Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

nu jau ir tik tālu

Nu skaidrs, ka dot savu numuru kaut kādā čatā nevar, bet, ja jau zvana pa telefonu, tad jau sliktāk vairs būt nevar 😁.

Link to comment
Share on other sites

Nū manuprāt visi esam kaut kur iedevuši savus telefona numurus, un visas lielās datu bāzes ir vai nu uzlauztas vai pārdotas, savulaik Latvijas varēja nopirkt par 80 latiem.

Kops nenodarbojos ar komercdarbību, principā neceļu svešus numurus, ja vien nepazvana pazīstams un nepabrīdina - tev tūlīt zvanīs nepazīstams numurs. Ja baigi ievaigos un numurs ir mainīts, var tak atsūtīt sms.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , aoma teica:

principā neceļu svešus numurus

Lūk šitie ķeksi man vnk ieper..

It īpaši kad sanāk saistība ar kādu darbinieku, kurš arī "svešus numurus neceļ".. Tu viņu centies sazvanīt darba vajadzībās, bet redz viņam principi vai bieži vien kā izrādas - bēguļo no parādu piedzinējiem.

Kur ir tā motivācija necelt svešus numurus? 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Heh, mana pieredze rāda, ka sveši nr. necēlāji 99.9% ir parādnieki, kas izvairās no parādu piedziņas un varbūt, varbūt 0.01% ir dēļ principa.

 

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Kur ir tā motivācija necelt svešus numurus

jo 90% vnk p.s galvu.

Link to comment
Share on other sites

Man, piemēram, ir atslēgti "maksas pakalpojumi". Nav nekādu problēmu ar svešiem numuriem. Šaubos, vai kāds no tiem blēžiem gribēs otrreiz zvanīt 😁. Nu bija gan... vienreiz minūtes 20 zvanīja reizi pēc reizes - šķiet, ka zvans bija no zeka uz nārām, a bet es šo par gaili u parašas laizītāju saukāju un tamlīdzīgi. Oj, dusmīgs bija.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet kur problēma? Vajadzības gadījumā to marketologu atšuj ar saldiem vārdiem, un viņš tev nekad nezvanīs. Takš nezvana jau katru dienu viņi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, mātei zvaniķi piedāvāja tvaika švabru par kosmos ceņņiku, man kautkādas drapes/vitamīnus, nah nevajag.

Dūmu dektorus pa djošu.  viašrots, varbūt vēl kaut ko atcerēšos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Stasss teica:

Kur ir tā motivācija necelt svešus numurus? 

Man ir vairāk kā 1k kontaktu telefonā, sen bizness nolikts pie pie malas, kam ellē, svešam vēl būtu es vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

Man ir vairāk kā 1k kontaktu telefonā


Tas ir kaut kāds nopietna onkuļa etalons?😂

Nu ja es visu dzīvo krātu telefona numurus, tad man laikam būtu kādi 5K. 
Es atļaujos ik pa laikam katalogu iztīrīt, tad nu vairāk par saviem 150-200 gan jau nesanāk..

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , inteens teica:

SIMĀ tik daudz nelien, tu šo visu nebaidies pakāst

Kā reiz SIMā esošos var pakāst.

Ja lieto Android, tad var paskatīties, vai https://contacts.google.com/ nav pieejami visi kontakti.

Link to comment
Share on other sites

Kopš 2000 sākuma, nekad neesmu paļāvies uz sim kartēm, kādreiz bija bieza grāmata, vēlāk, kad jau tehnoloģijas atāva, dublējumkopijas visur, kur iespējams. 

Bet šodien atbildēt uz svešiem numuriem būru vienkārši stulbi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , aoma teica:

Bet šodien atbildēt uz svešiem numuriem būru vienkārši stulbi.

To var atļauties tikai bezdarbnieks vai pensionārs, kuram pārējā saistība ar ārpasauli ir nevajadzīga.

Tāpēc savu sviestu pataupi pie sevis.

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Man kaut kas ir nodublēts 3 podziņtrubās ,piezīmgrāmatā un ķepļepā,neatceros, kurā. Dubults neplīst.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

Tāpēc savu sviestu pataupi pie sevis

Nodzīvo līdz manam vecumam, siekalzaķi, ņemot vērā pēdējās rašas aktivitātes, var arī nenospīdēt...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , aoma teica:

Bet šodien atbildēt uz svešiem numuriem būru vienkārši stulbi.

Ja dzīvo alā, neko nepasūti no i-net veiakliem, neko negaidi no tipa dpd kurjeriem, ja neko netirgo ssā (tipa veco auto vai ķerru), ja nepastāv opcija, ka bērns pad1rsis telefonu un zvana no drauga, lai atbrauc pakaļ- tad jā- tikai stulbeņi ceļ svešus nr...

Man nesen zvanīja svešs nr., es kā stulbenis pacēlu- izrādās māsa nomainījusi nr, otrs gadījums bija, kad māsas vīrs zvanīja no sveša nr (izrādās darba telefons piešķīrts), bet nu tev penzim labāk zināt

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu penzis, vienkārši nolēmu, visa pasaules nauda man nav vajadzīga, dzīvošanai pietiek. Sieva nepiekrita, grib kaut ko vēl, ļāvu brīvu vaļu :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Stasss teica:


Tas ir kaut kāds nopietna onkuļa etalons?😂

Nu ja es visu dzīvo krātu telefona numurus, tad man laikam būtu kādi 5K. 
Es atļaujos ik pa laikam katalogu iztīrīt, tad nu vairāk par saviem 150-200 gan jau nesanāk..

 

Kādreiz draugiem elvē laikos un tad feisbuk laikos arī visi bija draugi, kamērt sapratu, ka ir jāizaug un jāpašķiro, un nav jēgas glabāt kontaktos- vaļera saņtehņik (kurš aomam 1956. gadā trubā iesprauda zaglušku)

Pirms 2 minūtēm , aoma teica:

Es neesmu penzis, vienkārši nolēmu, visa pasaules nauda man nav vajadzīga, dzīvošanai pietiek. Sieva nepiekrita, grib kaut ko vēl, ļāvu brīvu vaļu :)

kādā sakarā visa nauda?

No i-neta neko nepasūti? tad toč penzis.
pārējie varianti manis pieminētie netiks apspriesti?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Stasss teica:

To var atļauties tikai bezdarbnieks vai pensionārs, kuram pārējā saistība ar ārpasauli ir nevajadzīga

Ir, kas dzīvo savā ekosistēmā un ne kas no ārpuses nav nepieciečams. Pietiek un vēl pāri paliek.

Link to comment
Share on other sites

bet elementāra lieta jums nav gadījusies, kad bērns paliek bez sakariem un zvana no draudzenes nr?
Vai jums saglabāti visi bērna klasesbiedru nr telefonā?
ekosistēma ibio :D

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , zooomby teica:

No i-neta neko nepasūti? tad toč penzis.

Ko ta' daudz pasūtīt, ja viss jau ir pasūtīts? Kārtējo "jaunāko aifonu"?

 

Turklāt pakomātus neviens nav atcēlis, un pakomāts nezvana no nepazīstama numura. Kurjeriem arī ir tendence zvanīt no viena un tā paša sen pazīstamā numura (man gadiem ilgi visas pakas, kas nākušas caur venipak, ir vedis viens un tas pats kurjers).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Ko ta' daudz pasūtīt, ja viss jau ir pasūtīts? Kārtējo "jaunāko aifonu"?

 

Turklāt pakomātus neviens nav atcēlis, un pakomāts nezvana no nepazīstama numura. Kurjeriem arī ir tendence zvanīt no viena un tā paša sen pazīstamā numura (man gadiem ilgi visas pakas, kas nākušas caur venipak, ir vedis viens un tas pats kurjers).

ā un nav gadījies, ka tas veikals pazvana un pasaka, ka nevarēs piegādāt, tiek pārcelts datums, tiek precizēta adrese, jo ļe tavs ledusskapis neietilpst amnivā?
ā, sorry- jums penžiem starp tiem 100 nr saglabātajiem ir 16 nr ar internet veikalu menedžeru nr., sorry

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , zooomby teica:

tiek precizēta adrese, jo ļe tavs ledusskapis neietilpst amnivā?

 

Pirms 5 minūtēm , binary teica:

gadiem ilgi visas pakas ir vedis viens un tas pats kurjers

 

 

Link to comment
Share on other sites

pieņemsim :)

Bet tu tak saproti, ka tas ir līdz brīdim, ne?

Ja nomainīsies kurjers, vai elementāri sakritīs, ka kurjeram atvaļinājums un tev pienāk paka, vai kurjeram nomaina nr. da bļin jebkas- kurjeram nosēžas trubai aķis un  šis zvana no privātā- tu lepni pošol nah? es svešus nr neceļu?

man liekas stulbāk tieši saglabāt kurjera nr savā tel grāmatā, nekā necelt svešus nr. Ja kļūdījās nr- nav grūti to pateikt. ja zvana spameri- atkarīgs no omas, varu nah pasūtīt, vari nolikt uzreiz klausuli, varu papļāpāt arī min 20

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , zooomby teica:

ā un nav gadījies, ka tas veikals pazvana un pasaka, ka nevarēs piegādāt, tiek pārcelts datums,

Iepērkos daudzos interneta veikalos, bet vienmēr izvēlos saziņu tikai e-pastā, nekādus zvanus, numuru tikai, lai saņemtu ziņu no DPD/Omniva/u.t.t., kas nu kuro reizi, ka paka pakomātā, zvana signāls mobilajam jau gadus 20 izslēgts, izņēmums, ja zinu, ka  kurjers ko ved uz dzīvesvietu (par ko jau iepriekšējā dienā ir ziņa e-pastā), vai ir info, ka kāds personāžs zvanīs. 

 Kad laiks un noskaņojums, paskatos kas zvanījis un kam atzvanīt, nevis runāt veikalā, transportā, uz ielas.  Bet ir jau arī personāži, kuri pat uz poda bez mobilā neiet :biggrin:.

 

Link to comment
Share on other sites

Ir dīvaiņi kuri pat telefonu neceļ darbalaikā, ne?

 

raiviic, tātad tu esi izņēmums, kurš ceļ svešus nr, bet ja iepriekš atnāk ēpasts, kuru tu izlasi uz poda iekš pc? 
ir cilvēki, kuri pie datora un personīgajiem ēpastiem pieiet 1x mēnesī! Arī idioti?
tu uzskati, ka pareizā saziņa ir sēdēt telefonā vai datorā ēpastā un tikai saņemot paziņojumu ēpastā, tikai tad nākošajā dienā ieslēgt skaņu telefonam un pacelt klausuli  no sveša nr.?

 

pastāsti- nah tev telefons dinozauram? Tev ģimenē vienīgajam ir telefons? tev ir 145, vai 8 gadi? tev nezvana, ne sieva, ne māte, ne bērni, ne šefs, ne padotie, ne viens radinieks? jeb tev pohuj uz visu izņemot to kā pastāstīt to bootā?

Link to comment
Share on other sites

Atbildēšana neatbildēšana uz visu par ko mēs te runājam, ir visnotaļ tīri personīga padarīšana. No vienas puses,  šis viss sazinjas ātrums ar kādu mums pēdējā laikā nākas dzīvot,  veicina dzīves kvanti/valitāti, bet tam arī ir otra, negatīvā puse. Un pasargāsim sevi tikai mēs paši.

Labots - constrig
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, par ko te viens otrs cepās. 😁 Nu tak lai katrs dara kā grib. Kāda jums daļa, ja kāda sveša sieva dzemdē? 😁

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

It kā jau personīga padarīšana, bet vai tie, kas neceļ un atzvana vēlāk, kad pašiem labpatīkas, paši nekad nevienam nezvana? Bet tur - otrā galā, neceļ. Svaigs piemērs. Vienam ļaužam it kā ļoti vajadzēja vienu mikroshēmu, kas jāpērk internātā, ilgi jāgaida, bet man stāv nopirkta. Ok, rīt braukšu uz lielpilsētu, ievedīšu. Esmu Rīgā, tuvumā šamējam, zvanu. Neceļ. Vienreiz, otrreiz - nekā. Kad nav, nav - braucu mājās. Piekdienas vakars. Lēnām stumjos ārā no Rīgas Juglas virzienā. Atzvana. Viņš no tiem augstdzimušajiem, kuri paši izlems, kad un ar kuriem plebejiem komunicēt. Lai iet d...st! Negriezīšos taču riņķī un nemuļļāšos cauri pus pilsētai tikai dēļ augstlabdzimtības smalkajām manierēm. Ja vajag, lai brauc pats pakaļ. Tikai, kas zina, atbrauks, zvanīs, bet es necelšu. 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...