Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Uzmanās, komentējot magones lietu, jo Tieslietu padomes

Citēt

 

daļa no pastāvīgajiem locekļiem ir tiešā vai pastarpinātā veidā saistīti ar minēto krimināllietu.

 

:sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Es tikai nesaprotu, kā tiesnesim par "rupju nolaidību" var izteikt tikai piezīmi nevis patriekt nafig. Ja nav kazai piena tad nav.

 

p.s. nekāda sakara ar Magoni

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Es tikai nesaprotu, kā tiesnesim par "rupju nolaidību" var izteikt tikai piezīmi nevis patriekt nafig.

Inženieri par kļūdu profesijā var ielikt cietumā. Tiesnesi nevar.

pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Nez, a par slepkavību pirmo reizi arī nevarētu piezīmi izteikt

 

Link to comment
Share on other sites

Jautājums. Ja sūta no sport direct, tad nāks no UK vai arī var dabūt to preci kas ir LV?

Link to comment
Share on other sites

1. klases skolēns viens pats mājās?

Vai tad nebija jābūt 12 gadiem kad var atstāt vienu pašu mājās?

Jeb es stipri atpalicis?

20210125_094230.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Artanis teica:

tad gājām pa jaunceltnēm ložņāt un kariņus spēlēt

Kādreiz pieaugušie bija nejaušām izdzīvojušie bērni, ko varēs teikt par planšetpaudzi, redzēsim pēc gadiem 10-15:biggrin:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Šķiet ka mūsdienu vecāki prātā sajuktu, ja būtu jādzīvo laikos, kad savu atvasi nevar sazvanīt, jo vnk nav uz ko zvanīt. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tad jau vajag traumu un mistības salīdzinājumus pa pirmajiem 12 gadiem. Tad arī varētu izdarīt kādus secinājumus.

Bet nu bij gadījumi kad sīkie atstāti vieni mājās aplej sevi ar verdošu ūdeni un tad staigā visu mūžu ar rētām.

Kautkādai pieskatīšanai jau jābūt.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , OneGaming teica:

aizsūti ziņu ar balodi, vai ar telegrammu

Biežāk tas bija vienkārši pavērt logu un pabļaut pagalmā, lai kāds no citiem tur tusējošajiem sīkiem sabļauj tavējo. Vai, ja spēlēšanās notika citā pagalmā, tad uzzvanīt kādai no ģimenēm tajā paglamā, lai sabļauj tavējo. Strādāja ļoti efektīvi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

OneGaming

Cilvēks pielāgojas. Nav pārnēsājamais telefons - uztrenēs balss saites lai kārtīgi nobļautos.

Tēvam draugs parasti sīkos saucot mājās kārtīgi uzsvilpa. Viņš dzīvoja Durbes centrā, un tad ja normāli uzsvilpj, pa visu Durbi var dzirdēt.

Link to comment
Share on other sites

Atkal tie, kam bērnu audzināmā vecumā nav, spriedelē par to kā vajadzētu pareizi. Plašā profila dīvāna kareivju bariņš.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

@e = d  Iemācies lasīt - pats biju bērns, apkaŗt bija kaudzēm bērnu, un visiem tāda audzināšana derēja. Tagad tu esi uzražojis savējo, un tev šķiet, ka visu māki darīt labāk.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

OneGaming
Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

Atkal tie, kam bērnu audzināmā vecumā nav, spriedelē par to kā vajadzētu pareizi. Plašā profila dīvāna kareivju bariņš.

Ko tu - es tikai ieminos.

Neuzskatu sevi par nekādu ekspertu nekādā jomā 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Artanis teica:

un tev šķiet, ka visu māki darīt labāk.

Te viens useris pirms pāris dienām teica, lai viņam neliek mutē vārdus, kurus nav teicis. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad tu atzīsti, ka tu nevari apgalvot, ka mūsu spriedelējumi par tēmu nav ne ar ko sliktāki par tavējiem? Lieliski - tad vai nu runā argumentēti par tēmu vai arī stfu. Nav jābūt režisoram, lai pateiktu, ka filma ir slikta, un nav jābūt dejotājam, lai redzētu sliktu horeogrāfiju. Tāpat man nav jābūt tēvam, lai redzētu, ka daudziem ar to iet sūdīgi, un ka daļa bērnu aug burbulī.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

@Artanis ehh, saprotu tavu nostaļģiju pēc 90desmitajiem, bet arī es atceros tos laikus un jāpriecājas, ka dzīvi visi esam jo tos s*dus ko tad varījām diezin vai saviem bērniem visu stāstīšu. Bet nu tas bija tad, tad manā miestā mašīnu bija n-to reižu mazāk un visi viens otru pazina un cilvēkiem nebija poh, par līdzcilvēkiem. Tie tomēr bija citi laiki. Un neskatoties, ka tagad ir 21. gadsimts, man bērni bez planšetes aug un fantāzija strādā (koka zars spēj būt ierocis), jo varbūt apdalīti, bet pagaidām kamēr varam tikmēr dzīvo bez gadžetiem. Bet nu arī tam pienāks laiks.

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Artanis teica:

Tātad tu atzīsti, ka tu nevari apgalvot,

Kas jums cilvēki ir? Uz kāda pamata pārliecināti apgalvojat, ko kāds cits atzīst?

Neko es neatzīstu!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , AVilks teica:

Un neskatoties, ka tagad ir 21. gadsimts, man bērni bez planšetes aug un fantāzija strādā (koka zars spēj būt ierocis), jo varbūt apdalīti, bet pagaidām kamēr varam tikmēr dzīvo bez gadžetiem.

Tiešām prieks to dzirdēt. Vienam no maniem kolēģiem arī sīkais mājās ar vilcieniem spēlējas, kariņus rauj vaļā dāčā, kopā ar tēti ņemās ar mājas aparatūras remontu (palīdz tur skrūves ieskrūvēt, pats vadus sasprauž, utml). Tas ir riktīgi feini.

Pirms 4 minūtēm , e = d teica:

Neko es neatzīstu!

Tur bija piemetināts, ko darīt tādā gadījumā.

Labots - Artanis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Artanis teica:

Tur bija piemetināts,

Piemetināts tur nekas nebija. Nav Tev metināmā aparāta.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AVilks teica:

1. klases skolēns viens pats mājās?

Vai tad nebija jābūt 12 gadiem kad var atstāt vienu pašu mājās?

Jeb es stipri atpalicis?

 

 

Esi stipri atpalicis.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Artanis teica:

un neko - visi dzīvi

Nē, dzīvi tikai tie, kas tagad forumos raksta.

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , AVilks teica:

Vai tad nebija jābūt 12 gadiem kad var atstāt vienu pašu mājās?

Jeb es stipri atpalicis?

https://likumi.lv/ta/id/49096-bernu-tiesibu-aizsardzibas-likums#p-472073

24. panta 6. daļa

[quote]

(6) Vecākiem vai personai, kuras aprūpē vai uzraudzībā bērns nodots (turpmāk — persona, kura atbildīga par bērna uzraudzību), ir pienākums neatstāt bērnu līdz septiņu gadu vecumam bez pieaugušā vai vismaz 13 gadus vecas personas klātbūtnes.

[/quote]

+/- tāds tas punkts ir kopš 2005. gada.

---

Par to bildi runājot - ko darīt tiem, kuru pirmklasniekam ir 6 gadi un darbs tāds, kuru nevar strādāt no mājām? 🤪

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , binary teica:

Par to bildi runājot - ko darīt tiem, kuru pirmklasniekam ir 6 gadi un darbs tāds, kuru nevar strādāt no mājām?

Varot ņemt slimības lapas, 60% laikam izmaksā.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Nē, dzīvi tikai tie, kas tagad forumos raksta.

 

No sērijas

Tie kas miruši, tiem Ziemassvētku nebūs :D

  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā tagad, bet man bērnībā mājā bija daudz bērnu +/-3 gadu vecuma starpība. Kad kāds nevarēja pieskatīt, tad kaimiņi palīdzēja. Arī pārbaudīja vai mājasdarbi izpildīti.

Sākumskolas laikā bija pagarinātā grupa, kurā iekšā var tikt ar vecāku iesniegumu un līdz gada beigām. Lai varētu ātrāk aizlaisties vajadzēja vecāku zīmi. Tur līdz kādiem 1600 sēdējām un pildījām mājasdarbus, ko uzreiz pārbaudīja.

Tie kas izpildīja malači- uz bibliotēku pēc žurnāliem/grāmatām. Vai ķerenes/paslēpes pa skolu vai arī atrauties ar sniega piku pa ībli.

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Man muterīte vienmēr strādāja, tapēc pa māju dzīvoju viens ar sīko māsu un lielāko bračku. Skolas laikā jau kā jau skolas laikā, tik uz vakara pusi mājās.

Bet pa vasaru jau visu dienu vieni paši. Bračka, kad jau mazliet vecāks, tad ar saviem draugiem prom. 

Tad jau protams brīva vaļa fantāzijai. Vēl tagad atceros pāris reizes kad varēju aiziet pie dieviem. Vainu noslīkt (pats izdomāju ka jāiemācas peldēt ar laimīgām sekām), vainu pamestajam kombainu šķūnim uz jumta uzlūst, jo tur trepes pieejamas, tik kautkādas laimīgas sagadīšanās pēc veiksmīgi nokrist. Kautko nosvilināt utt.  

Visādi gadījumi bij, kad tagad ja padomā, tad šermuļi uznāk :D 

Link to comment
Share on other sites

Laikam jauns rekords soda naudās par mājsēdes neievērošanu vienai personai. Turklāt meitenei (1995.gada). Trešo reizi pieķēra (un tā laikam nebūs pēdējā, jo zaudēt vairs nav ko).

1.reizē-1000.00EUR (janvāra sākumā, brauca augumā likumsargiem)

2.reizi- 2000.00EUR (tajā pašā vakarā+atkal brauca augumā likumsargiem +noķēra cita ekipāža)

3. reizi-2000.00 EUR (22.janvārī).

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...