Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Jurkins
pirms 4 stundām , AndrisBB teica:

kapēc tu domā ka viņiem bij vēlme organizēt parādi Tbilisi?

Līdz Tbilisi viņiem bija pusstunda, gruzīnu armija bija lupatās. Vienkārši izteicos "literāri" 😁.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Tēvocis Sems ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, Grossmeister teica:

Tēvocis Sems ?

Nu kas zin. Iespējams. Daudz jau variantu nav. Bet kur uzspieda, gan jau paliks slēgtos arhīvos un sazvērestību teorijās.

Link to comment
Share on other sites

TOoMoOT

Es Twitterī sekoju Lato Lapsa. Viņš ļoti aizraujas ar personīgiem apvainojumiem un ir ļoti radikāls ar savu kritiku.  Rodas iespaids, ka pēc tik augstiem standartiem, kritizējami būtu pilnīgi visi politiķi, bet vai tā ir? Kāds zina, par kuriem personāžiem vai politiskajiem spēkiem viņš klusē?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu ja tur uz breloka darbojas kāda softwāre (kas lielākoties arī ir), visi signāli jāapstrādā, tad kapēc nē, pilnīgi mierīgi var kautkas saiet tūtē vai nosēdināt batertiju. 

Ja vēl pieņem ka uz tā breloka tas pats WiFi vai kas līdzīgs (Teslas gadījumā Bluetooth).

Labots - AndrisBB
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Reiz senos laikos dzīvoklī pazuda wifi. Viskautko mēģināju, līdz izrāvu no bezvadu peles baču. Un wifi aizgāja. Kaut kas bija sagājis pelei sviestā. Ieliku baču atpakal, viss normā. Varbūt kkāda sagadīšanās. Par ruteriem. Ja pasūta no Aļika ruteri ar Ķīnai paredzētu firmvāri, tad tiem pastāv iespēja iestatīt radītāja jaudu aš 1W (par melniem uzvalkiem un vakarkleitiņām esmu informēts). Gan jau ka ne gluži visiem, bet postpadomju teritorijas forumos ļaudis par šito runā un demonstrē.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu senos laikos, kad WEP bij modē un varēja viegli 'uzhakot' kaimiņu WiFi, tad jau 1W ķīniešu adapteri bij pat ļoti noderīgi.

Kad pārcēlos uz UK un nebij pašam sava interneta, tad kaimiņu WiFi bij risinājums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Jurkins teica:

No tā raksta... "Viss tāpēc, ka rūtera radītie radiofrekvenču traucējumi var ietekmēt Wi-Fi signāla kvalitāti." 🤣

Das ist fantastisch!

P.S. Par rūteriem runājot, stāstiņš iz dzīves.

Savajadzējās labu signālu visā hatā, piemetu otru rūteri. A tas bij ar kaut kādu pāršūtu firmwari.

Rezultātā sāka ģļukot League of Legends, pings lēkāja, uzkārās. Lai gan biju pieslēgts pie LANa.

Kaut kad, pilnīgi nejauši, pētot problēmu, atslēdzu rūteri. Un voala. Viss aizgāja.

Rūteris gandrīz mācījās lidot. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Nu ja tur uz breloka darbojas kāda softwāre (kas lielākoties arī ir), visi signāli jāapstrādā, tad kapēc nē, pilnīgi mierīgi var kautkas saiet tūtē vai nosēdināt batertiju. 

Ja vēl pieņem ka uz tā breloka tas pats WiFi vai kas līdzīgs (Teslas gadījumā Bluetooth).

Jā, 433 MHz noteikti kausies ar 2, vai 5GHz. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 49 minūtēm , M@R$$ teica:

A tas bij ar kaut kādu pāršūtu firmwari.

 

Pirms 49 minūtēm , M@R$$ teica:

Rūteris gandrīz mācījās lidot. 

Tu jau ne rūtierim, bet šuvējai lidot jāmācās.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 27 minūtēm , Racer teica:

Jā, 433 MHz noteikti kausies ar 2, vai 5GHz. :D

Nu tak, Teslai tak ir 2.4

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

Jā, 433 MHz noteikti kausies ar 2, vai 5GHz

Velns viņu zin kas notiek ar interferenci...

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , oxygen teica:

Velns viņu zin kas notiek ar interferenci...

Par velnu nezinu, bet ir cilvēki kuri zin... ;)

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Vells un dies, tie zina... :D

 

Link to comment
Share on other sites

Grevcova ir spilgts piemērs tam, kā īsā laikā nolaist partiju... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Klau, jums ar paypal viss kārtībā? Man šodien atnāca info e-pastā, ka nevar samaksāt automātisko netflix maksājumu. Maksājums caur paypal. Mēģināju ielogoties savā paypal kontā - nesanāk. Pamēģināju atjaunot aizmirstu paroli (kaut gan zinu, ka parole īstā) - izlec paziņojums par problēmu viņu pusē (bez paskaidrojuma). Viss.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ivo teica:

Klau, jums ar paypal viss kārtībā?

Ielogojos bez problēmām un aizķeršanās.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Man viss notiek, bet kad šodien ielogojos, pēc laika pastā iemeta šādu jaunumu. Man gan nekādi automātiski maksājumi tur nav, bet kad kaut ko maksāju, atnāk uz mobilo īsziņa ar drošības kodu, kas jāievada lai apstiprinātu.

p.jpg.e41e3863b87ee351ca79c0d921e02b48.jpg`

Link to comment
Share on other sites

image.png.7e84460b835ecf6f8354ece629c3e947.png

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

🤣🤣🤣

"Interesanti, ka augstāks IQ piemīt tiem autobraucējiem, kuru automašīnas darbina ar benzīnu (94,35), seko hibrīdi (93,89), dīzelis (92,91) un elektromobiļi (90,19). "

 

un komentāri... 🤣🤣🤣

 "Tātad - nevienam auto īpašniekam nav IQ virs vidējā. "

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
pirms 1 stundas , kaads teica:

škodu notirgoja 😀😀😀

bez Lieliskā es nepaliku :)

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , raiviic teica:

Man viss notiek, bet kad šodien ielogojos, pēc laika pastā iemeta šādu jaunumu. Man gan nekādi automātiski maksājumi tur nav, bet kad kaut ko maksāju, atnāk uz mobilo īsziņa ar drošības kodu, kas jāievada lai apstiprinātu.

p.jpg.e41e3863b87ee351ca79c0d921e02b48.jpg`

 

Link to comment
Share on other sites

Kārtējā Paypal cūcība. Un tagad vairs nav jāievada parole. Iekš ''Manage your logins" ir jāizdzēš logins.

Login to your PayPal Account and click on cogwheel shaped Settings Icon located at top-right corner.

PayPal Settings Icon

In the Settings menu, switch to Security tab and click on the Auto-login option.

PayPal One Touch Automatic Login Option

 

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

Regisss
pirms 11 stundām , AndrisBB teica:

Nu par Land Roveriem tā visdrīzāk būs taisnība.

Ko Tu tā par angļu aristokrātiju?! 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es gan pats neatteiktos no kāda LandRovera :D

Ja nu kādreiz sadomātu pirkt kāutkādu parketnieku/SUV veidīgo, tad Discovery īstenībā nav ne vainas (ja piecieš visus SUV mīnusus, tad šis vismaz viens no retajiem kas der arī puslīdz bezceļiem), tik tas ka par LR te ir tieši tāds pats joks kā LV par Opeļiem.

 

- Kapēc Opel/LR īpašnieki nesveicinās?

- Tapēc ka no rīta jau servisā sasveicinājās.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 24 minūtēm , Regisss teica:

Ko Tu tā par angļu aristokrātiju?! 

Kāda nu tur aristokrātija, ja paskatās man te uz ielas, tad katrs otrais laikam Land Rovers :D

 

Link to comment
Share on other sites

1.03.2023. , 00:13, Racer teica:

Seriāls turpinās, popcorns jau iepirkts... :D

 

 

Citēt

Nedēļas nogalē savu “pirmizrādi” piedzīvoja jaunais TV24 raidījums “STOPkadri”, ko vada Armands Puče. Raidījuma veidotājiem izdevies visai ekskluzīvi uz sarunu notvert arī bijušo VID Iekšējās drošības pārvaldes darbinieci Gitu Plaudi.

https://www.la.lv/tie-majieni-tika-doti-bijusi-vid-ieksejas-drosibas-parvaldes-darbiniece-atklaj-ka-tika-iespaidota-lemumu-pienemsana

Es meklēju Gitu Plaudi ,tad uzleca kaudze ar pietiek domēniem,cik viņam  ir tie domēnu pietiek.com,pietiek.net,pietiek.info,pietiek.org...

 

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , rooyar teica:

uzleca kaudze ar pietiek domēniem

Laiku pa laikam jamajiem mēģina piegriezt skābekli, tad nu taisa spoguļus (vismaz paši tā skaidroja).

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...