Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Jeb īsumā, skolotāji ir tikai daļā no kopējās formulas.

Taisnība. Tie, kas gribēs saprast, arī bez skolotāja sapratīs. Galvenais ir gribēt sevi virzīt / attīstīt kādā jomā, apzināt savas intereses. Bet ar to ir ļoti lielas problēmas...

  

Pirms 40 minūtēm , Jurkins teica:

Man fizikas skolotājs bija lielisks kā cilvēks, bet kā skolotājs ... nu nepavisam.

Visai bieži gadās arī otrādāk.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Teikšu, ka nozīmīgs ir viss. Gan audzināšana/izglītošana ģimenē, gan paša talants/vēlme mācīties/strādāt, gan arī skolotājs/ skolas vide. Bija man pamatskolā ļoti foršs matenes skolotājs un arī foršs kā audzinātājs un 5. klasē mums mācīja fiziku. Ne velna nesapratu, kkā pabeidzu sekmīgi klasi. 6-8. kl. bija jau cits fizikas skolotājs. Kā ar bomi pa pieri. Visu sapratu, viss forši. Pēc tam R1. vsk. Nu tur, protams, kolorīti kadri, gan skolotāju, gan skolnieku vidū. Tagad jaunākais mazbērns bēnudārzā raksta 7+7= fortīn (tieši tādā rakstībā). Ne matemātiku, ne angļu valodu neviens viņam nav mācījis, cik vecākajam brālim pār plecu palūrējis. Ka tik nebūs 3. paaudze R1vsk.

Labots - Insekc
*
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Insekc teica:

Tagad jaunākais mazbērns bēnudārzā raksta 7+7= fortīn (tieši tādā rakstībā).

Labvakar piekDienā. Es 1. neesmu mācījies, tad 14 sanāk paredzēts pusaudžiem? :D;) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , raivix95 teica:

Taisnība. Tie, kas gribēs saprast, arī bez skolotāja sapratīs

Nu ja tas tā būtu, es savā lakā stājos REMT tehnikumā, 3 cilvēki uz vienu vietu, varbūt tāds konkurss krievu laikos bija RPI, knapi tiku, jo matemātika 5 valoda 4, mums savāca varzu ar zelta medaļniekiem no laukiem, pirmajā dienā, pēc fizikas  stundas, absolūtais medaļnieks aizgāja no mums prom, jo fiziku sāka pasniegt tādā izskatā, lido divas vārnas ar 5kmh, labs laiks, kāds ātrums? Es labi matemātiku vilku, kursos gāju, pirmo pusgadu raudāju, mācījos kā zirgs, kamēr sliedēs tiku, līdz radioelektronikai neviens zelta teicamnieks netika, no 32 beidzām tika 18

 

Link to comment
Share on other sites

iet 2 reperi. 1 kepkā, otrs arī dabūs pa muti!
Kurā pilsētā šie iemaldījās?

Lido 2 vārnas. Viena zaļa, otra pa kreisi.
Kāds bija ātrums?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , zooomby teica:

Kāds bija ātrums?

0, jo šlakbaums bija!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

iet 2 reperi. 1 kepkā, otrs arī dabūs pa muti!

 

elementāri

Link to comment
Share on other sites

precizējiet, kāds uzvārds ezītim?

Pirms 22 minūtēm , zooomby teica:

Lido 2 vārnas. Viena zaļa, otra pa kreisi.

 

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Par skolotājiem - Ir ļoti liela atšķirība, kā māk pasniegt un vispār ieinteresēt.

Maziņā lauku pamatskolā piedzīvoju 3 fizikas skolotājus:

1. skolotāja bija Terminators un pasniedza 3 vai 4 priekšmetus, fiziku ieskaitot. Gandrīz visu sapratu.

2. skolotāja, izskatījās svaigi no VUZa izlaista, sāka mums optiku mācīt. Ot i "sačakarēja" visu ko var sačakarēt. Visa klase tupi blenzām un mēģinājām saprast, ko no mums grib. Nemācēja galīgi pasniegt. Cik ātri uzradās, tik ātri arī pazuda no mūsu skolas.

3. skolotājs atkal mācēja normāli pasniegt tā, ka pat klases āksti saprata.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Apbed.kantorī jautā:”Ko rakstīt uz vainaga lentas?” “Nu, “Dusi saldi!” - uz abām pusēm. Ja vēl paliek vieta, tad “Tiksimies paradīzē!”” Iznākumā lentas apdruka:” Dusi saldi uz abām pusēm. Ja vēl paliek vieta, tad tiksimies paradīzē.”

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 13 stundām , jema teica:

savā lakā stājos REMT tehnikumā, 3 cilvēki uz vienu vietu

Tad jau Tev vēl paveicās! Kad es stājos REMTā, tad uz vietu radiotehniķos bija 4,25 uz vienu vietu.

Kopumā pirmā kursā iestājās 360, diplomus saņēma 171.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izcilais skolotājs ne visiem liksies izcils, jo viena formula visiem neder. To es ar savu niecīgo pedagoga pieredzi saku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stepselis teica:

REMTā,

kura profene, atgādini, lūdzu.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Rīgas Elektromehāniskais tehnikums.

Braslas iela 16.

Un tā nav profene.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

Radiomehāniķi vait bij? es šturmēju 34? neatceros ciparu, Juglā. Nesanāca.

Link to comment
Share on other sites

Jā, R grupa, to arī pabeidzu :tender:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sodien jēga .. hm ..neliela no visa mācītā, īsts meistars  praktiskā darbā attīstās.

Bet teorijas pamati nemainās,tie jāzin!

Link to comment
Share on other sites

Atpūtai. 

Vienkārši cmuki.

World Championship 2022 Grand Final Opening Ceremony.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 gadiem nopirku super duper verķi - "USB to COM Cable", UART, TTL, blah blah blah, samaksāju veselas 5 GBP. Protams, ar fake PL2303 čipu. Vajadzētu nomainīt uz kaut ko normālu - lai nav problēmu ar draiveriem un lai Windows nemet BSOD.

Kur pirkt, kā neuzrauties uz kārtējo fake? Ideālā variantā - ar kabeli, kura galā ir 4 atsevišķi vadi.

Link to comment
Share on other sites

Man no seniem laikiem uz CH340 čipiem, tagad nezinu cenas, bet toreiz par 5 poundiem varēja 10 nopirkt. Nu jā, nav tik smuki, plika platīte ar usb štekeri un izejas piniem. Bet gan jau ir arī estētiskāki varianti. Nekad nekādas problēmas ar draiveriem nav bijušas. 10-tais pat neko neprasīja.

Nesen pirku usb<->rs485, arī ub galā tas pats CH340, kādi 3 eiro laikam. Atnāca pāris dienās, gan jau no Polija/Čehijas haba.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Tāds pavisam vājš mēģinājums izvilināt Amazona dāvanu karti izmantojot uzlauztu Feisbuka akountu.

 

 

Screenshot from 2022-11-13 12-37-41.png

 

 

Screenshot from 2022-11-13 12-37-25.png

Screenshot from 2022-11-13 12-37-08.png

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , AndrisBB teica:

vājš mēģinājums izvilināt Amazona dāvanu karti

Par šo nav dzirdēts. Kāpēc jāpērk tā davanu karte? Kur tas laimests "vinnēts"?

Link to comment
Share on other sites

Kā kapēc? Jānokasa kodu, jānofotogrāfē, lai viņš pēctam var kautko nopirkt.

Aizgāju uz LIDLu, bet tur bij tikai £100 lielākās, aizsūtiju foto, teicu ka nevaru 500tnieci nopirkt un otreiz vairs neiešu, veikals jau ciet.

Tad mēģināja pierunāt lai pērku onlainā.

Pēctam man apnika.

 

 

Link to comment
Share on other sites

A no kurienes tas laimests?

Tipa, jums šodien laimīga diena. Mēs esam nejauši izvēlējušies jūs no 100000... bal, bla, bla?

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Jurkins teica:

A no kurienes tas laimests?

 

Tu tur pārāk daudz loģiku meklē :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , AndrisBB teica:

Tu tur pārāk daudz loģiku meklē

Nu kā pārāk daudz loģikas? Ar kādu tēmu sākas tas aicinājums nopirkt to karti.

Kā tas kekss pamato, ka man vispār jāpērk dāvanu karte? Vienkārši feisīti uzprasa, lai nopērk dāvanu karti? Biku pārāk tupi izklausās.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Labs tulkojums Googlei sanācis - "palīdzība.... logiem un jauniešiem" 😄image.thumb.png.9575a05478efc233806ee3d0289f8bd9.png

 

Būtībā standarta krāpšanas shēma, Amerikas pensionārus bieži prasa maksāt ar Amazon dāvanu kodiem. Ja nav ko darīt, var mēģināt nosist krāpnieka laiku, lai viņam mazāk laika krāpt citus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Man tev viņa kontaktu iedot, lai pats vari uzprasīt?

@AndrisBB, man šķiet Tu tagad tupī.

Mēģināšu vēlreiz. Kā notiek mēģinājums izvilināt dāvanu karti? Pēc tā jūsu dialoga es pilnīgi nesaprotu. Ko tas krāpnieks piedāvā, lai Tu ietu un pirktu to dāvanu karti. Vienkārši palūdz Tevi aizbraukt uz veikalu un nopirkt? WTF?

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 13 minūtēm , midix teica:

Labs tulkojums Googlei sanācis - "palīdzība.... logiem un jauniešiem" 😄

Visdrzāk jau pārrakstijās, domāja ganjau widows.

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Mēģināšu vēlreiz. Kā notiek mēģinājums izvilināt dāvanu karti?

Nu tak jautāja vai esu dzirdējis par DHHS un vai esu kādreiz saņēmis naudu. Kad saku ka jā, tad stāsta ka esot dabūjis 85k un var palīdzēt nokārtot, sazināties ar aģentu. Tas ka pēkšni no palīdzības invalīdiem pāriet uz vinnestiem, tas gan nav diezko pieslīpēts. Ganjau saputrojās.

 

Main jau pēc pirmā mesidža likās dīvaini, ka bijušais kolēģis uzrunā mani uz 'jūs'.

Otrajā mesidžā jau skaidrs, jautā par kautkādu Anglijas departamentu (kas īstenībā eksistē)

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

Visdrzāk jau pārrakstijās, domāja ganjau widows

 Sieva nomira, vai? Tad jau varēji kko noziedot sērdienim... :D

Tu tupa nesaprati, ka tas ir google tulkotājs, vai kā?

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...