Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Labi, pavilka..

Varbūt es to nesaprotu, jo man tāds dinamisks dzīvesveids un darbs tāds. Jo dienā sanāk saņemt zvanus vismaz no 3-5 vai vairāk svešiem numuriem dēļ dažnedažādākajiem iemesliem. 

Link to comment
Share on other sites

Stasss, tāds stulbs jautājums - kāpēc lai pazīstami cilvēki (čomi, radi, kolēģi) "ikdienā" zvanītu no nepazīstamiem numuriem?

 

Ja kādam "sociālā dzīve" asociējas ar iepazīšanās servisu izmantošanu, caur kuriem nu tik visi zvana no nepazīstamiem numuriem - nez, man kā ģimenes cilvēkam tas nav aktuāli.

 

Klienti? Neesmu ne projvads, ne mārketinga nodaļa, nedz arī kāds cits, kam klienti ikdienā zvanītu.

 

Preču piegāde mājās - ok, to vēl var saprast, bet tas parasti ir "gaidīts zvans" daudzmaz konkrētā laikā. Ja neko neesmu pasūtījis, tad nebūs arī zvana no veikala/kurjera.

Link to comment
Share on other sites

Un ja runa iet par marketologu nebeidzamajiem zvaniem - tad arī jautājums - Jūs paši visās iespējamajās vietās ieķeksējat, lai jūsu koordinātes nodod marketinga nodaļām? Vai visur savus numurus izdalāt?

Es baigi gan neslēpju savu numuru, bet nu zvanus no kāda kantora ar piedāvājumiem saņemu nu max vienu divos mēnešos. Citreiz pat jautri parunāties un paklausīties piedāvājumu. Īstenībā dēļ šādiem zvaniem un piedāvājumiem pat savus ikmēneša rēķinus esmu nokaulējis līdz nekaunīgiem cipariem. Bet nu paši vainīgi, ka paši ar konkurenci sevi noēd.😁

Tā teikt - lai zvana biežāk un piedāvā vairāk...:good:

Link to comment
Share on other sites

Man arī ir hobijs iet cauri spama piedāvājumiem pastkastītē  un parunāties ar marketinga nodaļām, tīri tā apčamdīt tirgu, saprast kādi skaitļi grozas rajonā. Galu galā, tas neprasa baigo laika ieguldījumu, bet einārus var tā kārtīgi pamīlēt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Stasss teica:

Un ja runa iet par marketologu nebeidzamajiem zvaniem - tad arī jautājums - Jūs paši visās iespējamajās vietās ieķeksējat, lai jūsu koordinātes nodod marketinga nodaļām?

Viņi telefona numurus dabū kur citur. Neesmu savu nr devis ne biržām, ne monētu klubam, nedz arī visādiem citādiem, kas mēdz piezvanīt.

Kur nr atstāju, tur ieķeksēju, ka mārketings neinteresē, bet tāpat reizēm pamanās piezvanīt.

Link to comment
Share on other sites

Tad nu pasaules gals, ja kāds pazvana un kautko mēģina pārdot. Pasaki ka neinteresē un viss. Cik tad tas laiku aizņem? 10 sekundes? Drīzāk pēctam vairāk laika aizņem domājot vai varbūt tas gadījumā nebij kautkas svarīgs.

Un cik tad nu bieži kāds pazvana mēģinot kautko pārdot. Reizi gadā, pusgadā? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man po.. ir kad ceļu nezināmiem nr, ja gaidu kādu konkrētu zvanu.. ja negaidu, tad pārsvarā neceļu, marketologiem/zvanu centriem dažreiz arī mēdzu papļāpāt.. vai vk pieklājīgi pasaku, ka neinteresē un nolieku, baigi netraucē.

 

pazīstamie, darba kolēģi utt principā ir kontaktos, ārpus darba laika arī kolēģiem ne vienmēr ceļu (izņemot priekšniecību), ja ir kas steidzams uzzvanīs 2x.. ja uzzvana 1x, tad nekas steidzams nav.

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , aoma teica:

Aon

Bija,pārķīleti aparati VEF, bet vadzēja, lai centrāle atbalsta.

Link to comment
Share on other sites

Leišu numurnoteicējs pagultē mētājas ,zelta viņā maz. Maiklam varbūt derētu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , inteens teica:

Leišu numurnoteicējs pagultē mētājas

Biju pilnīgi pārliecināts, ka esmu atstājis vēsturei (pagrabā) AONu un ZX spectrum, bet laikam tomēr ir izmesti. Nostaļģiski žēl. 😁

Link to comment
Share on other sites

Te dalās 2 daļās - puse svešus numurus ceļ, puse neceļ. Par ko ko cepiens? Ja darbs liek celt, cel, ja mārkets un kapeikpīšana neintresē, necel. Tie pāris piemēri, kur, pēkšņi, vecs čoms nomainījis numuru, neiztur nekādu kritiku.

Ja būtu tiešam čoms, painformētu zināmākos, ka numurs mainīts..

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

Te dalās 2 daļās - puse svešus numurus ceļ, puse neceļ.

Tu gandrīz vienīgais necel svešus numurus 🤪

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , optimuss teica:

arī lielākoties neceļu nepazīstamus numurus

 

pirms 6 stundām , binary teica:

Stasss, tāds stulbs jautājums - kāpēc lai pazīstami cilvēki (čomi, radi, kolēģi) "ikdienā" zvanītu no nepazīstamiem numuriem?

 

pirms 4 stundām , CAP teica:

man po.. ir kad ceļu nezināmiem nr, ja gaidu kādu konkrētu zvanu.. ja negaidu, tad pārsvarā neceļu,

Jefiņus un socio slimos statistikā neieskaitīju.

Te vairāk par 15-20 normāliem purniem vienā reizē grūti sastapt, pārsvarā puņķutapas, un kas tikko ieguvuši pasi, lai var nobalsot.

Labots - aoma
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , aoma teica:

Te vairāk par 15-20 normāliem purniem vienā reizē grūti sastapt, pārsvarā puņķutapas, un kas tikko ieguvuši pasi, lai var nobalsot.

Spēcīgs arguments 😂😂😂

Liekas ka nekas šai pasaulē vairs nepārsteigs un še tev… 2022.g. neceļ telefonu ja zvana nezināms numurs 🤦‍♂️
Vēl saprastu ka neatzvana… bet kādā sakarā lai neceltu? 

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Regisss teica:

Liekas ka nekas šai pasaulē vairs nepārsteigs un še tev

Kā tai teicienā. Likās, ka zemāk vairs nav kur, kad no apakšas kāds pieklauvēja. Ceļu visus, bet neatzvanu gan. Tiesa, nav bieži, izņemot pēdējā laikā, kad sakritis, ka beidzas terminētie līgumi un vēl saistībā ar kanalizācijas un ūdensvada izbūvi. Tas gan sen bija ieplānots projekts.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Elementāri, Vatson, ja reiz nav manā plašajā kontaktu sarakstā, zvana kāda uzbāzīga persona, ar kurudiez vai gribēšu kontaktēties.

neticēsi, visi nebūt nav tik ziņkārīgi, kas man tagad zvana?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

zvana kāda uzbāzīga persona, ar kurudiez vai gribēšu kontaktēties.

Kaut nu Tev VID tantes mēģinātu sazvanīt vai teiksim policija… ;) vai kaimiņš no apakšējā dzīvokļa lai painformētu ka aizdambējis kanalizācijas stāvvadu un lai Tu neliec kluci, kamēr nav akvairoresciet paviesojušies pie viņa… 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tas jau ok, bet no kurienes visi iepriekš nosauktie būtu tikuši pie mana telefona numura?

Nu jau sen nopietnām iestādēm, i-veikaliem un citiem kantoriem parādās, kas zvana.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

Tas jau ok, bet no kurienes visi iepriekš nosauktie būtu tikuši pie mana telefona numura?

Tavs telefona numurs nav valsts noslēpums… ;) 

Pirms 7 minūtēm , aoma teica:

Nu jau sen nopietnām iestādēm, i-veikaliem un citiem kantoriem parādās, kas zvana.

VID, policijai, mērniekiem, ST projektu vadītājiem, ārstiem, autoservisiem utt. nekas neparādās…

 

Zināšu ka šie ir nenopietni kantori… 😁

Link to comment
Share on other sites

Diezgan stulbs arguments, valstij nav nekādas iespējas noskaidrot manu kārtējo telefona numuru, arī patstāvīgo, ja vien pats neesmu to visiem acīs bāzis.

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, bankām parādījies labs serviss - ja pērc kaut ko vai nu “interesantu” vai dārgu ārpus LV ātri vari saņemt zvanu no bankas darbinieka ar jautājumu, vai tas Tu kurš pērkās tur un tur… un ja nepaceļ, tad bloķē karti un raksta e-pastu ;) 

Pirms 3 minūtēm , aoma teica:

valstij nav nekādas iespējas noskaidrot manu kārtējo telefona numuru, arī patstāvīgo

😂😂😂 ja esi aģents 007, tad varētu būt pagrūti… 😁

 

Link to comment
Share on other sites

Nu bankas jau simts gadus analizē pirkumus un maksājumus, ja kautkas ārpus normas vai neparasts, tad zvana.

Pašām jau izdevīgāk, jo ja nevarēs pierādīt ka tu tur pirkies, tad nāksies kompensēt no saviem līdzekļiem.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Bet lai valsts no bankām pamēģina izspiest informāciju par klientiem, tur varētu sanākt kārtīgs aplauziens...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , aoma teica:

Bet lai valsts no bankām pamēģina izspiest informāciju par klientiem, tur varētu sanākt kārtīgs aplauziens...

Tu saproti ko runā? Ja valstij vajadzēs, tad atbilstošā kārtībā dabūs no operatoriem pa tiešo ;) 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tu i stulbs, vai kā? Ja es esmu valstij lojāls pilsonis, neviens pa pa maniem datiem nerakņāsies.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , aoma teica:

vai kā

Izvēlos šo varinatu… 😁

 

Pirms 17 minūtēm , aoma teica:

Ja es esmu valstij lojāls pilsonis

Tad ko tik ļoti slēpies? 🙄

 

Link to comment
Share on other sites

Tie kas to var izdarīt, neies atklāt kādā veidā dēļ sūda 3 ļimakiem... :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

tur jau tikai 500 bakši esot bijuši, pārējais papīrs.

Bet nu ja jau reklāma bij 'drošības plēvei', tad noplēs to plēvi un sasit stiklu :D Tik tas bij pret spēles noteikumiem.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

tur jau tikai 500 bakši esot bijuši, pārējais papīrs.

3M would have written a check if it did break

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Man šķiet, ka tas ir cits produkts, jo šķietami labākais no 3m plēvēm (perfekti uzliekot, šķiet stiklam no abām pusēm, un nostiprinot) rezultāts ir šāds..

 

 

Un standarta gadījumā rezultāts ir šāds (bet 3m nostiprināšanas nozīmē ~3cm gar loga malu un rāmi ir "līmlenta". 

 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tev nav speciāls rāmis, tam stiklam nav īpašas nozīmes!

Link to comment
Share on other sites

25.09.2022. , 17:27, Regisss teica:

bet kādā sakarā lai neceltu?

kādā sakarā jāceļ? kas es centrāle? Tici vai netici.. tie kas man zvana ir kontaktos, a nezināmos ātri pēc nr var izfiltrēt.. google strādā 2s. Man tāpat vien svešs nr īsti nezvana.. vai nu kāds, ko zinu konkrēti, ka var zvanīt.. vai reklāmisti.

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos pirmdienas Kārtības rulli, iesaku. Jurğis bija salietojies, bet vispār jautri...

Link to comment
Share on other sites

O, tikko no LMT uzzināju, ka no 1. novembra dēla telefona pieslēguma cena palielināsies par 50% (!!!) - līdzšinējo 2 €/mēn vietā būs 3 €/mēn :D

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...