Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pēteris Kažoks

Sītādiem eksemplāriem ir jasniedz iespēja atstrādat administratīvo kalnciema akmeņlauztuvēs.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , OneGaming teica:

Ā, tad viss kārtība. Jāuztur fiziskā forma.

Da tur vienvirziena domāšana - nepievērs uzmanību. :) 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
pirms 1 stundas , Pēteris Kažoks teica:

Sītādiem eksemplāriem ir jasniedz iespēja atstrādat administratīvo kalnciema akmeņlauztuvēs.

Tu kautkāds jaunais makbetons neesi? Maccements?

Link to comment
Share on other sites

Savajadzējās vienam Nokia telefonam BL-4C bateriju. Kur ieteiksiet pirkt? Mēģinu ebayā no Vācijas, bet šis saka, ka "PayPal is unable to process your payment at this time".

Link to comment
Share on other sites

Pie mums būs tikai kreisie

Link to comment
Share on other sites

Ko tu sauc par "kreisajiem"? Man nav baigo ilūziju, ka sanāks nopirkt OEM (ne kreiso), neatkarīgi no tā, kur pirkšu. Ja nu vienīgi meklēšu [no]lietotu, bet nu to noteikti nevēlos :) (btw, tagadējai bačai ir kaut kādi padsmit gadi)

 

Vēl nevēlos uzrauties uz kaut ko, kas tikai saucas "Li-ion 860mAh 3.7V" (gan jau daudzi zina visādus 9000mAh 18650 pirkstiņus, kuros reāli pat 1000mAh nav) vai kas varētu uzsprāgt pēc pāris mēnešu/gadu lietošanas (litijs tomēr).

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Kādreiz, pavisam sen, esmu arī neorģinālos mēģinājis. Ne viltojumus, bet godīgos neorģinālos akumulatorus. Neuzsprāga.

Nezinu, kā ar veco telefonu modeļu orģinālajiem akumulatoriem, cik viņi pieprasīti, kāds to ražošanas datums, ja tagad nopirksi. Pēdējo orģinālo Nokia akumulatoru pirku pirms gadiem trim vai četriem, OEM akumulators bija jau nokalpojis, tas, ko nopirku vietā, darbojās labāk, kā jaunam akumulatoram pieklājas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es priekš saviem vecajiem kolekcijas telefoniem ņemu neorģinālos - nekāda vaina. Tagad ļoti reti kura modeļa Nokia aķi vēl tiek ražoti. Ja arī kāds tirgo tā saucamos “new old stock” oriģinālos aķus, tad, kā jau @vvv teica - tie jau sen kā būs deep discharge pārdzīvojuši un neturēs lādiņu (pat ja vispār vēl sāks lādēties).

Link to comment
Share on other sites

Par "deep discharge" neesmu pārliecināts, litija aķi var diezgan ilgi stāvēt ar ~3.8V.

Aizrakstīju tam veikalam. Caur lapu nesanāk nopirkt, varbūt caur e-pastu sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Pēc pieredzes, Li 2 gadi, netrenē, sāk gurt. Sanyo, tagadējas Panasonic, tur gan ir cits stāsts, tie var gulēt konservācija. 

Link to comment
Share on other sites

Un kāds tad ir sakars izglītībai ar inteleģenci?

Bakalauru var pabeigt jebkurš, kuram ir apņēmība un nav galīgs āmurs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ļoti koncentrējusies nav. Daži mēs te esam, bet vairums jau tādi paši kā tai skolā.

Link to comment
Share on other sites

Parazīteļi sev aldziņas pielikumiņus izdiskutējuši. Dzirdēts, ka citās parazīteļu iestādēs lauzti celmi vai būtu jāpalielina vai tomēr jāiesaldē uz dažiem mēnešiem - hmm... Krīze, saproties.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu tā ir diedelēšana papildus lietām. Rail Baltic pamata projekts jau nefinansējas no šī atjaunošanas fonda. Tagad grib vēl nofinansēt ar ES naudām to, kas nav iekšā .

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau ES prioritātēs tagad ir ielikts dzelzceļš un ir plāni atjaunot tiešo savienojumu starp lielāko daļu lielajām pilsētām, savādāk bieži ir tā ka vilciens iet tik līdz robežai un tad nākas pārsēsties, kas padara pasākumu lēnāku. Viss tas ir lai samazinātu izmešu daudzumus, jo vilciens sanāk lētāks izmešu ziņā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , kreizā Kāja teica:

Ilons Masks esot kaut ko murmulējis par to ka nevajag izglītību jaukt ar inteliģenci. Tipo bakalaurs drīkst cirvis būt.

Nu cilvēki bez izglītības ir vismazāk aizsargātie un nedomāju ,ka tu gribēsi pie viņa strādat par minimālo likmi.

Link to comment
Share on other sites

Citāts no Selecka raksta:

"Tā tika palaista iespēja veidot plaukstošu valsti, kurā patiešām valdītu taisnības likumi".

 

Netika palaista iespēja, tādas iespējas nemaz nebija. Nekur, nekad un nekam (šajā realitātē) tādas iespējas nav bijis un nebūs. Tāda valsts ir principā neiespējama.

 

Toreiz gan likās citādi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Kad lasu/dzirdu kaut ko līdzīgu, tad neviļus rodas jautājusm - vai tas ir tupums, pilnīgs debīlisms vai absolūta visatļautība un šādas lietas ir tik ikdienišķas, ka pat nepiedomā kā tās veikt konfidenciālāk😁. Pat nezinu, kurš variants būtu labāks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

vai tas ir tupums, pilnīgs debīlisms vai absolūta visatļautība

Gan jau mikslis, es gan vairāk sliecos domāt par visatļautību un ikdienišķumu. Baisi ātri jau tika galā ar pirmo kārtu, nieka 3 gadi?

 

Uz lielajiem tušņiem gan attiecas citi noteikumi :sarkasms:

 

P.S.

Pieliku arī to de facto sižetu.

Link to comment
Share on other sites

Izrādās, ka šogad pandēmijas dēļ pat Davosas forums notiek videočatā. Un neskatoties uz visiem cepieniem uz šamo tika uzaicināts Putins. Iesaku noklausīties viņa uzstāšanos.

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 19 minūtēm , Jurkins teica:

Iesaku noklausīties viņa uzstāšanos

Tāda intriga, tu viņam runu rakstīji?

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Sajūsmas nav. Nemaz.

Var jau būt, ka kaut ko esmu palaidis garām, bet pirmo reizi tāda ranga līderis atklātā tekstā pateica, ka mums tik pierastais ekonomikas modelis vairs nestrādā. Un nestrādās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

atklātā tekstā pateica, ka mums tik pierastais ekonomikas modelis vairs nestrādā. Un nestrādās.

Pareiz ir. Vajag sociālismu atpakaļ. To jau Putlers labprāt gribētu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ieleja teica:

tava fīrera

Nu nožēlojami (piedod). Nav viņš mans fīrers un es par viņu nefanoju. Bet viņš ir lielas, ar spēcīgu armiju apbruņotas kaimiņvalsts prezidents.

Just now, Stasss teica:

Vajag sociālismu atpakaļ.

Ņe čital, no mņeņije imeju 😁

Pirmkārt... ne vārda par šo no viņa nav dzirdēts.

Otrkārt... Tu tiešām domā, ka viņš grib sociālismu? Aļļo garaž!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Otrkārt... Tu tiešām domā, ka viņš grib sociālismu? Aļļo garaž!!!

Tas bija sarkasms. Bet tāds nosacīts.

Viņa ideoloģija ir būt caram.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Un īstenībā jau runa nav par viņu vai Krieviju. Bet part to, ka, atļaušos atkārtoties, pirmo reizi tāda ranga līderis, politiķis (skaidrs, ka ar būta personībām nesacensties😁) atklātā tekstā pateica, ka ekonomikas modelis nedarbojas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

ka ekonomikas modelis nedarbojas.

Jo tas viņam nav ērts? Vēl neko neteiktu, ja to teiktu kāds saprātīgs demokrātiskas valsts līderis. Bet nu ne jau klausoties šo (es nezinu, kā viņu nosaukt)...

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Jo tas viņam nav ērts?

Nu ja... nav, nav.

 

🤣Nu pag... opreģeļis... sociālismu vai būt caram?🤣

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

sociālismu vai būt caram?

Piedod, es neesmu vēstures eksperts.

Tikai izspļauju savu svētdienas dīvana domu..:biggrin:

Gan jau saprati, uz ko tēmēju.

 

P.S. Vispār esmu dzimis gandrīz atjaunotajā Latvijā, un nav ne jausmas par ko runāju..🤣

Labots - Stasss
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...