Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 22 minūtēm , ggg97 teica:

ka vakaros mobilais nets nevella neiet,

Meeh, es Borisam uz kakla un 5G čips arī iekšā man aktivizējies. Optika mājās gan ir 🙄

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , Zin... teica:

Nez, ap 100GB notēreēju mēnesī

Tikko savu patēriņu apskatījos.

2,23 GB

Tas ar podziņnokiju :D

Pamēģini pāršpļaut

:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , TOoMoOT teica:

bet tie GB sakrājas

Tieši tā.

Un ko tur taupīt... Tehnoloģijas darbojas, jālieto.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms pāris gadiem, kad pārgāju no firmas apmaksāta telefona uz personisko, LMT bija eiro vai divu atšķirība starp 2GB un bezlimita mēnesī...

tā kā man regulāri nākas dzīvoties pa "vasaras māju", tad paņemt bezlimitu telefōnā ir krietni izdevīgāk, nekā abonēt papildus bezvadu komplektu mājai... tiesa, ir pieejams arī vada pieslēgums... ISDN... :mrgreen2:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Joks no dzīves: "Senči nesaprašanā, kāpēc ļoti ātri tiek iztērēts datu plāns. Sāk prasīt sīkajai, kā izlieto. Stāsta visu, neko "aizdomīgu" nedara, kas varētu patērēt tik daudz datu. Beigās jau sāk lamāt operatoru, ka neprot skaitīt. Līdz brīdim, kad ierauga, ka sīkā veic videozvanus ar draudzeni. Kā skola cauri, tā videozvans un telefons nolikts blakus, abas čalo fonā videozvanā."

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , TOoMoOT teica:

Ja pašdisciplīna ir dir$ā

Nu ir tā sagadījies, ka man bezlimits darba telefonā ir jau gadus, hvz, pat nezinu cik. Šomēnes patēriņš 4.54. Pirms kara Ukrainā (teļega nebija vajadzīga) bija ap 0.5 GB. Privātajiem telefoniem ģimenē bezlimitnieki. Nu tur gan... 😁 Sievai patstāvīgi ieslēgta kaut kāda psiholoģiski-ezotēriski-slims cilvēkskā kuiņa jūtūbē 😁.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jaunākās meitas, 3 kursa studente, numuram šomēnes - 13.33 GB  /  Vecākā maksā pati, man ~2,5GB.

 
 
 
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Ok, ok. Saprotu, jaunākajām paaudzēm 150 eiro liekas smieklīgi. Kad pelnīju 250-3000 latus dienā, man tas arī būtu licies smieklīgi, bet laiki mainās, un telefonā tērēt internetu man liekas nevajadzīga izšķērdība, Mājās ta nets ir, ja ievajagas pilsētā, tur jebkurš supērmārkets/uzpildes stacija palīdzēs...

Link to comment
Share on other sites

Atlika mazliet pajokot - un spamiņš panesās :D

 

pirms 8 stundām , TOoMoOT teica:

Katram savs.

+1

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , aoma teica:

Kad pelnīju 250-3000 latus dienā

Ja nav drukas kļūda:

1)kapēc vēl nesēdi cietumā

2)nafig dzīvo šajā nabagvalstī.

Un jā, tiem, kas darba laikā onanē telefonā,  reizēm gribas.. trūkstošo pieraksti pats.

Man šodien draņķīgs garīgais.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Stasss teica:

Ar tevi par maz viņai?

Viņai poh..., ja es kaut ko sliktu par kapitālismu pasaku vai finansistus par ielenēm nosaucu.😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Need help! Ja notiks nenovēršamais, tad rīt būšu spiests braukt uz RTU izlaidumu Mežaparka estrādē. Lūdzu pasakiet lauku pāķim kā tur var piebraukt un kur nolikt mašīnu? Esmu gatavs, piem., auto atstāt Olimpijā un tālāk doties ar taksi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Daiļais teica:

uz RTU izlaidumu Mežaparka estrādē.

Tavs izlaidums?

Link to comment
Share on other sites

Daiļais
Pirms 4 minūtēm , ggg97 teica:

Tavs izlaidums?

Pats esmu izlaists jau sen, no visa kā vien var :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Daiļais teica:

Lūdzu pasakiet lauku pāķim kā tur var piebraukt un kur nolikt mašīnu?

Nūū, Mežaparkā pie tāda pasāciena būs grūti brīvu vietu atrast. Es mēginātu kaut kur noparkoties otrā pusē no Mangaļiem un no turienes doties iekšā. Attālums plus mīnus līdzīgs laikam.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Daiļais teica:

Lūdzu pasakiet lauku pāķim kā tur var piebraukt un kur nolikt mašīnu?

Ostas prospekts?

Ja domā centrā noparkoties un tad ar taxi, tad varbūt Olimpijas vietā labāk izvēlēties Molu, Depo vai ko citu ar bezmaksas stāvvietu.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu no tā rajona, Mežapaks liels. Pie tās šašličnajas un tālāk mazliet kājām?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Daiļais teica:

Pats esmu izlaists jau sen, no visa kā vien var :)

Cik gadus sēdēji?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Meitu 1. jūnijā vedu uz Image Dragons koncertu, nebijām pēdējā brīdī, bija diezgan brīvas vietas bezmaksas stāvvietā.

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Daiļais
Just now, Stasss teica:

Cik gadus sēdēji?

:) es godīgs man tikai 4 parastie izlaidumi. Pie Mīlgrāvja ielas RIMI stāvlaukumā ir speciāli noteikumi vai var brīvi atstāt auto?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Stasss teica:

Nūū, Mežaparkā pie tāda pasāciena būs grūti brīvu vietu atrast. Es mēginātu kaut kur noparkoties otrā pusē no Mangaļiem un no turienes doties iekšā. Attālums plus mīnus līdzīgs laikam.

Es piekrītu. Iebaksti google maps "'šašliki mangaļos"  vai "'ostas prospekts"  un tur arī meklē kaut kur vietu. Tuvāk vai tālāk, bet vienmēr ir izdevies noparkoties.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, inteens teica:

Ja nav drukas kļūda

Tie bija 90", neliels uzņēmums ar visu iespējamo smago krievu laiku tehniku, bija peļņas brīži, bija pilnīga dīkstāve.

Kad ieradās ārzemju daudz funkcionālākā tehnika ar mazākiem izdevumiem, sapratu, ka neesmu konkurents, visu izpārdevu un tagad dzīvoju no savas skaistās, jaunās sievas ienākumiem :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Zin... teica:

Vislabāk joprojām dievinu tos, kam "pirksti gaisā iPhone 13 vai Samsung s22" un meklē wi-fi , jo 500mb vai 1gb datu tarifu plānam. 😄

Tev laikam daudz tādi paziņas... :crazy:

  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Daiļais teica:

Need help! Ja notiks nenovēršamais, tad rīt būšu spiests braukt uz RTU izlaidumu Mežaparka estrādē. Lūdzu pasakiet lauku pāķim kā tur var piebraukt un kur nolikt mašīnu? Esmu gatavs, piem., auto atstāt Olimpijā un tālāk doties ar taksi.

Vairāki ērti varianti... Izlaidums jau nav lielais koncis... vietu noteikti ka atradīsi...

1. Visa meža prospekta garumā no Kokneses prospekta...

2. Zoo stāvvieta - https://goo.gl/maps/uYvd92gM5eTYPwNr5

3. Lielā stāvvieta - https://goo.gl/maps/5KLEr8s5ebpbVf6q6

4. Šī stāvvieta - https://goo.gl/maps/XYYzXipK8YhPcfj79

5. Ostas prospekts ar šķērsielām... - https://goo.gl/maps/BqsDxcatnoCzSDX6A

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Daiļais teica:

:) Pie Mīlgrāvja ielas RIMI stāvlaukumā ir speciāli noteikumi vai var brīvi atstāt auto?

Pirms ID koncerta arī tur parkojos. Cik pētīju zīmes, neko pretlikumīgu neatradu. Un arī pēc tam nebiju aplīmēts...

Link to comment
Share on other sites

Daiļais

Vīri, paldies par padomiem! Esmu objektā. Auto noliku bezmaksas stāvvietā. 3.links @Regisss norāžu sarakstā

Labots - Daiļais
Link to comment
Share on other sites

29.05.2022. , 09:30, M_J teica:
29.05.2022. , 09:18, Jurkins teica:

uBlock origin.

Yes!!! Paldies! Darbojas, ka prieks!

Veselu mēnesi varēju baudīt Delfu bezmaksas sadaļu. Šodien konstatēju, ka viss skaistais reiz beidzas. Ja jau Delfu "efektīvie manageri" tik ļoti negrib, lai tādi kā es šamējo šedevrus lasītu, ko nu tur spītēšos pretī - ja nav kazai piena, lai nav!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

inteens
pirms 2 stundām , ggg97 teica:

Reibritenis

Stāvdrāzis

Tirlapēds

Varbūt kopā atklāsim gada jaunvārdu😃

Labots - inteens
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...