Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Par to , ka es uz viņiem nepelnīju .. par to ,ka pat vēl šobrīd mans darbs tiek nests kā goda zīme

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Hmm Tu ko ordeņus taisi jebšu tās struntīgās formas šuj?


Nezinu kā citiem, bet man aktīvas darbībās tā forma nedēļu neiztut a citreiz līdzvakaram tik driskas vien uz auguma karājas. Nu pilnīgi noteikti tā nedrīkst būt, bet tas tā es inkognito to saku

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu kā lai saka, vismaz ieintriģēji un būtu forši zināt


vari nesatraukties es nearko Lv ražotu armijai nedarbojojos


vienkārši neskaidrais tekst ieintriģeja

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Aha, tad jau būšu uzminējis! klau Tu Rīgā strādā?


Man būtu progesionalas dabas jautajums darījums Tev!


Karoče ir ādas siksniņa ap kaklu ar sudraba garnitūru


garnitūrā ir viens lieks sudraba riņķītis - sudraba stieple aptīta ap pildspalvu un nokniebta - karoče vajag salodēt to riņķīti lai no manis kā neticīgā patstāvīgi pareizticīgo krustiņš nos nekristu

Link to comment
Share on other sites

Es esmu ideālists , profesionāls razpizdjais :D , Es labprāt ar Tevi parunāšu , ja aizskarsi manus ideālus ;). Arī par profesionālām lietām . Tiešām būtu jauki :)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

vari izlīdzet?


Davaj ideālus atliekam, man reāli vajag sudrabu salodēt!! labi es off rit var turpinat

Link to comment
Share on other sites

Tik vien tās bēdas :D , raksti atbrauc , līdzēsim . Ok - ar labu nakti ! , kad mosties , dod ziņu - vēlams privāti :)

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds atpazīs klasiku:

 

Тут, как вполне понятно, под липами наступило молчание.

– Простите, – после паузы заговорил Берлиоз, поглядывая на мелющего чепуху иностранца, – при чем здесь подсолнечное масло... и какая Аннушка?

– Подсолнечное масло здесь вот при чем, – вдруг заговорил Бездомный, очевидно, решив объявить незванному собеседнику войну, – вам не приходилось, гражданин, бывать когда-нибудь в лечебнице для душевнобольных?

– Иван!.. – тихо воскликнул Михаил Александрович.

Но иностранец ничуть не обиделся и превесело рассмеялся.

 

– Бывал, бывал и не раз! – вскричал он, смеясь, но не сводя несмеющегося глаза с поэта, – где я только не бывал! Жаль только, что я не удосужился спросить у профессора, что такое шизофрения. Так что вы уж сами узнайте это у него, Иван Николаевич!

Link to comment
Share on other sites

Vai forumā nepapildināsies jaunbiedru skaits?

 

 

Domāju, ka nebūtiski. Vienkārši esošie biedri varēs šeit aktivēt jau bez ierasti regulārajiem pārtraukumiem.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds atpazīs klasiku:

Ta ir briva interpretacija no pasaulslavena gabala: "Desmit negeri un d_l viena kamera":> Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

 

 

sakomplektēsim
arī īsti neder.

 

Laikam vairāk domāts - saliksim kopā daļas/komponentes.


Bet tik un tā, visi ta saprot, kas ir savākt.

 

Šodien poha, ka piekasīgs?

Link to comment
Share on other sites

Nemaz, moš rīt būs. Ak jā, te tak par tādām lietām nedrīkst runāt.

Nu tad šovakar kefīrs un divas dom2 sērijas :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
alusbundza

kas te ir ar tiem ''antiglobālistiem'' Latvijā ,galīgi debīli palikuši?

biju ielīdis ''draugos.lv'' pie šiem padiskutēt, norēja mani kā suni, pateica, ka kalpoju ASV un Rotšildam.....

pie tam tika izdzēsti vairāki mani pieklājīgi komentāri, un galvenais izskatās, ka ir daudz atbalstītāji.....


pie tam šie atbalsta puķinu...

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

garnitūrā ir viens lieks sudraba riņķītis - sudraba stieple aptīta ap pildspalvu un nokniebta - karoče vajag salodēt to riņķīti lai no manis kā neticīgā patstāvīgi pareizticīgo krustiņš nos nekristu

Figņa, būtu tik štrumenti. Un rezeves stieple, gadiem nav tāds joks darīts, a sudrabs, zaraza, kūst ātri :D

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

viens citāts no antiglobālistiem:

Šājā gadījumā ASV oligarhi mēģina apturēt sava pašu izlaupītā kontinenta bankrota agoniju uz ukraiņu rēķina un krievu oligarhi labi zina, ka nākamais šo laupītāju mērķis ir Baltija, tad Krievija būs ielenkumā un tiks izlaupīta arī tā, lai Rotšildi un Rokfelleri varētu turpināt savu laupīšana sun absolūtas patvaļas uzvedību uz planētas 

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Tik labu, ka es bez pīpēšanas nevaru saprast, kas tur uzrakstīts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rotšildi un Rokfelleri

 

Šitos pacanus atceros vēl no padomju pasaku grāmatām. Viņu impērijas vēl elpo? 

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Da labi, boot foruma tērzētava ar nav nekāds inteliģentu simpozijs. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gribat vairāk inteliģences, apmeklējiet satori.lv. Es tur vēl neesmu piereģistrējies.

Link to comment
Share on other sites

Mūsu patiesā aizsardzība, Vējonis sola partizāņu karu,  viņš nav redzējis LV mežus no Google MAP,  Ogrē ZS likvidēja jo gribēja rindu mājas būvēt, paldies dievam nesanāca Latvijas dibenzelliiem, bet ZS nolikvidēja, daļa tagad stāv nākošajiem, biznesresņiem!  

Pie likvidācijas dabūju nodot savi pistoli PSM VP 4716 glabāšanā , ko godīgi nopirku 1991 gada no LR ZS štāba par smieklīgu naudu, ja nemaldos 52K rubļi, man 10x reizes sūtīja manas tiesības, kad braucam pakaļ uz atļaujām pārlikt, vienmēr bija, papīrs kopētājā ir nosprūdis! Kamēr saņēmu vēstuli, manu īpašumu padara nederīgu par velti, vai man jāsamaksā liela summa, lai viņu atgrieztu ģimenē nederīgu!

PSM tā ir pasaka, bet ja es viņu nevarēju pie LV turēt, nahuj man vajag „krievu” izurbto pistoli mājās, par manu naudu!

„krievu” – tie ir tie visi pi..ri, kas mūsu ZS pārdeva, bet kur ir tā sāpe, tie visi bija LV patrioti, un tagad vajadzētu paskatīties visiem mūsu LV ZS majoriem un uz augšu, dibens tā svils!!!!!!!!!! 


 

 

Gribat vairāk inteliģences, apmeklējiet satori.lv. Es tur vēl neesmu piereģistrējies.
Jā, tas ir kruta! Jā debilās reklāmas ir inteliģence, tad esi tevi apsveicu!
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pie mūsu kaimiņiem vajadzētu atļaut mājās kā minimums ložmetēju un vidēja kalibra lielgabalu glabāt!

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Ko man tagad iesākt, es neesmu dienējis ne obligātajā militārajā dienestā un ne zemessardzē. Nesen nācās cīnīties ar pāris ne tik labi audzinātiem puišeļiem par ētikas normu ievērošanu sabiedrībā. Pa purnu dabūju, jo negribas jau tam otram zvelt, ka sūdi nesanāk. Grūti noturēties rāmjos, žēl taču tā uzkurinātā un izprovocētā pilsoņa...

Link to comment
Share on other sites

Nesen dzirdēju kā viens militārais speciālists stāstīja, ka pastāvīgais Čečenijas kaujinieku skaits bija 3 tūkstoši. Cīņai pret viņiem vajadzēja vairākus desmitus tūkstošus. Beigās to lietu atrisināja, ka pret čečeniem sāka cīnīties paši čečeni. Bija gadījumi, kad visas sievietes, ieskaitot grūtnieces neapģērbtas noguldīja sniegā, kamēr vīrieši neatgriezās mājās no kalniem.

Pret partzāniem ir grūti cīnīties, ja tie ir apbruņoti ar Stingera vai Iglas tipa šaujamajiem. Kāpēc piemēram Afganistānā kājniekiem vajadzēja ar lieliem zaudējumiem šturmēt dažadas kalnu augstienes. Bija gadījums vienam speciālo uzdevumu vienības komandierim no Latvijas, kad lidmašīnas navigators nokļūdijās un šos izmeta tieši uz bāzes. Šie pēc tam smējās, ka labi vien bija, jo nocietinājumus šturmējot no zemes būtu bijuši lielāki zaudējumi.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

 

 

Pa purnu dabūju, jo negribas jau tam otram zvelt, ka sūdi nesanāk.
Nu tu gan īpatnis, pašam pa purnu sados, bet pats neko nedarīs, redz, ka sūdi nesanāk. Tev tak nevajag sist ar lāpstu vai ar ko citu
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Tev tak nevajag sist ar lāpstu vai ar ko citu

Ko rekomendē ?  

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nu tak daba mums ir devusi rokas un kājas

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Aha , tik skat , ka ielaišanās kautiņos ar pusaudžiem , nebeidzas ar pārdomām par dzīves jēgu slēgta tipa iestādē , ja būsi spēkus pārvērtējis .

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu kāds idiotisms - zvetē tā ka lai i neceļas, tev uzbruka veseli 2 ļaundari vai vairāk un tu nabadziņš aiz pārbīļa četriem salauzi degunu... nu kam negadās aefekta stāvoklī pie sirdsklauvēm, tas ka uzbrucejiem nodarīji miesas bojājumus lai tevi nesatrauc nemazākajā mērā, ļaunakais kas tevi sagaida ir mistisks fuj. Nu ja gadījumā savu gļēvulību slēp aiz izkārtnes kā nu var sist maziņos... tas tad nu lai nu paliek uz Tavas sirdsapziņas


Es pat jau vairs nevaru atcerēties tādu gadījumu kad būtu bijis kautiņš kura man būtu uzbrukuši mazāk par 3-4 "draugiem" pie tam ar iepriekš sagatavotiem ieročiem, nu nezinu, brīdī kad tevi cenšas izrubīt ar 5cm diametrā gultni no mugurpuses domāt par to vai tik kādam kaut ko par daudz nesadauzīsi ir augstākā merā idiotisms, tur ir jāmauc tā lai ir ātros jāsauc...


Nedaudz offtofiks, bet tomēr - ir dienas, vakari , naktis kad Pieghtdienas tofika trūkums ir acīmredzams, nu kā tas nākas kad ir vakars bet nav kam novēlēt uz veselību vai labununakti, a?

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Varam taču dzīvot kā cilvēki, bet kaut kas traucē. Trakākais jau tas, ka aci pret aci tiekoties, cilvēks vairs neaizstāv savu viedokli un sāk mainīt savas domas, tā arī savu iepriekšējo rīcību nepamatodams.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es pat jau vairs nevaru atcerēties tādu gadījumu kad būtu bijis kautiņš kura man būtu uzbrukuši mazāk par 3-4 "draugiem" pie tam ar iepriekš sagatavotiem ieročiem, nu nezinu, brīdī kad tevi cenšas izrubīt ar 5cm diametrā gultni no mugurpuses domāt par to vai tik kādam kaut ko par daudz nesadauzīsi ir augstākā merā idiotisms, tur ir jāmauc tā lai ir ātros jāsauc...

Ar šo tekstu, nu pat, tu sevi parādīji citā gaismā. Tagad saprotu tavu viedokli, visos Ukrainas topika tekstos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

+1 Bonim, ir tipaži kas ir jāpizģī tik ilgi līdz pašam apnīk

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...