Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

VebKamera
Pirms 22 minūtēm , versatile teica:

milauto.lv

 

Mjā, es Spānijas kūrortā tādu Polo, kā tajā lapā īrēju pa 20 EUR dienā, viss iekļauts, pilnā apdrošināšana, nekāda čakara. Ceru sagaidīt savā mūžā tādu cenu līmeni arī Latvijā.

Tad kad nodevu, dāma pat neatnāca paskatīties vai viņš ir vienā gabalā. Tipa paprasīja vai benzīns vēl ir iekšā, savāca atslēgas un adios, vari vilkties uz ļoteni.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Jā, Spānijā ir lēta auto noma. Tie autiņi nav iznomāti varbūt dažas dienas gadā, tāpēc to var atļauties.

Te ir mazāks pieprasījums... Elementāra aritmētika.

Link to comment
Share on other sites

Suns pie ķēdes un būdā ir tautas tradīcija.

Savā vaļā palaists - lirebastu ievazātās "vērtības" .

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

tautas tradīcija.

Neesmu ahūns etnologs un folklorists, bet Latvju Dainās ne par būdu, ķem boļe, par ķēdēm tā kā neatceros lasījis.

Tieši tās  vairāk saistās ar liberseksu,  ES būda un ķēde.

Link to comment
Share on other sites

Nehui līst manā teritorijā bez iepriekšēja pieteikuma.

Tev patiks, ja es tāpat vien atnākšu pavazāties pa Tavu sētu, pagalmu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ir valstis kur, ja esi pieskāries sunim, tad 2 nedēļas nedīkst iet uz mičetu, bez Allaha svētības dikti grūti, tāpēc suņiem jau laikus sviež ar akmeni un sit ar ko pagadās. Tiesa gan, tur tie suņi izpilda to lomu kas mūsdienās ir pilsētas kaķiem - rakājas pa atkritumu urnām, ēd līķus un pujušu gaļu - netīri šakāļi. Reliģija tur ir dzīve, sabiedrība un tradicionāls dzīves veids, tās normas nav tāpat vien  ietvertas reliģijā - nedrīkst pieskarties dzīvniekiem kas pārnēsā slimības un pēc tam nest infekciju uz vietu kur audzina bērnus un pulcējas cilvēki, nedrīkst ēst cūkas gaļu jo nav zāles pret trihinellu un ēdāji mirst mokās, un daudz kas cits.

  • Kādas šausmas! 3
Link to comment
Share on other sites

reliģija radās krietni vien pirms TĀS mājas cūkas  - runa ir par laiku pirms mūsu ēras

Link to comment
Share on other sites

Boni, labāk neraksti, ja zināšanas ir no googles savāktas. ;)

Link to comment
Share on other sites

Man to stāstīja sunīts, domāju, viņš labāk zin, tur dzīvo un 3x dienā iet uz mičet

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Nu taču pēc sausās atejas smirdi, suņiem tādi nepatīk! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

savu suni iespundēt vai pielikt pie ķēdes

Sunim ir jāpasaka, ka šobrīd tevi nedrīkst aiztikt un ir miers, nevis viņš ir jāspundē! Man jau ir otrais Rotveilers es zinu par ko es runāju :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

Aha,cik te Degpunktā nav stāstīts

Tur katru dienu stāsta ka kāds cilvēks, otru ir noslepkavojis, cik stāsta pa suņiem 4x gadā! Davai visus cilvēkus noindēsim?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , snukurins teica:

Izrādījās ka tikko piedzimuši kucēn

U huļi tu lien kur tev neviens neprasa?

Link to comment
Share on other sites

Tik nelaime ka bieži tie mīluļi ir neaudzināti. Īsti neklausa saimnieku. Vēl trakāks ja tāds mīlulis ir naturāls nervozs- uztraukumā pat saimniekam iekamps. Jā ir normāls, nosvērts sunis kas uzvedās ar cieņu un nelien pie sveša , tad jau ok. Diemžēl biežāk redzu neaudzinātus nekā normālus. Man liekas ka kad audzē dienesta suņus, tad šitādus izbrāķe. Nu ir ne tik stulbi cilvēki, bet arī dzīvnieki, kas īsti nepadodās dresūrai.

 Cik ir dzirdēts tad ārzemēs daudz stingrāk skatās lai dzīvnieks būtu normāls. Nu ja kādā vācu pilsētelē sunis ''žvankstēs'' augu diennakti, tad ātri būs klāt policists. Pie mums-kaimiņu krancis var riet jebkurā diennakts laikā trobelējot pa visu kāpņu telpu, i nekas .

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 4 minūtēm , oxygen teica:

Jā ir normāls, nosvērts

suņa saimnieks, tad suns klausa uz vārda, un debīliķiem suni nevajag turēt, jo tad arī suņi ir debīliķi .........................

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , alusbundza teica:

suņa saimnieks, tad suns klausa uz vārda, un debīliķiem suni nevajag turēt, jo tad arī suņi ir debīliķi

Vot šito nevaja irst- laukos kaimiņiem ir redzēts gan normāls , gan holēriķis suns. Nu tiem dzīvniekiem ir tāpat kā cilvēkiem dažadi raksturi arī, tādi suņi kam īsti ar galviņu nav kārtībā. Nu aiz dzīvnieku mīlestības mokās gan saimnieks gan visi apkārtējie. Ne par velti dienesta sujņiem ir atlase vai padodās normāli dresūrai un ir noturīgs uz visādiem kairinājumiem, tipa kaķis, vai nē. Un brāķe bez želastības.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Piparu gāzes balons strādā, pārējais ir sūds!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , abi teica:

iedzēruši suņu mīļi - tā ir katastrofa

Mazāka, nekā lielībnieki un dirsēji! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Zin stulbiem nikna rakstura suņiem nevajag pat kucēnus- man kājā ir rētas no kaukāzieša koduma. Nu paziņu sunim kaut kas ''nošupojās'' galvā un , kad gāju garām , vienkārši iekampa, bet tad saprata ka laikam tomēr nepareizi, nokaunējās. Man no tā asinis jau neparstāja tecēt. Nu vienkārši tam lopiņam aizgāja uz brīdi ''širmis'' . Gan pirms , gan pēc tas lops mani atzina par savējo , kad luncina asti. Nu tani  košanas brīdī nebija ne ēdiens blakus, ne kāds cits iemesls. Vienkārši nedaudz nenosvērts.

 Pēc šitā man ir zudusi uzticība svešiem suņie. Nu var cik grib saimnieks stāstīt ci viņa''teļs'' ir labs un mirmīlīgs, bet es atceros to teicienu ka ''dažreiz šauj arī slotas kāts''. Normālam sunim ir jābūt sangviniķim  kas bez sainnieka komandas tā klātbūtnē nedara neko. Ne rej uz svešu, ne skrien laizīties. Starp citu tā laizīšanas, kad cenšās nolaizīt muti, nak no tā dabā  kucēnam (vilka) vecāki atnes barību un atrij.

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lej gan un stipri!:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

provokators :haha:

 

 

 

suņi ir muļķi jaunībā, vecumā, tad kad kuceni, tad kad riesta laiks, tad kad izsalkuši, tad kad nobijušies, tad kad saimnieka nav tuvumā, tad kad saimnieks ir tuvumā, tad kad apkārt ir troksnis, tad kad, da jajepal turpināt, tie ir tikai dzīvnieki, reizrēķinu nemāk, runāt nemāk, skaitīt nemāk, pat uz divām kājām ilgi nostāvēt nevar

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , abi teica:

suņi ir muļķi jaunībā, vecumā, tad kad kuceni, tad kad riesta laiks, tad kad izsalkuši, tad kad nobijušies, tad kad saimnieka nav tuvumā, tad kad saimnieks ir tuvumā, tad kad apkārt ir troksnis, tad kad, da jajepal turpināt, tie ir tikai dzīvnieki, reizrēķinu nemāk, runāt nemāk, skaitīt nemāk, pat uz divām kājām ilgi nostāvēt nevar

O veci, tu taču esi pilns kā tampons!

Link to comment
Share on other sites

tak party...

 

 

knapi prewiew no 2 foto no video samontēju, vainīgs

 

ja kas, lieki nenovērtējāt video, Youtube pieklājīgi apjautājas vai es esmu pārliecināts ka iekš video nav redzamas atkailinātas nepilngadīgas personas

 

Labots - abi
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Citrons (Hoonda) teica:

Abos gadījumos suņi nožēloja izdarīto un tas bija ļoti labi redzams.

Nu ja tas kam iekamps kaukāzietis būs bērns ap pieci gadi, tad.. Protams suņu mīļi kladzinās ka bija neaudzināts bērns nevis suns.... Tā jau saka ka mīlestība aizmiglo acis. Mans uzkats ir un paliks -nenosvērtus suņus nav ko turēt .

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

 

Man vienreiz iekoda viena zināma cilvēka suns kurš gadiem nebija pat rējis uz mani.Izrādījās ka tikko piedzimuši kucēni.Lūk tā.

 

Pirms 39 minūtēm , snukurins teica:

Tūbijs kā vienmēr pārsteidz ar savu fantastisko fantāzijas lidojumu,kur es teicu ka līdu pie kucēniem?Kucēnu tur nemaz nebija.

Vai nu Tu līdi pie kucēniem kurus tu pats, dauni, esi pieminējis vai arī suns saprata, cik liels cirvis esi un lika Tev saprast, lai Tu pistu prom no suņa un viņa saimnieka!

  • Haha 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , oxygen teica:

Tā jau saka ka mīlestība aizmiglo acis.

Nu ja Čikatilo māte arī teica, mans dēls ir tik labs, nekad dzīvē, rezumē 50+ slepkavības!

Link to comment
Share on other sites

tā tak klasika, ja suns iekož cilvēkam, ne zaglin, ne llaupītājam, tad viņu šau nost vai nu saimnieks, vai cietušais, bez jebkādas otrās iespējas un apelācijas. Pat kaut kāda grāmatā šitais bij izvērsts, ka atnāca un meitēnam vai puikam suni nomušīja un ai ai, vai vai stāsts, suns būdā nošauts

Link to comment
Share on other sites

Suns ir jāmāca - suņu skola. Ja saimnieks ir debīls, tad skola nepalīdz. Šīberis var aiziet ciet katram sunim, ar to ir jārēķinās. Punkts. 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , snukurins teica:

Tūbij kropli,aizveries un ja nevari tad paņem mutē.Tu esi tipisks latviešu pidors kurš pat dzīvojot normālās zemēs turpina būt tāds pats plānprātiņš.

Paraudi vēl, cik dzīve ir slikta, kad esi pieķēdēts pie sausās toletes :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Katru gadu diezgan daudz saimnieku sakož pašu suņi. Ko runāt par svešiem cilvēkiem. Laukos nepiesietie suņi klīst pa mežiem un plosa savvaļas dzīvniekus. Viens mednieks  stāstīja par vienu suņu baru no apkārtējām mājām, kuri medīja pa naktīm. Katram sunim bija sadalītas lomas. Mazs kverkšķis bija par dzinēju. Lielos izdevās nošaut, bet mazais izrādījās viltīgs.
Vēl nesen bija gadījums, kad ģimenes suņi nogalināja piecgadīgu meiteni.

http://www.la.lv/sunu-uzbrukuma-gajusi-boja-piecgadiga-meitene/

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...