Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

1 stundu atpakaļ, constrig teica:

Atbildēšana neatbildēšana uz visu par ko mēs te runājam, ir visnotaļ tīri personīga padarīšana. No vienas puses,  šis viss sazinjas ātrums ar kādu mums pēdējā laikā nākas dzīvot,  veicina dzīves kvanti/valitāti, bet tam arī ir otra, negatīvā puse. Un pasargāsim sevi tikai mēs paši.

Tiešām- kāda citiem daļa par to ka citi cepjās?! ;)

 

Sorry, ne to nocitēju. Bija domāts Jurkina posts

Labots - zooomby
Link to comment
Share on other sites

@zooomby, nu nemāci citus dzīvot. Tāpat nekas nesanāks.

Pilnīgi piekrītu @M_J, ka tādi gadījumi ir, bet tieši šādi arī rīkojamies:

Pirms 16 minūtēm , M_J teica:

Lai iet d...st!

 

Personīgi man nav problēmu ar nepazīstamiem numuriem. Vienīgais, ko strikti ievēroju - neatzvanu pīkstinātājiem. Jā, jā, tādi vēl aizvien ir. 😁

 

Papildināšu 🤣. Vēl ir gadījumi, kad neatbildu uz atsevišķiem pazīstamiem numuriem. Esmu maita.🤣

Labots - Jurkins
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tīri personīgi tādā kontekstā, ka paši izvērtējas cik lielu labumu gūstam vai pretēji, atbildot/netbildot uz zvanu. Izklausās egocentriski, bet cilvēka egoismam nav robežu

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Jurkins teica:

Vienīgais, ko strikti ievēroju - neatzvanu pīkstinātājiem. Jā, jā, tādi vēl aizvien ir.

Tā tāda suga - jaunākais, uz parāda pirkts, aifons komplektā ar priekšapmaksas karti un pīkstināšanu un domu, ka tas otrs atzvanīs. Veca, uz parāda pirkta, mašīna ar, toties ar visvairāk zirgaspēkiem un visām iespējamajām ekstrām, no kurām 90% nedarbojas. Riepas pērk pašas lētākās, benzīnu lej par eiro un servisā vairāk par 10 eiro nav gatavs atstāt. Nekad un nekur neaizmirst paprasīt atlaidi. Pastāvīgs ātro kredītu izsniedzēju klients.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , M_J teica:

pīkstināšanu un domu, ka tas otrs atzvanīs.

Un, kad tas otrs (žmogs, nu vai ta šim žēl) pēc vairākkārtīgiem pīkstieniem neatzvana, tiek izmisīgi meklēts haļavnijs vaifajs un notiek vacapzvans.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nu hvz, man neviens nav uzpīkstinājis jau gadus 5 toč, ja ne vairāk.

Es arī nezinu nevienu, kurš vēl izmantotu priekšapmaksas kartes. Ja nu vienīgi kāds bomzis, bet nu ar tiem man nav kontaktu.😀

Link to comment
Share on other sites

Bija tāds gadījums.

Sarunāta, apmaksāta nedēļas nogales eksursija pa skaisto Latviju. Autobuss, eksursijas vadītāja, kādi desmit objekti, daba, pilis, degustācijas, viss kas.

Sestdiena, miegs tā nāk, plkst.7.no rīta, nu ir nokavētas kādas minūtes, autobuss aizbraucis.

 

Skatos kartē un, tā kā tam autobusam jābrauc uz Rīgu, bet tas galamērķis ir sasniedzams tur kādus kilometrus nobraucot pa taisno, tad nu uz ekskursiju lapas atrodam kontaktus tai eksursijas vadātajai un zvanam un nekā. Neceļ!

 

Interneta lapā tā firma bija salikusi šoferu telefonus. Tas to telefonu pacēla uzreiz.Tad nu tas šoferis pastāstīja, cikos tas buss būs Murjāņos un izdevās to busu pārtvert. Vēl 15 minūtes gaidījām!

Link to comment
Share on other sites

Drīzāk jāsaka otrādi - tik bagātu cilvēku manā burbulī nav, kurš atļautos dzīvot uz priekšapmaksas tarifiem.😀

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

man neviens nav uzpīkstinājis jau gadus 5 toč

Jā, nav viņu daudz, bet ir. Divus pazīstu, nav nekādi bomži, saņem diezgan pieklājīgu algu. Pie tam abi, nu, kādās divās dienās nopīpē vismaz tele2 bezlimitu 😁.

Šad tad nākas ielikt sludinājumu darbinieku meklēšanai, tad ir diezgan tādu gadījumu. Gan man gan kolēģiem.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Stasss teica:

Nu hvz, man neviens nav uzpīkstinājis jau gadus 5 toč, ja ne vairāk.

Periodiski gadās. Laiks tā skrien, ka grūti pateikt, reizi dažos gados vai dažas reizes gadā. Protams, vienmēr no nepazīstamiem numuriem.

Link to comment
Share on other sites

Just now, binary teica:

Protams, vienmēr no nepazīstamiem numuriem.

Numurs nepazīstams, bet ļaužs zināms. Kārtējo reizi nomainījis nummuru. Bēguļo no kreditoriem, bijušajām vai velns zina no kā.

Link to comment
Share on other sites

Nu un ja runā par sludinājumiem, tad skaidri un gaiši norādīts - zvanīt darba laikā 8-17. Aha! Tūlīt!🤣 Vispirms tiek drosmei paņemts pāris (litri?) ali un tad ap desmitiem vakarā zvans 🤣. Vai drīzāk pīkstiens.

Labots - Jurkins
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , zooomby teica:

Vai jums saglabāti visi bērna klasesbiedru nr telefonā?

Tieši Tā arī bija. Visu draudzeņu, kuras pārsvarā bija klasesbiedrenes. telefoni bija sievas un manā telefonā. Par bērniem ir jārūpējas gudri, nevis jāuzdod dumjus jautājumus. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , M_J teica:

Numurs nepazīstams, bet ļaužs zināms. Kārtējo reizi nomainījis nummuru. Bēguļo no kreditoriem, bijušajām vai velns zina no kā.

Es tādus ļaužus nepazīstu :)

Link to comment
Share on other sites

Pieķēru sevi pie atklāsmes, ka lielākoties ir dienas, kad nesaņemu nevienu ienākošo zvanu. Retāk, bet ir dienas, kad neveicu nevienu izejošo zvanu nevienā no telefonā pieejamām saziņas platformām. Un es neesmu un nejūtos vientuļš.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas interesants, šķiet, notiek:

 

В Твиттере массово ходят слухи про военный переворот в Китае и досрочную отставку Си с поста. Этих постов очень много и от разных изданий/СМИ в том числе.

В Пекин массово перебрасываются войска, была замечена колонна 80 километров в длину. Более того, Китай отменил более 6000 (!) внутренних и международных рейсов. Кроме того, все билеты, продаваемые высокоскоростной железной дорогой, приостанавливаются, а движение железной дороги полностью останавливается.

 

Vispirms bija skopa ziņa krievānu telegramos. Šis ir no ukraiņu puses.

Flaitradarā virs Ķīnas viss pa vecam. HVZ. Varbūt feiks.

Tvitera man nav.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Vot vajadzēja tev atgādināt… Kaut kad jāsaņemās un jāiztīra skursteni. Baigi negribas visu to ķēpu istabā pēc tam tīrīt :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , Jurkins teica:

Более того, Китай отменил более 6000 (

Bilde rāda ko citu

 

Ekrānuzņēmums 2022-09-24 113310.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stasss teica:

Nu hvz, man neviens nav uzpīkstinājis jau gadus 5 toč, ja ne vairāk.

Man kaut kāds Serbijas numurs reizi pāris mēnešos uzpīkstina… jau kādas 3x…

Bet nu necelt svešus numurus šķiet ļoti dīvaini… ļoti…

Link to comment
Share on other sites

Tas ir noziegums? Ja strādā kādā zvanu centrā, tad saprotu, tas ar laiku sāk kaitināt...

Link to comment
Share on other sites

Redz, jaunuļi jau nesaprot, ka kādreiz telefons vienkārši zvanīja, un tikai paceļot klausuli, varēji saprast kas zvana, reizēm nodomāju - nah vajadzēja celt, labāk būtu izlicies par mirušu.

Kopš ir iespēja redzēt, kas zvana, labprāt gūstu kaifu, atbildot tikai tiem, par kuriem es zinu, ka mozgas nefisīs :)

Link to comment
Share on other sites

Es filtrēju divas lietas.

Viena ir visādi zvanu centri, pat tie pitari, kas visādas omega zivju eļļas un herbalaifus mēģina ietrīt. Laipni pasaku, ka es saprotu, ka tas ir viņu (šo telefonistu) darbs (koncentrācijas nometnes kurinātājs arī uz darbu gāja 🤣) un personīgi pret viņiem man nekas nav, tad pajautāju, vai saruna tiek ierakstīta. Apstiprinājuma gadījumā diezgan literāri novēlu visai kompānijas vadībai, lai viņu bērnus sabrauktu vilciens un tad pustukšajā zārkā varēs salikt tos sūdus, lai vieta nestāv tukša. Ja nē, tad iepriekšminēto izlaižu. Tad palūdzu, vai nevar iereģistrēt manu numuru kaut kādā nepieklājīgo un bezcerīgo klientu datubāzē. Un atvados.

Otrs variants ir visādi kriptovalūtu brokeri, "drošības iestāžu" darbinieki, reliģisko sektu pitarasi u.t.t. Tur izpaužos pēc pilnas programmas.

 

Protams, tas tiek darīts, kad neesmu aizņemts un gribas izklaidēties, ir garlaicīgi (piemēram, braucu kaut kur) u.t.t.

Just now, aoma teica:

Kopš ir iespēja redzēt, kas zvana

O vecīt, kad parādījās tā saucamie AONi, tad visādi pigori gadījās ar neuzmanīgajiem izjokot gribētājiem.

Link to comment
Share on other sites

Ā, vēl varu pieminēt. Reizēm gan pašam tas aizmirstas. Ja zvana nepazīstams numurs, "paceļu klausuli" un klusēju. Tos brokerus parasti var pazīt pēc "aļoo, aļoo, aļooo".

Link to comment
Share on other sites

Aoni -kas tas ir? Atceros, VEF bija izlaidis kaut kādus aparātus, kam uzrādījās tel numurs, par blatu pie tāda tiku, bet jēga bij maza, kurš tad galvā tos atceras? :D

Nostādne bij tāda, ka nevajagot lietot, jo noslogojot dubulti līniju.

Un katrā mentenē varēja redzēt no kāda numura vai telefonbūdiņas zvani.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

Aoni -kas tas ir?

No avtomatičeskij opreģeļiķeļ nomera. Uz Z80 procesora. Paši lodējām tādus. Vefiņu korpusos likām iekšā.

Muļķības par līnijas noslogošanu. Savienojuma brīdī šamais nosūtīja uz centrāli pieprasījumu (DTMF formā vai kodā - dubulttoņu pīkstienu kombinācija) un atpakaļ attnāca numurs tajā pašā DTMF "kodā". Un viss.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Nu mentenē notika tas pats. Uz centrāli DTMF pieprasījums, atpakaļ numurs.

 

Tad parādījās funkcija anti-AONs. Zvanot no tāda brīdī kad notika savienojums, šis pūta līnijā DTMF burkšķi. Es gan neesmu pārliecināts, ka tas palīdzēja. Toreiz internāta nebija, infu par tiem centrāles kodiem dabūt nevarēja. Čoms kaut ko no VEFa bija dabūjis, bet tad jau sākās to aparātu noiets.

Pirms 11 minūtēm , aoma teica:

jēga bij maza, kurš tad galvā tos atceras?

Nu tur uz beigām jau ROM versijas gāja advansētas - bija kontaktu saraksts, melnais saraksts, baltais saraksts u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Ja vien nav gaidāms kāds kurjera sūtījums, arī lielākoties neceļu nepazīstamus numurus. Darba lietām ir darba telefons.

Kāda jēga tērēt laiku visādiem telemārketingiem? Retu reizi gan paceļu, un uzreiz nolieku, kā dzirdu tos blablabla tekstus, po. Ja kāds ir nomainījis telefona numuru, tā nav mana problēma. Ja baigi vajadzēs, tad tāpat atradīs veidu, kā sazināties.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , optimuss teica:

Kāda jēga tērēt laiku visādiem telemārketingiem? Retu reizi gan paceļu, un uzreiz nolieku, kā dzirdu tos blablabla tekstus, po.

Tāda sajūta ka te dažam labam katru dienu zvana zvana marketologi..

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Man gan, Stasi, tādi nezvana vispār, tāpat kā svešas personas, izņemot potenciālie klienti.

Agrāk gan bija tādas aktivitātes, ka biju ļāvies pierunāties un ko tur nopircis, ilgi pēc tam atkaujoties no neatlaidīgiem zvaniem ar jaunu brīnumpreci.🙂

Tāpēc es arī nesaprotu tās raizes par traucējošiem zvaniem, pat esot dažiem simtiem klientu manā telefonā?

Ja tu veic savu darbu kvalitatīvi, tad pat tie netraucē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Stasss teica:

Tāda sajūta ka te dažam labam katru dienu zvana zvana marketologi..

Marketologi zvana daudz biežāk nekā pazīstami (vai kaut vai potenciāli interesējoši) cilvēki no nepazīstamiem numuriem.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , binary teica:

Marketologi zvana daudz biežāk nekā pazīstami

Jūtu līdz tev..

Īstenībā man arvien vairāk sāk šķist, ka šeit mītošie tipiņi ir tādi normāli nūģi, kurien sociālā dzīve ir diezgan sveša lieta, tad nu lai sāpi kompensētu, tad te ņemas ar putām uz lūpām.

Link to comment
Share on other sites

Viss ko es varu pateikt - es nesaprotu ar ko ir jānodarbojas (ja nu vienīgi ne ar ko), vai ar kādu motivāciju ir jādzīvo, lai neceltu nepazīstamus telefona numurus..

Vēl iespēja - ja pats esi pārliecināts, ka tev tāpat neviens nezvanīs, jo tu reāli nekad neesi nevienam vajadzīgs..

Tad arī man jūsu ir žēl.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...