Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 10 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu tak jautāja vai esu dzirdējis par DHHS

Ā, ok, palaidu šito garām, mums tak te ar dhhs nekāda sakara.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , aoma teica:

Tu tupa nesaprati, ka tas ir google tulkotājs, vai kā?

Nu pēc pirmā mesidža var saprast ka rakstītāja Feisbuka akkaunts uzlaists, jo neviens paziņa tak neraksta 'jūs' vai 'esat dzirdējis'.

Pēc trešā mesidža var saprast, ka tas ir tulkotājs, kad atraitņu vietā piemin logus :D

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Tev tiešām ir čābiski ar brīvo laiku? Nopērc vismaz gumijas sievieti, ja īstās dod tikai par naudu...

Link to comment
Share on other sites

Tev kautkas ar galvu nav īsti labi? Vai kautkāds vecuma marasms?

Atbildēt uz 20 messidžiem aizņem vairāk kā 1 minūti no mana, ka tīri intereses pēc to nevarētu izdarīt? Ilgāk tu te savu pārgudro postu rakstīji :D Tik sūdīgi ar brīvo laiku?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Jurkins teica:

Man ar te nesen zvans. Dāma krievu valodā jautā vai es pats atvēru kriptovalūtas kontu. Es atvaicāju, kāda šai daļa un kamēr neatsūtīs petenes bildi vacapā, neko neteikšu. Šamā dusmīgi man saka, ka viņa esot oficiāla valsts amatpersona un ko es te atļaujos. Es viņai saku, ka man nav skaidrības, vai oficiālām valsts amatpersonām ir petenes. Tāpēc, lai sūta tik šurp bildi. Bet tad iejaucās darba pienākumi un saruna beidzās tā: "ты тупая корова, мы не в мухосранске и тут официальные лица на свинском вопросы не задают".

Kādā sakarībā vispār runā krieviski un neatbildi smuki latviski? Kura LV amatpersona runās krieviski? 🤪

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Regisss teica:

Kādā sakarībā vispār runā krieviski un neatbildi smuki latviski?

Tu nevari iedomāties, (ja ir brīvs laiks tanī brīdī), cik interesanti ir šos kaitināt. Nu pateiktu es viņai "petene" latviski. Nekāda ekšena. Man viens "biržas analītīķis" reiz kādas 5 reizes dusmās pārzvanīja, kad es viņam pateicu, lai šovakar stājas vēzī pie parašas un gatavo tūpli, jo visi viņu drāzīs tāpēc, ka šis no manis piķi nedabūja. Nu pateiktu es viņam to latviski. Un?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Jurkins teica:

Tu nevari iedomāties, (ja ir brīvs laiks tanī brīdī), cik interesanti ir šos kaitināt. Nu pateiktu es viņai "petene" latviski. Nekāda ekšena. Man viens "biržas analītīķis" reiz kādas 5 reizes dusmās pārzvanīja, kad es viņam pateicu, lai šovakar stājas vēzī pie parašas un gatavo tūpli, jo visi viņu drāzīs tāpēc, ka šis no manis piķi nedabūja. Nu pateiktu es viņam to latviski. Un?

Vecīt… Tev tiešām viss ok ar veselību? 😂

Link to comment
Share on other sites

Inteliģentiem 😉 gan jau tas nav saprotams, bet manī nav ne kripatiņas tolerances vai empātijas pret šitiem telefonu mārketinga darboņiem. Tai skaitā pret visādam apotēkām un tamlīdzīgiem. Jā, ja saruna notiek latviski, tad pieklājīgi pastāstu otrai pusei, ka saprotu, ka tas ir viņu darbs (koncentrācijas nometnes kurinātājs jau arī gāja uz darbu, viņam bija bērni jābaro) , tāpēc varbūt uz šīs optimistiskās nots novēlēsim viens otram jauku dienu un beigsim šo sarunu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Tai skaitā pret visādam apotēkām un tamlīdzīgiem.

Vienīgais, ar ko man asociējas apotēka - parasta aptieka. Kur tu pērc zāles, ja ne "apotēkā un tamlīdzīgos"? Jebšu turies pie uzskata, ka "švakajiem (tiem, kuriem reizēm nepieciešami medikamenti) - ragaviņas un uz mežu"?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , binary teica:

Vienīgais, ar ko man asociējas apotēka

Tas ir telemārketinga kantoris, kurš uzbāzīgi zvana, sevišķi veciem cilvēkiem, un mēģina ietrīt visādus uztura bagātinātājus.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Hehe, man te pagaišnedēļ vairākkārtīgi zvanīja no "bankas".

Standartiņš, krieviski tiek skalots, skalots.

Nu es tāka palūdzu latviski...un gruži paši sevi iznesa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Jurkins teica:

Tu nevari iedomāties, (ja ir brīvs laiks tanī brīdī), cik interesanti ir šos kaitināt. Nu pateiktu es viņai "petene" latviski. Nekāda ekšena. Man viens "biržas analītīķis" reiz kādas 5 reizes dusmās pārzvanīja, kad es viņam pateicu, lai šovakar stājas vēzī pie parašas un gatavo tūpli, jo visi viņu drāzīs tāpēc, ka šis no manis piķi nedabūja. Nu pateiktu es viņam to latviski. Un?

MALCIS!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , M@R$$ teica:

Sveicieni čuhņai svētkos!

Zirga ģīmis ar zivju uzvārdu ir tava tuva radiniece?

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Vai Rideļu dzirnavas nepieder vienam no Kambalām? Tas vismaz kko jēdzīgu dara...

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stasss teica:

Ar svētkiem, biedri!

 

 

Par svētkiem.. Kad rusņa (Rosļikovs, Glorija) kakā Saeimā un vēl par to saņems izdienas pensiju. Es saprotu, ka Purvciems, Pļavnieki, Bolderāja sastāv no krieviem, bet kur viņi var būt tik stulbi?

Redzot,  kā dunduki ar LV numuriem Lietuvā apdzen auto, kad spēkā ir videjā ātruma ierobežojums, kur esam tādi luņi?

Link to comment
Share on other sites

Sveicieni svētkos!

 

pirms 5 stundām , Stasss teica:

Ar svētkiem, biedri!

image.png.aa3559af98ce005a427a1dc8acb22d82.png

Kaut kā iepriekš nebiju ievērojis šās ceļazīmes līdzību ar mūsu karogu.

 

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , binary teica:

šās ceļazīmes līdzību ar mūsu karogu.

18. novembrī šo zīmi drīkst šķērsot ar transporta līdzekli salutējot ar roku pie galvas rotas.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kādam ir pieredze ar sniega lāpstas/stūmēja/šķūra stiprināšanu pie mauriņtraktora?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , binary teica:

Kādam ir pieredze ar sniega lāpstas/stūmēja/šķūra stiprināšanu pie mauriņtraktora?

Ja gribi trotuāru vai horizontālu pagalmu sķūrēt, tad vēl var, bet jāuzmanās, lai nav par biezu. Mīkstā /slapjā sniegā tāpat nekas nesanāks. Ja apakšā piebraukts/piemīdīts sniegs/ledus būs švaki. Ja 4x4, tad vēl neko. Jāliek ķēdes. Bet pūtējs būs jēdzīgāks ieguldījums.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , binary teica:

Kādam ir pieredze ar sniega lāpstas/stūmēja/šķūra stiprināšanu pie mauriņtraktora?

 

Ir. Vienreiz pieliku. Nekādas jēgas, ar lāpstu ātrāk iet. Pastumt lauku sētā viņš neko nevar, pat ja ķēdes uz riteņiem ir. Pa vieglu tas traķis.

Ideālos apstākļos ar vieglu, plānu, pūkainu sniegu uz līdzenas virsmas varbūt. Visādi citādi DDM.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

msp, pirki kaut kādu gatavo variantu vai kabināji klāt paštaisītu? Tev viņš vēl ir?

Link to comment
Share on other sites

Tās ķēdes vēl bruģi sačakarē!

Link to comment
Share on other sites

RRR laboratorijas, izrādās, bija atsevišķā korpusā, nevis nojauktajos, un tā ēka vēl stāv, ar visām klusajām un skaļajām istabām!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jā, dziļāk sētā. Tur jau, man šķiet, tās laboratorija pieder citam kantorim. Tāpēc arī saglabājās.

Link to comment
Share on other sites

2.11.2022. , 14:42, Jurkins teica:

toč kāds to kuiņu bērnībā tika lasījis?

Atzīstos, esmu lasījis :D Vēl tagad kaut kur mētājas dažas tās sērijas grāmatas.

p.s. Stāstus par Ļeņinu arī lasīju :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gan jau velli to uguni lēnām sāk kurināt!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

5.12.2022. , 09:28, ju teica:

Jā, dziļāk sētā. Tur jau, man šķiet, tās laboratorija pieder citam kantorim. Tāpēc arī saglabājās.

Bijušais kolēģis audiofīls padsmit gadus atpakaļ brauca tur kautko testēt uz istabu kur skaņa neatstarojas. Tur pabūt esot sireāla sajūta. Ja nemaldos, tad minēja ka tas kantoris bija RD grupā.

Link to comment
Share on other sites

Šitie, ko pirms laika norok, dzīvojot pēc tam velnišķīgi ilgi :D

Link to comment
Share on other sites

Citēt

Name Address Type Program(s) List Score 

BELNEFTEKHIM GP 1 Apes Street Entity BELARUS SDN  

BIZNESA ATTISTIBAS ASOCIACIJA 8 - 1 Uzavas iela Entity GLOMAG SDN  

CHATEX Entity CYBER2 SDN  

CHATEXTECH SIA Ganibu dambis 26A, 1005 Entity CYBER2 SDN  

GOLDFINCH, Paul Andrew Individual RUSSIA-EO14024 SDN  

LATVIJAS TRANZITA BIZNESA ASOCIACIJA 66 Dzintaru iela Entity GLOMAG SDN  

LEMBERGS, Aivars Individual GLOMAG SDN  

SIA FALCON INTERNATIONAL GROUP Varpas Baldones pagasts Baldones novads Entity DPRK SDN  

VENTSPILS ATTISTIBAS AGENTURA Inzenieru 101A Entity GLOMAG SDN

https://sanctionssearch.ofac.treas.gov/

Apskatījos sankcijām pakļautās personas un tīri intresanti kas tur ietilpst.

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Nu ko, šodien jāgāž pilnas visas bundžas? Degvielas cenu kari - sākumā Circle izziņo atlaidi 15 centi/l, un seko arī Neste ar tādu pašu piedāvājumu. Viadā 10 centi. Vēl jāgaida Viršu iznāciens 😂

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...