😁.

Link to comment
Share on other sites

KP ir jāveic tās funkcijas. Ja ir uzņēmums kurš pārkāpj konkurences noteikumus, tad jāsoda. Tas kam tas uzņēmums pieder nav nozīmes. Tik pat labi var piederēt poļiem.

Link to comment
Share on other sites

Apmēram tā - pats izdomā noteikumus, pats pārkāpj un pēc tam pats sev iedod pa muti. Vienkārši fantastiska loģika.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Un ja būtu otrs konkurents? Privātais?

Tapēc jau tak viņi ir sadalīti atseviķos uzņēmumos - viens kas pārvalda sliedes, viens kas ved kravas un cits kas pasažierus. 

Kurš tad no viņiem ir sodīts? LDZ Cargo laikam.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu visas basņas par konkurences noteikumiem, brīvo tirgu u.t.t. ir pilnīgais bulšits. Bet nu labi. Ne par to.

 

Par to, ka nonāk līdz situācijai, ka valsts iestāde soda valsts uzņēmumu. Par to ir cepiens. Mļaķ, ka nonāk līdz tam. Mļaķ, no vienas kabatas izņem un otrā ieliek pa ceļam krietnu žūksni nopogājot visādiem juristiem un citiem liekēžiem.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Diezgan liela jau varbūtība ka ja nesodītu, tad kāds konkurents aizskrietu uz kādu ES institūciju un maksātu sodu tiem, tad nauda vispāt tuutuu aizietu.

Šinī gadījumā jau sakrīt ka valstij pieder viss uzņēmums, bet ko darīt ja pieņemsim tikai 30%. Tad ar nesodīt?

 

Nav jau teikts ka beigās maksās un vainīgi. Tak vēl tiesāsies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , e = d teica:

Valsts kontrole tad jau ar nevajadzīga.

Patiesība kontroli jau vaig ,bet  tur jau nav kontrole tiek vienkārši ievilkts ķeksītis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

Valsts kontrole tad jau ar nevajadzīga.

Tu nopietni?🤣 Tā bezjēdzīgā iestāde?

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

ja pieņemsim tikai 30%

Tas vispār ir stulbums, apmēram kā nedaudz stāvoklī līgava.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc valstij/pašvaldībai būtu jānodarbojas ar bizīti?

Pareizi!

Link to comment
Share on other sites

Šajā forumā tusējas vieni vienīgi naciķi un sātanisti!

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Tuubijs teica:

Tikmēr Daugavpils slimnīcā...

 

 

index.jpg

a što tam napisano?

pirms 1 stundas , Tuubijs teica:

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...